Overleg gebruiker:DeMoor: verschil tussen versies

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
k (Pagina leeggehaald)
Regel 1: Regel 1:
 +
== [[Wikikids:SuperSchrijfwedstrijd 2009]] ==
  
 +
Hoe gaat het met de [[Wikikids:SuperSchrijfwedstrijd 2009]]? Die is al meer dan twee weken afgelopen, maar er zijn nog geen winnaars bekend. Er zouden er drie worden uitgekozen, ja toch, voor een 1e, 2e en 3e prijs? Wie zitten er zoal in de jury, en wanneer worden de winnaars bekend gemaakt? :) [[Gebruiker:FotoDude|FD :D]] 3 nov 2009 20:56 (CET)

Versie van 3 nov 2009 21:56

Wikikids:SuperSchrijfwedstrijd 2009

Hoe gaat het met de Wikikids:SuperSchrijfwedstrijd 2009? Die is al meer dan twee weken afgelopen, maar er zijn nog geen winnaars bekend. Er zouden er drie worden uitgekozen, ja toch, voor een 1e, 2e en 3e prijs? Wie zitten er zoal in de jury, en wanneer worden de winnaars bekend gemaakt? :) FD :D 3 nov 2009 20:56 (CET)

Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Overleg_gebruiker:DeMoor&oldid=117946"