Wikikids:Blokverzoek: verschil tussen versies

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
(Tekst vervangen door "{{Wikikids:Blokverzoek/info}} == Verzoeken ==")
Label: Vervangen
 
Regel 1: Regel 1:
 
{{Wikikids:Blokverzoek/info}}
 
{{Wikikids:Blokverzoek/info}}
 
 
== Verzoeken ==
 
== Verzoeken ==
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Jellelelelelelle‎|Jellelelelelelle‎]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = <!-- niet aanpassen -->
 
|gebruiker = Jellelelelelelle‎
 
|reden = [[Wikikids:Richtlijnen voor moderatoren/blokkades|Schelden op pagina's, 1 dag ban]]. {{Gebruiker:Josse.Cottenier/Handtekening}} 26 aug 2015 17:10 (CEST)
 
}}
 
:Ik ben iets afgeweken van de richtlijnen, ik heb namelijk een waarschuwing gegeven. Voor mij, althans, is het niet duidelijk als dit nu "cool gevonden"-gedrag is (mocht hier een andere term voor zijn laat het weten svp) of cyberpesten. Ik denk het eerste, maar het zit wel dicht tegen het tweede aan. Mochten er vragen zijn of wil iemand verdere uitleg, dan kan dat gevraagd worden op mijn OP. Zeer bedankt voor de melding. {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 26 aug 2015 17:36 (CEST)
 
 
::Ik weet niet of het echt cyberpesten is, maar wat mij betreft wordt hij alsnog geblokkeerd. Cyberpesten is een groot probleem op internet en escaleert heel snel, ik vind dat WikiKids hier een streng standpunt over moet innemen en een blokkade terecht is, om te laten zien dat het echt niet kan. Hoelang weet ik niet, op de richtlijnenpagina staat 1 week, maar misschien is het vandalisme daarvoor toch iets te "soft". {{Gebruiker:Vviktorie!!/handtekening2}} 26 aug 2015 17:47 (CEST)
 
:::Cyberpesten is zeker een groot en ook een groeiend probleem, zeker in die tijd van de smartphones en het internet. Maar de boer eet niet wat hij niet kent, aldus hoe weet je of het wel echt cyberpesten is? Je kan de gebruiker in elk geval blokkeren, maar dat kan niet ten goede komen voor her gebruik van wikikids op bepaalde scholen. Ik zelf ken mensen die hun vrienden aanspreken, zelfs hun beste vrienden, met scheldwoorden. Niet omdat ze hun opeens haten, maar voor de grap. Bedoeld de gebruiker dat? Aldus onduidelijk. {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 26 aug 2015 20:47 (CEST)
 
::::Ik ben zelf (gelukkig) nog nooit in aanraking gekomen met cyberpesten, dus tja, ik kan ook niks met zekerheid zeggen. Wel weet ik dat sommige jongeren elkaar zelfs met "kanker" aanspreken (niet bekenden of vrienden van mij btw), en dat is natuurlijk verwerpelijk gedrag. Wij zouden in zo'n geval meteen blokkeren, dus waarom in een iets minder ernstig geval, waarin toch wordt gescholden, niet? {{Gebruiker:Vviktorie!!/handtekening2}} 26 aug 2015 21:24 (CEST)
 
:::::Een vervelende opmerking maken over iemands moeder valt wat mij betreft onder cyberpesten. Nu weet ik dat dit tegenwoordig ook veel als 'grap' wordt gedaan. Op internet is het vaak niet duidelijk of iets een grap is of niet omdat je geen intonatie of gezichtsuitdrukkingen van andere personen kunt zien. Harm Hofstede zei ooit: internet en sarcasme gaan niet samen en wat mij betreft geldt dat ook voor internet en 'beledigende grapjes'. Een blokkade voor cyberpesten zou in dit geval dus gerechtvaardigd zijn en mocht de gebruiker het allemaal niet zo bedoeld hebben en spijt betuigen dan kan hij natuurlijk altijd mailen en dan ga ik er vanuit dat jullie dan tot een gepaste oplossing kunnen komen. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 26 aug 2015 21:31 (CEST)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:‎Appie12349|‎Appie12349]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = done
 
|gebruiker = Appie12349
 
|reden = Gebruiker moet met spoed geblokkeerd worden; hij richt alleen maar schade aan. Zijn [[Speciaal:Bijdragen/Appie12349|bijdragen]] zijn alleen maar vandalistische bewerkingen. Ik heb ze stuk voor stuk moeten terugdraaien. Met vriendelijke groet, {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 27 aug 2015 11:45 (CEST)
 
}}
 
:Geblokt voor 1 dag. {{Gebruiker:Wouter15/Handtekening}}. 27 aug 2015 15:36 (CEST)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:O0Aya0o|O0Aya0o]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = done
 
|gebruiker = O0Aya0o
 
|reden = Vermoedelijk {{binnen|1=http://wikikids.nl/index.php?title=Voor_alle_kinderen&diff=414209&oldid=414206|2=dezelfde persoon}} als Appie. Gebruiker is vandaag al de hele dag aan het knoeien op artikelen, dat moet nu echt stoppen. {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 27 aug 2015 14:28 (CEST)
 
}}
 
:Ik zal er eens een CU overheen halen. {{Gebruiker:Wouter15/Handtekening}}. 27 aug 2015 15:36 (CEST)
 
::Geblokt voor onbepaalde tijd. Gebruiker had meerdere accounts waarmee vandalisme werd gepleegd. {{Gebruiker:Wouter15/Handtekening}}. 27 aug 2015 16:15 (CEST)
 
:::Dank voor de afhandeling. En ik weet niet of ik hier aan het juiste adres ben, maar zou iemand '''{{binnen|1=http://wikikids.nl/index.php?title=Abraham_Lincoln&curid=13913&diff=414228&oldid=414208|2=deze}} versie willen schrappen''' uit de bewerkingsgeschiedenis. De echte naam van een persoon wordt hier genoemd. Groet, {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 28 aug 2015 10:23 (CEST)
 
::::{{Done}} {{Gebruiker:Wouter15/Handtekening}}. 28 aug 2015 13:47 (CEST)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Patetohunter|Patetohunter]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = done
 
|gebruiker = Patetohunter
 
|reden = {{binnen|1=http://wikikids.nl/index.php?title=Slavernij&curid=4281&diff=414593&oldid=414587|2=Dit}} is niet de bedoeling. Gebruiker heeft net al [[Overleg gebruiker:Patetohunter|twee blokkades]] achter de rug; dit moet afgelopen zijn. Groet, {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 31 aug 2015 09:56 (CEST)
 
}}
 
:Aangezien deze gebruiker al een blokkade van 1 dag en 3 dagen erop heeft zitten heb ik er nu een blokkade van 1 week opgezet. {{Gebruiker:Wouter15/Handtekening}}. 31 aug 2015 11:31 (CEST)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Apo|Apo]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = done
 
|gebruiker = Apo
 
|reden = OG, lijkt te veel op [[Gebruiker:Apoo|Apoo]]. {{Gebruiker:Josse.Cottenier/Handtekening}} 3 sep 2015 20:22 (CEST)
 
}}
 
:Uitgevoerd, bedankt voor je oplettendheid. {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 4 sep 2015 09:49 (CEST)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Griffin|Griffin]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = done
 
|gebruiker = Griffin
 
|reden = Vandalisme op pagina [[Lego dino]] {{Gebruiker:LieveOlifant/Handtekening}} 4 sep 2015 16:24 (CEST)
 
}}
 
:{{uitgevoerd}} - Kansloos gedrag, de blokkade die ik heb opgelegd is een stuk hoger dan volgens de richtlijnen, omdat ik een zwaar vermoeden heb dat het hier om sokpoppen gaat. {{Gebruiker:Vviktorie!!/handtekening2}} 4 sep 2015 17:14 (CEST)
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:PornoPoesjes|PornoPoesjes]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = done
 
|gebruiker = PornoPoesjes
 
|reden = OG + Vandalisme {{Gebruiker:LieveOlifant/Handtekening}} 4 sep 2015 16:53 (CEST)
 
}}
 
:{{uitgevoerd}} - permanente blokkade opgelegd. {{Gebruiker:Vviktorie!!/handtekening2}} 4 sep 2015 17:14 (CEST)
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Dada12|Dada12]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = done
 
|gebruiker = Dada12
 
|reden = Ik denk dat het dezelfde gebruiker is als de vorige. {{Gebruiker:LieveOlifant/Handtekening}} 4 sep 2015 17:01 (CEST)
 
}}
 
:{{uitgevoerd}} - Kansloos gedrag, de blokkade die ik heb opgelegd is een stuk hoger dan volgens de richtlijnen, omdat ik een zwaar vermoeden heb dat het hier om sokpoppen gaat. Ik zal Wouter om een CheckUser vragen.  {{Gebruiker:Vviktorie!!/handtekening2}} 4 sep 2015 17:14 (CEST)
 

Huidige versie van 24 sep 2025 om 18:45

Gnome-lockscreen.svg
Klik hier om direct een blokkadeverzoek te doen!
Geen moderator aanwezig, maar wel hulp nodig? Heb je een gebruiker hebt gezien die vandaliseert op WikiKids, de regels overtreedt of een ongepaste gebruikersnaam heeft, maar is er geen moderator aanwezig? Dan kun je de gebruiker hier melden! Een moderator zal dan automatisch een berichtje ontvangen en je verzoek bekijken. Om je te helpen staat hier een lijst waarvoor iemand geblokkeerd kan worden.
Je verzoek zal door een moderator worden bekeken. De moderator beslist dan verder wat hij met het verzoek gaat doen, zo kan hij besluiten de gebruiker te blokkeren, maar ook om een waarschuwing te geven.
Zo doe je een nieuw verzoek om een gebruiker te laten blokkeren:
{{blokverzoek
|status = <!-- niet aanpassen -->
|gebruiker = Vul hier de gebruikersnaam in, zonder "Gebruiker:" ervoor.
|reden = Vul hier de reden in waarom de gebruiker geblokkeerd moet worden. Onderteken met 4x ~
}}

Kopiëer het sjabloon en vul de gegevens in, of klik op "Klik hier om direct een blokkadeverzoek te doen!" bovenaan om snel een nieuw verzoek te plaatsen.

Oude verzoeken zijn terug te vinden in het archief.

Verzoeken

Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Wikikids:Blokverzoek&oldid=975890"