Zeehond: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Regel 3: | Regel 3: | ||
op het land kan een zeehond 2km/h per uur en in de zee 36km/h, daarom zwemt ghij ook liever dan hij op het ijs zit. | op het land kan een zeehond 2km/h per uur en in de zee 36km/h, daarom zwemt ghij ook liever dan hij op het ijs zit. | ||
kenmerken: | kenmerken: | ||
+ | |||
oren:een zeehond heeft geen oorschelpen maar wel oren. | oren:een zeehond heeft geen oorschelpen maar wel oren. | ||
je kunt ze bijna niet zien, het zijn kleine gaatjes achter de oren. | je kunt ze bijna niet zien, het zijn kleine gaatjes achter de oren. | ||
+ | |||
lijf:een zeehond heeft een gestroomlijnd lijf daarom kan hij ook zo snel onder water maar op het ijs is het lijf heel onhandig. | lijf:een zeehond heeft een gestroomlijnd lijf daarom kan hij ook zo snel onder water maar op het ijs is het lijf heel onhandig. | ||
+ | |||
+ | ogen:de ogen zijn uitpuilend, daarmee kan hij beter onder water kijken. | ||
+ | hij kan boven water wel niet zo goed zien door die ogen. |
Versie van 26 jan 2007 15:09
een zeehond is een zoogdier. op het land kan een zeehond 2km/h per uur en in de zee 36km/h, daarom zwemt ghij ook liever dan hij op het ijs zit. kenmerken:
oren:een zeehond heeft geen oorschelpen maar wel oren. je kunt ze bijna niet zien, het zijn kleine gaatjes achter de oren.
lijf:een zeehond heeft een gestroomlijnd lijf daarom kan hij ook zo snel onder water maar op het ijs is het lijf heel onhandig.
ogen:de ogen zijn uitpuilend, daarmee kan hij beter onder water kijken. hij kan boven water wel niet zo goed zien door die ogen.