Overleg gebruiker:ThomOnline
Aan het oefenen met WikiKids? | |
![]() |
Welkom, ThomOnline!
Het ziet er naar uit dat je aan het oefenen bent met WikiKids. Dat lijkt zo omdat je misschien gekke woorden, zomaar wat letters, smileys of wikicode hebt toegevoegd aan een artikel. Helaas hebben we dit moeten verwijderen omdat het niet thuis hoort in een artikel. Omdat je hier voor de eerste keer bent vinden we het niet erg dat je dit hebt gedaan, maar we willen wel aan je vragen om verder te gaan met oefenen op de juiste plek. Je kunt oefenen in onze speciale WikiKids:Zandbak. Op deze pagina mag je oefenen en kliederen, zolang je maar netjes blijft. Wil je daarom vanaf nu de zandbak gebruiken?
Volgende actie: {{zb-2}} + 1 uur ban |
Ik heb op je artikel Stadhuis Culemborg een werksjabloon gezet. Zo kunnen jij en klasgenoot rustig werken aan het artikel. Leuk dat jullie school zo'n project houd. Mike1023
18 apr 2016 15:23 (CEST)
Blokering van Wikikids IP
Beste Wikikids,
Wij zitten op school Lek&Linge in klas 1. We zijn allemaal bezig met een project voor geschiedenis. Wij proberen ons best te doen. Stefanbruh heeft iets doorgestuurd naar een ander. Ik weet niet wat. Wilt u dan alleen Stefanbruh blokkeren en niet de rest van onze school. Ons computer systeem heeft allemaal het zelfde ip bij alle computers.
Alvast bedankt,
met vriendelijke groet,
ThomOnline
- De blokkade duurt niet heel lang geloof ik.
Wiki7 overleg 20 apr 2016 11:50 (CEST)
- Tot 21 apr 2016 09:41 om precies te zijn.
Wiki7 overleg 20 apr 2016 11:50 (CEST)
Beste wikikids,
Dank u wel voor uw hulp.
Met vriendelijke groet,
ThomOnline