Mzzlmeiden
Mzzl Meiden is een serie jeugdboeken, geschreven door Marion van de Coolwijk (echt een fantastische schrijfster!)en geïllustreerd door Peter van Duuren. In deze serie zijn al 10 boeken verschenen
De personages
Hanna Hanna is geadopteerd door het echtpaar Verduin. Hanna is serieus en redelijk slim. Ze houdt niet van ruzie. Haar hobby's zijn lezen en zwemmen.
Joan Joan is geadopteerd door meneer en mevrouw Van den Meulendijck, een rijk echtpaar. Ze is veel luxe gewend. Ze is ook wel wat naïef. Haar hobby's zijn slapen, uitgaan en shoppen.
Tanja Tanja is als enige van de 3 zusjes niet geadopteerd, maar heel haar leven woont ze al in het weeshuis. Ze is niet echt een sociaal iemand. Haar hobby's zijn tv-kijken en naar muziek luisteren. Ze is ook vegetariër.