Overleg:Mexico: verschil tussen versies

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Regel 8: Regel 8:
 
{{auteur}}
 
{{auteur}}
 
Doe je er wat aan? {{Gebruiker:JurriaanH/Handtekening}} 8 februari 2010 16:20 (CET)
 
Doe je er wat aan? {{Gebruiker:JurriaanH/Handtekening}} 8 februari 2010 16:20 (CET)
 +
: Ik wil dat je het wat uitgebreider gaat uitleggen. Kan dat? Wat wil je met mijn artikel doen? {{Gebruiker:Nin10do/Handtekening}} 8 februari 2010 20:57 (CET)

Versie van 8 feb 2010 21:57

Wat gaan we hiermee doen? De pagina lijkt 100% van Wikipedia overgenomen waardoor het wanordelijk lijkt. _-_SD_-_ 17 jun 2009 13:25 (CEST)

Ik heb de pagina hersteld naar de laatste versie. Iemand had de pagina verwijdert en vervangen door een exacte kopie van Wikipedia. Goed opgmerkt! Flag of the Netherlands.svg Tropicana 17 jun 2009 13:27 (CEST)
Trouwens, de versie van KinderWiki van deze pagina is toch iets langer.. misschien kan de versie van daar hieroverheen, en de afbeeldingen zetten we dan vanaf hier erop. Crystal Clear app kuser.png TahR (123) 17 jun 2009 13:45 (CEST)

Nin10do

Nin10do, ik weet dat ik de pagina niet bewerken kan, maar er zijn heel wat stukjes die mij té me bekend voorkomen. Bijvoorbeeld dat stukje van de gemeenten is gewoon overgenomen van Geo NogWat, dat gebruikte ik in mijn Wikipedia-tijd. Ook zie ik verdachte tabellen. Hierbij zeg ik dus voor sommige stukken

Stap8.gif
Een gebruiker vermoedt dat op deze tekst of afbeelding auteursrecht zit. Een moderator zal deze pagina verwijderen wanneer dat zo is. Zie de overlegpagina voor uitleg.


Doe je er wat aan? Aquariumsimple.jpg JurriaanH - Vraagjes? !Voedsel van de Week! 8 februari 2010 16:20 (CET)

Ik wil dat je het wat uitgebreider gaat uitleggen. Kan dat? Wat wil je met mijn artikel doen? Nuvola apps bug.png¡Nįn¹°dФ!|G·P|Vragen? 8 februari 2010 20:57 (CET)
Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Overleg:Mexico&oldid=146839"