Overleg gebruiker:Sexyallez.: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(Deze gebruiker pleegt vandalisme.) |
(whoops) |
||
(3 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
− | {{ | + | {{og}} |
Hallo, ik heb gezien dat jij teksten schrijft die niet door de beugel kunnen. Zie: | Hallo, ik heb gezien dat jij teksten schrijft die niet door de beugel kunnen. Zie: |
Huidige versie van 28 jan 2014 om 15:33
Ongewenste gebruikersnaam! | |
![]() |
Hey, Sexyallez.!
Welkom op WikiKids! Helaas is de gebruikersnaam die je hebt gekozen niet toegestaan. Daarom hebben we je account moeten blokkeren. Je kunt direct een nieuw account aanmaken via deze pagina (klik hier). Als je wilt weten welke gebruikersnamen wél mogen, klik dan hier.
|
Hallo, ik heb gezien dat jij teksten schrijft die niet door de beugel kunnen. Zie: JUSTIN BIEBER IS EEN GROTE STINKERD. Helaas mensen. Hij heeft in de gevangenis gezeten, is alcohol verslaafd en hij gebruikt drugs...... hij stinkt ook naar broccoli! Want hij heeft mij verkracht!
Dit tolereren wij hier niet! 12345dan 28 jan 2014 14:01 (CET)