Gebruiker:S.Perquin/Filosofenspel/Vraag 5: verschil tussen versies

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
 
Regel 1: Regel 1:
 
{{Gebruiker:S.Perquin/Filosofenspel/Sjabloon vraag
 
{{Gebruiker:S.Perquin/Filosofenspel/Sjabloon vraag
 
| vorige = 4
 
| vorige = 4
| vraag = Deze persoon zei dat in de moderne wereld steeds minder mensen geloven in [[God]] en dat de oude ideeën over [[goed]] en [[slecht]] daardoor hun invloed verliezen. Hierdoor moeten mensen zelf nieuwe [[Waarden en normen|waarden]] en [[regel]]s bedenken om hun leven betekenis te geven. Dit leidde tot veel verzet, aangezien veel mensen zijn ideeën als bedreigend voor hun geloof en samenleving beschouwden.
+
| vraag = Deze filosoof zei dat in de moderne wereld steeds minder mensen geloven in [[God]] en dat de oude ideeën over [[goed]] en [[slecht]] daardoor hun invloed verliezen. Hierdoor moeten mensen zelf nieuwe [[Waarden en normen|waarden]] en [[regel]]s bedenken om hun leven betekenis te geven. Dit leidde tot veel verzet, aangezien veel mensen zijn ideeën als bedreigend voor hun geloof en samenleving beschouwden.
 
| optie 1 = [[Gebruiker:S.Perquin/Filosofenspel/Vraag 5/A|Thomas van Aquino]]
 
| optie 1 = [[Gebruiker:S.Perquin/Filosofenspel/Vraag 5/A|Thomas van Aquino]]
 
| optie 2 = [[Gebruiker:S.Perquin/Filosofenspel/Vraag 5/B|Karl Marx]]
 
| optie 2 = [[Gebruiker:S.Perquin/Filosofenspel/Vraag 5/B|Karl Marx]]

Huidige versie van 24 jul 2025 om 12:41

Question mark alternate.png

Deze filosoof zei dat in de moderne wereld steeds minder mensen geloven in God en dat de oude ideeën over goed en slecht daardoor hun invloed verliezen. Hierdoor moeten mensen zelf nieuwe waarden en regels bedenken om hun leven betekenis te geven. Dit leidde tot veel verzet, aangezien veel mensen zijn ideeën als bedreigend voor hun geloof en samenleving beschouwden.
A. Thomas van Aquino B. Karl Marx C. Friedrich Nietzsche
Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Gebruiker:S.Perquin/Filosofenspel/Vraag_5&oldid=956259"