Overleg gebruiker:Apoo
![]() |
Kans: Op 14 september een bestuursvergadering.. Dan krijgen jullie nog één kans. Zorg ervoor dat je goed overlegt want als het plan mij niet zint ben ik weg (Samen met TahR78).
TijdelijkJe bent weg? Ik hoop maar dat dit tijdelijk is. Dat je weer terug komt als je wat bekoelt bent. We hebben je hier wel nodig hoor! ;~) FotoDude 26 aug 2009 17:25 (CEST)
Jij ook al Tahr? Maar, het is zo'n mooie website! Als we straks jullie KinderWiki artikelen hier hebben hebben we wel 6,500 pagina's. Het kan, met of zonder veranderingen, toch wel een schitterend project blijven! Als je maar vaak genoeg met de leiding praat gebeurt er vanzelf wat! Desnoods schrijf je een brief aan het Ministerie van Onderwijs! Die subsideren Kennisnet toch, of niet soms? Die staan vast wel open voor commentaar! Geef de moed alsjeblieft nog niet op! Hoe moeten we hier zonder jullie verder? De Wikikids moderatoren lijken nog niet eens half zo actief als jullie! De website draait praktisch om Apoo, Tahr, Samurai en alle andere Kinder Wiki mods! Denk er please nog eens over na. FotoDude 26 aug 2009 17:33 (CEST)
Och, blijf toch! Of ga over het hoofd van de organisatie direct naar het ministerie van Onderwijs. Stuur een open brief, kom in de krant of op het Jeugd Journaal! Ik snap hoe je je soms enorm kunt ergeren maar uiteindelijk is er een oplossing. Ze zien vanzelf hun fouten in! FotoDude 26 aug 2009 17:38 (CEST)
Zoals?? FotoDude 26 aug 2009 17:42 (CEST)
overleggenDag Apoo, Ik voel mij als bestuurslid verantwoordleijk voor WikiKids. En de taal die gebruikt was vraagt van mijn kant niet meer om overleg. De geruikers geven aan definitief te zijn vertrokken en dat respecteer ik. De tekst die ze hebben achter gelaten is buiten alle proporties en onacceptabel voor ons als bestuur. Hartelijke groeten, Delmoro 26 aug 2009 20:03 (CEST)
|