Overleg gebruiker:Apoo
Overleg gebruiker:Apoo
Mededeling: Heel druk op het moment
• Archief
Overleg
Waarom zet jij eigenlijk een antwoord op een vraag eigenlijk niet op je eigen Overleg pagina neer?--Wouter15 28 oktober 2010 15:32 (CEST)
- Ik beantwoord een vraag daar waar hij gesteld wordt. Dat is ook de bedoeling. Dat moet iedereen doen. Als iemand hier een vraag stelt beantwoord ik hem hier. Als iemand ergens anders een vraag stelt beantwoord ik hem daar. In dit geval vroeg je iets op de overleg pagina van Gerarddummer. Ik, als moderator, kon jouw vraag sneller afhandelen dan hij dat kon dus heb ik jouw vraag daar beantwoord.
apoo overleg 28 oktober 2010 15:51 (CEST)
Pagina
Ik heb een vraagje. Wat vind vind jij van de pagina Natuniek? ik vind het zelf nou niet echt een artikel voor WikiKids. Wat vind jij ervan? --Wouter15 29 oktober 2010 16:54 (CEST)
- Mijn "collega" Gerarddummer heeft je vraag behandeld zie ik.
apoo overleg 29 oktober 2010 19:55 (CEST)
Categorie
Waarom staat er om een aantal pagina's het volgende: [[Categorie:Nederland| ]]? (Het is niet bij deze categorie maar het is gewoon als voorbeeld!) --Wouter15 29 oktober 2010 17:01 (CEST)
- Dat snap ik zelf ook niet. Van mij mag je het gewoon veranderen in [[Categorie:Nederland]]
apoo overleg 29 oktober 2010 19:55 (CEST)
Sjabloon
Dag Apoo,
Je hebt het weg-sjabloon geplakt op een aantal sjablonen omdat dit van Wikipedia komen. Nu geldt dat het gewoon kopiëren van Wikipedia niet is toegestaan. Maar ik denk niet dat het voor sjablonen ook altijd hoeft te gelden. Maar misschien vind je in deze specifieke gevallen van wel?Gerarddummer 31 oktober 2010 11:21 (CET)
- Voor sjablonen hoeft het inderdaad niet altijd te gelden. Er zijn handige en simpele sjablonen die je kunt overnemen. Echter zijn dit heel ingewikkelde en moeilijke sjablonen die zelfs ik niet begrijp. Denk je dat kinderen hier mee kunnen werken? Ik denk van niet, en daarom heb ik ook het wegsjabloon geplaatst. Infoboxen zijn makkelijk zelf te maken. Kopieer een al bestaande infobox van WikiKids bijvoorbeeld Sjabloon:Dier en pas deze aan. Zo begrijpt iedereen het en kan ook vrijwel iedereen er mee werken.
apoo overleg 31 oktober 2010 14:25 (CET)