Eredivisie 2022/23/Wedstrijden
Het seizoen 2022/23 is het 67e seizoen van de Nederlandse Eredivisie. Tijdens de competitie worden er in totaal 306 wedstrijden gespeeld, verdeeld over 34 speelrondes van 9 wedstrijden, waarna er aan het einde van het seizoen play-offs worden gespeeld. Op 5 augustus 2022 werd de competitie geopend met een wedstrijd tussen sc Heerenveen en Sparta Rotterdam.
- De speeldagen van speelronde 12 t/m 14 worden eind augustus 2022 bekend gemaakt door de KNVB. Op dat moment is bekend welke clubs zich dan voor de groepsfases van de Europese competities hebben geplaatst. Daarvoor kunnen er dan, indien nodig, wedstrijden worden verplaatst van speelronde 6 tot en met 11.
- Half november 2022 maakt de KNVB de speeldagen van speelronde 21 t/m 32 bekend. Op dat moment is bekend welke clubs er na de winterstop nog in de Europese competities actief zijn.
- De opzet van speelronde 33 kan nog aangepast worden. De KNVB zal onderzoeken of het nodig is om de wedstrijden van deze speelronde over het hele weekend te spreiden, in plaats van alle wedstrijden op één dag.
Speelronde 1
| ||||
5 augustus 2022 20:00 uur |
sc Heerenveen | 0 – 0 | Sparta Rotterdam | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen Toeschouwers: 18.000 Scheidsrechter: Pol van Boekel Video-assistent: Danny Makkelie |
Verslag | ||||
| ||||
6 augustus 2022 16:30 uur |
Fortuna Sittard | 2 – 3 | Ajax | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard Toeschouwers: 11.863 Scheidsrechter: Serdar Gözübüyük Video-assistent: Ingmar Oostrom |
Gladon 6' Yılmaz 87' |
Verslag | 48' Taylor 51' Rensch 62' Brobbey | ||
| ||||
6 augustus 2022 18:45 uur |
SC Cambuur | 0 – 2 | Excelsior | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden Toeschouwers: 9.671 Scheidsrechter: Edwin van de Graaf Video-assistent: Bas Nijhuis |
Verslag | 10' Azarkan 45' Baas | |||
| ||||
6 augustus 2022 20:00 uur |
PSV | 4 – 1 | FC Emmen | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven Scheidsrechter: Martin van den Kerkhof Video-assistent: Dennis Higler |
Bakayoko 18' Kieftenbeld 26' (e.d.) Gakpo 38', 54' |
Verslag | 63' Romeny | ||
| ||||
6 augustus 2022 21:00 uur |
RKC Waalwijk | 2 – 2 | FC Utrecht | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk Toeschouwers: 4.526 Scheidsrechter: Rob Dieperink Video-assistent: Allard Lindhout |
Van den Buijs 15' Bel Hassani 45' |
Verslag | 52', 85' Dost | ||
| ||||
7 augustus 2022 12:15 uur |
FC Groningen | 2 – 2 | FC Volendam | Stadion: Euroborg, Groningen Toeschouwers: 18.648 Scheidsrechter: Joey Kooij Video-assistent: Alex Bos |
Ngonge 2' Strand Larsen 34' |
Verslag | 38' Van Mieghem 68' Benamar | ||
| ||||
7 augustus 2022 14:30 uur |
Vitesse | 2 – 5 | Feyenoord | Stadion: GelreDome, Arnhem Toeschouwers: 14.416 Scheidsrechter: Jochem Kamphuis Video-assistent: Clay Ruperti |
Manhoef 19' Frederiksen 56' |
Verslag | 31' Wålemark 41', 66' Danilo 61' Dilrosun 69' Geertruida | ||
| ||||
7 augustus 2022 14:30 uur |
N.E.C. | 0 – 1 | FC Twente | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen Toeschouwers: 12.256 Scheidsrechter: Danny Makkelie Video-assistent: Richard Martens |
Verslag | 90+1' Steijn | |||
| ||||
7 augustus 2022 16:45 uur |
AZ | 2 – 0 | Go Ahead Eagles | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar Toeschouwers: 14.438 Scheidsrechter: Allard Lindhout Video-assistent: Erwin Blank |
Pavlidis 70' Van Brederode 86' |
Verslag | |||
Speelronde 2
| ||||
12 augustus 2022 20:00 uur |
Excelsior | – | Vitesse | Stadion: Van Donge & De Roo Stadion, Rotterdam |
| ||||
13 augustus 2022 18:45 uur |
Go Ahead Eagles | – | PSV | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
13 augustus 2022 20:00 uur |
FC Emmen | – | RKC Waalwijk | Stadion: De Oude Meerdijk, Emmen |
| ||||
13 augustus 2022 20:00 uur |
FC Utrecht | – | SC Cambuur | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
| ||||
13 augustus 2022 21:00 uur |
Feyenoord | – | sc Heerenveen | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| ||||
14 augustus 2022 12:15 uur |
FC Volendam | – | N.E.C. | Stadion: Kras Stadion, Volendam |
| ||||
14 augustus 2022 14:30 uur |
Ajax | – | FC Groningen | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
| ||||
14 augustus 2022 14:30 uur |
FC Twente | – | Fortuna Sittard | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
| ||||
14 augustus 2022 16:45 uur |
Sparta Rotterdam | – | AZ | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
Speelronde 3
| ||||
20 augustus 2022 16:30 uur |
Vitesse | – | sc Heerenveen | Stadion: GelreDome, Arnhem |
| ||||
20 augustus 2022 18:45 uur |
Fortuna Sittard | – | SC Cambuur | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
20 augustus 2022* 20:00 uur |
PSV | – | FC Volendam | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
* Indien PSV UCL PO speelt, dan gaat deze wedstrijd naar 31 augustus 2022 om 18:45 uur.
| ||||
20 augustus 2022 21:00 uur |
FC Emmen | – | FC Utrecht | Stadion: De Oude Meerdijk, Emmen |
| ||||
21 augustus 2022 12:15 uur |
FC Groningen | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Euroborg, Groningen |
| ||||
21 augustus 2022 14:30 uur |
Sparta Rotterdam | – | Ajax | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
| ||||
21 augustus 2022 14:30 uur |
AZ | – | N.E.C. | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
| ||||
21 augustus 2022 16:45 uur |
RKC Waalwijk | – | Feyenoord | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
Speelronde 4
| ||||
26 augustus 2022 20:00 uur |
N.E.C. | – | FC Groningen | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
| ||||
27 augustus 2022 16:30 uur |
Go Ahead Eagles | – | Sparta Rotterdam | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
27 augustus 2022 18:45 uur |
Vitesse | – | RKC Waalwijk | Stadion: GelreDome, Arnhem |
| ||||
27 augustus 2022 20:00 uur |
Feyenoord | – | FC Emmen | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| ||||
27 augustus 2022 21:00 uur |
sc Heerenveen | – | Fortuna Sittard | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
| ||||
28 augustus 2022 12:15 uur |
FC Utrecht | – | Ajax | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
| ||||
28 augustus 2022 14:30 uur |
Excelsior | – | PSV | Stadion: Van Donge & De Roo Stadion, Rotterdam |
| ||||
28 augustus 2022 14:30 uur* |
FC Volendam | – | FC Twente | Stadion: Kras Stadion, Volendam |
| ||||
28 augustus 2022 16:45 uur* |
SC Cambuur | – | AZ | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
* Afhankelijk van plaatsing en loting kan de tijdstip nog gewijzigd worden.
Speelronde 3
| ||||
31 augustus 2022 21:00 uur |
FC Twente | – | Excelsior | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
Speelronde 5
| ||||
2 september 2022 20:00 uur |
Fortuna Sittard | – | FC Utrecht | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
3 september 2022 16:30 uur |
Ajax | – | SC Cambuur | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
| ||||
3 september 2022 18:45 uur |
FC Twente | – | PSV | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
| ||||
3 september 2022 20:00 uur |
Sparta Rotterdam | – | FC Volendam | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
| ||||
3 september 2022 21:00 uur |
Go Ahead Eagles | – | Feyenoord | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
4 september 2022 12:15 uur |
RKC Waalwijk | – | Excelsior | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
| ||||
4 september 2022 14:30 uur |
FC Emmen | – | AZ | Stadion: De Oude Meerdijk, Emmen |
| ||||
4 september 2022 14:30 uur |
sc Heerenveen | – | N.E.C. | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
| ||||
4 september 2022 16:45 uur |
FC Groningen | – | Vitesse | Stadion: Euroborg, Groningen |
Speelronde 6
| ||||
9 september 2022 20:00 uur |
FC Volendam | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Kras Stadion, Volendam |
| ||||
10 september 2022 16:30 uur |
N.E.C. | – | Fortuna Sittard | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
| ||||
10 september 2022 18:45 uur |
Ajax | – | sc Heerenveen | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
| ||||
10 september 2022* 20:00 uur |
Excelsior | – | FC Emmen | Stadion: Van Donge & De Roo Stadion, Rotterdam |
* Indien PSV UEL speelt, dan gaat deze wedstrijd naar 10 september 2022 om 21:00 uur.
| ||||
10 september 2022** 21:00 uur |
PSV | – | RKC Waalwijk | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
** Indien PSV UEL speelt, dan gaat deze wedstrijd naar 11 september 2022 eventueel om 20:00 uur.
| ||||
11 september 2022 12:15 uur |
FC Utrecht | – | Vitesse | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
| ||||
11 september 2022 14:30 uur |
SC Cambuur | – | FC Groningen | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
| ||||
11 september 2022*** 14:30 uur |
AZ | – | FC Twente | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
| ||||
11 september 2022*** 16:45 uur |
Feyenoord | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
*** De tijdstip van deze wedstrijd kan verschoven worden (ook naar 20:00 uur wanneer PSV UEL speelt).
Speelronde 7
| ||||
16 september 2022 20:00 uur |
FC Utrecht | – | N.E.C. | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
| ||||
17 september 2022 16:30 uur |
Sparta Rotterdam | – | FC Groningen | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
| ||||
17 september 2022 18:45 uur |
Vitesse | – | FC Volendam | Stadion: GelreDome, Arnhem |
| ||||
17 september 2022 20:00 uur |
RKC Waalwijk | – | SC Cambuur | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
| ||||
17 september 2022 21:00 uur |
Fortuna Sittard | – | Excelsior | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
18 september 2022 12:15 uur |
Go Ahead Eagles | – | FC Emmen | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
18 september 2022 14:30 uur |
PSV | – | Feyenoord | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
| ||||
18 september 2022 14:30 uur |
sc Heerenveen | – | FC Twente | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
| ||||
18 september 2022 16:45 uur |
AZ | – | Ajax | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
Speelronde 8
| ||||
1 oktober 2022 16:30 uur |
SC Cambuur | – | PSV | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
| ||||
1 oktober 2022 18:45 uur |
Excelsior | – | FC Utrecht | Stadion: Van Donge & De Roo Stadion, Rotterdam |
| ||||
1 oktober 2022 20:00 uur |
Ajax | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
| ||||
1 oktober 2022 20:00 uur |
FC Twente | – | Vitesse | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
| ||||
1 oktober 2022 21:00 uur |
FC Groningen | – | AZ | Stadion: Euroborg, Groningen |
| ||||
2 oktober 2022 12:15 uur |
FC Emmen | – | sc Heerenveen | Stadion: De Oude Meerdijk, Emmen |
| ||||
2 oktober 2022 14:30 uur |
Fortuna Sittard | – | FC Volendam | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
2 oktober 2022 14:30 uur |
N.E.C. | – | Feyenoord | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
| ||||
2 oktober 2022 16:45 uur |
RKC Waalwijk | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
Speelronde 9
| ||||
7 oktober 2022 20:00 uur |
FC Groningen | – | RKC Waalwijk | Stadion: Euroborg, Groningen |
| ||||
8 oktober 2022 18:45 uur |
FC Volendam | – | Ajax | Stadion: Kras Stadion, Volendam |
| ||||
8 oktober 2022 20:00 uur |
N.E.C. | – | Excelsior | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
| ||||
8 oktober 2022 20:00 uur |
Sparta Rotterdam | – | FC Emmen | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
| ||||
8 oktober 2022* 21:00 uur |
sc Heerenveen | – | PSV | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
* Indien PSV UEL speelt, dan gaat deze wedstrijd naar 9 oktober 2022.
| ||||
9 oktober 2022 12:15 uur |
Go Ahead Eagles | – | SC Cambuur | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
9 oktober 2022 14:30 uur |
Feyenoord | – | FC Twente | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| ||||
9 oktober 2022 14:30 uur |
Vitesse | – | Fortuna Sittard | Stadion: GelreDome, Arnhem |
| ||||
9 oktober 2022 16:45 uur |
FC Utrecht | – | AZ | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
Speelronde 10
| ||||
14 oktober 2022 20:00 uur |
FC Emmen | – | FC Volendam | Stadion: De Oude Meerdijk, Emmen |
| ||||
15 oktober 2022 18:45 uur |
Go Ahead Eagles | – | sc Heerenveen | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
15 oktober 2022 20:00 uur |
Ajax | – | Excelsior | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
| ||||
15 oktober 2022 20:00 uur |
Fortuna Sittard | – | RKC Waalwijk | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
15 oktober 2022 21:00 uur |
SC Cambuur | – | Vitesse | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
| ||||
16 oktober 2022 12:15 uur |
Sparta Rotterdam | – | N.E.C. | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
| ||||
16 oktober 2022 14:30 uur |
PSV | – | FC Utrecht | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
| ||||
16 oktober 2022 14:30 uur |
FC Twente | – | FC Groningen | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
| ||||
16 oktober 2022 16:45 uur |
AZ | – | Feyenoord | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
Speelronde 11
| ||||
22 oktober 2022 16:30 uur |
Feyenoord | – | Fortuna Sittard | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| ||||
22 oktober 2022 18:45 uur |
RKC Waalwijk | – | Ajax | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
| ||||
22 oktober 2022 20:00 uur |
SC Cambuur | – | FC Twente | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
| ||||
22 oktober 2022 20:00 uur |
Vitesse | – | FC Emmen | Stadion: GelreDome, Arnhem |
| ||||
22 oktober 2022 21:00 uur |
FC Groningen | – | PSV | Stadion: Euroborg, Groningen |
| ||||
23 oktober 2022 12:15 uur |
Excelsior | – | AZ | Stadion: Van Donge & De Roo Stadion, Rotterdam |
| ||||
23 oktober 2022 14:30 uur |
FC Volendam | – | sc Heerenveen | Stadion: Kras Stadion, Volendam |
| ||||
23 oktober 2022 14:30 uur |
N.E.C. | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
| ||||
23 oktober 2022 16:45 uur |
FC Utrecht | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
Speelronde 12
| ||||
Ajax | – | Vitesse | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam | |
| ||||
AZ | – | FC Volendam | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar | |
| ||||
FC Emmen | – | FC Groningen | Stadion: De Oude Meerdijk, Emmen | |
| ||||
FC Twente | – | RKC Waalwijk | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede | |
| ||||
Feyenoord | – | SC Cambuur | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam | |
| ||||
Go Ahead Eagles | – | Excelsior | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer | |
| ||||
PSV | – | N.E.C. | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven | |
| ||||
sc Heerenveen | – | FC Utrecht | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen | |
| ||||
Sparta Rotterdam | – | Fortuna Sittard | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam | |
Speelronde 13
| ||||
Ajax | – | PSV | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam | |
| ||||
Excelsior | – | sc Heerenveen | Stadion: Van Donge & De Roo Stadion, Rotterdam | |
| ||||
FC Twente | – | Go Ahead Eagles | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede | |
| ||||
FC Utrecht | – | FC Groningen | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht | |
| ||||
FC Volendam | – | Feyenoord | Stadion: Kras Stadion, Volendam | |
| ||||
Fortuna Sittard | – | FC Emmen | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard | |
| ||||
RKC Waalwijk | – | AZ | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk | |
| ||||
SC Cambuur | – | N.E.C. | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden | |
| ||||
Vitesse | – | Sparta Rotterdam | Stadion: GelreDome, Arnhem | |
Speelronde 14
| ||||
FC Emmen | – | Ajax | Stadion: De Oude Meerdijk, Emmen | |
| ||||
FC Groningen | – | Fortuna Sittard | Stadion: Euroborg, Groningen | |
| ||||
FC Volendam | – | FC Utrecht | Stadion: Kras Stadion, Volendam | |
| ||||
Feyenoord | – | Excelsior | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam | |
| ||||
Go Ahead Eagles | – | Vitesse | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer | |
| ||||
N.E.C. | – | RKC Waalwijk | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen | |
| ||||
PSV | – | AZ | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven | |
| ||||
sc Heerenveen | – | SC Cambuur | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen | |
| ||||
Sparta Rotterdam | – | FC Twente | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam | |
- De competitie ligt gedurende tussen deze periode stil vanwege het Wereldkampioenschap voetbal 2022 en de winterstop.
Speelronde 15
| ||||
6 januari 2023 20:00 uur |
FC Twente | – | FC Emmen | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
| ||||
7 januari 2023 16:30 uur |
RKC Waalwijk | – | sc Heerenveen | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
| ||||
7 januari 2023 18:45 uur |
AZ | – | Vitesse | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
| ||||
7 januari 2023 20:00 uur |
Fortuna Sittard | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
7 januari 2023 21:00 uur |
PSV | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
| ||||
8 januari 2023 12:15 uur |
FC Utrecht | – | Feyenoord | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
| ||||
8 januari 2023 14:30 uur |
N.E.C. | – | Ajax | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
| ||||
8 januari 2023 14:30 uur |
SC Cambuur | – | FC Volendam | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
| ||||
8 januari 2023 16:45 uur |
Excelsior | – | FC Groningen | Stadion: Van Donge & De Roo Stadion, Rotterdam |
Speelronde 16
| ||||
13 januari 2023 20:00 uur |
sc Heerenveen | – | AZ | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
| ||||
14 januari 2023 16:30 uur |
FC Groningen | – | Feyenoord | Stadion: Euroborg, Groningen |
| ||||
14 januari 2023 18:45 uur |
FC Volendam | – | RKC Waalwijk | Stadion: Kras Stadion, Volendam |
| ||||
14 januari 2023 20:00 uur |
Ajax | – | FC Twente | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
| ||||
14 januari 2023 21:00 uur |
Sparta Rotterdam | – | Excelsior | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
| ||||
15 januari 2023 12:15 uur |
Vitesse | – | N.E.C. | Stadion: GelreDome, Arnhem |
| ||||
15 januari 2023 14:30 uur |
Fortuna Sittard | – | PSV | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
15 januari 2023 14:30 uur |
Go Ahead Eagles | – | FC Utrecht | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
15 januari 2023 16:45 uur |
FC Emmen | – | SC Cambuur | Stadion: De Oude Meerdijk, Emmen |
Speelronde 17
| ||||
20 januari 2023 20:00 uur |
Excelsior | – | FC Volendam | Stadion: Van Donge & De Roo Stadion, Rotterdam |
| ||||
21 januari 2023 18:45 uur |
N.E.C. | – | FC Emmen | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
| ||||
21 januari 2023 20:00 uur |
PSV | – | Vitesse | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
| ||||
21 januari 2023 20:00 uur |
SC Cambuur | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
| ||||
21 januari 2023 21:00 uur |
RKC Waalwijk | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
| ||||
22 januari 2023 12:15 uur |
sc Heerenveen | – | FC Groningen | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
| ||||
22 januari 2023 14:30 uur |
Feyenoord | – | Ajax | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| ||||
22 januari 2023 14:30 uur |
FC Twente | – | FC Utrecht | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
| ||||
22 januari 2023 16:45 uur |
AZ | – | Fortuna Sittard | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
Speelronde 18
| ||||
24 januari 2023 18:45 uur |
FC Emmen | – | PSV | Stadion: De Oude Meerdijk, Emmen |
| ||||
24 januari 2023 21:00 uur |
Sparta Rotterdam | – | RKC Waalwijk | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
| ||||
25 januari 2023 18:45 uur |
Go Ahead Eagles | – | AZ | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
25 januari 2023 18:45 uur |
Vitesse | – | FC Twente | Stadion: GelreDome, Arnhem |
| ||||
25 januari 2023 20:00 uur |
Fortuna Sittard | – | sc Heerenveen | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
25 januari 2023 21:00 uur |
Feyenoord | – | N.E.C. | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| ||||
25 januari 2023 21:00 uur |
FC Utrecht | – | Excelsior | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
| ||||
26 januari 2023 18:45 uur |
FC Groningen | – | SC Cambuur | Stadion: Euroborg, Groningen |
| ||||
26 januari 2023 21:00 uur |
Ajax | – | FC Volendam | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
Speelronde 19
| ||||
28 januari 2023 16:30 uur |
RKC Waalwijk | – | FC Emmen | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
| ||||
28 januari 2023 18:45 uur |
PSV | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
| ||||
28 januari 2023 20:00 uur |
N.E.C. | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
| ||||
28 januari 2023 20:00 uur |
sc Heerenveen | – | Vitesse | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
| ||||
28 januari 2023 21:00 uur |
AZ | – | FC Utrecht | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
| ||||
29 januari 2023 12:15 uur |
FC Twente | – | Feyenoord | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
| ||||
29 januari 2023 14:30 uur |
Excelsior | – | Ajax | Stadion: Van Donge & De Roo Stadion, Rotterdam |
| ||||
29 januari 2023 14:30 uur |
FC Volendam | – | FC Groningen | Stadion: Kras Stadion, Volendam |
| ||||
29 januari 2023 16:45 uur |
SC Cambuur | – | Fortuna Sittard | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
Speelronde 20
| ||||
3 februari 2023 20:00 uur |
Fortuna Sittard | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
4 februari 2023 18:45 uur |
FC Volendam | – | AZ | Stadion: Kras Stadion, Volendam |
| ||||
4 februari 2023 20:00 uur |
FC Emmen | – | Vitesse | Stadion: De Oude Meerdijk, Emmen |
| ||||
4 februari 2023 20:00 uur |
FC Utrecht | – | sc Heerenveen | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
| ||||
4 februari 2023 21:00 uur |
Excelsior | – | RKC Waalwijk | Stadion: Van Donge & De Roo Stadion, Rotterdam |
| ||||
5 februari 2023 12:15 uur |
SC Cambuur | – | Ajax | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
| ||||
5 februari 2023 14:30 uur |
Feyenoord | – | PSV | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| ||||
5 februari 2023 14:30 uur |
Go Ahead Eagles | – | N.E.C. | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
5 februari 2023 16:45 uur |
FC Groningen | – | FC Twente | Stadion: Euroborg, Groningen |
Speelronde 21
| ||||
Ajax | – | RKC Waalwijk | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam | |
| ||||
AZ | – | Excelsior | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar | |
| ||||
FC Emmen | – | Fortuna Sittard | Stadion: De Oude Meerdijk, Emmen | |
| ||||
FC Twente | – | FC Volendam | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede | |
| ||||
N.E.C. | – | SC Cambuur | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen | |
| ||||
PSV | – | FC Groningen | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven | |
| ||||
sc Heerenveen | – | Feyenoord | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen | |
| ||||
Sparta Rotterdam | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam | |
| ||||
Vitesse | – | FC Utrecht | Stadion: GelreDome, Arnhem | |
Speelronde 22
| ||||
Ajax | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam | |
| ||||
Excelsior | – | N.E.C. | Stadion: Van Donge & De Roo Stadion, Rotterdam | |
| ||||
FC Groningen | – | FC Emmen | Stadion: Euroborg, Groningen | |
| ||||
FC Utrecht | – | PSV | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht | |
| ||||
FC Volendam | – | Vitesse | Stadion: Kras Stadion, Volendam | |
| ||||
Feyenoord | – | AZ | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam | |
| ||||
Go Ahead Eagles | – | FC Twente | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer | |
| ||||
RKC Waalwijk | – | Fortuna Sittard | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk | |
| ||||
SC Cambuur | – | sc Heerenveen | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden | |
Speelronde 23
| ||||
AZ | – | SC Cambuur | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar | |
| ||||
FC Emmen | – | Go Ahead Eagles | Stadion: De Oude Meerdijk, Emmen | |
| ||||
FC Groningen | – | Excelsior | Stadion: Euroborg, Groningen | |
| ||||
Fortuna Sittard | – | Feyenoord | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard | |
| ||||
N.E.C. | – | FC Volendam | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen | |
| ||||
PSV | – | FC Twente | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven | |
| ||||
sc Heerenveen | – | RKC Waalwijk | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen | |
| ||||
Sparta Rotterdam | – | FC Utrecht | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam | |
| ||||
Vitesse | – | Ajax | Stadion: GelreDome, Arnhem | |
Speelronde 24
| ||||
Ajax | – | N.E.C. | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam | |
| ||||
Excelsior | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Van Donge & De Roo Stadion, Rotterdam | |
| ||||
FC Twente | – | sc Heerenveen | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede | |
| ||||
FC Utrecht | – | Fortuna Sittard | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht | |
| ||||
FC Volendam | – | FC Emmen | Stadion: Kras Stadion, Volendam | |
| ||||
Feyenoord | – | FC Groningen | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam | |
| ||||
RKC Waalwijk | – | PSV | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk | |
| ||||
SC Cambuur | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden | |
| ||||
Vitesse | – | AZ | Stadion: GelreDome, Arnhem | |
Speelronde 25
| ||||
AZ | – | FC Groningen | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar | |
| ||||
FC Emmen | – | Excelsior | Stadion: De Oude Meerdijk, Emmen | |
| ||||
Feyenoord | – | FC Volendam | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam | |
| ||||
Fortuna Sittard | – | FC Twente | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard | |
| ||||
Go Ahead Eagles | – | RKC Waalwijk | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer | |
| ||||
N.E.C. | – | FC Utrecht | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen | |
| ||||
PSV | – | SC Cambuur | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven | |
| ||||
sc Heerenveen | – | Ajax | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen | |
| ||||
Sparta Rotterdam | – | Vitesse | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam | |
Speelronde 26
| ||||
Ajax | – | Feyenoord | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam | |
| ||||
Excelsior | – | SC Cambuur | Stadion: Van Donge & De Roo Stadion, Rotterdam | |
| ||||
FC Emmen | – | Sparta Rotterdam | Stadion: De Oude Meerdijk, Emmen | |
| ||||
FC Groningen | – | sc Heerenveen | Stadion: Euroborg, Groningen | |
| ||||
FC Twente | – | AZ | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede | |
| ||||
FC Utrecht | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht | |
| ||||
FC Volendam | – | Fortuna Sittard | Stadion: Kras Stadion, Volendam | |
| ||||
RKC Waalwijk | – | N.E.C. | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk | |
| ||||
Vitesse | – | PSV | Stadion: GelreDome, Arnhem | |
Speelronde 27
| ||||
AZ | – | sc Heerenveen | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar | |
| ||||
Excelsior | – | FC Twente | Stadion: Van Donge & De Roo Stadion, Rotterdam | |
| ||||
FC Utrecht | – | FC Volendam | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht | |
| ||||
Fortuna Sittard | – | FC Groningen | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard | |
| ||||
Go Ahead Eagles | – | Ajax | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer | |
| ||||
N.E.C. | – | PSV | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen | |
| ||||
RKC Waalwijk | – | Vitesse | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk | |
| ||||
SC Cambuur | – | FC Emmen | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden | |
| ||||
Sparta Rotterdam | – | Feyenoord | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam | |
Speelronde 28
| ||||
Ajax | – | Fortuna Sittard | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam | |
| ||||
AZ | – | Sparta Rotterdam | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar | |
| ||||
FC Emmen | – | N.E.C. | Stadion: De Oude Meerdijk, Emmen | |
| ||||
FC Groningen | – | FC Utrecht | Stadion: Euroborg, Groningen | |
| ||||
FC Twente | – | SC Cambuur | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede | |
| ||||
Feyenoord | – | RKC Waalwijk | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam | |
| ||||
PSV | – | Excelsior | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven | |
| ||||
sc Heerenveen | – | FC Volendam | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen | |
| ||||
Vitesse | – | Go Ahead Eagles | Stadion: GelreDome, Arnhem | |
Speelronde 29
| ||||
Ajax | – | FC Emmen | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam | |
| ||||
Excelsior | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Van Donge & De Roo Stadion, Rotterdam | |
| ||||
FC Utrecht | – | FC Twente | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht | |
| ||||
FC Volendam | – | PSV | Stadion: Kras Stadion, Volendam | |
| ||||
Fortuna Sittard | – | AZ | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard | |
| ||||
N.E.C. | – | Vitesse | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen | |
| ||||
RKC Waalwijk | – | FC Groningen | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk | |
| ||||
SC Cambuur | – | Feyenoord | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden | |
| ||||
Sparta Rotterdam | – | sc Heerenveen | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam | |
Speelronde 30
| ||||
AZ | – | RKC Waalwijk | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar | |
| ||||
FC Groningen | – | N.E.C. | Stadion: Euroborg, Groningen | |
| ||||
FC Twente | – | Sparta Rotterdam | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede | |
| ||||
FC Volendam | – | SC Cambuur | Stadion: Kras Stadion, Volendam | |
| ||||
Feyenoord | – | FC Utrecht | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam | |
| ||||
Go Ahead Eagles | – | Fortuna Sittard | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer | |
| ||||
PSV | – | Ajax | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven | |
| ||||
sc Heerenveen | – | FC Emmen | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen | |
| ||||
Vitesse | – | Excelsior | Stadion: GelreDome, Arnhem | |
Speelronde 31
| ||||
Ajax | – | AZ | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam | |
| ||||
Excelsior | – | Feyenoord | Stadion: Van Donge & De Roo Stadion, Rotterdam | |
| ||||
FC Emmen | – | FC Twente | Stadion: De Oude Meerdijk, Emmen | |
| ||||
Fortuna Sittard | – | Vitesse | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard | |
| ||||
Go Ahead Eagles | – | FC Groningen | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer | |
| ||||
N.E.C. | – | sc Heerenveen | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen | |
| ||||
RKC Waalwijk | – | FC Volendam | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk | |
| ||||
SC Cambuur | – | FC Utrecht | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden | |
| ||||
Sparta Rotterdam | – | PSV | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam | |
Speelronde 32
| ||||
AZ | – | FC Emmen | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar | |
| ||||
FC Groningen | – | Ajax | Stadion: Euroborg, Groningen | |
| ||||
FC Twente | – | N.E.C. | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede | |
| ||||
FC Utrecht | – | RKC Waalwijk | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht | |
| ||||
FC Volendam | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Kras Stadion, Volendam | |
| ||||
Feyenoord | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam | |
| ||||
PSV | – | Fortuna Sittard | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven | |
| ||||
sc Heerenveen | – | Excelsior | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen | |
| ||||
Vitesse | – | SC Cambuur | Stadion: GelreDome, Arnhem | |
Speelronde 33
| ||||
21 mei 2023 14:30 uur |
Ajax | – | FC Utrecht | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
| ||||
21 mei 2023 14:30 uur |
FC Emmen | – | Feyenoord | Stadion: De Oude Meerdijk, Emmen |
| ||||
21 mei 2023 14:30 uur |
Excelsior | – | Fortuna Sittard | Stadion: Van Donge & De Roo Stadion, Rotterdam |
| ||||
21 mei 2023 14:30 uur |
Go Ahead Eagles | – | FC Volendam | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
21 mei 2023 14:30 uur |
N.E.C. | – | AZ | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
| ||||
21 mei 2023 14:30 uur |
PSV | – | sc Heerenveen | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
| ||||
21 mei 2023 14:30 uur |
RKC Waalwijk | – | FC Twente | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
| ||||
21 mei 2023 14:30 uur |
Sparta Rotterdam | – | SC Cambuur | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
| ||||
21 mei 2023 14:30 uur |
Vitesse | – | FC Groningen | Stadion: GelreDome, Arnhem |
Speelronde 34
| ||||
28 mei 2023 14:30 uur |
AZ | – | PSV | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
| ||||
28 mei 2023 14:30 uur |
SC Cambuur | – | RKC Waalwijk | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
| ||||
28 mei 2023 14:30 uur |
Feyenoord | – | Vitesse | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| ||||
28 mei 2023 14:30 uur |
Fortuna Sittard | – | N.E.C. | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
28 mei 2023 14:30 uur |
FC Groningen | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Euroborg, Groningen |
| ||||
28 mei 2023 14:30 uur |
sc Heerenveen | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
| ||||
28 mei 2023 14:30 uur |
FC Twente | – | Ajax | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
| ||||
28 mei 2023 14:30 uur |
FC Utrecht | – | FC Emmen | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
| ||||
28 mei 2023 14:30 uur |
FC Volendam | – | Excelsior | Stadion: Kras Stadion, Volendam |
Externe links
Eredivisie – seizoen 2022/23 | |||
---|---|---|---|
Ajax · AZ · SC Cambuur · Excelsior · Feyenoord · Fortuna Sittard · Go Ahead Eagles · FC Emmen · FC Groningen · FC Volendam · sc Heerenveen · N.E.C. · PSV · RKC Waalwijk · Sparta Rotterdam · FC Twente · FC Utrecht · Vitesse |