Help mee! Maak een account en maak WikiKids beter!

Eredivisie 2021/22/Wedstrijden

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

Het seizoen 2021/22 is het 66e seizoen van de Nederlandse Eredivisie. Tijdens de competitie worden er in totaal 306 wedstrijden gespeeld, verdeeld over 34 speelrondes van 9 wedstrijden, waarna er aan het einde van het seizoen play-offs worden gespeeld. Op 13 augustus 2021 wordt de competitie geopend met een wedstrijd tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen.

  • Volgens het huidige plan is er vanaf het begin van de competitie weer beperkt (thuis)publiek mogelijk bij de wedstrijden. Momenteel (juni 2021) wordt dit door de overheid uitgewerkt over de voorwaarden van toelating en bezetting van het stadion.
  • De speeldata aanvangstijden zijn nog onder voorbehoud. Dit komt omdat er nog verschillende clubs actief zijn in de Europese competities tijdens de voorrondes. Na 3 augustus 2021 wordt dit nog aangepast voor speelronde 1 tot en met 3.
  • De speelronden tot de winterstop (speelronde 4 tot en met 18) worden, waar nodig, na 31 augustus aangepast met de speeldagen en/of tijden.
  • De speeldagen en tijden van speelronde 22 tot en met 32 worden na 22 december 2021 bekend gemaakt. Tot dat moment worden er nog geen dagen en tijden bekend gemaakt, afhankelijk van of er nog clubs in de Europese competities actief zijn na de winterstop. De speeldagen van speelronde 33 en 34 zijn al wel definitief bepaald.

Speelronde 1


13 augustus 2021
20:00 uur
Go Ahead Eagles sc Heerenveen Stadion: De Adelaarshorst, Deventer
   
 

14 augustus 2021
16:30 uur
RKC Waalwijk AZ Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk
   
 

14 augustus 2021 *
18:45 uur
Heracles Almelo PSV Stadion: Erve Asito, Almelo
   
 

14 augustus 2021
20:00 uur
Fortuna Sittard FC Twente Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard
   
 

14 augustus 2021
21:00 uur
Ajax N.E.C. Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
   
 

15 augustus 2021
12:15 uur
SC Cambuur FC Groningen Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden
   
 

15 augustus 2021 **
14:30 uur
PEC Zwolle Vitesse Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle
   
 

15 augustus 2021 **
14:30 uur
FC Utrecht Sparta Rotterdam Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht
   
 

15 augustus 2021 **
16:45 uur
Willem II Feyenoord Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg
   
 

* Speeldag en aanvangstijd onder voorbehoud door UCL/UEL.
** Aanvangstijden onder voorbehoud door UCL/UEL/UECL.


Speelronde 2


20 augustus 2021
20:00 uur
N.E.C. PEC Zwolle Stadion: Goffertstadion, Nijmegen
   
 

21 augustus 2021
18:45 uur
sc Heerenveen RKC Waalwijk Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
   
 

21 augustus 2021 *
20:00 uur
PSV SC Cambuur Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
   
 

21 augustus 2021
20:00 uur
Sparta Rotterdam Heracles Almelo Stadion: Het Kasteel, Rotterdam
   
 

21 augustus 2021
21:00 uur
FC Groningen FC Utrecht Stadion: Euroborg, Groningen
   
 

22 augustus 2021
12:15 uur
FC Twente Ajax Stadion: De Grolsch Veste, Enschede
   
 

22 augustus 2021 **
14:30 uur
Feyenoord Go Ahead Eagles Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 

22 augustus 2021 **
14:30 uur
Vitesse Willem II Stadion: GelreDome, Arnhem
   
 

22 augustus 2021
16:45 uur
AZ Uitgesteld Fortuna Sittard Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
Zie hier
   
 

* Speeldag en aanvangstijd onder voorbehoud door UCL/UEL/UECL.
** Aanvangstijden onder voorbehoud door UCL/UEL/UECL.


Speelronde 3


27 augustus 2021
20:00 uur
Fortuna Sittard RKC Waalwijk Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard
   
 

28 augustus 2021
18:45 uur
SC Cambuur FC Twente Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden
   
 

28 augustus 2021
20:00 uur
Go Ahead Eagles Sparta Rotterdam Stadion: De Adelaarshorst, Deventer
   
 

28 augustus 2021 *
20:00 uur
PSV FC Groningen Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
   
 

28 augustus 2021
21:00 uur
Willem II PEC Zwolle Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg
   
 

29 augustus 2021 **
12:15 uur
FC Utrecht Feyenoord Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht
   
 

29 augustus 2021 **
14:30 uur
Ajax Vitesse Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
   
 

29 augustus 2021 **
14:30 uur
Heracles Almelo N.E.C. Stadion: Erve Asito, Almelo
   
 

29 augustus 2021 **
16:45 uur
sc Heerenveen AZ Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
   
 

* Speeldag en aanvangstijd onder voorbehoud door UCL/UEL/UECL.
** Aanvangstijden onder voorbehoud door UCL/UEL/UECL.


Speelronde 4


11 september 2021
16:30 uur
FC Twente FC Utrecht Stadion: De Grolsch Veste, Enschede
   
 

11 september 2021
18:45 uur
SC Cambuur Go Ahead Eagles Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden
   
 

11 september 2021
18:45 uur
PEC Zwolle Ajax Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle
   
 

11 september 2021
21:00 uur
AZ PSV Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
   
 

11 september 2021
21:00 uur
Sparta Rotterdam Fortuna Sittard Stadion: Het Kasteel, Rotterdam
   
 

12 september 2021
12:15 uur
N.E.C. Willem II Stadion: Goffertstadion, Nijmegen
   
 

12 september 2021
14:30 uur
Feyenoord Heracles Almelo Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 

12 september 2021
14:30 uur
RKC Waalwijk Vitesse Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk
   
 

12 september 2021
16:45 uur
FC Groningen sc Heerenveen Stadion: Euroborg, Groningen
   
 

Speelronde 5


17 september 2021
20:00 uur
Sparta Rotterdam N.E.C. Stadion: Het Kasteel, Rotterdam
   
 

18 september 2021
16:30 uur
sc Heerenveen Fortuna Sittard Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
   
 

18 september 2021
18:45 uur
Willem II FC Groningen Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg
   
 

18 september 2021
20:00 uur
Ajax SC Cambuur Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
   
 

18 september 2021
21:00 uur
FC Utrecht RKC Waalwijk Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht
   
 

19 september 2021
12:15 uur
Go Ahead Eagles PEC Zwolle Stadion: De Adelaarshorst, Deventer
   
 

19 september 2021
14:30 uur
PSV Feyenoord Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
   
 

19 september 2021
14:30 uur
Vitesse FC Twente Stadion: GelreDome, Arnhem
   
 

19 september 2021
16:45 uur
Heracles Almelo AZ Stadion: Erve Asito, Almelo
   
 

Speelronde 6


21 september 2021
18:45 uur
Fortuna Sittard Ajax Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard
   
 

21 september 2021
21:00 uur
RKC Waalwijk Willem II Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk
   
 

22 september 2021
18:45 uur
Go Ahead Eagles PSV Stadion: De Adelaarshorst, Deventer
   
 

22 september 2021
18:45 uur
N.E.C. FC Utrecht Stadion: Goffertstadion, Nijmegen
   
 

22 september 2021
20:00 uur
FC Groningen Vitesse Stadion: Euroborg, Groningen
   
 

22 september 2021
21:00 uur
Feyenoord sc Heerenveen Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 

22 september 2021
21:00 uur
PEC Zwolle Sparta Rotterdam Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle
   
 

23 september 2021
18:45 uur
SC Cambuur Heracles Almelo Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden
   
 

23 september 2021
21:00 uur
FC Twente AZ Stadion: De Grolsch Veste, Enschede
   
 

Speelronde 7


25 september 2021
16:30 uur
Ajax FC Groningen Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
   
 

25 september 2021
18:45 uur
Vitesse Fortuna Sittard Stadion: GelreDome, Arnhem
   
 

25 september 2021
18:45 uur
Willem II PSV Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg
   
 

25 september 2021
21:00 uur
Feyenoord N.E.C. Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 

25 september 2021
21:00 uur
FC Utrecht PEC Zwolle Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht
   
 

26 september 2021
12:15 uur
Sparta Rotterdam SC Cambuur Stadion: Het Kasteel, Rotterdam
   
 

26 september 2021
14:30 uur
AZ Go Ahead Eagles Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
   
 

26 september 2021
14:30 uur
sc Heerenveen FC Twente Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
   
 

26 september 2021
16:45 uur
Heracles Almelo RKC Waalwijk Stadion: Erve Asito, Almelo
   
 

Speelronde 8


1 oktober 2021
20:00 uur
FC Groningen FC Twente Stadion: Euroborg, Groningen
   
 

2 oktober 2021
18:45 uur
RKC Waalwijk Go Ahead Eagles Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk
   
 

2 oktober 2021
20:00 uur
Heracles Almelo Willem II Stadion: Erve Asito, Almelo
   
 

2 oktober 2021
20:00 uur
PEC Zwolle sc Heerenveen Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle
   
 

2 oktober 2021
21:00 uur
Fortuna Sittard N.E.C. Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard
   
 

3 oktober 2021
12:15 uur
Ajax FC Utrecht Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
   
 

3 oktober 2021
14:30 uur
SC Cambuur AZ Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden
   
 

3 oktober 2021
14:30 uur
Vitesse Feyenoord Stadion: GelreDome, Arnhem
   
 

3 oktober 2021
16:45 uur
PSV Sparta Rotterdam Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
   
 

Speelronde 9


16 oktober 2021
16:30 uur
Feyenoord RKC Waalwijk Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 

16 oktober 2021
18:45 uur
Go Ahead Eagles Heracles Almelo Stadion: De Adelaarshorst, Deventer
   
 

16 oktober 2021
18:45 uur
sc Heerenveen Ajax Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
   
 

16 oktober 2021
21:00 uur
Fortuna Sittard SC Cambuur Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard
   
 

16 oktober 2021
21:00 uur
PSV PEC Zwolle Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
   
 

17 oktober 2021
12:15 uur
AZ FC Utrecht Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
   
 

17 oktober 2021
14:30 uur
N.E.C. Vitesse Stadion: Goffertstadion, Nijmegen
   
 

17 oktober 2021
14:30 uur
Sparta Rotterdam FC Groningen Stadion: Het Kasteel, Rotterdam
   
 

17 oktober 2021
16:45 uur
FC Twente Willem II Stadion: De Grolsch Veste, Enschede
   
 

Speelronde 10


22 oktober 2021
20:00 uur
Willem II Fortuna Sittard Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg
   
 

23 oktober 2021
18:45 uur
FC Utrecht sc Heerenveen Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht
   
 

23 oktober 2021
20:00 uur
PEC Zwolle Heracles Almelo Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle
   
 

23 oktober 2021
20:00 uur
FC Twente N.E.C. Stadion: De Grolsch Veste, Enschede
   
 

23 oktober 2021
21:00 uur
RKC Waalwijk Sparta Rotterdam Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk
   
 

24 oktober 2021
12:15 uur
SC Cambuur Feyenoord Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden
   
 

24 oktober 2021
14:30 uur
FC Groningen AZ Stadion: Euroborg, Groningen
   
 

24 oktober 2021
14:30 uur
Vitesse Go Ahead Eagles Stadion: GelreDome, Arnhem
   
 

24 oktober 2021
16:45 uur
Ajax PSV Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
   
 

Speelronde 11


30 oktober 2021
16:30 uur
AZ PEC Zwolle Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
   
 

30 oktober 2021
18:45 uur
Heracles Almelo Ajax Stadion: Erve Asito, Almelo
   
 

30 oktober 2021
20:00 uur
Go Ahead Eagles Fortuna Sittard Stadion: De Adelaarshorst, Deventer
   
 

30 oktober 2021
20:00 uur
sc Heerenveen Vitesse Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
   
 

30 oktober 2021
21:00 uur
PSV FC Twente Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
   
 

31 oktober 2021
12:15 uur
Sparta Rotterdam Feyenoord Stadion: Het Kasteel, Rotterdam
   
 

31 oktober 2021
14:30 uur
N.E.C. FC Groningen Stadion: Goffertstadion, Nijmegen
   
 

31 oktober 2021
14:30 uur
RKC Waalwijk SC Cambuur Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk
   
 

31 oktober 2021
16:45 uur
FC Utrecht Willem II Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht
   
 

Speelronde 12


5 november 2021
20:00 uur
FC Twente Heracles Almelo Stadion: De Grolsch Veste, Enschede
   
 

6 november 2021
18:45 uur
N.E.C. sc Heerenveen Stadion: Goffertstadion, Nijmegen
   
 

6 november 2021
20:00 uur
Ajax Go Ahead Eagles Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
   
 

6 november 2021
20:00 uur
Willem II Sparta Rotterdam Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg
   
 

6 november 2021
21:00 uur
PEC Zwolle SC Cambuur Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle
   
 

7 november 2021
12:15 uur
Vitesse FC Utrecht Stadion: GelreDome, Arnhem
   
 

7 november 2021
14:30 uur
Fortuna Sittard PSV Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard
   
 

7 november 2021
14:30 uur
FC Groningen RKC Waalwijk Stadion: Euroborg, Groningen
   
 

7 november 2021
16:45 uur
Feyenoord AZ Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 

Speelronde 13


20 november 2021
16:30 uur
PSV Vitesse Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
   
 

20 november 2021
18:45 uur
AZ N.E.C. Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
   
 

20 november 2021
18:45 uur
Sparta Rotterdam FC Twente Stadion: Het Kasteel, Rotterdam
   
 

20 november 2021
21:00 uur
Heracles Almelo Fortuna Sittard Stadion: Erve Asito, Almelo
   
 

20 november 2021
21:00 uur
RKC Waalwijk Ajax Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk
   
 

21 november 2021
12:15 uur
Go Ahead Eagles FC Groningen Stadion: De Adelaarshorst, Deventer
   
 

21 november 2021
14:30 uur
Feyenoord PEC Zwolle Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 

21 november 2021
14:30 uur
sc Heerenveen Willem II Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
   
 

21 november 2021
16:45 uur
SC Cambuur FC Utrecht Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden
   
 

Speelronde 14


26 november 2021
20:00 uur
N.E.C. SC Cambuur Stadion: Goffertstadion, Nijmegen
   
 

27 november 2021
18:45 uur
Fortuna Sittard FC Groningen Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard
   
 

27 november 2021
20:00 uur
PEC Zwolle RKC Waalwijk Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle
   
 

27 november 2021
21:00 uur
Willem II Go Ahead Eagles Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg
   
 

28 november 2021
12:15 uur
Sparta Rotterdam Ajax Stadion: Het Kasteel, Rotterdam
   
 

28 november 2021
14:30 uur
FC Twente Feyenoord Stadion: De Grolsch Veste, Enschede
   
 

28 november 2021
14:30 uur
FC Utrecht Heracles Almelo Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht
   
 

28 november 2021
16:45 uur
sc Heerenveen PSV Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
   
 

28 november 2021
20:00 uur
Vitesse AZ Stadion: GelreDome, Arnhem
   
 

Inhaalronde 2


1 of 2 december 2021
AZ Fortuna Sittard Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
   
 

Speelronde 15


3 december 2021
20:00 uur
Heracles Almelo sc Heerenveen Stadion: Erve Asito, Almelo
   
 

4 december 2021
18:45 uur
PSV FC Utrecht Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
   
 

4 december 2021
18:45 uur
SC Cambuur Vitesse Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden
   
 

4 december 2021
21:00 uur
Ajax Willem II Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
   
 

4 december 2021
21:00 uur
FC Groningen PEC Zwolle Stadion: Euroborg, Groningen
   
 

5 december 2021
12:15 uur
Feyenoord Fortuna Sittard Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 

5 december 2021
14:30 uur
AZ Sparta Rotterdam Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
   
 

5 december 2021
14:30 uur
Go Ahead Eagles FC Twente Stadion: De Adelaarshorst, Deventer
   
 

5 december 2021
16:45 uur
RKC Waalwijk N.E.C. Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk
   
 

Speelronde 16


10 december 2021
20:00 uur
Willem II SC Cambuur Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg
   
 

11 december 2021
18:45 uur
FC Twente RKC Waalwijk Stadion: De Grolsch Veste, Enschede
   
 

11 december 2021
20:00 uur
sc Heerenveen Sparta Rotterdam Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
   
 

11 december 2021
20:00 uur
FC Utrecht Go Ahead Eagles Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht
   
 

11 december 2021
21:00 uur
PEC Zwolle Fortuna Sittard Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle
   
 

12 december 2021
12:15 uur
FC Groningen Feyenoord Stadion: Euroborg, Groningen
   
 

12 december 2021
14:30 uur
Ajax AZ Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
   
 

12 december 2021
14:30 uur
Vitesse Heracles Almelo Stadion: GelreDome, Arnhem
   
 

12 december 2021
16:45 uur
N.E.C. PSV Stadion: Goffertstadion, Nijmegen
   
 

Speelronde 17


17 december 2021
20:00 uur
Fortuna Sittard FC Utrecht Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard
   
 

18 december 2021
18:45 uur
Sparta Rotterdam Vitesse Stadion: Het Kasteel, Rotterdam
   
 

18 december 2021
20:00 uur
AZ Willem II Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
   
 

18 december 2021
20:00 uur
Heracles Almelo FC Groningen Stadion: Erve Asito, Almelo
   
 

18 december 2021
21:00 uur
PEC Zwolle FC Twente Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle
   
 

19 december 2021
12:15 uur
SC Cambuur sc Heerenveen Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden
   
 

19 december 2021
14:30 uur
Feyenoord Ajax Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 

19 december 2021
14:30 uur
Go Ahead Eagles N.E.C. Stadion: De Adelaarshorst, Deventer
   
 

19 december 2021
16:45 uur
RKC Waalwijk PSV Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk
   
 

Speelronde 18


21 december 2021
18:45 uur
Vitesse PEC Zwolle Stadion: GelreDome, Arnhem
   
 

21 december 2021
21:00 uur
AZ FC Groningen Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
   
 

22 december 2021
18:45 uur
Heracles Almelo SC Cambuur Stadion: Erve Asito, Almelo
   
 

22 december 2021
18:45 uur
Sparta Rotterdam RKC Waalwijk Stadion: Het Kasteel, Rotterdam
   
 

22 december 2021
20:00 uur
sc Heerenveen Feyenoord Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
   
 

22 december 2021
21:00 uur
FC Utrecht FC Twente Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht
   
 

22 december 2021
21:00 uur
Willem II N.E.C. Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg
   
 

23 december 2021
18:45 uur
PSV Go Ahead Eagles Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
   
 

23 december 2021
21:00 uur
Ajax Fortuna Sittard Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
   
 

Speelronde 19


14 januari 2022
20:00 uur
PEC Zwolle Willem II Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle
   
 

15 januari 2022
18:45 uur
N.E.C. Heracles Almelo Stadion: Goffertstadion, Nijmegen
   
 

15 januari 2022
20:00 uur
Feyenoord Vitesse Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 

15 januari 2022
20:00 uur
FC Twente sc Heerenveen Stadion: De Grolsch Veste, Enschede
   
 

15 januari 2022
21:00 uur
Go Ahead Eagles RKC Waalwijk Stadion: De Adelaarshorst, Deventer
   
 

16 januari 2022
12:15 uur
FC Utrecht Ajax Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht
   
 

16 januari 2022
14:30 uur
SC Cambuur Sparta Rotterdam Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden
   
 

16 januari 2022
14:30 uur
FC Groningen PSV Stadion: Euroborg, Groningen
   
 

16 januari 2022
16:45 uur
Fortuna Sittard AZ Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard
   
 

Speelronde 20


21 januari 2022
20:00 uur
RKC Waalwijk Fortuna Sittard Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk
   
 

22 januari 2022
18:45 uur
Vitesse FC Groningen Stadion: GelreDome, Arnhem
   
 

22 januari 2022
20:00 uur
AZ SC Cambuur Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
   
 

22 januari 2022
20:00 uur
sc Heerenveen PEC Zwolle Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
   
 

22 januari 2022
21:00 uur
Willem II FC Twente Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg
   
 

23 januari 2022
12:15 uur
N.E.C. Feyenoord Stadion: Goffertstadion, Nijmegen
   
 

23 januari 2022
14:30 uur
Heracles Almelo Go Ahead Eagles Stadion: Erve Asito, Almelo
   
 

23 januari 2022
14:30 uur
PSV Ajax Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
   
 

23 januari 2022
16:45 uur
Sparta Rotterdam FC Utrecht Stadion: Het Kasteel, Rotterdam
   
 

Speelronde 21


5 februari 2022
16:30 uur
FC Utrecht SC Cambuur Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht
   
 

5 februari 2022
18:45 uur
Fortuna Sittard sc Heerenveen Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard
   
 

5 februari 2022
20:00 uur
PEC Zwolle N.E.C. Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle
   
 

5 februari 2022
20:00 uur
PSV AZ Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
   
 

5 februari 2022
21:00 uur
FC Twente Vitesse Stadion: De Grolsch Veste, Enschede
   
 

6 februari 2022
12:15 uur
Feyenoord Sparta Rotterdam Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 

6 februari 2022
14:30 uur
FC Groningen Go Ahead Eagles Stadion: Euroborg, Groningen
   
 

6 februari 2022
14:30 uur
Willem II RKC Waalwijk Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg
   
 

6 februari 2022
16:45 uur
Ajax Heracles Almelo Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
   
 

Speelronde 22



Ajax FC Twente Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
   
 


SC Cambuur PEC Zwolle Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden
   
 


Go Ahead Eagles AZ Stadion: De Adelaarshorst, Deventer
   
 


FC Groningen Fortuna Sittard Stadion: Euroborg, Groningen
   
 


sc Heerenveen N.E.C. Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
   
 


Heracles Almelo FC Utrecht Stadion: Erve Asito, Almelo
   
 


RKC Waalwijk Feyenoord Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk
   
 


Sparta Rotterdam Willem II Stadion: Het Kasteel, Rotterdam
   
 


Vitesse PSV Stadion: GelreDome, Arnhem
   
 

Speelronde 23



AZ Heracles Almelo Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
   
 


Feyenoord SC Cambuur Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 


Fortuna Sittard Sparta Rotterdam Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard
   
 


N.E.C. RKC Waalwijk Stadion: Goffertstadion, Nijmegen
   
 


PEC Zwolle FC Groningen Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle
   
 


PSV sc Heerenveen Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
   
 


FC Twente Go Ahead Eagles Stadion: De Grolsch Veste, Enschede
   
 


FC Utrecht Vitesse Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht
   
 


Willem II Ajax Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg
   
 

Speelronde 24



AZ Feyenoord Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
   
 


SC Cambuur Fortuna Sittard Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden
   
 


Go Ahead Eagles Ajax Stadion: De Adelaarshorst, Deventer
   
 


FC Groningen Willem II Stadion: Euroborg, Groningen
   
 


sc Heerenveen FC Utrecht Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
   
 


Heracles Almelo PEC Zwolle Stadion: Erve Asito, Almelo
   
 


RKC Waalwijk FC Twente Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk
   
 


Sparta Rotterdam PSV Stadion: Het Kasteel, Rotterdam
   
 


Vitesse N.E.C. Stadion: GelreDome, Arnhem
   
 

Speelronde 25



Ajax RKC Waalwijk Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
   
 


Feyenoord FC Groningen Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 


Fortuna Sittard PEC Zwolle Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard
   
 


Go Ahead Eagles FC Utrecht Stadion: De Adelaarshorst, Deventer
   
 


N.E.C. AZ Stadion: Goffertstadion, Nijmegen
   
 


PSV Heracles Almelo Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
   
 


FC Twente SC Cambuur Stadion: De Grolsch Veste, Enschede
   
 


Vitesse Sparta Rotterdam Stadion: GelreDome, Arnhem
   
 


Willem II sc Heerenveen Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg
   
 

Speelronde 26



AZ FC Twente Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
   
 


SC Cambuur Ajax Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden
   
 


Fortuna Sittard Willem II Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard
   
 


FC Groningen N.E.C. Stadion: Euroborg, Groningen
   
 


Heracles Almelo Vitesse Stadion: Erve Asito, Almelo
   
 


PEC Zwolle Feyenoord Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle
   
 


RKC Waalwijk sc Heerenveen Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk
   
 


Sparta Rotterdam Go Ahead Eagles Stadion: Het Kasteel, Rotterdam
   
 


FC Utrecht PSV Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht
   
 

Speelronde 27



Ajax Feyenoord Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
   
 


Go Ahead Eagles SC Cambuur Stadion: De Adelaarshorst, Deventer
   
 


sc Heerenveen Heracles Almelo Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
   
 


N.E.C. Sparta Rotterdam Stadion: Goffertstadion, Nijmegen
   
 


PSV Fortuna Sittard Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
   
 


FC Twente PEC Zwolle Stadion: De Grolsch Veste, Enschede
   
 


FC Utrecht FC Groningen Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht
   
 


Vitesse RKC Waalwijk Stadion: GelreDome, Arnhem
   
 


Willem II AZ Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg
   
 

Speelronde 28



AZ Vitesse Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
   
 


SC Cambuur N.E.C. Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden
   
 


Feyenoord Willem II Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 


Fortuna Sittard Heracles Almelo Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard
   
 


FC Groningen Ajax Stadion: Euroborg, Groningen
   
 


PEC Zwolle Go Ahead Eagles Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle
   
 


RKC Waalwijk FC Utrecht Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk
   
 


Sparta Rotterdam sc Heerenveen Stadion: Het Kasteel, Rotterdam
   
 


FC Twente PSV Stadion: De Grolsch Veste, Enschede
   
 

Speelronde 29



Ajax Sparta Rotterdam Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
   
 


Go Ahead Eagles Willem II Stadion: De Adelaarshorst, Deventer
   
 


sc Heerenveen FC Groningen Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
   
 


Heracles Almelo Feyenoord Stadion: Erve Asito, Almelo
   
 


N.E.C. FC Twente Stadion: Goffertstadion, Nijmegen
   
 


PEC Zwolle AZ Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle
   
 


PSV RKC Waalwijk Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
   
 


FC Utrecht Fortuna Sittard Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht
   
 


Vitesse SC Cambuur Stadion: GelreDome, Arnhem
   
 

Speelronde 30



AZ sc Heerenveen Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
   
 


SC Cambuur PSV Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden
   
 


Feyenoord FC Utrecht Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 


Fortuna Sittard Go Ahead Eagles Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard
   
 


FC Groningen Heracles Almelo Stadion: Euroborg, Groningen
   
 


N.E.C. Ajax Stadion: Goffertstadion, Nijmegen
   
 


RKC Waalwijk PEC Zwolle Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk
   
 


FC Twente Sparta Rotterdam Stadion: De Grolsch Veste, Enschede
   
 


Willem II Vitesse Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg
   
 

Speelronde 31



Ajax PEC Zwolle Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
   
 


Fortuna Sittard Feyenoord Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard
   
 


Go Ahead Eagles Vitesse Stadion: De Adelaarshorst, Deventer
   
 


sc Heerenveen SC Cambuur Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
   
 


Heracles Almelo FC Twente Stadion: Erve Asito, Almelo
   
 


PSV Willem II Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
   
 


RKC Waalwijk FC Groningen Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk
   
 


Sparta Rotterdam AZ Stadion: Het Kasteel, Rotterdam
   
 


FC Utrecht N.E.C. Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht
   
 

Speelronde 32



AZ Ajax Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
   
 


SC Cambuur RKC Waalwijk Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden
   
 


Feyenoord PSV Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 


FC Groningen Sparta Rotterdam Stadion: Euroborg, Groningen
   
 


N.E.C. Go Ahead Eagles Stadion: Goffertstadion, Nijmegen
   
 


PEC Zwolle FC Utrecht Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle
   
 


FC Twente Fortuna Sittard Stadion: De Grolsch Veste, Enschede
   
 


Vitesse sc Heerenveen Stadion: GelreDome, Arnhem
   
 


Willem II Heracles Almelo Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg
   
 

Speelronde 33


11 mei 2022
20:00 uur
Ajax sc Heerenveen Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
   
 

11 mei 2022
20:00 uur
SC Cambuur Willem II Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden
   
 

11 mei 2022
20:00 uur
Fortuna Sittard Vitesse Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard
   
 

11 mei 2022
20:00 uur
Go Ahead Eagles Feyenoord Stadion: De Adelaarshorst, Deventer
   
 

11 mei 2022
20:00 uur
PSV N.E.C. Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
   
 

11 mei 2022
20:00 uur
RKC Waalwijk Heracles Almelo Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk
   
 

11 mei 2022
20:00 uur
Sparta Rotterdam PEC Zwolle Stadion: Het Kasteel, Rotterdam
   
 

11 mei 2022
20:00 uur
FC Twente FC Groningen Stadion: De Grolsch Veste, Enschede
   
 

11 mei 2022
20:00 uur
FC Utrecht AZ Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht
   
 

Speelronde 34


15 mei 2022
14:30 uur
AZ RKC Waalwijk Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
   
 

15 mei 2022
14:30 uur
Feyenoord FC Twente Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 

15 mei 2022
14:30 uur
FC Groningen SC Cambuur Stadion: Euroborg, Groningen
   
 

15 mei 2022
14:30 uur
sc Heerenveen Go Ahead Eagles Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
   
 

15 mei 2022
14:30 uur
Heracles Almelo Sparta Rotterdam Stadion: Erve Asito, Almelo
   
 

15 mei 2022
14:30 uur
N.E.C. Fortuna Sittard Stadion: Goffertstadion, Nijmegen
   
 

15 mei 2022
14:30 uur
PEC Zwolle PSV Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle
   
 

15 mei 2022
14:30 uur
Vitesse Ajax Stadion: GelreDome, Arnhem
   
 

15 mei 2022
14:30 uur
Willem II FC Utrecht Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg
   
 

Externe links

Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Eredivisie_2021/22/Wedstrijden&oldid=678588"