Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2022 (kwalificatie): verschil tussen versies
Regel 1.022: | Regel 1.022: | ||
|} |
|} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = FRO v WAL |
||
+ | |date = 29 augustus 2019 |
||
+ | |time = 18:00 |
||
+ | |team1 = '''{{FO-r}}''' |
||
+ | |score = 0 – 6 |
||
+ | |team2 = '''{{WL}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = {{goal|3||57|p|79}} [[Natasha Harding|Harding]]<br />{{goal|5}} [[Emma Jones (voetballer, 1994)|Jones]]<br />{{goal|67|e.d.}} [[Lív Arge|Arge]]<br />{{goal|90+3}} [[Rhiannon Roberts|Roberts]] |
||
+ | |stadium = [[Tórsvøllur]], [[Tórshavn]] |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = {{Vlag|CRO}} [[Ivana Pejkovic]] |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027260/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = NIR v NOR |
||
+ | |date = 30 augustus 2019 |
||
+ | |time = 20:45 |
||
+ | |team1 = '''{{NX-r}}''' |
||
+ | |score = 0 – 6 |
||
+ | |team2 = '''{{NO}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = {{goal|5}} [[Guro Reiten|Reiten]]<br />{{goal|16||63||72}} [[Caroline Graham Hansen|Caroline Hansen]]<br />{{goal|82||90}} [[Amalie Eikeland|Eikeland]] |
||
+ | |stadium = [[Seaviewstadion]], [[Belfast]] |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = {{Vlag|CZE}} [[Veronika Kovarova]] |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027261/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = BLR v FRO |
||
+ | |date = 3 september 2019 |
||
+ | |time = 20:00 |
||
+ | |team1 = '''{{BY-r}}''' |
||
+ | |score = – |
||
+ | |team2 = '''{{FO}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = |
||
+ | |stadium = [[Haradskistadion]], [[Borisov]] |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = {{Vlag|LAT}} [[Jelena Jermolajeva]] |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027263/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = WAL v NIR |
||
+ | |date = 3 september 2019 |
||
+ | |time = 20:05 |
||
+ | |team1 = '''{{WL-r}}''' |
||
+ | |score = – |
||
+ | |team2 = '''{{NX}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = |
||
+ | |stadium = [[Rodney Parade]], [[Newport (Wales)|Newport]] |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = {{Vlag|ESP}} [[Ainara Andrea Acevedo Dudley|Acevedo Dudley]] |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027262/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = BLR v NOR |
||
+ | |date = 4 oktober 2019 |
||
+ | |time = 18:45 |
||
+ | |team1 = '''{{BY-r}}''' |
||
+ | |score = – |
||
+ | |team2 = '''{{NO}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = |
||
+ | |stadium = [[Haradskistadion]], [[Borisov]] |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027264/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = FRO v NOR |
||
+ | |date = 8 oktober 2019 |
||
+ | |time = |
||
+ | |team1 = '''{{FO-r}}''' |
||
+ | |score = – |
||
+ | |team2 = '''{{NO}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = |
||
+ | |stadium = [[Tórsvøllur]], [[Tórshavn]] |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027265/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = BLR v WAL |
||
+ | |date = 8 oktober 2019 |
||
+ | |time = 19:00 |
||
+ | |team1 = '''{{BY-r}}''' |
||
+ | |score = – |
||
+ | |team2 = '''{{WL}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = |
||
+ | |stadium = [[Haradskistadion]], [[Borisov]] |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027266/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = NOR v NIR |
||
+ | |date = 8 november 2019 |
||
+ | |time = |
||
+ | |team1 = '''{{NO-r}}''' |
||
+ | |score = – |
||
+ | |team2 = '''{{NX}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = |
||
+ | |stadium = |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027267/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = NIR v WAL |
||
+ | |date = 12 november 2019 |
||
+ | |time = |
||
+ | |team1 = '''{{NX-r}}''' |
||
+ | |score = – |
||
+ | |team2 = '''{{WL}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = |
||
+ | |stadium = |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027268/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = WAL v FRO |
||
+ | |date = 10 april 2020 |
||
+ | |time = |
||
+ | |team1 = '''{{WL-r}}''' |
||
+ | |score = – |
||
+ | |team2 = '''{{FO}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = |
||
+ | |stadium = |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027269/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = WAL v NOR |
||
+ | |date = 14 april 2020 |
||
+ | |time = |
||
+ | |team1 = '''{{WL-r}}''' |
||
+ | |score = – |
||
+ | |team2 = '''{{NO}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = |
||
+ | |stadium = |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027270/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = BLR v NIR |
||
+ | |date = 14 april 2020 |
||
+ | |time = |
||
+ | |team1 = '''{{BY-r}}''' |
||
+ | |score = – |
||
+ | |team2 = '''{{NX}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = |
||
+ | |stadium = |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027271/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = NIR v BLR |
||
+ | |date = 5 juni 2020 |
||
+ | |time = |
||
+ | |team1 = '''{{NX-r}}''' |
||
+ | |score = – |
||
+ | |team2 = '''{{BY}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = |
||
+ | |stadium = |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027272/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = NOR v FRO |
||
+ | |date = 5 juni 2020 |
||
+ | |time = |
||
+ | |team1 = '''{{NO-r}}''' |
||
+ | |score = – |
||
+ | |team2 = '''{{FO}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = |
||
+ | |stadium = |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027273/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = WAL v BLR |
||
+ | |date = 9 juni 2020 |
||
+ | |time = |
||
+ | |team1 = '''{{WL-r}}''' |
||
+ | |score = – |
||
+ | |team2 = '''{{BY}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = |
||
+ | |stadium = |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027274/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = NIR v FRO |
||
+ | |date = 9 juni 2020 |
||
+ | |time = |
||
+ | |team1 = '''{{NX-r}}''' |
||
+ | |score = – |
||
+ | |team2 = '''{{FO}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = |
||
+ | |stadium = |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027275/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = NOR v BLR |
||
+ | |date = 18 september 2020 |
||
+ | |time = |
||
+ | |team1 = '''{{NO-r}}''' |
||
+ | |score = – |
||
+ | |team2 = '''{{BY}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = |
||
+ | |stadium = |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027276/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = FRO v NIR |
||
+ | |date = 18 september 2020 |
||
+ | |time = |
||
+ | |team1 = '''{{FO-r}}''' |
||
+ | |score = – |
||
+ | |team2 = '''{{NX}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = |
||
+ | |stadium = |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027277/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = NOR v WAL |
||
+ | |date = 22 september 2020 |
||
+ | |time = |
||
+ | |team1 = '''{{NO-r}}''' |
||
+ | |score = – |
||
+ | |team2 = '''{{WL}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = |
||
+ | |stadium = |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027201/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox 2 |
||
+ | |id = FRO v BLR |
||
+ | |date = 22 september 2020 |
||
+ | |time = |
||
+ | |team1 = '''{{FO-r}}''' |
||
+ | |score = – |
||
+ | |team2 = '''{{BY}}''' |
||
+ | |goals1 = |
||
+ | |goals2 = |
||
+ | |stadium = |
||
+ | |attendance = |
||
+ | |referee = |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027202/index.html Verslag] |
||
+ | }} |
||
---- |
---- |
||
Versie van 2 sep 2019 10:57
Werk in uitvoering! Aan dit artikel wordt de komende uren of dagen nog gewerkt. Belangrijk: Laat dit sjabloon niet langer staan dan nodig is, anders ontmoedig je anderen om het artikel te verbeteren. De maximale houdbaarheid van dit sjabloon is twee weken na de laatste bewerking aan het artikel. Kijk in de geschiedenis of je het artikel kunt bewerken zonder een bewerkingsconflict te veroorzaken. |
Dit artikel is nog niet af. |
Kwalificatie Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2021 | |
Geen afbeelding
beschikbaar | |
Informatie | |
---|---|
Datum | 29 augustus 2019 – 27 oktober 2020 |
Teams | 47 (van 1 confederatie) |
Statistieken | |
Wedstrijden | 14 |
Doelpunten | 79 (5,64 per wedstrijd) |
Topscorer(s) | Kim Little (5 doelpunten) |
Navigatie | |
◄ Vorige | Volgende ► |
Portaal Sport |
Aan dekwalificatiewedstrijden voor het Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2021 doen 47 van de 55 aaneengesloten landen van de UEFA mee. Via deze wedstrijden kunnen 15 teams zich kwalificeren voor deelname aan het eindtoernooi. Engeland, dat gastland is op het EK in 2021, is automatisch gekwalificeerd voor deelname en hoeft dus niet mee te doen aan de kwalificatiewedstrijden.
Cyprus en Kosovo doen allebei voor het eerst mee. Voor Cyprus is dit het eerste grote toernooi waar ze aan meedoen sinds het land het vrouwenvoetbal heeft opgezet en Kosovo debuteert helemaal in het vrouwenvoetbal, nog niet eerder deden vrouwen in Kosovo mee aan het voetbal.
De eerste wedstrijd werd op 29 augustus 2019 gespeeld en de laatste wedstrijden zullen op 27 oktober 2020 worden gespeeld.
Speelschema
Het speelschema voor de kwalificatiewedstrijden ziet er als volgt uit:
Fase | Data |
---|---|
Groepsfase | 26 augustus – 3 september 2019 |
30 september – 8 oktober 2019 | |
4–12 november 2019 | |
2–11 maart 2020 | |
6–14 april 2020 | |
1–9 juni 2020 | |
14–22 september 2020 | |
Play-offs | 19–27 oktober 2020 |
Gekwalificeerde landen
Land | Gekwalificeerd als | Kwalificatiedatum | Deelnames aan EK's | Winnaar van EK |
---|---|---|---|---|
Engeland | Gastland | 3 december 2018 | (8) 1984, 1987, 1995, 2001, 2005, 2009, 2013, 2017 | (0) |
Groepsfase
- Betekenis van de kleuren
Groen: geplaatst voor het EK 2021 |
Blauw: beste nummers 3, geplaatst voor het EK 2021 |
Geel: deelname aan play-offs voor plaatsing op WK |
Rood: uitgeschakeld voor deelname aan het EK |
Groep A
Pos. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nederland | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | +7 |
2 | Kosovo | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | +3 |
3 | Rusland | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | +1 |
4 | Slovenië | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | −1 |
5 | Turkije | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | −2 |
6 | Estland | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | −7 |
| ||||
30 augustus 2019 18:00 |
Estland | 0 – 7 | Nederland | Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn Scheidsrechter: Olga Zadinová |
Verslag | 27', 69' Miedema 31' Roord 40', 51' Spitse 81' Bloodworth 85' E. Jansen | |||
| ||||
30 augustus 2019 20:00 |
Kosovo | 2 – 0 | Turkije | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina Scheidsrechter: Emilie Dokset |
Uka 33' L. Syla 39' |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2019 20:00 |
Slovenië | 0 – 1 | Rusland | Stadion: Ob Jezeru Stadion, Velenje Scheidsrechter: Dimitrina Milkova |
Verslag | 25' Tsjernomyrdina | |||
| ||||
3 september 2019 17:00 |
Slovenië | – | Kosovo | Stadion: Športni Center Dravograd, Dravograd Scheidsrechter: Rasa Imanalijeva |
Verslag | ||||
| ||||
3 september 2019 18:00 |
Rusland | – | Estland | Stadion: Sapsan Arena, Moskou Scheidsrechter: Katalin Sipos |
Verslag | ||||
| ||||
3 september 2019 20:00 |
Nederland | – | Turkije | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen Scheidsrechter: Iuliana Demetrescu |
Verslag | ||||
| ||||
4 oktober 2019 15:00 |
Slovenië | – | Nederland | Stadion: Fazanerijastadion, Murska Sobota |
Verslag | ||||
| ||||
4 oktober 2019 15:00 |
Turkije | – | Estland | Stadion: 15 Temmuz Stadion, Istanboel |
Verslag | ||||
| ||||
4 oktober 2019 18:00 |
Kosovo | – | Rusland | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 15:00 |
Turkije | – | Slovenië | Stadion: Izmit Ismetpaşastadion, İzmit |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 18:15 |
Estland | – | Kosovo | Stadion: Tamme Staadion, Tartu |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 20:00 |
Nederland | – | Rusland | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
Verslag | ||||
| ||||
8 november 2019 15:00 |
Turkije | – | Nederland | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 20:00 |
Nederland | – | Slovenië | Stadion: GelreDome, Arnhem |
Verslag | ||||
| ||||
10 maart 2020 15:00 |
Kosovo | – | Slovenië | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 15:00 |
Kosovo | – | Nederland | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 15:00 |
Slovenië | – | Estland | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 15:00 |
Rusland | – | Turkije | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 15:00 |
Nederland | – | Estland | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 15:00 |
Rusland | – | Slovenië | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 15:00 |
Turkije | – | Kosovo | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 15:00 |
Estland | – | Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 15:00 |
Estland | – | Turkije | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 15:00 |
Rusland | – | Kosovo | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 15:00 |
Kosovo | – | Estland | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 15:00 |
Rusland | – | Nederland | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 15:00 |
Slovenië | – | Turkije | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 15:00 |
Estland | – | Slovenië | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 15:00 |
Nederland | – | Kosovo | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 15:00 |
Turkije | – | Rusland | |
Verslag | ||||
Groep B
Pos. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denemarken | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | +8 |
2 | Bosnië en Herzegovina | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 1 | +6 |
3 | Italië | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | +1 |
4 | Israël | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | −1 |
5 | Georgië | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | −6 |
6 | Malta | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | −8 |
| ||||
29 augustus 2019 17:30 |
Israël | 2 – 3 | Italië | Stadion: Ramat Ganstadion, Ramat Gan Scheidsrechter: Volha Tsiareshka |
Goor 32' Awad 90+1' |
Verslag | 45+2' Girelli 64' Bartoli 71' Giacinti | ||
| ||||
29 augustus 2019 18:00 |
Denemarken | 8 – 0 | Malta | Stadion: Viborgstadion, Viborg Scheidsrechter: Angelika Söder |
Troelsgaard 5', 45+2' Harder 19' Sevecke 28' Larsen 58', 90+2' Jensen 75' Sørensen 86' |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2019 17:00 |
Bosnië en Herzegovina | 7 – 1 | Georgië | Stadion: Nogometni kamp Reprezentacije BiH, Zenica Scheidsrechter: Katarzyna Lisiecka-sek |
Spasojević 5' Hasanbegović 10' Nikolić 13', 51' (pen.) Hadžić 23' Aleksić 44' (pen.) Krajšumović 80' |
Verslag | 90+1' Cheminava | ||
| ||||
3 september 2019 14:15 |
Georgië | – | Italië | Stadion: Micheil Meschistadion, Tbilisi Scheidsrechter: Vivian Peeters |
Verslag | ||||
| ||||
3 september 2019 17:00 |
Bosnië en Herzegovina | – | Malta | Stadion: Asim Ferhatović Hasestadion, Sarajevo Scheidsrechter: Cansu Tryak |
Verslag | ||||
| ||||
3 september 2019 18:00 |
Israël | – | Denemarken | Stadion: Ramat Ganstadion, Ramat Gan Scheidsrechter: Sandra Strub |
Verslag | ||||
| ||||
4 oktober 2019 15:00 |
Malta | – | Italië | Stadion: Centenarystadion, Ta' Qali |
Verslag | ||||
| ||||
4 oktober 2019 17:00 |
Denemarken | – | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Viborgstadion, Viborg |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 15:00 |
Georgië | – | Denemarken | Stadion: Micheil Meschistadion, Tbilisi |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 18:30 |
Italië | – | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Stadio Renzo Barbera, Palermo |
Verslag | ||||
| ||||
7 november 2019 15:00 |
Malta | – | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
8 november 2019 15:00 |
Italië | – | Georgië | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 15:00 |
Israël | – | Bosnië en Herzegovina | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 15:00 |
Italië | – | Malta | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 18:00 |
Denemarken | – | Georgië | Stadion: Viborgstadion, Viborg |
Verslag | ||||
| ||||
5 maart 2020 15:00 |
Bosnië en Herzegovina | – | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
5 maart 2020 15:00 |
Malta | – | Georgië | |
Verslag | ||||
| ||||
10 maart 2020 15:00 |
Israël | – | Georgië | |
Verslag | ||||
| ||||
10 maart 2020 15:00 |
Malta | – | Bosnië en Herzegovina | |
Verslag | ||||
| ||||
9 april 2020 15:00 |
Bosnië en Herzegovina | – | Denemarken | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 15:00 |
Italië | – | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 15:00 |
Bosnië en Herzegovina | – | Italië | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 15:00 |
Georgië | – | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 15:00 |
Malta | – | Denemarken | |
Verslag | ||||
| ||||
3 juni 2020 15:00 |
Georgië | – | Malta | |
Verslag | ||||
| ||||
4 juni 2020 15:00 |
Denemarken | – | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 15:00 |
Italië | – | Denemarken | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 15:00 |
Denemarken | – | Italië | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 15:00 |
Georgië | – | Bosnië en Herzegovina | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 15:00 |
Israël | – | Malta | |
Verslag | ||||
Groep C
Pos. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Noorwegen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | +6 |
2 | Wales | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | +6 |
3 | Wit-Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Noord-Ierland | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | −6 |
5 | Faeröer | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | −6 |
| ||||
29 augustus 2019 18:00 |
Faeröer | 0 – 6 | Wales | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn Scheidsrechter: Ivana Pejkovic |
Verslag | 3', 57' (pen.), 79' Harding 5' Jones 67' (e.d.) Arge 90+3' Roberts | |||
| ||||
30 augustus 2019 20:45 |
Noord-Ierland | 0 – 6 | Noorwegen | Stadion: Seaviewstadion, Belfast Scheidsrechter: Veronika Kovarova |
Verslag | 5' Reiten 16', 63', 72' Caroline Hansen 82', 90' Eikeland | |||
| ||||
3 september 2019 20:00 |
Wit-Rusland | – | Faeröer | Stadion: Haradskistadion, Borisov Scheidsrechter: Jelena Jermolajeva |
Verslag | ||||
| ||||
3 september 2019 20:05 |
Wales | – | Noord-Ierland | Stadion: Rodney Parade, Newport Scheidsrechter: Acevedo Dudley |
Verslag | ||||
| ||||
4 oktober 2019 18:45 |
Wit-Rusland | – | Noorwegen | Stadion: Haradskistadion, Borisov |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 |
Faeröer | – | Noorwegen | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 19:00 |
Wit-Rusland | – | Wales | Stadion: Haradskistadion, Borisov |
Verslag | ||||
| ||||
8 november 2019 |
Noorwegen | – | Noord-Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 |
Noord-Ierland | – | Wales | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Wales | – | Faeröer | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Wales | – | Noorwegen | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Wit-Rusland | – | Noord-Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Noord-Ierland | – | Wit-Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Noorwegen | – | Faeröer | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Wales | – | Wit-Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Noord-Ierland | – | Faeröer | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Noorwegen | – | Wit-Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Faeröer | – | Noord-Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Noorwegen | – | Wales | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Faeröer | – | Wit-Rusland | |
Verslag | ||||
Groep D
Pos. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tsjechië | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | +7 |
2 | Spanje | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Polen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Azerbeidzjan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Moldavië | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | −7 |
Groep E
Pos. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Schotland | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | +8 |
2 | Finland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Albanië | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Cyprus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | −8 |
Groep F
Pos. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IJsland | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | +3 |
2 | Zweden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Slowakije | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Letland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Hongarije | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | −3 |
Groep G
Pos. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Servië | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | +3 |
2 | Frankrijk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Oostenrijk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Noord-Macedonië | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Kazachstan | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | −3 |
Groep H
Pos. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kroatië | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | +1 |
2 | Zwitserland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | België | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Roemenië | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Litouwen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | −1 |
Groep I
Pos. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Duitsland | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | +10 |
2 | Oekraïne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Ierland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Griekenland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Montenegro | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | −10 |
Stand beste nummers 3
Pos. | Grp. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B | Bosnië en Herzegovina | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 1 | +6 |
2 | C | Wales | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | +6 |
3 | A | Kosovo | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | +2 |
4 | G | Frankrijk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | D | Spanje | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | F | Zweden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | H | Zwitserland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | I | Oekraïne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | E | Finland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Play-offs
Op 25 september 2020 zal de loting plaatsvinden om te bepalen welke landen tegen elkaar spelen in de play-offs.
Duel 1
| ||||
19-27 oktober 2020 |
TBA | – | TBA | |
| ||||
19-27 oktober 2020 |
TBA | – | TBA | |
Duel 2
| ||||
19-27 oktober 2020 |
TBA | – | TBA | |
| ||||
19-27 oktober 2020 |
TBA | – | TBA | |
Duel 3
| ||||
19-27 oktober 2020 |
TBA | – | TBA | |
| ||||
19-27 oktober 2020 |
TBA | – | TBA | |
Externe links
- (en) Officiële website
Europees kampioenschap voetbal vrouwen | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|