Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2022 (kwalificatie)
Kwalificatie Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2021 | |
Geen afbeelding
beschikbaar | |
Informatie | |
---|---|
Datum | 29 augustus 2019 – 27 oktober 2020 |
Teams | 47 (van 1 confederatie) |
Statistieken | |
Wedstrijden | 16 |
Doelpunten | 83 (5,19 per wedstrijd) |
Topscorer(s) | Kim Little (5 doelpunten) |
Navigatie | |
◄ Vorige | Volgende ► |
Portaal Sport |
Aan dekwalificatiewedstrijden voor het Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2021 doen 47 van de 55 aaneengesloten landen van de UEFA mee. Via deze wedstrijden kunnen 15 teams zich kwalificeren voor deelname aan het eindtoernooi. Engeland, dat gastland is op het EK in 2021, is automatisch gekwalificeerd voor deelname en hoeft dus niet mee te doen aan de kwalificatiewedstrijden.
Cyprus en Kosovo doen allebei voor het eerst mee. Voor Cyprus is dit het eerste grote toernooi waar ze aan meedoen sinds het land het vrouwenvoetbal heeft opgezet en Kosovo debuteert helemaal in het vrouwenvoetbal, nog niet eerder deden vrouwen in Kosovo mee aan het voetbal.
De eerste wedstrijd werd op 29 augustus 2019 gespeeld en de laatste wedstrijden zullen op 27 oktober 2020 worden gespeeld.
Speelschema
Het speelschema voor de kwalificatiewedstrijden ziet er als volgt uit:
Fase | Data |
---|---|
Groepsfase | 26 augustus – 3 september 2019 |
30 september – 8 oktober 2019 | |
4–12 november 2019 | |
2–11 maart 2020 | |
6–14 april 2020 | |
1–9 juni 2020 | |
14–22 september 2020 | |
Play-offs | 19–27 oktober 2020 |
Gekwalificeerde landen
Land | Gekwalificeerd als | Kwalificatiedatum | Deelnames aan EK's | Winnaar van EK |
---|---|---|---|---|
Engeland | Gastland | 3 december 2018 | (8) 1984, 1987, 1995, 2001, 2005, 2009, 2013, 2017 | (0) |
Groepsfase
Groep A
Stand
Pos. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nederland | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | +7 |
2 | Kosovo | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | +3 |
3 | Rusland | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | +1 |
4 | Slovenië | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | −1 |
5 | Turkije | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | −2 |
6 | Estland | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | −7 |
- Legenda
Geplaatst voor het EK 2021
Beste nummer 3, geplaatst voor het EK 2021
Play-offs voor deelname aan het EK 2021
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
30 augustus 2019 18:00 |
Estland | 0 – 7 | Nederland | Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn Scheidsrechter: Olga Zadinová |
Verslag | 27', 69' Miedema 31' Roord 40', 51' Spitse 81' Bloodworth 85' E. Jansen | |||
| ||||
30 augustus 2019 20:00 |
Kosovo | 2 – 0 | Turkije | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina Scheidsrechter: Emilie Dokset |
Uka 33' L. Syla 39' |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2019 20:00 |
Slovenië | 0 – 1 | Rusland | Stadion: Ob Jezeru Stadion, Velenje Scheidsrechter: Dimitrina Milkova |
Verslag | 25' Tsjernomyrdina | |||
| ||||
3 september 2019 17:00 |
Slovenië | – | Kosovo | Stadion: Športni Center Dravograd, Dravograd Scheidsrechter: Rasa Imanalijeva |
Verslag | ||||
| ||||
3 september 2019 18:00 |
Rusland | – | Estland | Stadion: Sapsan Arena, Moskou Scheidsrechter: Katalin Sipos |
Verslag | ||||
| ||||
3 september 2019 20:00 |
Nederland | – | Turkije | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen Scheidsrechter: Iuliana Demetrescu |
Verslag | ||||
| ||||
4 oktober 2019 15:00 |
Slovenië | – | Nederland | Stadion: Fazanerijastadion, Murska Sobota |
Verslag | ||||
| ||||
4 oktober 2019 |
Turkije | – | Estland | Stadion: 15 Temmuz Stadion, Istanboel |
Verslag | ||||
| ||||
4 oktober 2019 18:00 |
Kosovo | – | Rusland | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 |
Turkije | – | Slovenië | Stadion: Izmit Ismetpaşastadion, İzmit |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 18:15 |
Estland | – | Kosovo | Stadion: Tamme Staadion, Tartu |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 20:00 |
Nederland | – | Rusland | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
Verslag | ||||
| ||||
8 november 2019 |
Turkije | – | Nederland | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 20:00 |
Nederland | – | Slovenië | Stadion: GelreDome, Arnhem |
Verslag | ||||
| ||||
10 maart 2020 |
Kosovo | – | Slovenië | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Kosovo | – | Nederland | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Slovenië | – | Estland | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Rusland | – | Turkije | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Nederland | – | Estland | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Rusland | – | Slovenië | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Turkije | – | Kosovo | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Estland | – | Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Estland | – | Turkije | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Rusland | – | Kosovo | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Kosovo | – | Estland | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Rusland | – | Nederland | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Slovenië | – | Turkije | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Estland | – | Slovenië | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Nederland | – | Kosovo | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Turkije | – | Rusland | |
Verslag | ||||
Groep B
Stand
Pos. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denemarken | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | +8 |
2 | Bosnië en Herzegovina | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 1 | +6 |
3 | Italië | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | +1 |
4 | Israël | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | −1 |
5 | Georgië | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | −6 |
6 | Malta | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | −8 |
- Legenda
Geplaatst voor het EK 2021
Beste nummer 3, geplaatst voor het EK 2021
Play-offs voor deelname aan het EK 2021
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
29 augustus 2019 17:30 |
Israël | 2 – 3 | Italië | Stadion: Ramat Ganstadion, Ramat Gan Scheidsrechter: Volha Tsiareshka |
Goor 32' Awad 90+1' |
Verslag | 45+2' Girelli 64' Bartoli 71' Giacinti | ||
| ||||
29 augustus 2019 18:00 |
Denemarken | 8 – 0 | Malta | Stadion: Viborgstadion, Viborg Scheidsrechter: Angelika Söder |
Troelsgaard 5', 45+2' Harder 19' Sevecke 28' Larsen 58', 90+2' Jensen 75' Sørensen 86' |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2019 17:00 |
Bosnië en Herzegovina | 7 – 1 | Georgië | Stadion: Nogometni kamp Reprezentacije BiH, Zenica Scheidsrechter: Katarzyna Lisiecka-sek |
Spasojević 5' Hasanbegović 10' Nikolić 13', 51' (pen.) Hadžić 23' Aleksić 44' (pen.) Krajšumović 80' |
Verslag | 90+1' Cheminava | ||
| ||||
3 september 2019 14:15 |
Georgië | – | Italië | Stadion: Micheil Meschistadion, Tbilisi Scheidsrechter: Vivian Peeters |
Verslag | ||||
| ||||
3 september 2019 17:00 |
Bosnië en Herzegovina | – | Malta | Stadion: Asim Ferhatović Hasestadion, Sarajevo Scheidsrechter: Cansu Tryak |
Verslag | ||||
| ||||
3 september 2019 18:00 |
Israël | – | Denemarken | Stadion: Ramat Ganstadion, Ramat Gan Scheidsrechter: Sandra Strub |
Verslag | ||||
| ||||
4 oktober 2019 17:00 |
Denemarken | – | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Viborgstadion, Viborg |
Verslag | ||||
| ||||
4 oktober 2019 |
Malta | – | Italië | Stadion: Centenarystadion, Ta' Qali |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 |
Georgië | – | Denemarken | Stadion: Micheil Meschistadion, Tbilisi |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 18:30 |
Italië | – | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Stadio Renzo Barbera, Palermo |
Verslag | ||||
| ||||
7 november 2019 |
Malta | – | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
8 november 2019 |
Italië | – | Georgië | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 |
Israël | – | Bosnië en Herzegovina | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 |
Italië | – | Malta | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 18:00 |
Denemarken | – | Georgië | Stadion: Viborgstadion, Viborg |
Verslag | ||||
| ||||
5 maart 2020 |
Bosnië en Herzegovina | – | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
5 maart 2020 |
Malta | – | Georgië | |
Verslag | ||||
| ||||
10 maart 2020 |
Israël | – | Georgië | |
Verslag | ||||
| ||||
10 maart 2020 |
Malta | – | Bosnië en Herzegovina | |
Verslag | ||||
| ||||
9 april 2020 |
Bosnië en Herzegovina | – | Denemarken | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Italië | – | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Bosnië en Herzegovina | – | Italië | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Georgië | – | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Malta | – | Denemarken | |
Verslag | ||||
| ||||
3 juni 2020 |
Georgië | – | Malta | |
Verslag | ||||
| ||||
4 juni 2020 |
Denemarken | – | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Italië | – | Denemarken | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Denemarken | – | Italië | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Georgië | – | Bosnië en Herzegovina | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Israël | – | Malta | |
Verslag | ||||
Groep C
Stand
Pos. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Noorwegen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | +6 |
2 | Wales | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | +6 |
3 | Wit-Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Noord-Ierland | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | −6 |
5 | Faeröer | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | −6 |
- Legenda
Geplaatst voor het EK 2021
Beste nummer 3, geplaatst voor het EK 2021
Play-offs voor deelname aan het EK 2021
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
29 augustus 2019 18:00 |
Faeröer | 0 – 6 | Wales | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn Scheidsrechter: Ivana Pejkovic |
Verslag | 3', 57' (pen.), 79' Harding 5' Jones 67' (e.d.) Arge 90+3' Roberts | |||
| ||||
30 augustus 2019 20:45 |
Noord-Ierland | 0 – 6 | Noorwegen | Stadion: Seaviewstadion, Belfast Scheidsrechter: Veronika Kovarova |
Verslag | 5' Reiten 16', 63', 72' Caroline Hansen 82', 90' Eikeland | |||
| ||||
3 september 2019 20:00 |
Wit-Rusland | – | Faeröer | Stadion: Haradskistadion, Borisov Scheidsrechter: Jelena Jermolajeva |
Verslag | ||||
| ||||
3 september 2019 20:05 |
Wales | – | Noord-Ierland | Stadion: Rodney Parade, Newport Scheidsrechter: Acevedo Dudley |
Verslag | ||||
| ||||
4 oktober 2019 18:45 |
Wit-Rusland | – | Noorwegen | Stadion: Haradskistadion, Borisov |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 |
Faeröer | – | Noorwegen | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 19:00 |
Wit-Rusland | – | Wales | Stadion: Haradskistadion, Borisov |
Verslag | ||||
| ||||
8 november 2019 |
Noorwegen | – | Noord-Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 |
Noord-Ierland | – | Wales | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Wales | – | Faeröer | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Wales | – | Noorwegen | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Wit-Rusland | – | Noord-Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Noord-Ierland | – | Wit-Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Noorwegen | – | Faeröer | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Wales | – | Wit-Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Noord-Ierland | – | Faeröer | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Noorwegen | – | Wit-Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Faeröer | – | Noord-Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Noorwegen | – | Wales | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Faeröer | – | Wit-Rusland | |
Verslag | ||||
Groep D
Stand
Pos. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tsjechië | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | +7 |
2 | Spanje | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Polen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Azerbeidzjan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Moldavië | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | −7 |
- Legenda
Geplaatst voor het EK 2021
Beste nummer 3, geplaatst voor het EK 2021
Play-offs voor deelname aan het EK 2021
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
30 augustus 2019 19:00 |
Moldavië | 0 – 7 | Tsjechië | Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau Scheidsrechter: Jelena Cvetković |
Verslag | 28' (pen.), 38' Svitková 41' Bertholdová 48' L. Martínková 53' Cahynová 73' Stašková 85' Voňková | |||
| ||||
3 september 2019 17:30 |
Tsjechië | – | Polen | Stadion: Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště Scheidsrechter: Shona Shukrula |
Verslag | ||||
| ||||
4 oktober 2019 |
Spanje | – | Azerbeidzjan | Stadion: Estadio Municipal de Riazor, La Coruña |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 |
Tsjechië | – | Spanje | Stadion: Ďolíček, Praag |
Verslag | ||||
| ||||
7 november 2019 |
Azerbeidzjan | – | Tsjechië | |
Verslag | ||||
| ||||
10 november 2019 |
Moldavië | – | Azerbeidzjan | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 |
Polen | – | Spanje | |
Verslag | ||||
| ||||
7 maart 2020 |
Polen | – | Moldavië | |
Verslag | ||||
| ||||
11 maart 2020 |
Azerbeidzjan | – | Polen | |
Verslag | ||||
| ||||
9 april 2020 |
Spanje | – | Moldavië | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Polen | – | Azerbeidzjan | |
Verslag | ||||
| ||||
13 april 2020 |
Spanje | – | Tsjechië | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Moldavië | – | Polen | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Tsjechië | – | Azerbeidzjan | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Spanje | – | Polen | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Tsjechië | – | Moldavië | |
Verslag | ||||
| ||||
16 september 2020 |
Azerbeidzjan | – | Moldavië | |
Verslag | ||||
| ||||
19 september 2020 |
Moldavië | – | Spanje | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Polen | – | Tsjechië | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Azerbeidzjan | – | Spanje | |
Verslag | ||||
Groep E
Stand
Pos. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Schotland | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | +8 |
2 | Finland | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | +3 |
3 | Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Albanië | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | −3 |
5 | Cyprus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | −8 |
- Legenda
Geplaatst voor het EK 2021
Beste nummer 3, geplaatst voor het EK 2021
Play-offs voor deelname aan het EK 2021
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
30 augustus 2019 20:35 |
Schotland | 8 – 0 | Cyprus | Stadion: Easter Road, Edinburgh Toeschouwers: 6.206 Scheidsrechter: Maria Sole Caput |
Emslie 11' Little 20', 40', 61', 83', 88' Ross 52' Weir 90+1' |
Verslag | |||
| ||||
2 september 2019 17:00 |
Albanië | 0 – 3 | Finland | Stadion: Elbasan Arena, Elbasan Scheidsrechter: Roezanna Petrosjan |
Verslag | 10', 38' Sällström 26' Kollanen | |||
| ||||
4 oktober 2019 |
Albanië | – | Portugal | Stadion: Elbasan Arena, Elbasan |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 |
Finland | – | Albanië | Stadion: Hietalahtistadion, Vaasa |
Verslag | ||||
| ||||
7 november 2019 |
Finland | – | Cyprus | |
Verslag | ||||
| ||||
8 november 2019 |
Albanië | – | Schotland | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 |
Portugal | – | Finland | |
Verslag | ||||
| ||||
11 maart 2020 |
Cyprus | – | Albanië | |
Verslag | ||||
| ||||
9 april 2020 |
Cyprus | – | Schotland | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Finland | – | Portugal | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Cyprus | – | Finland | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Schotland | – | Portugal | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Schotland | – | Albanië | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Cyprus | – | Portugal | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Finland | – | Schotland | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Portugal | – | Cyprus | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Albanië | – | Cyprus | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Portugal | – | Schotland | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Schotland | – | Finland | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Portugal | – | Albanië | |
Verslag | ||||
Groep F
Stand
Pos. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IJsland | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 5 | 1 | +4 |
2 | Zweden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Letland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Slowakije | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | −1 |
5 | Hongarije | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | −3 |
- Legenda
Geplaatst voor het EK 2021
Beste nummer 3, geplaatst voor het EK 2021
Play-offs voor deelname aan het EK 2021
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
29 augustus 2019 20:45 |
IJsland | 4 – 1 | Hongarije | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavík Scheidsrechter: Abigail Marriott |
Jensen 10', 90+2' Eiríksdóttir 59' Brynjarsdóttir 65' |
Verslag | 42' Csiszár | ||
| ||||
2 september 2019 20:45 |
IJsland | 1 – 0 | Slowakije | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavík Scheidsrechter: Irena Velevačkoska |
Jensen 65' | Verslag | |||
| ||||
3 september 2019 19:00 |
Letland | – | Zweden | Stadion: Daugavastadion, Liepāja Scheidsrechter: Emanuela Rusta |
Verslag | ||||
| ||||
4 oktober 2019 |
Letland | – | Slowakije | Stadion: Daugavastadion, Liepāja |
Verslag | ||||
| ||||
4 oktober 2019 |
Hongarije | – | Zweden | Stadion: DVTK Stadion, Miskolc |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 18:45 |
Zweden | – | Slowakije | Stadion: Gamla Ullevi, Göteborg |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 |
Letland | – | IJsland | Stadion: Daugavastadion, Liepāja |
Verslag | ||||
| ||||
8 november 2019 |
Slowakije | – | Hongarije | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 |
Hongarije | – | Letland | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Slowakije | – | Letland | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Hongarije | – | IJsland | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Slowakije | – | IJsland | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Zweden | – | Hongarije | |
Verslag | ||||
| ||||
4 juni 2020 |
Slowakije | – | Zweden | |
Verslag | ||||
| ||||
4 juni 2020 |
IJsland | – | Letland | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Letland | – | Hongarije | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
IJsland | – | Zweden | |
Verslag | ||||
| ||||
17 september 2020 |
Zweden | – | Letland | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Zweden | – | IJsland | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Hongarije | – | Slowakije | |
Verslag | ||||
Groep G
Stand
Pos. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Servië | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | +3 |
2 | Frankrijk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Oostenrijk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Noord-Macedonië | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Kazachstan | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | −3 |
- Legenda
Geplaatst voor het EK 2021
Beste nummer 3, geplaatst voor het EK 2021
Play-offs voor deelname aan het EK 2021
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
1 september 2019 12:00 |
Kazachstan | 0 – 3 | Servië | Stadion: Qajımuqan Muñaytpasovstadion, Şımkent Scheidsrechter: Alina Peşu |
Verslag | 58' Mijatović 81' Poljak 84' Matić | |||
| ||||
3 september 2019 18:00 |
Oostenrijk | – | Noord-Macedonië | Stadion: Bundesstadion Südstadt, Maria Enzersdorf Scheidsrechter: Aleksandra Ponomarjova |
Verslag | ||||
| ||||
2 oktober 2019 15:00 |
Noord-Macedonië | – | Kazachstan | Stadion: Petar Miloševski Training Centre, Skopje |
Verslag | ||||
| ||||
5 oktober 2019 15:00 |
Noord-Macedonië | – | Servië | Stadion: Petar Miloševski Training Centre, Skopje |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 |
Kazachstan | – | Frankrijk | Stadion: Qajımuqan Muñaytpasovstadion, Şımkent |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 |
Servië | – | Oostenrijk | Stadion: Čair Stadion, Niš |
Verslag | ||||
| ||||
8 november 2019 |
Noord-Macedonië | – | Oostenrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
9 november 2019 |
Frankrijk | – | Servië | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 |
Oostenrijk | – | Kazachstan | |
Verslag | ||||
| ||||
6 maart 2020 |
Servië | – | Noord-Macedonië | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Frankrijk | – | Noord-Macedonië | |
Verslag | ||||
| ||||
11 april 2020 |
Servië | – | Kazachstan | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Oostenrijk | – | Frankrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
3 juni 2020 |
Kazachstan | – | Noord-Macedonië | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Frankrijk | – | Oostenrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Frankrijk | – | Kazachstan | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Oostenrijk | – | Servië | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Servië | – | Frankrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Noord-Macedonië | – | Frankrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Kazachstan | – | Oostenrijk | |
Verslag | ||||
Groep H
Stand
Pos. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kroatië | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | +1 |
2 | Zwitserland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | België | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Roemenië | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Litouwen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | −1 |
- Legenda
Geplaatst voor het EK 2021
Beste nummer 3, geplaatst voor het EK 2021
Play-offs voor deelname aan het EK 2021
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
29 augustus 2019 17:30 |
Litouwen | 1 – 2 | Kroatië | Stadion: Savivaldybėstadion, Šiauliai Scheidsrechter: Laura Rapp |
Gailevičiūtė 86' | Verslag | 37' Dujmenović 48' Nevrkla | ||
| ||||
3 september 2019 19:00 |
Zwitserland | – | Litouwen | Stadion: LIPO Park Schaffhausen, Schaffhausen Scheidsrechter: Merima Čelik |
Verslag | ||||
| ||||
3 september 2019 20:30 |
België | – | Kroatië | Stadion: Den Dreef, Leuven Scheidsrechter: Henrikke Nervik |
Verslag | ||||
| ||||
4 oktober 2019 17:30 |
Litouwen | – | Zwitserland | Stadion: Savivaldybėstadion, Šiauliai |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 |
Roemenië | – | België | Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 19:00 |
Zwitserland | – | Kroatië | Stadion: Stockhorn Arena, Thun |
Verslag | ||||
| ||||
8 november 2019 |
Roemenië | – | Litouwen | |
Verslag | ||||
| ||||
8 november 2019 |
Kroatië | – | België | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 |
België | – | Litouwen | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 |
Zwitserland | – | Roemenië | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Kroatië | – | Litouwen | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
België | – | Zwitserland | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Kroatië | – | Roemenië | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Litouwen | – | Roemenië | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Litouwen | – | België | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Roemenië | – | Zwitserland | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
België | – | Roemenië | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Kroatië | – | Zwitserland | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Zwitserland | – | België | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Roemenië | – | Kroatië | |
Verslag | ||||
Groep I
Stand
Pos. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Duitsland | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | +10 |
2 | Oekraïne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Ierland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Griekenland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Montenegro | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | −10 |
- Legenda
Geplaatst voor het EK 2021
Beste nummer 3, geplaatst voor het EK 2021
Play-offs voor deelname aan het EK 2021
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
31 augustus 2019 12:30 |
Duitsland | 10 – 0 | Montenegro | Stadion: Auestadion, Kassel Toeschouwers: 6.275 Scheidsrechter: Zulema González González |
Huth 3' Popp 8', 24', 38' Bühl 34', 59' Doorsoun 52' Knaak 54' Schüller 84' Dallmann 88' |
Verslag | |||
| ||||
3 september 2019 16:00 |
Oekraïne | – | Duitsland | Stadion: Arena Lviv, Lviv Scheidsrechter: Tess Olofsson |
Verslag | ||||
| ||||
3 september 2019 20:30 |
Ierland | – | Montenegro | Stadion: Tallaght Stadium, Dublin Scheidsrechter: Catarina Campos |
Verslag | ||||
| ||||
5 oktober 2019 14:00 |
Duitsland | – | Oekraïne | Stadion: Tivoli, Aken |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 |
Ierland | – | Oekraïne | Stadion: Tallaght Stadium, Dublin |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2019 |
Griekenland | – | Duitsland | |
Verslag | ||||
| ||||
6 november 2019 |
Montenegro | – | Griekenland | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 |
Griekenland | – | Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
6 maart 2020 |
Ierland | – | Griekenland | |
Verslag | ||||
| ||||
11 maart 2020 |
Montenegro | – | Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Montenegro | – | Oekraïne | |
Verslag | ||||
| ||||
11 april 2020 |
Duitsland | – | Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Montenegro | – | Duitsland | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Oekraïne | – | Griekenland | |
Verslag | ||||
| ||||
3 juni 2020 |
Griekenland | – | Montenegro | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Oekraïne | – | Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Griekenland | – | Oekraïne | |
Verslag | ||||
| ||||
19 september 2020 |
Duitsland | – | Griekenland | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Oekraïne | – | Montenegro | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Ierland | – | Duitsland | |
Verslag | ||||
Stand beste nummers 3
Pos. | Grp. | Team | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B | Bosnië en Herzegovina | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 1 | +6 |
2 | C | Wales | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | +6 |
3 | A | Kosovo | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | +2 |
4 | G | Frankrijk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | D | Spanje | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | F | Zweden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | H | Zwitserland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | I | Oekraïne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | E | Finland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Play-offs
Op 25 september 2020 zal de loting plaatsvinden om te bepalen welke landen tegen elkaar spelen in de play-offs.
Duel 1
| ||||
19-27 oktober 2020 |
TBA | – | TBA | |
| ||||
19-27 oktober 2020 |
TBA | – | TBA | |
Duel 2
| ||||
19-27 oktober 2020 |
TBA | – | TBA | |
| ||||
19-27 oktober 2020 |
TBA | – | TBA | |
Duel 3
| ||||
19-27 oktober 2020 |
TBA | – | TBA | |
| ||||
19-27 oktober 2020 |
TBA | – | TBA | |
Externe links
- (en) Officiële website
Europees kampioenschap voetbal vrouwen | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|