Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023 (kwalificatie UEFA): verschil tussen versies
Regel 2.000: | Regel 2.000: | ||
| score = 0 – 3 |
| score = 0 – 3 |
||
| team2 = {{DK}} |
| team2 = {{DK}} |
||
+ | | goals2 = {{goal|1}} [[Kathrine Møller Kühl|Kühl]]<br />{{goal|14}} [[Signe Bruun|Bruun]]<br />{{goal|81}} [[Emma Snerle|Snerle]] |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine|Trening centar Zenica - NFSBiH]], [[Zenica]] |
| stadium = [[Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine|Trening centar Zenica - NFSBiH]], [[Zenica]] |
||
| attendance = |
| attendance = |
Versie van 25 nov 2021 16:07
Kwalificatie Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023 | |
Geen afbeelding
beschikbaar | |
Informatie | |
---|---|
Datum | 16 september 2021 – 11 oktober 2022 |
Teams | 51 (van 1 confederatie) |
Statistieken | |
Wedstrijden | 91 |
Doelpunten | 412 (4,53 per wedstrijd) |
Topscorer(s) | 10 doelpunten: Signe Bruun |
Navigatie | |
◄ Vorige | Volgende ► |
Portaal Sport |
Tijdens de UEFA kwalificatiewedstrijden voor het wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023 proberen 51 landen zich te kwalifcieren voor het eindtoernooi, dat in Australië en Nieuw-Zeeland zal worden gehouden. 11 landen kunnen zich direct plaatsen, één land speelt in een intercontinentale play-off om plaatsing voor het eindtoernooi. De kwalificatiewedstrijden zullen tussen 13 september 2021 en 11 oktober 2022 worden gespeeld. Cyprus doet voor het eerst mee aan kwalificatiewedstrijden voor het WK vrouwenvoetbal. Luxemburg speelt voor het eerst in de groepsfase mee.
Opzet en speeldata
Het kwalificatietoernooi bestaat uit de groepsfase en de play-offs. In de groepsfase zijn de 51 deelnemende landen verdeeld in negen groepen van vijf of zes landen. In elke groep spelen landen uit- en thuiswedstrijden tegen elkaar. De loting voor de kwalificatiegroepen vond op 30 april 2021 om 13:30 (UTC+2) plaats op het hoofdkantoor van de UEFA in Nyon, Zwitserland. De negen groepswinnaars plaatsen zich direct voor het eindtoernooi, terwijl de negen nummers twee doorgaan naar de play-offs.
In de play-offs spelen de negen landen om de twee laatste beschikbare plaatsen op het eindtoernooi. De drie beste nummers twee van de groepsfase spelen in de tweede ronde, terwijl de andere zes landen in de eerste ronde spelen. In de tweede ronde plaatsen de twee beste landen van de play-offs zich direct voor het eindtoernooi, terwijl het derde land in een intercontinentale play-off speelt om zich alsnog te kunnen plaatsen.
Vanwege politieke redenen tussen sommige landen konden deze landen niet in één groep bij elkaar worden geloot:
- Azerbeidzjan en Armenië
- Kosovo en Bosnië en Herzegovina
- Kosovo en Servië
- Kosovo en Rusland
- Oekraïne en Rusland
Bij de loting werd Armenië in groep E geloot, Azerbeidzjan later ook. Omdat dit om politieke redenen niet mogelijk was, schoof Armenië naar groep F en werd Montenegro in groep E geloot.
De UEFA heeft de kalender van de wedstrijden nog niet bekend gemaakt.
Speeldata
Fase | FIFA Internationale data |
---|---|
Groepsfase | 13–21 september 2021 |
18–26 oktober 2021 | |
22–30 november 2021 | |
4–12 april 2022 | |
29 augustus – 6 september 2022 | |
Play-offs | 3–11 oktober 2022 |
Deelnemende landen
Alle landen zijn gerangschikt via de UEFA-coëfficiëntenranglijst. De positie van een land op die ranglijst is volgens onderstaande punten berekend:
- Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2017: eindtoernooi en kwalificatiewedstrijden (20%)
- Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2019: eindtoernooi en kwalificatiewedstrijden (40%)
- De kwalificatiewedstrijden van het Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2022: alleen de groepsfase, play-offs niet meegerekend (40%)
Op 9 december 2019 besloot het World Anti-Doping Agency (WADA) om Rusland voor vier jaar te verbannen van internationale sportwedstrijden, omdat het RUSADA dopingresultaten van sporters had gemanipuleerd. Echter zou het Russisch vrouwenvoetbalelftal nog wel mee mogen doen aan de kwalificatiewedstrijden. Rusland ging tegen deze schorsing in beroep bij het Hof van Arbitrage voor Sport (CAS), dat later besloot om de schorsing terug te brengen van vier naar twee jaar. Ook besloot het CAS dat Russische speelsters 'Rusland' op hun tenue mochten hebben staan, net als 'neutraal team' of 'neutrale sporter'. Als Rusland zich weet te kwalificeren voor het wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023 mag het, in tegenstelling tot het mannelijke elftal, wél de naam, vlag en het volkslied van hun land laten zien, omdat de schorsing van het WADA op 16 december 2022 eindigt en het eindtoernooi in de zomer van 2023 plaatsvindt.
Op 20 april 2021 maakte de UEFA bekend dat er een recordaantal landen meedoet aan de kwalificatiewedstrijden, namelijk 51 van de 55 aangesloten landen.
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
Gekwalificeerde landen
Team | Gekwalificeerd als | Datum | Aantal keer gekwalificeerd |
Aantal keer achter elkaar |
Beste prestatie | FIFA- classificatie |
---|---|---|---|---|---|---|
Winnaar Groep A | 2022 | |||||
Winnaar Groep B | 2022 | |||||
Winnaar Groep C | 2022 | |||||
Winnaar Groep D | 2022 | |||||
Winnaar Groep E | 2022 | |||||
Winnaar Groep F | 2022 | |||||
Winnaar Groep G | 2022 | |||||
Winnaar Groep H | 2022 | |||||
Winnaar Groep I | 2022 | |||||
1e beste winnaar play-offs | oktober 2022 | |||||
2e beste winnaar play-offs | oktober 2022 |
Groepsfase
Groep A
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 17.30 (UTC+2) |
Slowakije | 0 – 1 | Zweden | Stadion: NTC Senec, Senec Toeschouwers: 563 Scheidsrechter: Shona Shukrula |
Verslag | 10' Rolfö |
| ||||
21 september 2021 18.15 (UTC+3) |
Finland | 2 – 1 | Slowakije | Stadion: Veritasstadion, Turku Toeschouwers: 2.473 Scheidsrechter: Marta Frías Acedo |
Engman 37' Öling 68' |
Verslag | 63' Mikolajová |
| ||||
21 september 2021 18.30 (UTC+2) |
Zweden | 4 – 0 | Georgië | Stadion: Gamla Ullevi, Göteborg Toeschouwers: 2.723 Scheidsrechter: Lucie Šulcová |
Angeldal 40' Eriksson 45+4' Seger 84' (pen.), 90+3' |
Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 19.00 (UTC+4) |
Georgië | 0 – 3 | Finland | Stadion: Micheil Meschistadion, Tbilisi Toeschouwers: 120 Scheidsrechter: Ljoedmyla Telboech |
Verslag | 17' Sällström 68' Franssi 71' (pen.) Alanen |
| ||||
21 oktober 2021 19.00 (UTC+1) |
Ierland | 0 – 1 | Zweden | Stadion: Tallaght Stadium, Dublin Toeschouwers: 4.017 Scheidsrechter: Deborah Anex |
Verslag | 39' (e.d.) Lo. Quinn |
| ||||
26 oktober 2021 16.30 (UTC+2) |
Slowakije | 2 – 0 | Georgië | Stadion: NTC Poprad, Poprad Toeschouwers: 176 Scheidsrechter: Lizzy van der Helm |
Mikolajová 38' Šurnovská 40' |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 18.15 (UTC+3) |
Finland | 1 – 2 | Ierland | Stadion: Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 5.271 Scheidsrechter: Alexandra Collin |
Engman 52' | Verslag | 9' Connolly 56' O'Sullivan |
| ||||
25 november 2021 18.30 (UTC+1) |
Zweden | Finland | Stadion: Gamla Ullevi, Göteborg Scheidsrechter: Esther Staubli | |
Verslag |
| ||||
25 november 2021 19.00 (UTC) |
Ierland | Slowakije | Stadion: Tallaght Stadium, Dublin Scheidsrechter: Jelena Cvetković | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 19.00 (UTC+1) |
Zweden | Slowakije | Stadion: Eleda Stadion, Malmö Scheidsrechter: Angelika Söder | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 19.00 (UTC) |
Ierland | Georgië | Stadion: Tallaght Stadium, Dublin Scheidsrechter: Jurgita Mačikunytė | |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 |
Georgië | Zweden | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Slowakije | Finland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Zweden | Ierland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Finland | Georgië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
27 juni 2022 |
Georgië | Ierland | Stadion: Scheidsrechter: Melis Özçiğdem | |
Verslag |
| ||||
1 september 2022 |
Ierland | Finland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
1 september 2022 |
Georgië | Slowakije | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Finland | Zweden | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Slowakije | Ierland | Stadion: | |
Verslag |
Groep B
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
16 september 2021 18.00 (UTC+1) |
Faeröer | 0 – 10 | Spanje | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 1.089 Scheidsrechter: Paula Brady |
Verslag | 7', 32', 55', 60' Sarriegi 8' Irene 50' Alèxia 58' L. García 64' Guijarro 70' Mariona 90+5' Aleixandri |
| ||||
17 september 2021 20.00 (UTC+2) |
Hongarije | 0 – 2 | Schotland | Stadion: Hidegkuti Nándorstadion, Boedapest Toeschouwers: 560 Scheidsrechter: Frida Nielsen |
Verslag | 17' Cuthbert 73' Thomas |
| ||||
21 september 2021 20.00 (UTC+2) |
Hongarije | 0 – 7 | Spanje | Stadion: Hidegkuti Nándorstadion, Boedapest Toeschouwers: 510 Scheidsrechter: Sabina Bolić |
Verslag | 8', 21' Gonzalez 23', 90+3' Mariona 50' Athenea 79', 86' Sarriegi |
| ||||
21 september 2021 19.35 (UTC+1) |
Schotland | 7 – 1 | Faeröer | Stadion: Hampden Park, Glasgow Toeschouwers: 4.513 Scheidsrechter: Jelena Cvetković |
Cuthbert 19' Arthur 21', 28' Grimshaw 39' Thomas 62' Clark 81' Emslie 84' |
Verslag | 49' Biskopstø |
| ||||
21 oktober 2021 19.00 (UTC+3) |
Oekraïne | 4 – 0 | Faeröer | Stadion: Kolosstadion, Kovalivka Toeschouwers: 652 Scheidsrechter: Tatjana Sorokopoedova |
Kozlova 16' Kravtsjoek 45' Bojtsjenko 57' Korsoen 79' |
Verslag |
| ||||
22 oktober 2021 19.35 (UTC+1) |
Schotland | 2 – 1 | Hongarije | Stadion: Hampden Park, Glasgow Toeschouwers: 6.545 Scheidsrechter: Maria Sole Caputi |
Grimshaw 42' Corsie 90' |
Verslag | 56' Vágó |
| ||||
26 oktober 2021 17.00 (UTC+3) |
Oekraïne | 0 – 6 | Spanje | Stadion: Kolosstadion, Kovalivka Toeschouwers: 135 Scheidsrechter: Galia Etsjeva |
Verslag | 9' Alèxia 33', 82' Sarriegi 68' Eizaguirre 84' (e.d.) Apanastsjenko 90+2' Redondo |
| ||||
26 oktober 2021 18.00 (UTC+1) |
Faeröer | 1 – 7 | Hongarije | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 250 Scheidsrechter: Minka Vekkeli |
Lisberg 8' | Verslag | 22', 28', 49' Vágó 30', 43' Zeller 32' Fenyvesi 81' Zágor |
| ||||
25 november 2021 21.00 (UTC+1) |
Spanje | Faeröer | Stadion: Estadio de La Cartuja, Sevilla Scheidsrechter: Triinu Laos | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 19.35 (UTC) |
Schotland | Oekraïne | Stadion: Hampden Park, Glasgow Scheidsrechter: Sabina Bolić | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 18.00 (UTC+1) |
Hongarije | Oekraïne | Stadion: Várkertistadion, Kisvárda Scheidsrechter: Paula Brady | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 21.00 (UTC+1) |
Spanje | Schotland | Stadion: Estadio de La Cartuja, Sevilla Scheidsrechter: Lina Lehtovaara | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Oekraïne | Schotland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Hongarije | Faeröer | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Schotland | Spanje | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Oekraïne | Hongarije | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Spanje | Hongarije | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Faeröer | Oekraïne | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Spanje | Oekraïne | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Faeröer | Schotland | Stadion: | |
Verslag |
Groep C
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 18.00 (UTC+3) |
Wit-Rusland | 4 – 1 | Cyprus | Stadion: Dinamostadion, Minsk Toeschouwers: 477 Scheidsrechter: Marina Kroepskaja |
Kozjoepa 6' Sjoeppo 45+4' (pen.) Pilipenko 51' Sjlapakova 59' |
Verslag | 57' Violari |
| ||||
17 september 2021 20.45 (UTC+2) |
Nederland | 1 – 1 | Tsjechië | Stadion: Euroborg, Groningen Toeschouwers: 10.600 Scheidsrechter: Ivana Martinčić |
Miedema 83' | Verslag | 47' Stašková |
| ||||
21 september 2021 17.30 (UTC+2) |
Tsjechië | 8 – 0 | Cyprus | Stadion: Stadion u Nisy, Liberec Toeschouwers: 285 Scheidsrechter: Henrikke Nervik |
Stašková 10', 63' Charalambous 12' (e.d.) K. Dubcová 26' Krejčiříková 42' L. Martínková 56', 65' Cvrčková 90+3' |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 18.45 (UTC) |
IJsland | 0 – 2 | Nederland | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik Toeschouwers: 1.737 Scheidsrechter: Rebecca Welch |
Verslag | 23' Van de Donk 65' Groenen |
| ||||
22 oktober 2021 21.45 (UTC+3) |
Cyprus | 0 – 8 | Nederland | Stadion: AEK Arena - Georgios Karapatakis, Larnaca Toeschouwers: 387 Scheidsrechter: Triinu Laos |
Verslag | 3' Miedema 11' Van de Donk 19', 49', 53' Roord 51' (e.d.) Charalambous 81' Smits 87' Van Dongen |
| ||||
22 oktober 2021 18.45 (UTC) |
IJsland | 4 – 0 | Tsjechië | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik Toeschouwers: 1.474 Scheidsrechter: Lina Lehtovaara |
Votíková 12' (e.d.) Brynjarsdóttir 59' Guðmundsdóttir 81' G. Jónsdóttir 83' |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 21.00 (UTC+3) |
Wit-Rusland | 0 – 2 | Nederland | Stadion: Dinamostadion, Minsk Toeschouwers: 180 Scheidsrechter: Araksja Saribekjan |
Verslag | 71' Martens 75' Van de Donk |
| ||||
26 oktober 2021 18.45 (UTC) |
IJsland | 5 – 0 | Cyprus | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik Toeschouwers: 2.175 Scheidsrechter: Anastasia Romanjoek |
Brynjarsdóttir 14' S. Jónsdóttir 21', 55' Vilhjálmsdóttir 45+1' Jóhannsdóttir 64' |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 19.00 (UTC+2) |
Cyprus | Wit-Rusland | Stadion: AEK Arena - Georgios Karapatakis, Larnaca Scheidsrechter: Irena Velevačkoska | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 20.45 (UTC+1) |
Tsjechië | Nederland | Stadion: Městský stadion, Ostrava Scheidsrechter: Ewa Augustyn | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Tsjechië | Wit-Rusland | Stadion: Městský stadion Opava, Opava Scheidsrechter: Marina Živković | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 19.00 (UTC+2) |
Cyprus | IJsland | Stadion: AEK Arena - Georgios Karapatakis, Larnaca Scheidsrechter: Louise Thompson | |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 |
Wit-Rusland | IJsland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Nederland | Cyprus | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Nederland | Wit-Rusland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Tsjechië | IJsland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
1 september 2022 |
Cyprus | Tsjechië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
IJsland | Wit-Rusland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Wit-Rusland | Tsjechië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Nederland | IJsland | Stadion: | |
Verslag |
Groep D
Stand en uitslagen
a Gerangschikt op onderling aantal punten: Luxemburg 3, Noord-Macedonië 0. |
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 17.00 (UTC+3) |
Letland | 1 – 8 | Oostenrijk | Stadion: Daugavastadion, Liepāja Toeschouwers: 65 Scheidsrechter: Triinu Laos |
Zaičikova 12' | Verslag | 17' Höbinger 30', 79' (pen.) Billa 61' Dunst 63' (e.d.) Voitāne 86' Feiersinger 88', 90+3' Wienerroither |
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+1) |
Noord-Ierland | 4 – 0 | Luxemburg | Stadion: Inver Park, Larne Toeschouwers: 1.435 Scheidsrechter: Eleni Antoniou |
Callaghan 16' Furness 23' Wilson 41' Wade 70' |
Verslag |
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+1) |
Engeland | 8 – 0 | Noord-Macedonië | Stadion: St. Mary's Stadium, Southampton Toeschouwers: 8.214 Scheidsrechter: María Dolores Martínez Madrona |
Toone 13' White 42', 67' (pen.) Zivikj 45' (e.d.) England 77', 90' Kolarovska 79' (e.d.) Mead 90+1' |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 18.00 (UTC+2) |
Noord-Macedonië | 0 – 6 | Oostenrijk | Stadion: Toše Proeskiarena, Skopje Toeschouwers: 258 Scheidsrechter: Sara Persson |
Verslag | 12' Höbinger 20' (pen.), 67', 71' Billa 37', 65' Hanshaw |
| ||||
21 september 2021 19.00 (UTC+1) |
Noord-Ierland | 4 – 0 | Letland | Stadion: Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 4.079 Scheidsrechter: Esther Staubli |
McDaniel 48' McGuinness 65' Callaghan 78' Furness 82' (pen.) |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 20.15 (UTC+2) |
Luxemburg | 0 – 10 | Engeland | Stadion: Stade de Luxembourg, Luxemburg Toeschouwers: 1.262 Scheidsrechter: Aleksandra Česen |
Verslag | 12', 17' White 27' Parris 37', 47' Greenwood 62' (e.d.) Berscheid 79', 90+1' Bright 90+3' Daly 90+4' England |
| ||||
21 oktober 2021 18.00 (UTC+3) |
Letland | 1 – 4 | Noord-Macedonië | Stadion: Daugavastadion, Riga Scheidsrechter: Frederikke Lydia Søkjær |
Baļičeva 30' | Verslag | 9' Rochi 28', 63' (pen.) Andonova 51' Maksuti |
| ||||
22 oktober 2021 18.00 (UTC+2) |
Oostenrijk | 5 – 0 | Luxemburg | Stadion: Wiener Neustadt Arena, Wiener Neustadt Toeschouwers: 709 Scheidsrechter: Zoe Stavrou |
Billa 42', 50' Naschenweng 45+2' Enzinger 66' Puntigam 84' (pen.) |
Verslag |
| ||||
23 oktober 2021 17.15 (UTC+1) |
Engeland | 4 – 0 | Noord-Ierland | Stadion: Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: 23.225 Scheidsrechter: Ivana Martinčić |
Mead 64', 75', 78' England 72' |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 13.30 (UTC+2) |
Noord-Macedonië | 2 – 3 | Luxemburg | Stadion: SRC Biljanini Izvori, Ohrid Toeschouwers: 145 Scheidsrechter: Nadezjda Gorinova |
Rochi 21' Nikolovska 90' |
Verslag | 8', 62' Marques Abreu 67' Thill |
| ||||
26 oktober 2021 20.30 (UTC+3) |
Letland | 0 – 10 | Engeland | Stadion: Daugavastadion, Riga Scheidsrechter: Katarzyna Lisiecka-Sęk |
Verslag | 8', 12', 68' Toone 25' White 32' Bright 55' Mead 70', 82' Daly 79' Williamson 81' Stanway |
| ||||
26 oktober 2021 19.00 (UTC+1) |
Noord-Ierland | 2 – 2 | Oostenrijk | Stadion: Seaviewstadion, Belfast Toeschouwers: 1.951 Scheidsrechter: Marta Huerta de Aza |
Wade 46' Vance 50' |
Verslag | 42' Dunst 90+2' Enzinger |
| ||||
25 november 2021 13.00 (UTC+1) |
Noord-Macedonië | 0 – 11 | Noord-Ierland | Stadion: Training Centre Petar Miloševski, Skopje Scheidsrechter: Franziska Wildfeuer |
Verslag | 4', 16' (pen.), 68' Furness 10' McKenna 11', 42', 73', 90' Magill 26' Wade 33' McGuinnness 90+1' Holloway |
| ||||
27 november 2021 12.30 (UTC) |
Engeland | Oostenrijk | Stadion: Stadium of Light, Sunderland Scheidsrechter: Kateryna Monzoel | |
Verslag |
| ||||
29 november 2021 19.00 (UTC) |
Noord-Ierland | Noord-Macedonië | Stadion: Seaviewstadion, Belfast Scheidsrechter: Meitar Shemesh | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 19.00 (UTC) |
Engeland | Letland | Stadion: Keepmoat Stadium, Doncaster Scheidsrechter: Veronika Kovářová | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 20.00 (UTC+1) |
Luxemburg | Oostenrijk | Stadion: Stade de Luxembourg, Luxemburg Scheidsrechter: Andromachi Tsiofliki | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Luxemburg | Letland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Noord-Macedonië | Engeland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Oostenrijk | Noord-Ierland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Luxemburg | Noord-Macedonië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Noord-Ierland | Engeland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Oostenrijk | Letland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
24 juni 2022 |
Letland | Luxemburg | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
1 september 2022 |
Noord-Macedonië | Letland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Luxemburg | Noord-Ierland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
3 september 2022 |
Oostenrijk | Engeland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Letland | Noord-Ierland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Engeland | Luxemburg | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Oostenrijk | Noord-Macedonië | Stadion: | |
Verslag |
Groep E
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
16–september 2021 18.00 (UTC+2) |
Denemarken | 7 – 0 | Malta | Stadion: Viborgstadion, Viborg Toeschouwers: 4.353 Scheidsrechter: Karoline Wacker |
Troelsgaard 14' Bruun 23', 48' S. Larsen 26' Harder 47' Sevecke 78' Thrige 89' |
Verslag |
| ||||
17 september 2021 16.00 (UTC+2) |
Bosnië en Herzegovina | 2 – 3 | Montenegro | Stadion: Trening centar Zenica - NFSBiH, Zenica Scheidsrechter: Justina Lavrenovaitė-Perez |
M. Hasanbegović 12' Nikolić 19' |
Verslag | 5', 9' Kuč 60' (pen.) Bulatović 73', 90+3' Karličić 45+1', 90+4' Đukić |
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+3) |
Rusland | 2 – 0 | Azerbeidzjan | Stadion: Sportivny Gorodok, Moskou Toeschouwers: 216 Scheidsrechter: Viola Raudziņa |
Fjodorova 42' Korovkina 75' |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 17.00 (UTC+3) |
Rusland | 5 − 0 | Montenegro | Stadion: Sportivny Gorodok, Moskou Toeschouwers: 127 Scheidsrechter: Ewa Augustyn |
Korovkina 10' Smirnova 54', 59', 88' Belomyttseva 90' |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 20.00 (UTC+4) |
Azerbeidzjan | 0 – 8 | Denemarken | Stadion: Shafastadion, Bakoe Toeschouwers: 220 Scheidsrechter: Zuzana Valentová |
Verslag | 3', 62' Bruun 11', 26', 60' S. Larsen 43' (e.d.) Mollayeva 75' Gejl 76' Snerle |
| ||||
21 september 2021 18.30 (UTC+2) |
Malta | 2 – 2 | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Centenarystadion, Ta' Qali Toeschouwers: 265 Scheidsrechter: Lina Lehtovaara |
M. Farrugia 81' S. Farrugia 90+5' |
Verslag | 6' Nikolić 33' Jelčić |
| ||||
21 oktober 2021 14.00 (UTC+2) |
Montenegro | 2 – 0 | Azerbeidzjan | Stadion: Fudbalski tereni FSCG, Podgorica Toeschouwers: 350 Scheidsrechter: Kristina Georgieva |
Bulatović 5' Tošković 83' |
Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 17.00 (UTC+3) |
Rusland | 3 – 0 | Malta | Stadion: Arena Chimki, Chimki Toeschouwers: 83 Scheidsrechter: Miriama Matulová |
Korovkina 45' Masjkova 47' Belomyttseva 88' |
Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 18.00 (UTC+2) |
Denemarken | 8 – 0 | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Viborgstadion, Viborg Toeschouwers: 4.161 Scheidsrechter: Veronika Kovářová |
Bruun 7', 27', 35', 39', 58' Gejl 65' Harder 80' Thrige 90' |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 14.00 (UTC+2) |
Bosnië en Herzegovina | 0 − 4 | Rusland | Stadion: Trening centar Zenica - NFSBiH, Zenica Scheidsrechter: Cristina Trandafir |
Verslag | 36' Korovkina 45+2', 85' Kozjnikova 72' Abdoellina |
| ||||
26 oktober 2021 18.00 (UTC+4) |
Azerbeidzjan | 1 − 2 | Malta | Stadion: Shafastadion, Bakoe Toeschouwers: 30 Scheidsrechter: Réka Molnar |
Seyfatdinova 90' | Verslag | 57' (pen.) Theuma 86' Xuereb |
| ||||
26 oktober 2021 18.00 (UTC+2) |
Montenegro | 1 − 5 | Denemarken | Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Olivia Tschon |
Kuč 53' | Verslag | 17', 72' S. Larsen 27' Bruun 40' Svava 54' Troelsgaard |
| ||||
25 november 2021 13.00 (UTC+1) |
Bosnië en Herzegovina | 0 – 3 | Denemarken | Stadion: Trening centar Zenica - NFSBiH, Zenica Scheidsrechter: Zulema Gonzalez Gonzalez |
Verslag | 1' Kühl 14' Bruun 81' Snerle |
| ||||
25 november 2021 19.00 (UTC+4) |
Azerbeidzjan | Rusland | Stadion: Dalğa Arena, Bakoe Scheidsrechter: Ionela Alina Peşu | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 19.00 (UTC+1) |
Malta | Montenegro | Stadion: Centenarystadion, Ta' Qali Scheidsrechter: Kateryna Oesova | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 13.00 (UTC+1) |
Bosnië en Herzegovina | Malta | Stadion: Trening centar Zenica - NFSBiH, Zenica Scheidsrechter: Gamze Durmuş | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 18.00 (UTC+4) |
Azerbeidzjan | Montenegro | Stadion: Dalğa Arena, Bakoe Scheidsrechter: Emanuela Rusta | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 18.00 (UTC+1) |
Denemarken | Rusland | Stadion: Viborgstadion, Viborg Scheidsrechter: Cheryl Foster | |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 |
Bosnië en Herzegovina | Azerbeidzjan | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 |
Montenegro | Rusland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Malta | Denemarken | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Montenegro | Bosnië en Herzegovina | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Denemarken | Azerbeidzjan | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Malta | Rusland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
1 september 2022 |
Denemarken | Montenegro | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Malta | Azerbeidzjan | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Rusland | Bosnië en Herzegovina | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Rusland | Denemarken | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Azerbeidzjan | Bosnië en Herzegovina | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Montenegro | Malta | Stadion: | |
Verslag |
Groep F
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
16 september 2021 18.00 (UTC+2) |
Noorwegen | 10 – 0 | Armenië | Stadion: Ullevaalstadion, Oslo Toeschouwers: 1.229 Scheidsrechter: Rasa Grigonė |
Bergsvand 10' Graham Hansen 28' (pen.), 78', 90+4' Sævik 38' Karlseng Utland 47', 79', 87' Blakstad 62' Terland 90' |
Verslag |
| ||||
16 september 2021 19.00 (UTC+2) |
Albanië | 1 – 1 | Kosovo | Stadion: Elbasan Arena, Elbasan Toeschouwers: 120 Scheidsrechter: Elvira Noermoestafina |
Doçi 43' (pen.) | Verslag | 72' Limani |
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+2) |
Polen | 1 – 1 | België | Stadion: Polsat Plus Arena Gdańsk, Gdańsk Toeschouwers: 8.011 Scheidsrechter: Iuliana Demetrescu |
Pajor 40' | Verslag | 79' Cayman |
| ||||
21 september 2021 19.30 (UTC+4) |
Armenië | 0 – 1 | Polen | Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 1.010 Scheidsrechter: Catarina Campos |
Verslag | 27' Zawistowska |
| ||||
21 september 2021 19.00 (UTC+2) |
Kosovo | 0 – 3 | Noorwegen | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Reelika Turi |
Verslag | 12' (e.d.) Avduli 36' Blakstad 56' Karlseng Utland |
| ||||
21 september 2021 20.30 (UTC+2) |
België | 7 – 0 | Albanië | Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel Toeschouwers: 2.612 Scheidsrechter: Désirée Grundbacher |
Cayman 6' De Caigny 26', 50' Blom 77', 78', 85' Wullaert 81' |
Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 17.00 (UTC+2) |
Albanië | 5 – 0 | Armenië | Stadion: Arena Kombëtare, Tirana Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Maria Marotta |
Doçi 12', 44' Hamidi 16', 62' Lufo 90+1' |
Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 19.15 (UTC+2) |
Polen | 0 – 0 | Noorwegen | Stadion: Stadion Widzewa, Łódź Toeschouwers: 2.660 Scheidsrechter: Jana Adámková |
Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 20.00 (UTC+2) |
België | 7 – 0 | Kosovo | Stadion: Den Dreef, Leuven Toeschouwers: 2.503 Scheidsrechter: Jelena Kumer |
Vanhaevermaet 3', 36' Cayman 9' Wullaert 16', 51', 69' De Caigny 28' |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 18.00 (UTC+4) |
Armenië | 0 – 1 | Kosovo | Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Viola Raudziņa |
Verslag | 87' Syla |
| ||||
26 oktober 2021 19.00 (UTC+2) |
Noorwegen | 4 – 0 | België | Stadion: Ullevaalstadion, Oslo Toeschouwers: 5.224 Scheidsrechter: Rebecca Welch |
Bergsvand 6' Graham Hansen 30' Terland 68' Tysiak 90+1' (e.d.) |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 19.45 (UTC+2) |
Polen | 2 – 0 | Albanië | Stadion: Tychystadion, Tychy Toeschouwers: 2.361 Scheidsrechter: Simona Ghisletta |
Dudek 40' (pen.) Mesjasz 89' |
Verslag |
| ||||
25 november 2021 16.00 (UTC+1) |
Kosovo | Polen | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina Scheidsrechter: Galia Etsjeva | |
Verslag |
| ||||
25 november 2021 20.00 (UTC+1) |
België | Armenië | Stadion: Den Dreef, Leuven Scheidsrechter: Kirsty Dowle | |
Verslag |
| ||||
25 november 2021 20.10 (UTC+1) |
Albanië | Noorwegen | Stadion: Arena Kombëtare, Tirana Scheidsrechter: Miriama Matulová | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 17.00 (UTC+4) |
Armenië | Noorwegen | Stadion: Armeense Voetbalacademie, Jerevan Scheidsrechter: Victoria Beye | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 16.00 (UTC+1) |
Kosovo | Albanië | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina Scheidsrechter: Lovisa Johansson | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 20.30 (UTC+1) |
België | Polen | Stadion: Den Dreef, Leuven Scheidsrechter: Marta Huerta de Aza | |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 |
Noorwegen | Kosovo | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 |
Albanië | België | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 |
Polen | Armenië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Armenië | Albanië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Noorwegen | Polen | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Kosovo | België | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
1 september 2022 |
Kosovo | Armenië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
1 september 2022 |
Albanië | Polen | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
België | Noorwegen | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Armenië | België | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Noorwegen | Albanië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Polen | Kosovo | Stadion: | |
Verslag |
Groep G
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 17.30 (UTC+2) |
Italië | 3 – 0 | Moldavië | Stadion: Stadio del Conero, Triëst Toeschouwers: 1.266 Scheidsrechter: Lorraine Watson |
Girelli 16', 28' (pen.) Giacinti 35' |
Verslag |
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+2) |
Zwitserland | 4 – 1 | Litouwen | Stadion: Stockhorn Arena, Thun Toeschouwers: 2.071 Scheidsrechter: Victoria Beye |
Lehmann 15' Sow 33' Bachmann 65' Fölmli 90+2' |
Verslag | 50' Jonušaitė |
| ||||
17 september 2021 20.30 (UTC+3) |
Roemenië | 2 – 0 | Kroatië | Stadion: Stadionul Mogoșoaia, Mogoșoaia Toeschouwers: 550 Scheidsrechter: Lizzy van der Helm |
Rus 12' Carp 32' |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 17.30 (UTC+2) |
Kroatië | 0 – 5 | Italië | Stadion: Stadion Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Marta Huerta de Aza |
Verslag | 17' Gama 31', 47' Giacinti 50' Girelli 65' Giuliani 90+1' (pen.) Cernoia |
| ||||
21 september 2021 20.00 (UTC+3) |
Moldavië | 0 – 6 | Zwitserland | Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 150 Scheidsrechter: Anastasia Romanjoek |
Verslag | 39' (pen.) Crnogorčević 41' Sow 42' Humm 44' Fölmli 52' Xhemaili 87' Lehmann |
| ||||
21 september 2021 20.30 (UTC+3) |
Roemenië | 3 – 0 | Litouwen | Stadion: Stadionul Mogoșoaia, Mogoșoaia Toeschouwers: 348 Scheidsrechter: Sandra Braz Bastos |
Ciolacu 24' (pen.) Rus 36', 76' |
Verslag |
| ||||
22 oktober 2021 17.30 (UTC+2) |
Italië | 3 – 0 | Kroatië | Stadion: Stadio Teofilo Patini, Castel di Sangro Toeschouwers: 1.700 Scheidsrechter: Petra Pavliková |
Cernoia 2' Girelli 9' (pen.) Pirone 64' |
Verslag |
| ||||
22 oktober 2021 19.00 (UTC+2) |
Zwitserland | 2 – 0 | Roemenië | Stadion: Letzigrund, Zürich Toeschouwers: 3.803 Scheidsrechter: Riem Hussein |
Crnogorčević 48', 90' (pen.) | Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 18.30 (UTC+3) |
Litouwen | 0 – 5 | Italië | Stadion: LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 218 Scheidsrechter: Jelena Međedović |
Verslag | 13' Cernoia 23' Pirone Giacinti 35' Gama 54' 83' Caruso |
| ||||
26 oktober 2021 19.00 (UTC+2) |
Zwitserland | 5 – 0 | Kroatië | Stadion: Letzigrund, Zürich Toeschouwers: 3.244 Scheidsrechter: Frida Nielsen |
Crnogorčević 8' Maritz 45+2' Bachmann 82', 90+1' (pen.) Rinast 88' |
Verslag | 78', 90' Dulčić |
| ||||
26 november 2021 17.00 (UTC+1) |
Kroatië | Litouwen | Stadion: Stadion Aldo Drosina, Pula Scheidsrechter: Nadezjda Gorinova | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 17.30 (UTC+1) |
Italië | Zwitserland | Stadion: Stadio Renzo Barbera, Palermo Scheidsrechter: Stéphanie Frappart | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 20.30 (UTC+2) |
Roemenië | Moldavië | Stadion: Stadionul Mogoșoaia, Mogoșoaia Scheidsrechter: Michalina Diakow | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 17.00 (UTC+1) |
Kroatië | Moldavië | Stadion: Stadion Aldo Drosina, Pula Scheidsrechter: Araksja Saribekjan | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 18.30 (UTC+2) |
Roemenië | Italië | Stadion: Stadionul Anghel Iordănescu, Voluntari Scheidsrechter: Catarina Campos | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 18.30 (UTC+2) |
Litouwen | Zwitserland | Stadion: LFF-stadion, Vilnius Scheidsrechter: Zoe Stavrou | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Italië | Litouwen | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Roemenië | Zwitserland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Moldavië | Kroatië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Moldavië | Litouwen | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Kroatië | Roemenië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Zwitserland | Italië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
24 juni 2022 |
Moldavië | Roemenië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
28 juni 2022 |
Litouwen | Moldavië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Moldavië | Italië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Kroatië | Zwitserland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Litouwen | Roemenië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Zwitserland | Moldavië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Litouwen | Kroatië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Italië | Roemenië | Stadion: | |
Verslag |
Groep H
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
16 september 2021 19.00 (UTC+3) |
Turkije | 1 – 1 | Portugal | Stadion: Bahçeşehir Okullarıstadion, Alanya Toeschouwers: 53 Scheidsrechter: Maika Vanderstichel |
Uraz 30' | Verslag | 58' J. Silva |
| ||||
18 september 2021 16.07 (UTC+2) |
Duitsland | 7 – 0 | Bulgarije | Stadion: Stadion der Freundschaft, Cottbus Toeschouwers: 1.534 Scheidsrechter: Ivana Projkovska |
Schüller 21', 72' Magull 24', 33' Dallmann 67', 82' Waßmuth 76' |
Verslag |
| ||||
19 september 2021 19.00 (UTC+3) |
Israël | 0 – 4 | Portugal | Stadion: Haberfeldstadion, Rishon LeZion Toeschouwers: 1.036 Scheidsrechter: Maria Marotta |
Verslag | 2' Encarnação 7' (pen.) Do. Silva 64' Gomes 84' C. Costa |
| ||||
21 september 2021 16.00 (UTC+2) |
Duitsland | 5 – 1 | Servië | Stadion: Stadion an der Gellertstraße, Chemnitz Toeschouwers: 1.604 Scheidsrechter: Kirsty Dowle |
Schüller 49', 54', 71', 77' Leupolz 79' |
Verslag | 3' Matejić |
| ||||
21 oktober 2021 18.00 (UTC+3) |
Turkije | 1 – 0 | Bulgarije | Stadion: Esenyurt Necmi Kadıoğlustadion, Istanboel Toeschouwers: 213 Scheidsrechter: Jurgita Mačikunytė |
Uraz 76' | Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 19.00 (UTC+3) |
Israël | 0 – 1 | Duitsland | Stadion: HaMoshavastadion, Petach Tikwa Toeschouwers: 800 Scheidsrechter: Tanja Subotič |
Verslag | 18' Huth |
| ||||
21 oktober 2021 18.00 (UTC+1) |
Portugal | 2 – 1 | Servië | Stadion: Estádio do Bonfim, Setúbal Toeschouwers: 3.821 Scheidsrechter: Ewa Augustyn |
Borges 28' Do. Silva 52' (pen.) |
Verslag | 45+2' Matejić |
| ||||
26 oktober 2021 16.05 (UTC+2) |
Duitsland | 7 – 0 | Israël | Stadion: Stadion Essen, Essen Toeschouwers: 1.814 Scheidsrechter: Elvira Noermoestafina |
Brand 20', 45' Däbritz 26' Freigang 43' Magull 56' Waßmuth 71' Rauch 78' |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 18.00 (UTC+3) |
Bulgarije | 0 – 5 | Portugal | Stadion: Lokomotivstadion, Plovdiv Toeschouwers: 187 Scheidsrechter: Ionela Alina Peşu |
Dimitrova 45+1', 78' | Verslag | 3' (e.d.) Ivanova 5', 57' Di. Silva 71' Gomes 76' (pen.) C. Costa |
| ||||
26 oktober 2021 18.00 (UTC+2) |
Servië | 2 – 0 | Turkije | Stadion: Metalacstadion, Gornji Milanovac Toeschouwers: 254 Scheidsrechter: Katalin Sipos |
Stefanović 28' Damjanović 54' (pen.) |
Verslag | 52', 56' Yaman |
| ||||
25 november 2021 16.00 (UTC+1) |
Servië | Bulgarije | Stadion: Sportski centar FSS, Stara Pazova Scheidsrechter: Vera Opejkina | |
Verslag |
| ||||
25 november 2021 18.00 (UTC) |
Portugal | Israël | Stadion: Estádio Municipal de Portimão, Portimão Scheidsrechter: Jelena Pejković | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 16.00 (UTC+1) |
Duitsland | Turkije | Stadion: Eintracht-Stadion, Braunschweig Scheidsrechter: Aleksandra Česen | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 16.00 (UTC+2) |
Bulgarije | Servië | Stadion: Lokomotivstadion, Plovdiv Scheidsrechter: Ainara Acevedo | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 18.00 (UTC+3) |
Turkije | Israël | Stadion: Mersin Arena, Mersin Scheidsrechter: Justina Lavrenovaitė-Perez | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 18.00 (UTC) |
Portugal | Duitsland | Stadion: Estádio de São Luís, Faro Scheidsrechter: Rebecca Welch | |
Verslag |
| ||||
23 februari 2022 |
Turkije | Servië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 |
Bulgarije | Turkije | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 |
Servië | Israël | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
9 april 2022 |
Duitsland | Portugal | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Portugal | Bulgarije | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Israël | Turkije | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Servië | Duitsland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
23 juni 2022 |
Bulgarije | Israël | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
1 september 2022 |
Israël | Bulgarije | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Servië | Portugal | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
3 september 2022 |
Turkije | Duitsland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Portugal | Turkije | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Israël | Servië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Bulgarije | Duitsland | Stadion: | |
Verslag |
Groep I
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 18.00 (UTC+3) |
Griekenland | 0 – 10 | Frankrijk | Stadion: Pampeloponnisiako Stadion, Patras Toeschouwers: 112 Scheidsrechter: Anastasia Poestovojtova |
Verslag | 14' Majri 15', 40' Geyoro 18', 25', 53' Katoto 30' (e.d.) Palama 38' Diani 65' Asseyi 90+2' (pen.) Renard |
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+3) |
Estland | 0 – 4 | Slovenië | Stadion: Pärnu Rannastaadion, Pärnu Toeschouwers: 174 Scheidsrechter: Hristiyana Guteva |
Verslag | 21', 48' Prašnikar 31' Golob 54' Agrež |
| ||||
17 september 2021 19.15 (UTC+1) |
Wales | 6 – 0 | Kazachstan | Stadion: Parc y Scarlets, Llanelli Toeschouwers: 1.745 Scheidsrechter: Monika Mularczyk |
K. Green 17', 70' Harding 30' Rowe 54' Evans 90+1' Holland 90+3' |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 20.00 (UTC+3) |
Griekenland | 3 – 2 | Kazachstan | Stadion: Pampeloponnisiako Stadion, Patras Toeschouwers: 78 Scheidsrechter: Eszter Urbán |
Spyridonidou 7', 72' Ajtymova 45+2' (e.d.) |
Verslag | 19' Bortnikova 81' Kirgizbajeva |
| ||||
21 september 2021 20.00 (UTC+3) |
Estland | 0 – 1 | Wales | Stadion: Pärnu Rannastaadion, Pärnu Toeschouwers: 154 Scheidsrechter: Kateryna Monzoel |
Verslag | 5' Harding |
| ||||
21 september 2021 21.00 (UTC+2) |
Slovenië | 2 – 3 | Frankrijk | Stadion: Fazanerijastadion, Murska Sobota Toeschouwers: 312 Scheidsrechter: Riem Hussein |
Prašnikar 20' Zver 88' (pen.) |
Verslag | 28', 60' Katoto 90+4' (pen.) Majri |
| ||||
22 oktober 2021 17.00 (UTC+6) |
Kazachstan | 0 – 1 | Griekenland | Stadion: Astana Arena, Nur-Sultan Toeschouwers: 289 Scheidsrechter: Marina Kroepskaja |
Verslag | 85' Pouliou |
| ||||
22 oktober 2021 20.15 (UTC+2) |
Slovenië | 1 – 1 | Wales | Stadion: Športni park Lendava, Lendava Toeschouwers: 354 Scheidsrechter: Lovisa Johansson |
Rogan 69' | Verslag | 71', 44', 76' K. Green |
| ||||
22 oktober 2021 21.10 (UTC+2) |
Frankrijk | 11 – 0 | Estland | Stadion: Stade Dominique Duvauchelle, Créteil Toeschouwers: 4.366 Scheidsrechter: Abigail Marriott |
Geyoro 5' Katoto 15' Périsset 25' (pen.) Cascarino 29' Toletti 45' Orav 52' (e.d.) Diani 53' Tounkara 65', 72' Saar 79' (e.d.) Dali 90' |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 21.00 (UTC+6) |
Kazachstan | 0 – 5 | Frankrijk | Stadion: Astana Arena, Nur-Sultan Toeschouwers: 475 Scheidsrechter: Melis Özçiğdem |
Verslag | 9', 23' Katoto 17' Dali 38', 54' Malard |
| ||||
26 oktober 2021 20.00 (UTC+3) |
Griekenland | 1 – 4 | Slovenië | Stadion: AEL FC Arena, Larisa Toeschouwers: 412 Scheidsrechter: Ivana Projkovska |
Chatzinikolaou 10' (pen.) | Verslag | 8', 59' Zver 18', 86' Prašnikar |
| ||||
26 oktober 2021 19.15 (UTC+1) |
Wales | 4 – 0 | Estland | Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 5.455 Scheidsrechter: Marta Frías Acedo |
James 27' Ward 48' Harding 54' Ingle 90+3' |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 18.00 (UTC+1) |
Slovenië | Estland | Stadion: Športni park Nova Gorica, Nova Gorica Scheidsrechter: Minka Vekkeli | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 19.15 (UTC) |
Wales | Griekenland | Stadion: Parc y Scarlets, Llanelli Scheidsrechter: Henrikke Nervik | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 21.10 (UTC+1) |
Frankrijk | Kazachstan | Stadion: Stade de la Rabine, Vannes Scheidsrechter: Silvia Domingos | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 18.00 (UTC+1) |
Slovenië | Griekenland | Stadion: Športni park Nova Gorica, Nova Gorica Scheidsrechter: Maria Sole Caputi | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 21.10 (UTC+1) |
Frankrijk | Wales | Stadion: Stade du Roudourou, Guingamp Scheidsrechter: Iuliana Demetrescu | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Estland | Griekenland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Kazachstan | Slovenië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Wales | Frankrijk | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Griekenland | Estland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Kazachstan | Wales | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Frankrijk | Slovenië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
28 juni 2022 |
Estland | Kazachstan | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Slovenië | Kazachstan | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Estland | Frankrijk | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Griekenland | Wales | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Kazachstan | Estland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Wales | Slovenië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Frankrijk | Griekenland | Stadion: | |
Verslag |
Stand nummers twee
De drie beste nummers 2 uit de groepen stromen in de tweede ronde van de play-offs in. Bij de groepen met zes teams (groep D t/m I), tellen de resultaten tegen de nummer zes in de groep niet mee voor de stand.
Play-offsDe drie beste nummers twee stromen in de tweede ronde in en de overige zes landen spelen in de eerste ronde. De datum en details over de loting wordt op een later moment door de UEFA bekend gemaakt. Tussen 3 en 11 oktober 2022 worden de play-offwedstrijden gespeeld. Schema
Stand winnaars play-offs
StatistiekenDoelpuntenmakers10 doelpunten 8 doelpunten
7 doelpunten 6 doelpunten
5 doelpunten 4 doelpunten 3 doelpunten 2 doelpunten 1 doelpunt 2 eigen doelpunten
1 eigen doelpunt Rode kaartenExterne links
|