Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023 (kwalificatie UEFA): verschil tussen versies
(79 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 5: | Regel 5: | ||
| aantal_teams = 51 |
| aantal_teams = 51 |
||
| confederatie = 1 |
| confederatie = 1 |
||
− | | wedstrijden = |
+ | | wedstrijden = 242 |
− | | toeschouwers = |
+ | | toeschouwers = 579578 |
− | | doelpunten = |
+ | | doelpunten = 1086 |
| topscorer = {{Vlag|BEL}} [[Tessa Wullaert]] |
| topscorer = {{Vlag|BEL}} [[Tessa Wullaert]] |
||
− | | aantal doelpunten = |
+ | | aantal doelpunten = 17 |
| vorige editie = Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2019 (kwalificatie UEFA) |
| vorige editie = Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2019 (kwalificatie UEFA) |
||
| volgende editie = Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2027 (kwalificatie UEFA) |
| volgende editie = Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2027 (kwalificatie UEFA) |
||
− | | updated = 28 juni 2022 |
||
}} |
}} |
||
− | Tijdens de '''[[UEFA]] kwalificatiewedstrijden''' voor het '''[[wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023]]''' |
+ | Tijdens de '''[[UEFA]] kwalificatiewedstrijden''' voor het '''[[wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023]]''' probeerden 51 landen zich te kwalifcieren voor het eindtoernooi, dat in [[Australië (land)|Australië]] en [[Nieuw-Zeeland]] werd gehouden. 11 landen konden zich direct plaatsen, één land speelde in een intercontinentale play-off om plaatsing voor het eindtoernooi. De kwalificatiewedstrijden werden tussen 13 september [[2021]] en 11 oktober [[2022]] gespeeld. [[Cypriotisch vrouwenvoetbalelftal|Cyprus]] deed voor het eerst mee aan kwalificatiewedstrijden voor het WK vrouwenvoetbal. [[Luxemburgs vrouwenvoetbalelftal|Luxemburg]] speelde voor het eerst in de groepsfase mee. |
== Opzet en speeldata == |
== Opzet en speeldata == |
||
− | Het kwalificatietoernooi |
+ | Het kwalificatietoernooi bestond uit de groepsfase en de play-offs. In de groepsfase werden de 51 deelnemende landen verdeeld in negen groepen van vijf of zes landen. In elke groep speelden landen uit- en thuiswedstrijden tegen elkaar. De loting voor de kwalificatiegroepen vond op 30 april 2021 om 13:30 ([[UTC+2]]) plaats op het hoofdkantoor van de UEFA in [[Nyon (gemeente)|Nyon]], [[Zwitserland]]. De negen groepswinnaars plaatsten zich direct voor het [[wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023|eindtoernooi]], terwijl de negen nummers twee doorgingen naar de [[#Play-offs|play-offs]]. |
− | In de play-offs |
+ | In de play-offs speelden de negen landen om de twee laatste beschikbare plaatsen op het eindtoernooi. De drie beste nummers twee van de groepsfase speelden in de tweede ronde, terwijl de andere zes landen in de eerste ronde speelden. In de tweede ronde plaatsten de twee beste landen van de play-offs zich direct voor het eindtoernooi, terwijl het derde land in een intercontinentale play-off speelde om zich alsnog te kunnen plaatsen. |
Vanwege politieke redenen tussen sommige landen konden deze landen niet in één groep bij elkaar worden geloot: |
Vanwege politieke redenen tussen sommige landen konden deze landen niet in één groep bij elkaar worden geloot: |
||
Regel 30: | Regel 29: | ||
Bij de loting werd Armenië in groep E geloot, Azerbeidzjan later ook. Omdat dit om politieke redenen niet mogelijk was, schoof Armenië naar groep F en werd Montenegro in groep E geloot. |
Bij de loting werd Armenië in groep E geloot, Azerbeidzjan later ook. Omdat dit om politieke redenen niet mogelijk was, schoof Armenië naar groep F en werd Montenegro in groep E geloot. |
||
− | |||
− | De UEFA heeft de kalender van de wedstrijden nog niet bekend gemaakt. |
||
=== Speeldata === |
=== Speeldata === |
||
Regel 54: | Regel 51: | ||
== Deelnemende landen == |
== Deelnemende landen == |
||
− | Alle landen |
+ | Alle landen werden gerangschikt via de UEFA-coëfficiëntenranglijst. De positie van een land op die ranglijst werd volgens onderstaande punten berekend: |
* [[Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2017]]: eindtoernooi en [[Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2017 (kwalificatie)|kwalificatiewedstrijden]] (20%) |
* [[Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2017]]: eindtoernooi en [[Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2017 (kwalificatie)|kwalificatiewedstrijden]] (20%) |
||
Regel 62: | Regel 59: | ||
Op 9 december 2019 besloot het [[World Anti-Doping Agency]] (WADA) om Rusland voor vier jaar te verbannen van internationale sportwedstrijden, omdat het RUSADA dopingresultaten van sporters had gemanipuleerd. Echter zou het [[Russisch vrouwenvoetbalelftal]] nog wel mee mogen doen aan de kwalificatiewedstrijden. Rusland ging tegen deze schorsing in beroep bij het [[Hof van Arbitrage voor Sport]] (CAS), dat later besloot om de schorsing terug te brengen van vier naar twee jaar. Ook besloot het CAS dat Russische speelsters 'Rusland' op hun tenue mochten hebben staan, net als 'neutraal team' of 'neutrale sporter'. Als Rusland zich weet te kwalificeren voor het [[wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023]] mag het, in tegenstelling tot het mannelijke elftal, wél de naam, vlag en het volkslied van hun land laten zien, omdat de schorsing van het WADA op 16 december 2022 eindigt en het eindtoernooi in de zomer van 2023 plaatsvindt. |
Op 9 december 2019 besloot het [[World Anti-Doping Agency]] (WADA) om Rusland voor vier jaar te verbannen van internationale sportwedstrijden, omdat het RUSADA dopingresultaten van sporters had gemanipuleerd. Echter zou het [[Russisch vrouwenvoetbalelftal]] nog wel mee mogen doen aan de kwalificatiewedstrijden. Rusland ging tegen deze schorsing in beroep bij het [[Hof van Arbitrage voor Sport]] (CAS), dat later besloot om de schorsing terug te brengen van vier naar twee jaar. Ook besloot het CAS dat Russische speelsters 'Rusland' op hun tenue mochten hebben staan, net als 'neutraal team' of 'neutrale sporter'. Als Rusland zich weet te kwalificeren voor het [[wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023]] mag het, in tegenstelling tot het mannelijke elftal, wél de naam, vlag en het volkslied van hun land laten zien, omdat de schorsing van het WADA op 16 december 2022 eindigt en het eindtoernooi in de zomer van 2023 plaatsvindt. |
||
− | Op 20 april 2021 maakte de UEFA bekend dat er een recordaantal landen |
+ | Op 20 april 2021 maakte de UEFA bekend dat er een recordaantal landen meedeed aan de kwalificatiewedstrijden, namelijk 51 van de 55 aangesloten landen. |
{| |
{| |
||
Regel 230: | Regel 227: | ||
| {{ESPfv}} || Winnaar [[#Groep B|Groep B]] || 12 april 2022 || 2 ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2015|2015]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2019|2019]]) || 2 || Groepsfase ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2019|2019]]) |
| {{ESPfv}} || Winnaar [[#Groep B|Groep B]] || 12 april 2022 || 2 ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2015|2015]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2019|2019]]) || 2 || Groepsfase ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2019|2019]]) |
||
|- |
|- |
||
− | | || Winnaar [[#Groep C|Groep C]] || september 2022 || || || |
+ | | {{NEDfv}} || Winnaar [[#Groep C|Groep C]] || 6 september 2022 || 2 ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2015|2015]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2019|2019]]) || 2 || Tweede plaats ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2019|2019]]) |
|- |
|- |
||
+ | | {{ENGfv}} || Winnaar [[#Groep D|Groep D]] || 3 september 2022 || 5 ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1995|1995]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2007|2007]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2011|2011]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2015|2015]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2019|2019]]) || 4 || Derde plaats ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2015|2015]]) |
||
− | | || Winnaar [[#Groep D|Groep D]] || september 2022 || || || |
||
|- |
|- |
||
| {{DENfv}} || Winnaar [[#Groep E|Groep E]] || 2 mei 2022 <sup>'''*'''</sup> || 4 ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1991|1991]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1995|1995]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1999|1999]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2007|2007]]) || 1 || Kwartfinale ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1991|1991]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1995|1995]]) |
| {{DENfv}} || Winnaar [[#Groep E|Groep E]] || 2 mei 2022 <sup>'''*'''</sup> || 4 ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1991|1991]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1995|1995]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1999|1999]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2007|2007]]) || 1 || Kwartfinale ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1991|1991]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1995|1995]]) |
||
|- |
|- |
||
+ | | {{NORfv}} || Winnaar [[#Groep F|Groep F]] || 2 september 2022 || 8 ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1991|1991]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1995|1995]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1999|1999]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2003|2003]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2007|2007]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2011|2011]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2015|2015]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2019|2019]]) || 8 || Winnaar ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1995|1995]]) |
||
− | | || Winnaar [[#Groep F|Groep F]] || september 2022 || || || |
||
|- |
|- |
||
+ | | {{ITAfv}} || Winnaar [[#Groep G|Groep G]] || 6 september 2022 || 3 ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1991|1991]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1999|1999]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2019|2019]]) || 2 || Kwartfinale ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1991|1991]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2019|2019]]) |
||
− | | || Winnaar [[#Groep G|Groep G]] || september 2022 || || || |
||
|- |
|- |
||
+ | | {{GERfv}} || Winnaar [[#Groep H|Groep H]] || 3 september 2022 || 8 ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1991|1991]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1995|1995]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 1999|1999]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2003|2003]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2007|2007]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2011|2011]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2015|2015]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2019|2019]]) || 8 || Winnaar ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2003|2003]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2007|2007]]) |
||
− | | || Winnaar [[#Groep H|Groep H]] || september 2022 || || || |
||
|- |
|- |
||
| {{FRAfv}} || Winnaar [[#Groep I|Groep I]] || 12 april 2022 || 4 ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2003|2003]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2011|2011]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2015|2015]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2019|2019]]) || 4 || Vierde plaats ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2011|2011]]) |
| {{FRAfv}} || Winnaar [[#Groep I|Groep I]] || 12 april 2022 || 4 ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2003|2003]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2011|2011]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2015|2015]], [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2019|2019]]) || 4 || Vierde plaats ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2011|2011]]) |
||
|- |
|- |
||
− | | || 1e beste winnaar [[#Play-offs|play-offs]] || oktober 2022 || || || |
+ | | {{SUIfv}} || 1e beste winnaar [[#Play-offs|play-offs]] || 11 oktober 2022 || 1 ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2015|2015]]) || 1 || Achtste finale ([[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2015|2015]]) |
|- |
|- |
||
− | | || 2e beste winnaar [[#Play-offs|play-offs]] || oktober 2022 || || || |
+ | | {{IRLfv}} || 2e beste winnaar [[#Play-offs|play-offs]] || 11 oktober 2022 || 0 (debuut) || 1 || Debuut |
|} |
|} |
||
Regel 271: | Regel 268: | ||
| '''1''' |
| '''1''' |
||
|style="text-align:left;"| {{SWEfv}} |
|style="text-align:left;"| {{SWEfv}} |
||
− | | |
+ | | 8 || 7 || 1 || 0 || '''22''' || 32 || 2 || +30 |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
||
| '''2''' |
| '''2''' |
||
|style="text-align:left;"| {{IRLfv}} |
|style="text-align:left;"| {{IRLfv}} |
||
− | | |
+ | | 8 || 5 || 2 || 1 || '''17''' || 26 || 4 || +22 |
− | |- align=center |
+ | |- align=center style="background:#ffcccc;" |
| '''3''' |
| '''3''' |
||
|style="text-align:left;"| {{FINfv}} |
|style="text-align:left;"| {{FINfv}} |
||
− | | |
+ | | 8 || 3 || 1 || 4 || '''10''' || 14 || 12 || +2 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''4''' |
| '''4''' |
||
|style="text-align:left;"| {{SVKfv}} |
|style="text-align:left;"| {{SVKfv}} |
||
− | | |
+ | | 8 || 2 || 2 || 4 || '''8''' || 9 || 9 || 0 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''5''' |
| '''5''' |
||
|style="text-align:left;"| {{GEOfv}} |
|style="text-align:left;"| {{GEOfv}} |
||
− | | |
+ | | 8 || 0 || 0 || 8 || '''0''' || 0 || 54 || −54 |
|} |
|} |
||
| style="width: 40em;" | |
| style="width: 40em;" | |
||
Regel 300: | Regel 297: | ||
|align=right| {{SWEfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 1 ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 |
|align=right| {{SWEfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 1 ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 |
||
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{FINfv-r}} ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{FINfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 5 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 2 ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| 6 - 0 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{IRLfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{IRLfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| 1 - 0 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| {{nowrap|11 - 0}} |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{SVKfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{SVKfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 0 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{GEOfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| {{nowrap|0 - 15}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 3 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 9 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{GEOfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| {{nowrap|0 - 15}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 3 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 9 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 4 ||bgcolor="#808080"| |
|} |
|} |
||
| style="width: 20em;" | |
| style="width: 20em;" | |
||
Regel 404: | Regel 401: | ||
| team2 = {{IE}} |
| team2 = {{IE}} |
||
| goals1 = [[Adelina Engman|Engman]] {{goal|52}} |
| goals1 = [[Adelina Engman|Engman]] {{goal|52}} |
||
− | | goals2 = {{goal|9}} [[Megan Connolly (voetballer)|Connolly]]<br />{{goal|56}} [[Denise O'Sullivan|O'Sullivan]] |
+ | | goals2 = {{goal|9}} [[Megan Connolly (voetballer)|Connolly]]<br />{{goal|56}} [[Denise O'Sullivan|D. O'Sullivan]] |
| stadium = [[Olympisch Stadion (Helsinki)|Olympiastadion]], [[Helsinki]] |
| stadium = [[Olympisch Stadion (Helsinki)|Olympiastadion]], [[Helsinki]] |
||
| attendance = 5.271 |
| attendance = 5.271 |
||
Regel 435: | Regel 432: | ||
| stadium = [[Tallaght Stadium]], [[Dublin]] |
| stadium = [[Tallaght Stadium]], [[Dublin]] |
||
| attendance = 5.164 |
| attendance = 5.164 |
||
− | | referee = {{Vlag| |
+ | | referee = {{Vlag|SRB}} [[Jelena Cvetković]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032302/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032302/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 458: | Regel 455: | ||
| score = 11 – 0 |
| score = 11 – 0 |
||
| team2 = {{GE}} |
| team2 = {{GE}} |
||
− | | goals1 = [[Maiko Bebia|Bebia]] {{goal|4|e.d.}}<br />[[Kyra Carusa|Carusa]] {{goal|21}}<br />[[Lucy Quinn|Lu. Quinn]] {{goal|37}}<br />[[Denise O'Sullivan|O'Sullivan]] {{goal|45+4||58||62}}<br />[[Katie McCabe|McCabe]] {{goal|70|pen.|73}}<br />[[Saoirse Noonan|Noonan]] {{goal|82}}<br />[[Amber Barrett|Barrett]] {{goal|89}}<br />[[Diane Caldwell|Caldwell]] {{goal|90+2}} |
+ | | goals1 = [[Maiko Bebia|Bebia]] {{goal|4|e.d.}}<br />[[Kyra Carusa|Carusa]] {{goal|21}}<br />[[Lucy Quinn|Lu. Quinn]] {{goal|37}}<br />[[Denise O'Sullivan|D. O'Sullivan]] {{goal|45+4||58||62}}<br />[[Katie McCabe|McCabe]] {{goal|70|pen.|73}}<br />[[Saoirse Noonan|Noonan]] {{goal|82}}<br />[[Amber Barrett|Barrett]] {{goal|89}}<br />[[Diane Caldwell|Caldwell]] {{goal|90+2}} |
| goals2 = {{rode kaart|2|42|69}} [[Maiko Bebia|Bebia]] |
| goals2 = {{rode kaart|2|42|69}} [[Maiko Bebia|Bebia]] |
||
| stadium = [[Tallaght Stadium]], [[Dublin]] |
| stadium = [[Tallaght Stadium]], [[Dublin]] |
||
Regel 537: | Regel 534: | ||
| time = 20.00 <small>([[UTC+4]])</small> |
| time = 20.00 <small>([[UTC+4]])</small> |
||
| team1 = {{GE-r}} |
| team1 = {{GE-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 0 – 4 |
| team2 = {{SK}} |
| team2 = {{SK}} |
||
+ | | goals2 = {{goal|1}} [[Patrícia Hmírová|Hmírová]]<br />{{goal|17}} [[Patrícia Fischerová|Fischerová]]<br />{{goal|63}} [[Martina Šurnovská|Šurnovská]]<br />{{goal|79}} [[Jana Vojteková|Vojteková]] |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Tengiz Boerjanadzestadion]], [[Gori]] |
| stadium = [[Tengiz Boerjanadzestadion]], [[Gori]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 350 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|BEL}} [[Viki De Cremer]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032310/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032310/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 551: | Regel 547: | ||
| time = 19.00 <small>([[UTC+1]])</small> |
| time = 19.00 <small>([[UTC+1]])</small> |
||
| team1 = {{IE-r}} |
| team1 = {{IE-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 1 – 0 |
| team2 = {{FI}} |
| team2 = {{FI}} |
||
− | | goals1 = |
+ | | goals1 = [[Lily Agg|Agg]] {{goal|54}} |
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Tallaght Stadium]], [[Dublin]] |
| stadium = [[Tallaght Stadium]], [[Dublin]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 6.952 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|FRA}} [[Stéphanie Frappart]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032311/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032311/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 565: | Regel 560: | ||
| time = 19.00 <small>([[UTC+3]])</small> |
| time = 19.00 <small>([[UTC+3]])</small> |
||
| team1 = {{FI-r}} |
| team1 = {{FI-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 0 – 5 |
| team2 = {{SE}} |
| team2 = {{SE}} |
||
+ | | goals2 = {{goal|17}} [[Stina Blackstenius|Blackstenius]]<br />{{goal|29}} [[Lina Hurtig|Hurtig]]<br />{{goal|63}} [[Linda Sembrant|Sembrant]]<br />{{goal|68}} [[Rebecka Blomqvist|Blomqvist]]<br />{{goal|90+2}} [[Fridolina Rolfö|Rolfö]] |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Ratina Stadion]], [[Tampere]] |
| stadium = [[Ratina Stadion]], [[Tampere]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 6.678 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|HRV}} [[Ivana Martinčić]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032313/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032313/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 579: | Regel 573: | ||
| time = 18.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 18.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{SK-r}} |
| team1 = {{SK-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 0 – 1 |
| team2 = {{IE}} |
| team2 = {{IE}} |
||
+ | | goals2 = {{goal|37}} [[Denise O'Sullivan|D. O'Sullivan]] |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[NTC Senec]], [[Senec (okres Senec)|Senec]] |
| stadium = [[NTC Senec]], [[Senec (okres Senec)|Senec]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 419 |
+ | | referee = {{Vlag|ESP}} [[María Dolores Martínez Madrona|María Martínez]] |
||
− | | referee = |
||
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032312/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032312/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 609: | Regel 602: | ||
| '''1''' |
| '''1''' |
||
|style="text-align:left;"| {{ESPfv}} |
|style="text-align:left;"| {{ESPfv}} |
||
− | | |
+ | | 8 || 8 || 0 || 0 || '''24''' || 53 || 0 || +53 |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
||
| '''2''' |
| '''2''' |
||
|style="text-align:left;"| {{SCOfv}} |
|style="text-align:left;"| {{SCOfv}} |
||
− | | |
+ | | 8 || 5 || 1 || 2 || '''16''' || 22 || 13 || +9 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''3''' |
| '''3''' |
||
− | |style="text-align:left;"| {{ |
+ | |style="text-align:left;"| {{UKRfv}} |
− | | |
+ | | 8 || 3 || 1 || 4 || '''10''' || 12 || 20 || −8 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''4''' |
| '''4''' |
||
− | |style="text-align:left;"| {{ |
+ | |style="text-align:left;"| {{HUNfv}} |
− | | |
+ | | 8 || 3 || 0 || 5 || '''9''' || 19 || 19 || 0 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''5''' |
| '''5''' |
||
|style="text-align:left;"| {{FROfv}} |
|style="text-align:left;"| {{FROfv}} |
||
− | | |
+ | | 8 || 0 || 0 || 8 || '''0''' || 2 || 56 || −54 |
|} |
|} |
||
| style="width: 40em;" | |
| style="width: 40em;" | |
||
Regel 636: | Regel 629: | ||
! width=30|{{Vlag|FRO}} |
! width=30|{{Vlag|FRO}} |
||
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{ESPfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 8 - 0 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{ESPfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 8 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 5 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| {{nowrap|12 - 0}} |
|- |
|- |
||
|align=right| {{SCOfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| 7 - 1 |
|align=right| {{SCOfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| 7 - 1 |
||
Regel 644: | Regel 637: | ||
|align=right| {{HUNfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 7 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 2 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 7 - 0 |
|align=right| {{HUNfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 7 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 2 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 7 - 0 |
||
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{FROfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| {{nowrap|0 - 10}} ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{FROfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| {{nowrap|0 - 10}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 6 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 3 ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 7 ||bgcolor="#808080"| |
|} |
|} |
||
| style="width: 20em;" | |
| style="width: 20em;" | |
||
Regel 705: | Regel 698: | ||
| stadium = [[Hampden Park]], [[Glasgow]] |
| stadium = [[Hampden Park]], [[Glasgow]] |
||
| attendance = 4.513 |
| attendance = 4.513 |
||
− | | referee = {{Vlag| |
+ | | referee = {{Vlag|SRB}} [[Jelena Cvetković]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032316/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032316/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 873: | Regel 866: | ||
| time = 18.00 <small>([[UTC+1]])</small> |
| time = 18.00 <small>([[UTC+1]])</small> |
||
| team1 = {{FO-r}} |
| team1 = {{FO-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 0 – 3 |
| team2 = {{UA}} |
| team2 = {{UA}} |
||
+ | | goals2 = {{goal|12||14}} [[Nadia Koenina|Koenina]]<br />{{goal|83}} [[Ljoebov Sjmatko|Sjmatko]] |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Tórsvøllur]], [[Tórshavn]] |
| stadium = [[Tórsvøllur]], [[Tórshavn]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 1.060 |
+ | | referee = {{Vlag|NIR}} [[Louise Thompson (scheidsrechter)|Louise Thompson]] |
||
− | | referee = |
||
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032330/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032330/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 885: | Regel 877: | ||
| id = ESP v HUN |
| id = ESP v HUN |
||
| date = 2 september 2022 |
| date = 2 september 2022 |
||
− | | time = |
+ | | time = 21.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
| team1 = {{ES-r}} |
| team1 = {{ES-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 3 – 0 |
| team2 = {{HU}} |
| team2 = {{HU}} |
||
+ | | goals1 = [[Esther González|González]] {{goal|24}}<br />[[Irene Paredes|Paredes]] {{goal|27}}<br />[[Patricia Guijarro|Guijarro]] {{goal|74}} |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[La Ciudad del Fútbol]], [[Las Rozas de Madrid]] |
| stadium = [[La Ciudad del Fútbol]], [[Las Rozas de Madrid]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 950 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|MKD}} [[Ivana Projkovska]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032331/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032331/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 901: | Regel 892: | ||
| time = 18.00 <small>([[UTC+1]])</small> |
| time = 18.00 <small>([[UTC+1]])</small> |
||
| team1 = {{FO-r}} |
| team1 = {{FO-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 0 – 6 |
| team2 = {{XS}} |
| team2 = {{XS}} |
||
+ | | goals2 = {{goal|17}} [[Nicola Docherty|Docherty]]<br />{{goal|40}} [[Caroline Weir|Weir]]<br />{{goal|45}} [[Erin Cuthbert|Cuthbert]]<br />{{goal|45+1}} [[Martha Thomas (voetballer)|Thomas]]<br />{{goal|53}} [[Rachel Corsie|Corsie]]<br />{{goal|68}} [[Jen Beattie|Beattie]] |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Tórsvøllur]], [[Tórshavn]] |
| stadium = [[Tórsvøllur]], [[Tórshavn]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 760 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|POL}} [[Katarzyna Lisiecka-Sęk]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032332/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032332/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 913: | Regel 903: | ||
| id = ESP v UKR |
| id = ESP v UKR |
||
| date = 6 september 2022 |
| date = 6 september 2022 |
||
− | | time = |
+ | | time = 21.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
| team1 = {{ES-r}} |
| team1 = {{ES-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 5 – 0 |
| team2 = {{UA}} |
| team2 = {{UA}} |
||
+ | | goals1 = [[Esther González|González]] {{goal|15||42}}<br />[[Alba Redondo|Redondo]] {{goal|29||39}}<br />[[Jennifer Hermoso|Hermoso]] {{goal|67|pen.}} |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[La Ciudad del Fútbol]], [[Las Rozas de Madrid]] |
| stadium = [[La Ciudad del Fútbol]], [[Las Rozas de Madrid]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 867 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|SRB}} [[Jelena Cvetković]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032333/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032333/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 945: | Regel 934: | ||
| '''1''' |
| '''1''' |
||
|style="text-align:left;"| {{NEDfv}} |
|style="text-align:left;"| {{NEDfv}} |
||
− | | |
+ | | 8 || 6 || 2 || 0 || '''20''' || 31 || 3 || +28 |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
||
| '''2''' |
| '''2''' |
||
|style="text-align:left;"| {{ISLfv}} |
|style="text-align:left;"| {{ISLfv}} |
||
− | | |
+ | | 8 || 6 || 0 || 2 || '''18''' || 25 || 3 || +22 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''3''' |
| '''3''' |
||
− | |style="text-align:left;"| {{ |
+ | |style="text-align:left;"| {{CZEfv}} |
− | | |
+ | | 8 || 3 || 2 || 3 || '''11''' || 25 || 10 || +15 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''4''' |
| '''4''' |
||
− | |style="text-align:left;"| {{ |
+ | |style="text-align:left;"| {{BLRfv}} |
− | | |
+ | | 8 || 2 || 1 || 5 || '''7''' || 7 || 26 || −19 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''5''' |
| '''5''' |
||
|style="text-align:left;"| {{CYPfv}} |
|style="text-align:left;"| {{CYPfv}} |
||
− | | |
+ | | 8 || 0 || 1 || 7 || '''1''' || 2 || 48 || −46 |
|} |
|} |
||
| style="width: 40em;" | |
| style="width: 40em;" | |
||
Regel 972: | Regel 961: | ||
! width=30|{{Vlag|CYP}} |
! width=30|{{Vlag|CYP}} |
||
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{NEDfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{NEDfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 1 - 0 ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| {{nowrap|12 - 0}} |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{ISLfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{ISLfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 6 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 5 - 0 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{CZEfv-r}} ||bgcolor="#BBEBFF"| 2 - 2 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{CZEfv-r}} ||bgcolor="#BBEBFF"| 2 - 2 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 7 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 8 - 0 |
|- |
|- |
||
|align=right| {{BLRfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 5 ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 1 |
|align=right| {{BLRfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 5 ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 1 |
||
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{CYPfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 8 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 4 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{CYPfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 8 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 4 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 6 ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 ||bgcolor="#808080"| |
|} |
|} |
||
| style="width: 20em;" | |
| style="width: 20em;" | |
||
Regel 1.209: | Regel 1.198: | ||
| time = 20.00 <small>([[UTC+3]])</small> |
| time = 20.00 <small>([[UTC+3]])</small> |
||
| team1 = {{CY-r}} |
| team1 = {{CY-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 0 – 6 |
| team2 = {{CZ}} |
| team2 = {{CZ}} |
||
+ | | goals2 = {{goal|10}} [[Lucie Martínková|Martínková]]<br />{{goal|18}} [[Kamila Dubcová|Dubcová]]<br />{{goal|21}} [[Michaela Khýrová|Khýrová]]<br />{{goal|45}} [[Tereza Szewieczková|Szewieczková]]<br />{{goal|78}} [[Kateřina Svitková|Svitková]]<br />{{goal|80}} [[Andrea Stašková|Stašková]] |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[AEK Arena|AEK Arena - Georgios Karapatakis]], [[Larnaca (stad)|Larnaca]] |
| stadium = [[AEK Arena|AEK Arena - Georgios Karapatakis]], [[Larnaca (stad)|Larnaca]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 255 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|ESP}} [[Zulema González González]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032350/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032350/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 1.223: | Regel 1.211: | ||
| time = 17.30 <small>([[UTC]])</small> |
| time = 17.30 <small>([[UTC]])</small> |
||
| team1 = {{IS-r}} |
| team1 = {{IS-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 6 – 0 |
| team2 = {{BY}} |
| team2 = {{BY}} |
||
+ | | goals1 = [[Sara Björk Gunnarsdóttir|Gunnarsdóttir]] {{goal|12|pen.|15}}<br />[[Dagný Brynjarsdóttir|Brynjarsdóttir]] {{goal|47||81}}<br />[[Glódís Perla Viggósdóttir|Viggósdóttir]] {{goal|71}}<br />[[Selma Sól Magnúsdóttir|Magnúsdóttir]] {{goal|82}} |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Laugardalsvöllur]], [[Reykjavik]] |
| stadium = [[Laugardalsvöllur]], [[Reykjavik]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 4.543 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|DEU}} [[Karoline Wacker]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032351/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032351/ Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox |
||
+ | | id = CZE v BLR |
||
+ | | date = {{Afkorting|6 september 2022|De wedstrijd tussen Tsjechië en Wit-Rusland stond oorspronkelijk gepland voor 30 november 2021 om 17.00 (UTC+1), maar werd uitgesteld naar 6 september 2022 nadat een paar Wit-Russische spelers positief testten op het coronavirus.}} |
||
+ | | time = 19.00 <small>([[UTC+3]])</small> |
||
+ | | team1 = {{CZ-r}} |
||
+ | | score = 7 – 0 |
||
+ | | team2 = {{BY}} |
||
+ | | goals1 = [[Kateřina Svitková|Svitková]] {{goal|28||31}}<br />[[Viktoryia Valjoek|Valjoek]] {{goal|41|e.d.}}<br />[[Michaela Khýrová|Khýrová]] {{goal|50}}<br />[[Eliška Sonntagová|Sonntagová]] {{goal|68}}<br />[[Miroslava Mrázová|Mrázová]] {{goal|90+1}}<br />[[Anna Dlasková|Dlasková]] {{goal|90+3}} |
||
+ | | stadium = [[Antonis Papadopoulosstadion]], [[Larnaca (stad)|Larnaca]] (Cyprus) |
||
+ | | attendance = 0 |
||
+ | | referee = {{Vlag|FRA}} [[Victoria Beyer]] |
||
+ | | report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032353/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
{{Footballbox |
{{Footballbox |
||
Regel 1.237: | Regel 1.237: | ||
| time = 20.45 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 20.45 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{NL-r}} |
| team1 = {{NL-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 1 – 0 |
| team2 = {{IS}} |
| team2 = {{IS}} |
||
− | | goals1 = |
+ | | goals1 = [[Esmee Brugts|Brugts]] {{goal|90+3}} |
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Stadion Galgenwaard]], [[Utrecht (stad)|Utrecht]] |
| stadium = [[Stadion Galgenwaard]], [[Utrecht (stad)|Utrecht]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 16.500 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|ENG}} [[Rebecca Welch]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032352/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032352/ Verslag] |
||
− | }} |
||
− | {{Footballbox |
||
− | | id = CZE v BLR |
||
− | | date = {{Afkorting|6 september 2022|De wedstrijd tussen Tsjechië en Wit-Rusland stond oorspronkelijk gepland voor 30 november 2021 om 17.00 (UTC+1), maar werd uitgesteld naar 6 september 2022 nadat een paar Wit-Russische spelers positief testten op het coronavirus.}} |
||
− | | time = |
||
− | | team1 = {{CZ-r}} |
||
− | | score = |
||
− | | team2 = {{BY}} |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
− | | stadium = |
||
− | | attendance = |
||
− | | referee = |
||
− | | report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032353/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
---- |
---- |
||
Regel 1.281: | Regel 1.266: | ||
| '''1''' |
| '''1''' |
||
|style="text-align:left;"| {{ENGfv}} |
|style="text-align:left;"| {{ENGfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 10 || 0 || 0 || '''30''' || 80 || 0 || +80 |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
||
| '''2''' |
| '''2''' |
||
|style="text-align:left;"| {{AUTfv}} |
|style="text-align:left;"| {{AUTfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 7 || 1 || 2 || '''22''' || 50 || 7 || +43 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''3''' |
| '''3''' |
||
|style="text-align:left;"| {{NIRfv}} |
|style="text-align:left;"| {{NIRfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 6 || 1 || 3 || '''19''' || 36 || 16 || +20 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''4''' |
| '''4''' |
||
|style="text-align:left;"| {{LUXfv}} |
|style="text-align:left;"| {{LUXfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 3 || 0 || 7 || '''9''' || 9 || 45 || −36 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''5''' |
| '''5''' |
||
|style="text-align:left;"| {{MKDfv}} |
|style="text-align:left;"| {{MKDfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 2 || 0 || 8 || '''6''' || 10 || 62 || −52 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''6''' |
| '''6''' |
||
|style="text-align:left;"| {{LATfv}} |
|style="text-align:left;"| {{LATfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 1 || 0 || 9 || '''3''' || 8 || 63 || −55 |
|} |
|} |
||
| style="width: 40em;" | |
| style="width: 40em;" | |
||
Regel 1.313: | Regel 1.298: | ||
! width=30|{{Vlag|LUX}} |
! width=30|{{Vlag|LUX}} |
||
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{ENGfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 1 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 8 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| {{nowrap|20 - 0}} ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{ENGfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 1 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 8 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| {{nowrap|20 - 0}} ||bgcolor="#C0F0D0"| {{nowrap|10 - 0}} |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{AUTfv-r}} ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{AUTfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| {{nowrap|10 - 0}} ||bgcolor="#C0F0D0"| 8 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 5 - 0 |
|- |
|- |
||
|align=right| {{NIRfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 5 ||bgcolor="#BBEBFF"| 2 - 2 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 9 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 |
|align=right| {{NIRfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 5 ||bgcolor="#BBEBFF"| 2 - 2 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 9 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 |
||
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{nowrap|{{MKDfv-r}}}} ||bgcolor="#FFCCCC"| {{nowrap|0 - 10}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 6 ||bgcolor="#FFCCCC"| {{nowrap|0 - 11}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{nowrap|{{MKDfv-r}}}} ||bgcolor="#FFCCCC"| {{nowrap|0 - 10}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 6 ||bgcolor="#FFCCCC"| {{nowrap|0 - 11}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 2 ||bgcolor="#FFCCCC"| 2 - 3 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{LATfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| {{nowrap|0 - 10}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 8 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{LATfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| {{nowrap|0 - 10}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 8 ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 3 ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 4 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 1 - 0 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{LUXfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| {{nowrap|0 - 10}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 8 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{LUXfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| {{nowrap|0 - 10}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 8 ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 2 ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 2 ||bgcolor="#808080"| |
|} |
|} |
||
| style="width: 20em;" | |
| style="width: 20em;" | |
||
Regel 1.371: | Regel 1.356: | ||
| stadium = [[St. Mary's Stadium]], [[Southampton (Verenigd Koninkrijk)|Southampton]] |
| stadium = [[St. Mary's Stadium]], [[Southampton (Verenigd Koninkrijk)|Southampton]] |
||
| attendance = 8.214 |
| attendance = 8.214 |
||
− | | referee = {{Vlag|ESP}} [[María Dolores Martínez Madrona]] |
+ | | referee = {{Vlag|ESP}} [[María Dolores Martínez Madrona|María Martínez]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032355/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032355/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 1.659: | Regel 1.644: | ||
| time = 16.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 16.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{MK-r}} |
| team1 = {{MK-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 3 – 2 |
| team2 = {{LV}} |
| team2 = {{LV}} |
||
+ | | goals1 = [[Nataša Andonova|Andonova]] {{goal|13||17|pen.}}<br />[[Gentjana Rochi|Rochi]] {{goal|72}} |
||
− | | goals1 = |
||
+ | | goals2 = {{goal|5}} [[Anastasija Ročāne|Ročāne]]<br />{{goal|79}} [[Olga Ševcova|Ševcova]] |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Training Centre Petar Miloševski]], [[Skopje]] |
| stadium = [[Training Centre Petar Miloševski]], [[Skopje]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 225 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|POL}} [[Michalina Diakow]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032378/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032378/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 1.673: | Regel 1.658: | ||
| time = 18.30 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 18.30 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{LU-r}} |
| team1 = {{LU-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 1 – 2 |
| team2 = {{NX}} |
| team2 = {{NX}} |
||
+ | | goals1 = [[Amy Thompson|Thompson]] {{goal|80}}, {{rode kaart|2|74|81}} |
||
− | | goals1 = |
||
+ | | goals2 = {{goal|52}} [[Sarah Robson|Robson]]<br />{{goal|85}} [[Rebecca McKenna|McKenna]] |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Emile Mayrischstadion]], [[Esch-sur-Alzette]] |
| stadium = [[Emile Mayrischstadion]], [[Esch-sur-Alzette]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 342 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|HRV}} [[Jelena Pejković]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032379/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032379/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 1.687: | Regel 1.672: | ||
| time = 17.30 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 17.30 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{AT-r}} |
| team1 = {{AT-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 0 – 2 |
| team2 = {{EN}} |
| team2 = {{EN}} |
||
+ | | goals2 = {{goal|7}} [[Alessia Russo|Russo]]<br />{{goal|69}} [[Nikita Parris|Parris]] |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Wiener Neustadt Arena]], [[Wiener Neustadt]] |
| stadium = [[Wiener Neustadt Arena]], [[Wiener Neustadt]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 2.600 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|ROU}} [[Iuliana Demetrescu]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032380/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032380/ Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox |
||
+ | | id = LVA v NIR |
||
+ | | date = 6 september 2022 |
||
+ | | time = 17.00 <small>([[UTC+3]])</small> |
||
+ | | team1 = {{LV-r}} |
||
+ | | score = 1 – 3 |
||
+ | | team2 = {{NX}} |
||
+ | | goals1 = [[Anastasija Ročāne|Ročāne]] {{goal|27}} |
||
+ | | goals2 = {{goal|36|e.d.|90+5|e.d.}} [[Enija Anna Vaivode|Vaivode]]<br />{{goal|88|e.d.}} [[Arta Luīze Lubiņa|Lubiņa]] |
||
+ | | stadium = [[Slokasstadion]], [[Jūrmala]] |
||
+ | | attendance = 241 |
||
+ | | referee = {{Vlag|HUN}} [[Katalin Sipos]] |
||
+ | | report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032383/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
{{Footballbox |
{{Footballbox |
||
Regel 1.701: | Regel 1.699: | ||
| time = 19.30 <small>([[UTC+1]])</small> |
| time = 19.30 <small>([[UTC+1]])</small> |
||
| team1 = {{EN-r}} |
| team1 = {{EN-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 10 – 0 |
| team2 = {{LU}} |
| team2 = {{LU}} |
||
+ | | goals1 = [[Georgia Stanway|Stanway]] {{goal|12|pen.|26}}<br />[[Alessia Russo|Russo]] {{goal|18}}<br />[[Rachel Daly|Daly]] {{goal|38}}<br />[[Beth Mead|Mead]] {{goal|40}}<br />[[Bethany England|England]] {{goal|48||90+2}}<br />[[Nikita Parris|Parris]] {{goal|59}}<br />[[Ella Toone|Toone]] {{goal|73|pen.}}<br />[[Lauren Hemp|Hemp]] {{goal|90}} |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Bet365 Stadium|Stoke Ground]], [[Stoke-on-Trent]] |
| stadium = [[Bet365 Stadium|Stoke Ground]], [[Stoke-on-Trent]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 24.174 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|SUI}} [[Simona Ghisletta]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032382/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032382/ Verslag] |
||
− | }} |
||
− | {{Footballbox |
||
− | | id = LVA v NIR |
||
− | | date = 6 september 2022 |
||
− | | time = |
||
− | | team1 = {{LV-r}} |
||
− | | score = |
||
− | | team2 = {{NX}} |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
− | | stadium = [[Daugavastadion]], [[Riga]] |
||
− | | attendance = |
||
− | | referee = |
||
− | | report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032383/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
{{Footballbox |
{{Footballbox |
||
Regel 1.729: | Regel 1.712: | ||
| time = 20.30 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 20.30 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{AT-r}} |
| team1 = {{AT-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 10 – 0 |
| team2 = {{MK}} |
| team2 = {{MK}} |
||
+ | | goals1 = [[Nicole Billa|Billa]] {{goal|7||34|pen.|66}}<br />[[Sarah Zadrazil|Zadrazil]] {{goal|28}}<br />[[Carina Wenninger|Wenninger]] {{goal|43}}<br />[[Barbara Dunst|Dunst]] {{goal|47}}<br />[[Marie Höbinger|Höbinger]] {{goal|50}}<br />[[Laura Feiersinger|Feiersinger]] {{goal|61||78}}<br />[[Katharina Naschenweng|Naschenweng]] {{goal|71}} |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Wiener Neustadt Arena]], [[Wiener Neustadt]] |
| stadium = [[Wiener Neustadt Arena]], [[Wiener Neustadt]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 1.750 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|DNK}} [[Frederikke Lydia Søkjær]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032381/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032381/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 1.761: | Regel 1.743: | ||
| '''1''' |
| '''1''' |
||
|style="text-align:left;"| {{DENfv}} |
|style="text-align:left;"| {{DENfv}} |
||
− | | |
+ | | 8 || 8 || 0 || 0 || '''24''' || 40 || 2 || +38 |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
||
| '''2''' |
| '''2''' |
||
|style="text-align:left;"| {{nowrap|{{BIHfv}}}} |
|style="text-align:left;"| {{nowrap|{{BIHfv}}}} |
||
− | | |
+ | | 8 || 3 || 2 || 3 || '''11''' || 9 || 17 || −8 |
− | |- align=center |
+ | |- align=center style="background:#ffcccc;" |
| '''3''' |
| '''3''' |
||
|style="text-align:left;"| {{MNEfv}} |
|style="text-align:left;"| {{MNEfv}} |
||
− | | |
+ | | 8 || 3 || 0 || 5 || '''9''' || 9 || 17 || −8 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''4''' |
| '''4''' |
||
− | |style="text-align:left;"| {{ |
+ | |style="text-align:left;"| {{AZEfv}} |
− | | |
+ | | 8 || 2 || 1 || 5 || '''7'''<sup>a</sup> || 5 || 16 || −11 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''5''' |
| '''5''' |
||
− | |style="text-align:left;"| {{ |
+ | |style="text-align:left;"| {{MLTfv}} |
− | | |
+ | | 8 || 2 || 1 || 5 || '''7'''<sup>a</sup> || 6 || 17 || −11 |
|- align=center style="background:#bbbbbb;" |
|- align=center style="background:#bbbbbb;" |
||
| '''6''' |
| '''6''' |
||
Regel 1.783: | Regel 1.765: | ||
| 0 || 0 || 0 || 0 || '''0''' || 0 || 0 || 0 |
| 0 || 0 || 0 || 0 || '''0''' || 0 || 0 || 0 |
||
|} |
|} |
||
+ | <sup>a</sup> Gelijk op onderling aantal punten (3). Onderling doelsaldo: Azerbeidzjan +1, Malta −1. |
||
| style="width: 40em;" | |
| style="width: 40em;" | |
||
{| cellspacing="0" cellpadding="3" style="background-color: #F9F9F9; font-size: 90%; text-align: center" class="wikitable" |
{| cellspacing="0" cellpadding="3" style="background-color: #F9F9F9; font-size: 90%; text-align: center" class="wikitable" |
||
Regel 1.793: | Regel 1.776: | ||
! width=30|{{Vlag|MNE}} |
! width=30|{{Vlag|MNE}} |
||
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{DENfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor=| <s>3 - 1</s> ||bgcolor="#C0F0D0"| 8 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 7 - 0 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{DENfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor=| <s>3 - 1</s> ||bgcolor="#C0F0D0"| 8 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 7 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 5 - 1 |
|- |
|- |
||
|align=right| {{RUSfv-r}} ||bgcolor=| X ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor=| X ||bgcolor=| <s>2 - 0</s> ||bgcolor=| <s>3 - 0</s> ||bgcolor=| <s>5 - 0</s> |
|align=right| {{RUSfv-r}} ||bgcolor=| X ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor=| X ||bgcolor=| <s>2 - 0</s> ||bgcolor=| <s>3 - 0</s> ||bgcolor=| <s>5 - 0</s> |
||
Regel 1.799: | Regel 1.782: | ||
|align=right| {{nowrap|{{BIHfv-r}}}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 3 ||bgcolor=| <s>0 - 4</s> ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 1 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 1 - 0 ||bgcolor="#FFCCCC"| 2 - 3 |
|align=right| {{nowrap|{{BIHfv-r}}}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 3 ||bgcolor=| <s>0 - 4</s> ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 1 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 1 - 0 ||bgcolor="#FFCCCC"| 2 - 3 |
||
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{AZEfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 8 ||bgcolor=| <s>0 - 4</s> ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{AZEfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 8 ||bgcolor=| <s>0 - 4</s> ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 2 ||bgcolor="#C0F0D0"| 1 - 0 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{MLTfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor=| X ||bgcolor="#BBEBFF"| 2 - 2 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{MLTfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor=| X ||bgcolor="#BBEBFF"| 2 - 2 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{MNEfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 5 ||bgcolor=| X ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 0 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{MNEfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 5 ||bgcolor=| X ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 0 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor="#808080"| |
|} |
|} |
||
| style="width: 20em;" | |
| style="width: 20em;" | |
||
Regel 1.985: | Regel 1.968: | ||
| stadium = [[Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine|Trening centar Zenica - NFSBiH]], [[Zenica]] |
| stadium = [[Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine|Trening centar Zenica - NFSBiH]], [[Zenica]] |
||
| attendance = 70 |
| attendance = 70 |
||
− | | referee = {{Vlag|ESP}} [[Zulema |
+ | | referee = {{Vlag|ESP}} [[Zulema González González]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032396/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032396/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 2.139: | Regel 2.122: | ||
| time = 18.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 18.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{DK-r}} |
| team1 = {{DK-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 5 – 1 |
| team2 = {{ME}} |
| team2 = {{ME}} |
||
+ | | goals1 = [[Karen Holmgaard|K. Holmgaard]] {{goal|3}}<br />[[Pernille Harder (voetballer)|Harder]] {{goal|25|pen.}}<br />[[Stine Pedersen|Pedersen]] {{goal|46}}<br />[[Signe Bruun|Bruun]] {{goal|50}}<br />[[Josefine Hasbo|Hasbo]] {{goal|82}} |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
+ | | goals2 = {{goal|22}} [[Jelena Vujadinović|Vujadinović]] |
| stadium = [[Viborgstadion]], [[Viborg (stad)|Viborg]] |
| stadium = [[Viborgstadion]], [[Viborg (stad)|Viborg]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 3.398 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|SUI}} [[Désirée Grundbacher]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032408/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032408/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 2.153: | Regel 2.136: | ||
| time = 19.30 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 19.30 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{MT-r}} |
| team1 = {{MT-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 0 – 2 |
| team2 = {{AZ}} |
| team2 = {{AZ}} |
||
+ | | goals2 = {{goal|10}} [[Kristina Bakarandze|Bakarandze]]<br />{{goal|60}} [[Diana Mammadova|D. Mammadova]] |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Centenarystadion]], [[Ta' Qali]] |
| stadium = [[Centenarystadion]], [[Ta' Qali]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 435 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|ITA}} [[Silvia Gasperotti]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032410/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032410/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 2.181: | Regel 2.163: | ||
| time = 20.00 <small>([[UTC+4]])</small> |
| time = 20.00 <small>([[UTC+4]])</small> |
||
| team1 = {{AZ-r}} |
| team1 = {{AZ-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 1 – 1 |
| team2 = {{BA}} |
| team2 = {{BA}} |
||
− | | goals1 = |
+ | | goals1 = [[Nazlıcan Parlak|Parlak]] {{goal|67}} |
− | | goals2 = |
+ | | goals2 = {{goal|64}} [[Minela Gačanica|Gačanica]] |
| stadium = [[Dalğa Arena]], [[Bakoe]] |
| stadium = [[Dalğa Arena]], [[Bakoe]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 170 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|FRA}} [[Maika Vanderstichel]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032412/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032412/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 2.195: | Regel 2.177: | ||
| time = 18.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 18.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{ME-r}} |
| team1 = {{ME-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 0 – 2 |
| team2 = {{MT}} |
| team2 = {{MT}} |
||
+ | | goals2 = {{goal|28}} [[Maria Farrugia|M. Farrugia]]<br />{{goal|45}} [[Emma Lipman|Lipman]] |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Fudbalski tereni FSCG]], [[Podgorica]] |
| stadium = [[Fudbalski tereni FSCG]], [[Podgorica]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 350 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|ENG}} [[Kirsty Dowle]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032411/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032411/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 2.239: | Regel 2.220: | ||
| '''1''' |
| '''1''' |
||
|style="text-align:left;"| {{NORfv}} |
|style="text-align:left;"| {{NORfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 9 || 1 || 0 || '''28''' || 47 || 2 || +45 |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
||
| '''2''' |
| '''2''' |
||
|style="text-align:left;"| {{BELfv}} |
|style="text-align:left;"| {{BELfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 7 || 1 || 2 || '''22''' || 56 || 7 || +49 |
− | |- align=center |
+ | |- align=center style="background:#ffcccc;" |
| '''3''' |
| '''3''' |
||
|style="text-align:left;"| {{POLfv}} |
|style="text-align:left;"| {{POLfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 6 || 2 || 2 || '''20''' || 28 || 9 || +19 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''4''' |
| '''4''' |
||
|style="text-align:left;"| {{ALBfv}} |
|style="text-align:left;"| {{ALBfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 3 || 1 || 6 || '''10''' || 14 || 30 || –16 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''5''' |
| '''5''' |
||
|style="text-align:left;"| {{KOSfv}} |
|style="text-align:left;"| {{KOSfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 2 || 1 || 7 || '''7''' || 8 || 35 || –27 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''6''' |
| '''6''' |
||
|style="text-align:left;"| {{ARMfv}} |
|style="text-align:left;"| {{ARMfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 0 || 0 || 10 || '''0''' || 1 || 71 || –70 |
|} |
|} |
||
| style="width: 40em;" | |
| style="width: 40em;" | |
||
Regel 2.271: | Regel 2.252: | ||
! width=30|{{Vlag|ARM}} |
! width=30|{{Vlag|ARM}} |
||
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{NORfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 1 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{NORfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| 5 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 5 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| {{nowrap|10 - 0}} |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{BELfv-r}} ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{BELfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 7 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 7 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| {{nowrap|19 - 0}} |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{POLfv-r}} ||bgcolor="#BBEBFF"| 0 - 0 ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 0 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{POLfv-r}} ||bgcolor="#BBEBFF"| 0 - 0 ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 7 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| {{nowrap|12 - 0}} |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{ALBfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 7 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 5 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{ALBfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 7 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 5 ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 2 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| 5 - 0 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{KOSfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 3 ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 6 ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 2 ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 3 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{KOSfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 3 ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 6 ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 2 ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 3 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 1 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{ARMfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| {{nowrap|0 - 10}} ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{ARMfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| {{nowrap|0 - 10}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 7 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 4 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#808080"| |
|} |
|} |
||
| style="width: 20em;" | |
| style="width: 20em;" | |
||
Regel 2.615: | Regel 2.596: | ||
| time = 18.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 18.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{AL-r}} |
| team1 = {{AL-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 1 – 2 |
| team2 = {{PL}} |
| team2 = {{PL}} |
||
− | | goals1 = |
+ | | goals1 = [[Qendresa Krasniqi|Krasniqi]] {{goal|11}} |
+ | | goals2 = {{goal|24||30|pen.}} [[Ewa Pajor|Pajor]]<br />{{rode kaart|2|75|90+6}} [[Nikola Karczewska|Karczewska]] |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Elbasan Arena]], [[Elbasan (stad)|Elbasan]] |
| stadium = [[Elbasan Arena]], [[Elbasan (stad)|Elbasan]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 200 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|SCO}} [[Lorraine Watson]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032438/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032438/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 2.629: | Regel 2.610: | ||
| time = 19.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 19.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{XK-r}} |
| team1 = {{XK-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 2 – 1 |
| team2 = {{AM}} |
| team2 = {{AM}} |
||
+ | | goals1 = [[Valentina Metaj|Metaj]] {{goal|78}}<br />[[Donjeta Halilaj|Halilaj]] {{goal|87}} |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
+ | | goals2 = {{goal|77|e.d.}} [[Blerta Smaili|Smaili]] |
| stadium = [[Fadil Vokrristadion]], [[Pristina]] |
| stadium = [[Fadil Vokrristadion]], [[Pristina]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 500 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|LAT}} [[Jelena Jermolajeva]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032439/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032439/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 2.643: | Regel 2.624: | ||
| time = 20.30 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 20.30 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{BE-r}} |
| team1 = {{BE-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 0 – 1 |
| team2 = {{NO}} |
| team2 = {{NO}} |
||
+ | | goals2 = {{goal|61}} [[Tuva Hansen|T. Hansen]] |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[King Power at Den Dreef Stadion|Den Dreef]], [[Leuven]] |
| stadium = [[King Power at Den Dreef Stadion|Den Dreef]], [[Leuven]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 7.636 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|SUI}} [[Esther Staubli]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032440/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032440/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 2.657: | Regel 2.637: | ||
| time = 20.30 <small>([[UTC+4]])</small> |
| time = 20.30 <small>([[UTC+4]])</small> |
||
| team1 = {{AM-r}} |
| team1 = {{AM-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 0 – 7 |
| team2 = {{BE}} |
| team2 = {{BE}} |
||
+ | | goals2 = {{goal|10}} [[Hannah Eurlings|Eurlings]]<br />{{goal|24||51||55}} [[Ella Van Kerkhoven|Van Kerkhoven]]<br />{{goal|31}} [[Justine Vanhaevermaet|Vanhaevermaet]]<br />{{goal|41}} [[Tessa Wullaert|Wullaert]]<br />{{goal|80}} [[Sari Kees|Kees]] |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Armeense Voetbalacademie]], [[Jerevan]] |
| stadium = [[Armeense Voetbalacademie]], [[Jerevan]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 250 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|SVN}} [[Tanja Subotič]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032443/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032443/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 2.671: | Regel 2.650: | ||
| time = 18.30 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 18.30 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{NO-r}} |
| team1 = {{NO-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 5 – 0 |
| team2 = {{AL}} |
| team2 = {{AL}} |
||
+ | | goals1 = [[Sophie Román Haug|Haug]] {{goal|12||15||66}}<br />[[Maren Mjelde|Mjelde]] {{goal|23}}<br />[[Sara Lindbak Hørte|Hørte]] {{goal|70}} |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Ullevaalstadion]], [[Oslo]] |
| stadium = [[Ullevaalstadion]], [[Oslo]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 4.107 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|LTU}} [[Rasa Grigonė]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032442/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032442/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 2.685: | Regel 2.663: | ||
| time = 18.30 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 18.30 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{PL-r}} |
| team1 = {{PL-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 7 – 0 |
| team2 = {{XK}} |
| team2 = {{XK}} |
||
+ | | goals1 = [[Paulina Dudek|Dudek]] {{goal|3}}<br />[[Klaudia Lefeld|Lefeld]] {{goal|12}}<br />[[Ewa Pajor|Pajor]] {{goal|13||37||53|pen.}}<br />[[Małgorzata Mesjasz|Mesjasz]] {{goal|35}}<br />[[Kinga Kozak|Kozak]] {{goal|72}} |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Arena Lublin]], [[Lublin]] |
| stadium = [[Arena Lublin]], [[Lublin]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 2.149 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|EST}} [[Triinu Laos]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032441/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032441/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 2.715: | Regel 2.692: | ||
| '''1''' |
| '''1''' |
||
|style="text-align:left;"| {{ITAfv}} |
|style="text-align:left;"| {{ITAfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 9 || 0 || 1 || '''27''' || 40 || 2 || +38 |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
||
| '''2''' |
| '''2''' |
||
|style="text-align:left;"| {{SUIfv}} |
|style="text-align:left;"| {{SUIfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 8 || 1 || 1 || '''25''' || 44 || 4 || +40 |
− | |- align=center |
+ | |- align=center style="background:#ffcccc;" |
| '''3''' |
| '''3''' |
||
|style="text-align:left;"| {{ROUfv}} |
|style="text-align:left;"| {{ROUfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 6 || 1 || 3 || '''19''' || 21 || 11 || +10 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''4''' |
| '''4''' |
||
|style="text-align:left;"| {{CROfv}} |
|style="text-align:left;"| {{CROfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 3 || 1 || 6 || '''10''' || 6 || 18 || −12 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''5''' |
| '''5''' |
||
|style="text-align:left;"| {{LTUfv}} |
|style="text-align:left;"| {{LTUfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 1 || 2 || 7 || '''5''' || 7 || 35 || −28 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''6''' |
| '''6''' |
||
|style="text-align:left;"| {{MDAfv}} |
|style="text-align:left;"| {{MDAfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 0 || 1 || 9 || '''1''' || 1 || 49 || −48 |
|} |
|} |
||
| style="width: 40em;" | |
| style="width: 40em;" | |
||
Regel 2.747: | Regel 2.724: | ||
! width=30|{{Vlag|LTU}} |
! width=30|{{Vlag|LTU}} |
||
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{ITAfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 2 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{ITAfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 2 ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 7 - 0 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{SUIfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 5 - 0 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{SUIfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 5 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| {{nowrap|15 - 0}} ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 1 |
|- |
|- |
||
|align=right| {{ROUfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 5 ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 0 |
|align=right| {{ROUfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 5 ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 0 |
||
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{CROfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 5 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{CROfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 5 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 ||bgcolor="#BBEBFF"| 0 - 0 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{MDAfv-r}} ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{MDAfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 8 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 6 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 4 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{LTUfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 5 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 7 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{LTUfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 5 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 7 ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 7 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 ||bgcolor="#808080"| |
|} |
|} |
||
| style="width: 20em;" | |
| style="width: 20em;" | |
||
Regel 2.988: | Regel 2.965: | ||
| stadium = [[Stadionul Zimbru]], [[Chisinau]] |
| stadium = [[Stadionul Zimbru]], [[Chisinau]] |
||
| attendance = 374 |
| attendance = 374 |
||
− | | referee = {{Vlag|ESP}} [[María Dolores Martínez Madrona]] |
+ | | referee = {{Vlag|ESP}} [[María Dolores Martínez Madrona|María Martínez]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032460/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032460/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 3.085: | Regel 3.062: | ||
}} |
}} |
||
{{Footballbox |
{{Footballbox |
||
− | | id = |
+ | | id = MDA v ITA |
| date = 2 september 2022 |
| date = 2 september 2022 |
||
− | | time = |
+ | | time = 18.30 <small>([[UTC+3]])</small> |
− | | team1 = {{ |
+ | | team1 = {{MD-r}} |
− | | score = |
+ | | score = 0 – 8 |
− | | team2 = {{ |
+ | | team2 = {{IT}} |
+ | | goals2 = {{goal|26}} [[Manuela Giugliano|Giugliano]]<br />{{goal|32||82}} [[Valentina Giacinti|Giacinti]]<br />{{goal|38||64||78||90+6}} [[Arianna Caruso|Caruso]]<br />{{goal|59}} [[Agnese Bonfantini|Bonfantini]] |
||
− | | goals1 = |
||
+ | | stadium = [[Stadionul Zimbru]], [[Chisinau]] |
||
− | | goals2 = |
||
− | | |
+ | | attendance = 517 |
+ | | referee = {{Vlag|NOR}} [[Emilie Torkelsen]] |
||
− | | attendance = |
||
+ | | report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032470/ Verslag] |
||
− | | referee = |
||
− | | report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032469/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
{{Footballbox |
{{Footballbox |
||
Regel 3.103: | Regel 3.079: | ||
| time = 19.00 <small>([[UTC+3]])</small> |
| time = 19.00 <small>([[UTC+3]])</small> |
||
| team1 = {{LT-r}} |
| team1 = {{LT-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 1 – 7 |
| team2 = {{RO}} |
| team2 = {{RO}} |
||
− | | goals1 = |
+ | | goals1 = [[Ugnė Lazdauskaitė|Lazdauskaitė]] {{goal|68}} |
+ | | goals2 = {{goal|2}} [[Mihaela Ciolacu|Ciolacu]]<br />{{goal|3}} [[Cristina Carp|Carp]]<br />{{goal|21}} [[Ștefania Vătafu|Vătafu]]<br />{{goal|23||52}} [[Laura Rus|Rus]]<br />{{goal|61}} [[Maria Ficzay|Ficzay]]<br />{{goal|64}} [[Carmen Marcu|Marcu]] |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[LFF-stadion]], [[Vilnius]] |
| stadium = [[LFF-stadion]], [[Vilnius]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 346 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|NLD}} [[Lizzy van der Helm]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032468/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032468/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
{{Footballbox |
{{Footballbox |
||
− | | id = |
+ | | id = CRO v SUI |
| date = 2 september 2022 |
| date = 2 september 2022 |
||
− | | time = 19. |
+ | | time = 19.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
− | | team1 = {{ |
+ | | team1 = {{HR-r}} |
− | | score = |
+ | | score = 0 – 2 |
− | | team2 = {{ |
+ | | team2 = {{CH}} |
+ | | goals2 = {{goal|53}} [[Ramona Bachmann|Bachmann]]<br />{{goal|65}} [[Luana Bühler|Bühler]] |
||
− | | goals1 = |
||
+ | | stadium = [[Stadion Branko Čavlović-Čavlek]], [[Karlovac (stad)|Karlovac]] |
||
− | | goals2 = |
||
+ | | attendance = 200 |
||
− | | stadium = [[Stadionul Zimbru]], [[Chisinau]] |
||
+ | | referee = {{Vlag|GRE}} [[Eleni Antoniou]] |
||
− | | attendance = |
||
+ | | report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032469/ Verslag] |
||
− | | referee = |
||
− | | report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032470/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
{{Footballbox |
{{Footballbox |
||
Regel 3.131: | Regel 3.106: | ||
| time = 19.00 <small>([[UTC+3]])</small> |
| time = 19.00 <small>([[UTC+3]])</small> |
||
| team1 = {{LT-r}} |
| team1 = {{LT-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 0 – 1 |
| team2 = {{HR}} |
| team2 = {{HR}} |
||
+ | | goals2 = {{goal|66|pen.}} [[Iva Lazeta|Lazeta]] |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[LFF-stadion]], [[Vilnius]] |
| stadium = [[LFF-stadion]], [[Vilnius]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 302 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|TUR}} [[Cansu Tiryaki]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032472/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032472/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 3.145: | Regel 3.119: | ||
| time = 18.30 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 18.30 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{IT-r}} |
| team1 = {{IT-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 2 – 0 |
| team2 = {{RO}} |
| team2 = {{RO}} |
||
+ | | goals1 = [[Valentina Giacinti|Giacinti]] {{goal|29}}<br />[[Lisa Boattin|Boattin]] {{goal|74}} |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Stadio Paolo Mazza]], [[Ferrara (stad)|Ferrara]] |
| stadium = [[Stadio Paolo Mazza]], [[Ferrara (stad)|Ferrara]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 2.686 |
+ | | referee = {{Vlag|SWE}} [[Sara Persson (scheidsrechter)|Sara Persson]] |
||
− | | referee = |
||
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032471/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032471/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 3.159: | Regel 3.132: | ||
| time = 18.30 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 18.30 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{CH-r}} |
| team1 = {{CH-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 15 – 0 |
| team2 = {{MD}} |
| team2 = {{MD}} |
||
+ | | goals1 = [[Viola Calligaris|Calligaris]] {{goal|2||62|}}<br />[[Ramona Bachmann|Bachmann]] {{goal|23}}<br />[[Luana Bühler|Bühler]] {{goal|38}}<br />[[Coumba Sow|Sow]] {{goal|32||42||45}}<br />[[Géraldine Reuteler|Reuteler]] {{goal|45+3||45+4||88}}<br />[[Riola Xhemaili|Xhemaili]] {{goal|53||75||81}}<br />[[Ana-Maria Crnogorčević|Crnogorčević]] {{goal|57||78|pen.}} |
||
− | | goals1 = |
||
+ | | goals2 = {{rode kaart|2|77|77}} [[Carolina Țabur|Țabur]]<br />{{rode kaart|2|90|90+1}} [[Lia Vlas|Vlas]] |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Stade de la Tuilière]], [[Lausanne (stad)|Lausanne]] |
| stadium = [[Stade de la Tuilière]], [[Lausanne (stad)|Lausanne]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 2.888 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|SWE}} [[Lovisa Johansson]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032473/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032473/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 3.189: | Regel 3.162: | ||
| '''1''' |
| '''1''' |
||
|style="text-align:left;"| {{GERfv}} |
|style="text-align:left;"| {{GERfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 9 || 0 || 1 || '''27''' || 47 || 5 || +42 |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
||
| '''2''' |
| '''2''' |
||
− | |style="text-align:left;"| {{SRBfv}} |
||
− | | 8 || 6 || 0 || 2 || '''18''' || 23 || 12 || +11 |
||
− | |- align=center |
||
− | | '''3''' |
||
|style="text-align:left;"| {{PORfv}} |
|style="text-align:left;"| {{PORfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 7 || 1 || 2 || '''22''' || 26 || 9 || +17 |
+ | |- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
+ | | '''3''' |
||
+ | |style="text-align:left;"| {{SRBfv}} |
||
+ | | 10 || 7 || 0 || 3 || '''21''' || 26 || 14 || +12 |
||
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''4''' |
| '''4''' |
||
|style="text-align:left;"| {{TURfv}} |
|style="text-align:left;"| {{TURfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 3 || 1 || 6 || '''10''' || 9 || 26 || –17 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''5''' |
| '''5''' |
||
|style="text-align:left;"| {{ISRfv}} |
|style="text-align:left;"| {{ISRfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 3 || 0 || 7 || '''9''' || 7 || 25 || –18 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''6''' |
| '''6''' |
||
|style="text-align:left;"| {{BULfv}} |
|style="text-align:left;"| {{BULfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 0 || 0 || 10 || '''0''' || 1 || 37 || –36 |
|} |
|} |
||
| style="width: 40em;" | |
| style="width: 40em;" | |
||
Regel 3.223: | Regel 3.196: | ||
|align=right| {{GERfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 5 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| 7 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 8 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 7 - 0 |
|align=right| {{GERfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 5 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| 7 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 8 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 7 - 0 |
||
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{PORfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 3 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{PORfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 3 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 0 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{SRBfv-r}} ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 2 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{SRBfv-r}} ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 2 ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 2 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 0 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{ISRfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 4 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{ISRfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 4 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 1 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 0 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{TURfv-r}} ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{TURfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 3 ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 ||bgcolor="#FFCCCC"| 2 - 5 ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 2 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 1 - 0 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{BULfv-r}} ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{BULfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 8 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 5 ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 4 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor="#808080"| |
|} |
|} |
||
| style="width: 20em;" | |
| style="width: 20em;" | |
||
Regel 3.276: | Regel 3.249: | ||
| score = 0 – 4 |
| score = 0 – 4 |
||
| team2 = {{PT}} |
| team2 = {{PT}} |
||
− | | goals2 = {{goal|2}} [[Telma Encarnação|Encarnação]]<br />{{goal|7|pen.}} [[Dolores Silva|Do. Silva]]<br />{{goal|64}} [[Diana Gomes (voetballer)|Gomes]]<br />{{goal|84}} [[Carole |
+ | | goals2 = {{goal|2}} [[Telma Encarnação|Encarnação]]<br />{{goal|7|pen.}} [[Dolores Silva|Do. Silva]]<br />{{goal|64}} [[Diana Gomes (voetballer)|Gomes]]<br />{{goal|84}} [[Carole Costa|C. Costa]] |
| stadium = [[Haberfeldstadion]], [[Rishon LeZion]] |
| stadium = [[Haberfeldstadion]], [[Rishon LeZion]] |
||
| attendance = 1.036 |
| attendance = 1.036 |
||
Regel 3.357: | Regel 3.330: | ||
| team2 = {{PT}} |
| team2 = {{PT}} |
||
| goals1 = [[Nora Dimitrova| Dimitrova]] {{rode kaart|2|45+1|78}} |
| goals1 = [[Nora Dimitrova| Dimitrova]] {{rode kaart|2|45+1|78}} |
||
− | | goals2 = {{goal|3|e.d.}} [[Yanitsa Ivanova|Ivanova]]<br />{{goal|5||57}} [[Diana Silva|Di. Silva]]<br />{{goal|71}} [[Diana Gomes (voetballer)|Gomes]]<br />{{goal|76|pen.}} [[Carole |
+ | | goals2 = {{goal|3|e.d.}} [[Yanitsa Ivanova|Ivanova]]<br />{{goal|5||57}} [[Diana Silva|Di. Silva]]<br />{{goal|71}} [[Diana Gomes (voetballer)|Gomes]]<br />{{goal|76|pen.}} [[Carole Costa|C. Costa]] |
| stadium = [[Lokomotivstadion (Plovdiv)|Lokomotivstadion]], [[Plovdiv (stad)|Plovdiv]] |
| stadium = [[Lokomotivstadion (Plovdiv)|Lokomotivstadion]], [[Plovdiv (stad)|Plovdiv]] |
||
| attendance = 187 |
| attendance = 187 |
||
Regel 3.570: | Regel 3.543: | ||
| time = 19.30 <small>([[UTC+3]])</small> |
| time = 19.30 <small>([[UTC+3]])</small> |
||
| team1 = {{IL-r}} |
| team1 = {{IL-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 2 – 0 |
| team2 = {{BG}} |
| team2 = {{BG}} |
||
+ | | goals1 = [[Eden Avital|Avital]] {{goal|54}}<br />[[Meytal Sharabi|Sharabi]] {{goal|73}} |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Ness Zionastadion]], [[Ness Ziona]] |
| stadium = [[Ness Zionastadion]], [[Ness Ziona]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 1.021 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|ARM}} [[Araksja Saribekjan]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032498/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032498/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 3.584: | Regel 3.556: | ||
| time = 20.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 20.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{RS-r}} |
| team1 = {{RS-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 1 – 2 |
| team2 = {{PT}} |
| team2 = {{PT}} |
||
− | | goals1 = |
+ | | goals1 = [[Anđela Frajtović|Frajtović]] {{goal|6}} |
+ | | goals2 = {{goal|40}} [[Joana Marchão|Marchão]]<br />{{goal|45+2}} [[Kika Nazareth|K. Nazareth]] |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Sportski centar FSS]], [[Stara Pazova]] |
| stadium = [[Sportski centar FSS]], [[Stara Pazova]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 1.700 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|FIN}} [[Lina Lehtovaara]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032499/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032499/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 3.598: | Regel 3.570: | ||
| time = 15.45 <small>([[UTC+3]])</small> |
| time = 15.45 <small>([[UTC+3]])</small> |
||
| team1 = {{TR-r}} |
| team1 = {{TR-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 0 – 3 |
| team2 = {{DE}} |
| team2 = {{DE}} |
||
+ | | goals2 = {{goal|57|pen.}} [[Felicitas Rauch|Rauch]]<br />{{goal|59}} [[Klara Bühl|Bühl]]<br />{{goal|77}} [[Lea Schüller|Schüller]] |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Timsah Arena]], [[Bursa (stad)|Bursa]] |
| stadium = [[Timsah Arena]], [[Bursa (stad)|Bursa]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 2.168 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|ITA}} [[Maria Marotta]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032500/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032500/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 3.610: | Regel 3.581: | ||
| id = BUL v GER |
| id = BUL v GER |
||
| date = 6 september 2022 |
| date = 6 september 2022 |
||
− | | time = |
+ | | time = 19.30 <small>([[UTC+3]])</small> |
| team1 = {{BG-r}} |
| team1 = {{BG-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 0 – 8 |
| team2 = {{DE}} |
| team2 = {{DE}} |
||
+ | | goals2 = {{goal|35||45+1||52}} [[Lea Schüller|Schüller]]<br />{{goal|45||64||87}} [[Laura Freigang|Freigang]]<br />{{goal|54}} [[Sydney Lohmann|Lohmann]]<br />{{goal|81|pen.}} [[Svenja Huth|Huth]] |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Lokomotivstadion (Plovdiv)|Lokomotivstadion]], [[Plovdiv (stad)|Plovdiv]] |
| stadium = [[Lokomotivstadion (Plovdiv)|Lokomotivstadion]], [[Plovdiv (stad)|Plovdiv]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 250 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|KAZ}} [[Elvira Noermoestafina]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032501/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032501/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 3.624: | Regel 3.594: | ||
| id = ISR v SRB |
| id = ISR v SRB |
||
| date = 6 september 2022 |
| date = 6 september 2022 |
||
− | | time = |
+ | | time = 19.30 <small>([[UTC+3]])</small> |
| team1 = {{IL-r}} |
| team1 = {{IL-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 0 – 2 |
| team2 = {{RS}} |
| team2 = {{RS}} |
||
+ | | goals2 = {{goal|34|e.d.}} [[Fortuna Rubin|Rubin]]<br />{{goal|90+4}} [[Nina Matejić|Matejić]] |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Ness Zionastadion]], [[Ness Ziona]] |
| stadium = [[Ness Zionastadion]], [[Ness Ziona]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 1.013 |
+ | | referee = {{Vlag|DNK}} [[Frida Mia Klarlund Nielsen|Frida Nielsen]] |
||
− | | referee = |
||
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032502/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032502/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 3.638: | Regel 3.607: | ||
| id = POR v TUR |
| id = POR v TUR |
||
| date = 6 september 2022 |
| date = 6 september 2022 |
||
− | | time = |
+ | | time = 17.30 <small>([[UTC+1]])</small> |
| team1 = {{PT-r}} |
| team1 = {{PT-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 4 – 0 |
| team2 = {{TR}} |
| team2 = {{TR}} |
||
+ | | goals1 = [[Telma Encarnação|Encarnação]] {{goal|33}}<br />[[Francisca Nazareth|F. Nazareth]] {{goal|36}}<br />[[Kezban Tağ|Tağ]] {{goal|49|e.d.}}<br />[[Andreia Faria|Faria]] {{goal|79}} |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Estádio do FC Vizela]], [[Vizela]] |
| stadium = [[Estádio do FC Vizela]], [[Vizela]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 2.471 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|CZE}} [[Jana Adámková]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032503/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032503/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 3.670: | Regel 3.638: | ||
| '''1''' |
| '''1''' |
||
|style="text-align:left;"| {{FRAfv}} |
|style="text-align:left;"| {{FRAfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 10 || 0 || 0 || '''30''' || 54 || 4 || +50 |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
||
| '''2''' |
| '''2''' |
||
|style="text-align:left;"| {{WALfv}} |
|style="text-align:left;"| {{WALfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 6 || 2 || 2 || '''20''' || 22 || 5 || +17 |
− | |- align=center |
+ | |- align=center style="background:#ffcccc;" |
| '''3''' |
| '''3''' |
||
|style="text-align:left;"| {{SLOfv}} |
|style="text-align:left;"| {{SLOfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 4 || 3 || 2 || '''18''' || 21 || 6 || +15 |
− | |- align=center |
+ | |- align=center style="background:#ffcccc;" |
| '''4''' |
| '''4''' |
||
|style="text-align:left;"| {{GREfv}} |
|style="text-align:left;"| {{GREfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 4 || 1 || 5 || '''13''' || 12 || 28 || −16 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''5''' |
| '''5''' |
||
|style="text-align:left;"| {{ESTfv}} |
|style="text-align:left;"| {{ESTfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 2 || 0 || 8 || '''6''' || 7 || 43 || −36 |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
|- align=center style="background:#ffcccc;" |
||
| '''6''' |
| '''6''' |
||
|style="text-align:left;"| {{KAZfv}} |
|style="text-align:left;"| {{KAZfv}} |
||
− | | |
+ | | 10 || 0 || 0 || 10 || '''0''' || 4 || 34 || −30 |
|} |
|} |
||
| style="width: 40em;" | |
| style="width: 40em;" | |
||
Regel 3.702: | Regel 3.670: | ||
! width=30|{{Vlag|EST}} |
! width=30|{{Vlag|EST}} |
||
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{FRAfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 1 - 0 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{FRAfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 1 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 5 - 1 ||bgcolor="#C0F0D0"| 6 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| {{nowrap|11 - 0}} |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{WALfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 2 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{WALfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 2 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#BBEBFF"| 0 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 5 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 6 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 0 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{SLOfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 2 - 3 ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#BBEBFF"| 0 - 0 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{SLOfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 2 - 3 ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#BBEBFF"| 0 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 2 - 0 ||bgcolor="#C0F0D0"| 6 - 0 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{GREfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| {{nowrap|0 - 10}} ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{GREfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| {{nowrap|0 - 10}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 4 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 2 ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 0 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{KAZfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 5 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 3 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{KAZfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 5 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 3 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 2 |
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{ESTfv-r}} ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{ESTfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 9 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 1 ||bgcolor="#FFCCCC"| 0 - 4 ||bgcolor="#FFCCCC"| 1 - 3 ||bgcolor="#C0F0D0"| 4 - 2 ||bgcolor="#808080"| |
|} |
|} |
||
| style="width: 20em;" | |
| style="width: 20em;" | |
||
Regel 3.837: | Regel 3.805: | ||
| score = 11 – 0 |
| score = 11 – 0 |
||
| team2 = {{EE}} |
| team2 = {{EE}} |
||
− | | goals1 = [[Grace Geyoro|Geyoro]] {{goal|5}}<br />[[Marie-Antoinette Katoto|Katoto]] {{goal|15}}<br />[[Ève Périsset|Périsset]] {{goal|25|pen.}}<br />[[Delphine Cascarino|Cascarino]] {{goal|29}}<br />[[Sandie Toletti|Toletti]] {{goal|45}}<br />[[Maria Orav|Orav]] {{goal|52|e.d.}}<br />[[Kadidiatou Diani|Diani]] {{goal|53}}<br />[[Aïssatou Tounkara|Tounkara]] {{goal|65||72}}<br />[[Heleri Saar|Saar]] {{goal|79|e.d.}}<br />[[Kenza Dali|Dali]] {{goal|90}} |
+ | | goals1 = [[Grace Geyoro|Geyoro]] {{goal|5}}<br />[[Marie-Antoinette Katoto|Katoto]] {{goal|15}}<br />[[Ève Périsset|Périsset]] {{goal|25|pen.}}<br />[[Delphine Cascarino|Cascarino]] {{goal|29}}<br />[[Sandie Toletti|Toletti]] {{goal|45}}<br />[[Maria Orav|Orav]] {{goal|52|e.d.}}<br />[[Kadidiatou Diani|Diani]] {{goal|53}}<br />[[Aïssatou Tounkara|Tounkara]] {{goal|65||72}}<br />[[Heleri Saar|H. Saar]] {{goal|79|e.d.}}<br />[[Kenza Dali|Dali]] {{goal|90}} |
| stadium = [[Stade Dominique Duvauchelle]], [[Créteil]] |
| stadium = [[Stade Dominique Duvauchelle]], [[Créteil]] |
||
| attendance = 4.366 |
| attendance = 4.366 |
||
Regel 4.035: | Regel 4.003: | ||
| score = 4 – 2 |
| score = 4 – 2 |
||
| team2 = {{KZ}} |
| team2 = {{KZ}} |
||
− | | goals1 = [[Getter Saar (voetballer)|Saar]] {{goal|61||88}}<br />[[Kairi Himanen|Himanen]] {{goal|71}}<br />[[Lisette Tammik|Tammik]] {{goal|90+5}} |
+ | | goals1 = [[Getter Saar (voetballer)|G. Saar]] {{goal|61||88}}<br />[[Kairi Himanen|Himanen]] {{goal|71}}<br />[[Lisette Tammik|Tammik]] {{goal|90+5}} |
| goals2 = {{goal|37}} [[Asselchan Toerlybekova|Toerlybekova]]<br />{{goal|52}} [[Svetlana Bortnikova|Bortnikova]] |
| goals2 = {{goal|37}} [[Asselchan Toerlybekova|Toerlybekova]]<br />{{goal|52}} [[Svetlana Bortnikova|Bortnikova]] |
||
| stadium = [[Pärnu Rannastaadion]], [[Pärnu]] |
| stadium = [[Pärnu Rannastaadion]], [[Pärnu]] |
||
Regel 4.047: | Regel 4.015: | ||
| time = 18.00 <small>([[UTC+3]])</small> |
| time = 18.00 <small>([[UTC+3]])</small> |
||
| team1 = {{EE-r}} |
| team1 = {{EE-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 0 – 9 |
| team2 = {{FR}} |
| team2 = {{FR}} |
||
+ | | goals1 = [[Siret Räämet|Räämet]] {{rode kaart|0|16}}<br />[[Vlada Kubassova|Kubassova]] {{rode kaart|0|58}} |
||
− | | goals1 = |
||
+ | | goals2 = {{goal|6}} [[Delphine Cascarino|D. Cascarino]]<br />{{goal|17|pen.}} [[Kenza Dali|Dali]]<br />{{goal|24||29||45||47}} [[Ouleymata Sarr|Sarr]]<br />{{goal|59|pen.|67}} [[Clara Matéo|Matéo]]<br />{{goal|83}} [[Grace Geyoro|Geyoro]] |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[A. Le Coq Arena]], [[Tallinn]] |
| stadium = [[A. Le Coq Arena]], [[Tallinn]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 862 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|POR}} [[Silvia Domingos]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032529/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032529/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 4.061: | Regel 4.029: | ||
| time = 18.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 18.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{SI-r}} |
| team1 = {{SI-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 2 – 0 |
| team2 = {{KZ}} |
| team2 = {{KZ}} |
||
+ | | goals1 = [[Sara Makovec|Makovec]] {{goal|33}}<br />[[Mateja Zver|Zver]] {{goal|67}} |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Športni center Kranj]], [[Kranj]] |
| stadium = [[Športni center Kranj]], [[Kranj]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 582 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|ROU}} [[Cristina Trandafir]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032530/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032530/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 4.075: | Regel 4.042: | ||
| time = 20.00 <small>([[UTC+3]])</small> |
| time = 20.00 <small>([[UTC+3]])</small> |
||
| team1 = {{GR-r}} |
| team1 = {{GR-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 0 – 1 |
| team2 = {{WL}} |
| team2 = {{WL}} |
||
+ | | goals2 = {{goal|34}} [[Carrie Jones (voetballer)|Jones]] |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Panthessalikostadion]], [[Volos]] |
| stadium = [[Panthessalikostadion]], [[Volos]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 386 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|POL}} [[Monika Mularczyk]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032528/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032528/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 4.089: | Regel 4.055: | ||
| time = 19.00 <small>([[UTC+6]])</small> |
| time = 19.00 <small>([[UTC+6]])</small> |
||
| team1 = {{KZ-r}} |
| team1 = {{KZ-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 0 – 2 |
| team2 = {{EE}} |
| team2 = {{EE}} |
||
+ | | goals2 = {{goal|8|e.d.}} [[Maria Demidova|Demidova]]<br />{{goal|17}} [[Getter Saar (voetballer)|G. Saar]] |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Sjachtjorstadion]], [[Karaganda]] |
| stadium = [[Sjachtjorstadion]], [[Karaganda]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 452 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|UKR}} [[Ljoedmyla Telboech]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032533/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032533/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 4.103: | Regel 4.068: | ||
| time = 20.45 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 20.45 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{FR-r}} |
| team1 = {{FR-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 5 – 1 |
| team2 = {{GR}} |
| team2 = {{GR}} |
||
+ | | goals1 = [[Grace Geyoro|Geyoro]] {{goal|9}}<br />[[Kadidiatou Diani|Diani]] {{goal|18||45+9}}<br />[[Melvine Malard|Malard]] {{goal|45}}<br />[[Sandy Baltimore|Baltimore]] {{goal|59}} |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
+ | | goals2 = {{goal|20}} [[Sophia Koggouli|Koggouli]] |
| stadium = [[Stade Louis Dugauguez]], [[Sedan (Frankrijk)|Sedan]] |
| stadium = [[Stade Louis Dugauguez]], [[Sedan (Frankrijk)|Sedan]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 11.212 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|DEU}} [[Riem Hussein]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032531/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032531/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 4.117: | Regel 4.082: | ||
| time = 19.45 <small>([[UTC+1]])</small> |
| time = 19.45 <small>([[UTC+1]])</small> |
||
| team1 = {{WL-r}} |
| team1 = {{WL-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 0 – 0 |
| team2 = {{SI}} |
| team2 = {{SI}} |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Cardiff City Stadium]], [[Cardiff]] |
| stadium = [[Cardiff City Stadium]], [[Cardiff]] |
||
− | | attendance = |
+ | | attendance = 12.741 |
− | | referee = |
+ | | referee = {{Vlag|UKR}} [[Kateryna Monzoel]] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032532/ Verslag] |
| report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2032532/ Verslag] |
||
}} |
}} |
||
Regel 4.131: | Regel 4.094: | ||
De drie beste nummers 2 uit de groepen stromen in de tweede ronde van de play-offs in. Bij de groepen met zes teams (groep D t/m I), tellen de resultaten tegen de nummer zes in de groep niet mee voor de stand. |
De drie beste nummers 2 uit de groepen stromen in de tweede ronde van de play-offs in. Bij de groepen met zes teams (groep D t/m I), tellen de resultaten tegen de nummer zes in de groep niet mee voor de stand. |
||
− | {| cellpadding="0" cellspacing="0" style="width: 100%; max-width: 100em;" |
||
− | |- style="vertical-align: top;" |
||
− | | style="width: 55em;" | |
||
{| class="wikitable sortable" |
{| class="wikitable sortable" |
||
|- |
|- |
||
Regel 4.149: | Regel 4.109: | ||
!width=200| Kwalificatie |
!width=200| Kwalificatie |
||
|- align=center style="background-color: #ccffcc;" |
|- align=center style="background-color: #ccffcc;" |
||
− | | '''1''' || [[#Groep |
+ | | '''1''' || [[#Groep G|G]] || align="left" | {{SUIfv}} || 8 || 6 || 1 || 1 || '''19''' || 23 || 4 || +19 || rowspan="3" | Tweede ronde play-offs |
|- align=center style="background-color: #ccffcc;" |
|- align=center style="background-color: #ccffcc;" |
||
− | | '''2''' || [[#Groep |
+ | | '''2''' || [[#Groep C|C]] || align="left" | {{ISLfv}} || 8 || 6 || 0 || 2 || '''18''' || 25 || 3 || +22 |
|- align=center style="background-color: #ccffcc;" |
|- align=center style="background-color: #ccffcc;" |
||
− | | '''3''' || [[#Groep |
+ | | '''3''' || [[#Groep A|A]] || align="left" | {{IRLfv}} || 8 || 5 || 2 || 1 || '''17''' || 26 || 4 || +22 |
|- align=center style="background-color: #bbf3ff;" |
|- align=center style="background-color: #bbf3ff;" |
||
− | | '''4''' || [[#Groep D|D]] || align="left" | {{AUTfv}} || |
+ | | '''4''' || [[#Groep D|D]] || align="left" | {{AUTfv}} || 8 || 5 || 1 || 2 || '''16''' || 34 || 6 || +28 || rowspan="6" | Eerste ronde play-offs |
|- align=center style="background-color: #bbf3ff;" |
|- align=center style="background-color: #bbf3ff;" |
||
− | | '''5''' || [[#Groep |
+ | | '''5''' || [[#Groep F|F]] || align="left" | {{BELfv}} || 8 || 5 || 1 || 2 || '''16''' || 30 || 7 || +23 |
|- align=center style="background-color: #bbf3ff;" |
|- align=center style="background-color: #bbf3ff;" |
||
− | | '''6''' || [[#Groep |
+ | | '''6''' || [[#Groep B|B]] || align="left" | {{SCOfv}} || 8 || 5 || 1 || 2 || '''16''' || 22 || 13 || +9 |
|- align=center style="background-color: #bbf3ff;" |
|- align=center style="background-color: #bbf3ff;" |
||
− | | '''7''' || [[#Groep |
+ | | '''7''' || [[#Groep H|H]] || align="left" | {{PORfv}} || 8 || 5 || 1 || 2 || '''16''' || 18 || 9 || +9 |
|- align=center style="background-color: #bbf3ff;" |
|- align=center style="background-color: #bbf3ff;" |
||
− | | '''8''' || [[#Groep I|I]] || align="left" | {{WALfv}} || |
+ | | '''8''' || [[#Groep I|I]] || align="left" | {{WALfv}} || 8 || 4 || 2 || 2 || '''14''' || 13 || 5 || +8 |
|- align=center style="background-color: #bbf3ff;" |
|- align=center style="background-color: #bbf3ff;" |
||
− | | '''9''' || [[#Groep E|E]] || align="left" | {{BIHfv}} || |
+ | | '''9''' || [[#Groep E|E]] || align="left" | {{BIHfv}} || 8 || 3 || 2 || 3 || '''11''' || 9 || 17 || −8 |
|} |
|} |
||
== Play-offs == |
== Play-offs == |
||
− | De drie beste nummers twee |
+ | De drie beste nummers twee stroomden in de tweede ronde in en de overige zes landen speelden in de eerste ronde. Op 9 september 2022 om 13.30 (UTC+1) vond de loting plaats. Tussen 3 en 11 oktober 2022 werden de play-offwedstrijden gespeeld. |
=== Schema === |
=== Schema === |
||
Regel 4.175: | Regel 4.135: | ||
|- |
|- |
||
| colspan="3" style="text-align:center; background:whitesmoke;" | '''Eerste ronde''' |
| colspan="3" style="text-align:center; background:whitesmoke;" | '''Eerste ronde''' |
||
− | {{Tabelrij wedstrijd| |
+ | {{Tabelrij wedstrijd| '''{{SCOfv-r}}''' || [[#SCO v AUT|1 – 0 <small>(n.v.)</small>]] | {{AUTfv}} }} |
− | {{Tabelrij wedstrijd| |
+ | {{Tabelrij wedstrijd| '''{{WALfv-r}}''' || [[#WAL v BIH|1 – 0 <small>(n.v.)</small>]] | {{BIHfv}} }} |
− | {{Tabelrij wedstrijd| |
+ | {{Tabelrij wedstrijd| '''{{PORfv-r}}''' || [[#POR v BEL|2 – 1]] | {{BELfv}} }} |
|- |
|- |
||
− | | colspan="3" style="text-align:center; background:whitesmoke;" | '''Tweede ronde''' |
+ | | colspan="3" style="text-align: center; background: whitesmoke;" | '''Tweede ronde''' |
− | {{Tabelrij wedstrijd| |
+ | {{Tabelrij wedstrijd| '''{{PORfv-r}}''' || [[#POR v ISL|4 – 1 <small>(n.v.)</small>]] | {{ISLfv}} }} |
− | {{Tabelrij wedstrijd| |
+ | {{Tabelrij wedstrijd| {{SCOfv-r}} || [[#SCO v IRL|0 – 1]] | '''{{IRLfv}}''' }} |
− | {{Tabelrij wedstrijd| |
+ | {{Tabelrij wedstrijd| '''{{SUIfv-r}}''' || [[#SUI v WAL|2 – 1 <small>(n.v.)</small>]] | {{WALfv}} }} |
− | |} |
+ | |} |
+ | |||
=== Wedstrijden === |
=== Wedstrijden === |
||
+ | ==== Eerste ronde ==== |
||
+ | {{Footballbox |
||
+ | |id = SCO v AUT |
||
+ | |date = 6 oktober 2022 |
||
+ | |time = 19.35 <small>([[UTC+1]])</small> |
||
+ | |team1 = {{SCOfv-r}} |
||
+ | |score = 1 – 0 <small>([[Verlenging|n.v.]])</small> |
||
+ | |team2 = {{AUTfv}} |
||
+ | |goals1 = [[Abi Harrison|Harrison]] {{goal|92}} |
||
+ | |stadium = [[Hampden Park]], [[Glasgow]] |
||
+ | |attendance = 10.182 |
||
+ | |referee = {{Vlag|CZE}} [[Jana Adámková]] |
||
+ | |videoreferee = {{Vlag|DEU}} [[Sascha Stegemann]] |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2036155/ Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox |
||
+ | |id = WAL v BIH |
||
+ | |date = 6 oktober 2022 |
||
+ | |time = 19.15 <small>([[UTC+1]])</small> |
||
+ | |team1 = {{WALfv-r}} |
||
+ | |score = 1 – 0 <small>([[Verlenging|n.v.]])</small> |
||
+ | |team2 = {{BIHfv}} |
||
+ | |goals1 = [[Jessica Fishlock|Fishlock]] {{goal|105+2}} |
||
+ | |stadium = [[Cardiff City Stadium]], [[Cardiff]] |
||
+ | |attendance = 15.200 |
||
+ | |referee = {{Vlag|ESP}} [[Marta Huerta de Aza]] |
||
+ | |videoreferee = {{Vlag|ESP}} [[Guillermo Cuadra Fernández]] |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2036156/ Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox |
||
+ | |id = POR v BEL |
||
+ | |date = 6 oktober 2022 |
||
+ | |time = 18.00 <small>([[UTC+1]])</small> |
||
+ | |team1 = {{PORfv-r}} |
||
+ | |score = 2 – 1 |
||
+ | |team2 = {{BELfv}} |
||
+ | |goals1 = [[Diana Silva|Di. Silva]] {{goal|29}}<br />[[Fátima Pinto|F. Pinto]] {{goal|89}} |
||
+ | |goals2 = {{goal|40}} [[Tessa Wullaert|Wullaert]]<br />{{rode kaart|0|88}} [[Amber Tysiak|Tysiak]] |
||
+ | |stadium = [[Estádio do FC Vizela]], [[Vizela]] |
||
+ | |attendance = 2.645 |
||
+ | |referee = {{Vlag|UKR}} [[Kateryna Monzoel]] |
||
+ | |videoreferee = {{Vlag|ITA}} [[Paolo Valeri]] |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2036157/ Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | ---- |
||
+ | ==== Tweede ronde ==== |
||
+ | {{Footballbox |
||
+ | |id = POR v ISL |
||
+ | |date = 11 oktober 2022 |
||
+ | |time = 18.00 <small>([[UTC+1]])</small> |
||
+ | |team1 = {{PORfv-r}} |
||
+ | |score = 4 – 1 <small>([[Verlenging|n.v.]])</small> |
||
+ | |team2 = {{ISLfv}} |
||
+ | |goals1 = [[Carole Costa|C. Costa]] {{goal|55|pen.}}<br />[[Diana Silva|Di. Silva]] {{goal|92}}<br />[[Tatiana Pinto|T. Pinto]] {{goal|108}}<br />[[Francisca Nazareth|F. Nazareth]] {{goal|120+1}} |
||
+ | |goals2 = {{rode kaart|0|52}} [[Áslaug Munda Gunnlaugsdóttir|Gunnlaugsdóttir]]<br />{{goal|59}} [[Glódís Perla Viggósdóttir|Viggósdóttir]] |
||
+ | |stadium = [[Estádio da Mata Real]], [[Paços de Ferreira]] |
||
+ | |attendance = 5.595 |
||
+ | |referee = {{Vlag|FRA}} [[Stéphanie Frappart]] |
||
+ | |videoreferee = {{Vlag|FRA}} [[François Letexier]] |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2036158/ Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox |
||
+ | |id = SCO v IRL |
||
+ | |date = 11 oktober 2022 |
||
+ | |time = 20.00 <small>([[UTC+1]])</small> |
||
+ | |team1 = {{SCOfv-r}} |
||
+ | |score = 0 – 1 |
||
+ | |team2 = {{IRLfv}} |
||
+ | |goals2 = {{goal|72}} [[Amber Barrett|Barrett]] |
||
+ | |stadium = [[Hampden Park]], [[Glasgow]] |
||
+ | |attendance = 10.708 |
||
+ | |referee = {{Vlag|SUI}} [[Esther Staubli]] |
||
+ | |videoreferee = {{Vlag|ITA}} [[Maurizio Mariani]] |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2036159/ Verslag] |
||
+ | }} |
||
+ | {{Footballbox |
||
+ | |id = SUI v WAL |
||
+ | |date = 11 oktober 2022 |
||
+ | |time = 19.00 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
+ | |team1 = {{SUIfv-r}} |
||
+ | |score = 2 – 1 <small>([[Verlenging|n.v.]])</small> |
||
+ | |team2 = {{WALfv}} |
||
+ | |goals1 = [[Ramona Bachmann|Bachmann]] {{goal|45}}<br />[[Fabienne Humm|Humm]] {{goal|120+1}} |
||
+ | |goals2 = {{goal|19}} [[Rhiannon Roberts|Roberts]] |
||
+ | |stadium = [[Letzigrund]], [[Zürich (stad)|Zürich]] |
||
+ | |attendance = 7.803 |
||
+ | |referee = {{Vlag|SWE}} [[Tess Olofsson]] |
||
+ | |videoreferee = {{Vlag|NLD}} [[Jochem Kamphuis]] |
||
+ | |report = [https://www.uefa.com/womensworldcup/match/2036160/ Verslag] |
||
+ | }} |
||
---- |
---- |
||
+ | |||
− | --> |
||
=== Stand winnaars play-offs === |
=== Stand winnaars play-offs === |
||
{| cellpadding="0" cellspacing="0" style="width: 100%; max-width: 100em;" |
{| cellpadding="0" cellspacing="0" style="width: 100%; max-width: 100em;" |
||
Regel 4.204: | Regel 4.255: | ||
!width=20| {{afkorting|DT|Aantal doelpunten tegen}} |
!width=20| {{afkorting|DT|Aantal doelpunten tegen}} |
||
!width=20| {{afkorting|DS|Doelsaldo}} |
!width=20| {{afkorting|DS|Doelsaldo}} |
||
+ | !width=250| Kwalificatie |
||
|- align=center style="background-color: #ccffcc;" |
|- align=center style="background-color: #ccffcc;" |
||
− | | '''1''' || align="left" | |
+ | | '''1''' || align="left" | {{SUIfv}} || 9 || 7 || 1 || 1 || '''22''' || 25 || 5 || +20 || rowspan="2" | Geplaatst voor het [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023|WK 2023]] |
|- align=center style="background-color: #ccffcc;" |
|- align=center style="background-color: #ccffcc;" |
||
− | | '''2''' || align="left" | |
+ | | '''2''' || align="left" | {{IRLfv}} || 9 || 6 || 2 || 1 || '''20''' || 27 || 4 || +23 |
|- align=center style="background-color: #bbf3ff;" |
|- align=center style="background-color: #bbf3ff;" |
||
− | | '''3''' || align="left" | |
+ | | '''3''' || align="left" | {{PORfv}} || 9 || 6 || 1 || 2 || '''19''' || 22 || 10 || +12 || Deelname aan [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023 (kwalificatie)#Intercontinentale play-offs|intercontinentale play-off]] |
− | |} |
||
− | | style="width: 20em;" | |
||
− | ;Legenda |
||
− | {{legenda|#ccffcc|Geplaatst voor het [[Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023|WK 2023]]}} |
||
− | {{legenda|#bbf3ff|Deelname aan [[#Intercontinentale play-offs|intercontinentale play-offs]]}} |
||
− | | style="width: 20em;" | |
||
|} |
|} |
||
== Statistieken == |
== Statistieken == |
||
=== Doelpuntenmakers === |
=== Doelpuntenmakers === |
||
− | ''' |
+ | '''17 doelpunten''' |
* {{Vlag|BEL}} [[Tessa Wullaert]] |
* {{Vlag|BEL}} [[Tessa Wullaert]] |
||
− | ''' |
+ | '''15 doelpunten''' |
+ | * {{Vlag|DEU}} [[Lea Schüller]] |
||
+ | |||
+ | '''13 doelpunten''' |
||
{{Kolommen3 |
{{Kolommen3 |
||
| Kolom1= |
| Kolom1= |
||
Regel 4.230: | Regel 4.279: | ||
* {{Vlag|ENG}} [[Beth Mead]] |
* {{Vlag|ENG}} [[Beth Mead]] |
||
| Kolom3= |
| Kolom3= |
||
+ | * {{Vlag|AUT}} [[Nicole Billa]] |
||
}} |
}} |
||
'''11 doelpunten''' |
'''11 doelpunten''' |
||
− | {{Kolommen3 |
||
− | | Kolom1= |
||
− | * {{Vlag|DEU}} [[Lea Schüller]] |
||
− | | Kolom2= |
||
* {{Vlag|ESP}} [[Amaiur Sarriegi]] |
* {{Vlag|ESP}} [[Amaiur Sarriegi]] |
||
− | | Kolom3= |
||
− | }} |
||
'''10 doelpunten''' |
'''10 doelpunten''' |
||
Regel 4.245: | Regel 4.289: | ||
| Kolom1= |
| Kolom1= |
||
* {{Vlag|BEL}} [[Tine De Caigny]] |
* {{Vlag|BEL}} [[Tine De Caigny]] |
||
− | * {{Vlag|ENG}} [[ |
+ | * {{Vlag|ENG}} [[Ella Toone]] |
| Kolom2= |
| Kolom2= |
||
+ | * {{Vlag|ENG}} [[Ellen White (voetballer)|Ellen White]] |
||
* {{Vlag|FRA}} [[Marie-Antoinette Katoto]] |
* {{Vlag|FRA}} [[Marie-Antoinette Katoto]] |
||
− | * {{Vlag|AUT}} [[Nicole Billa]] |
||
| Kolom3= |
| Kolom3= |
||
}} |
}} |
||
Regel 4.255: | Regel 4.299: | ||
{{Kolommen3 |
{{Kolommen3 |
||
| Kolom1= |
| Kolom1= |
||
− | * {{Vlag|ENG}} [[Ella Toone]] |
||
− | | Kolom2= |
||
* {{Vlag|HUN}} [[Fanny Vágó]] |
* {{Vlag|HUN}} [[Fanny Vágó]] |
||
+ | | Kolom2= |
||
+ | * {{Vlag|ESP}} [[Esther González]] |
||
| Kolom3= |
| Kolom3= |
||
+ | * {{Vlag|SUI}} [[Coumba Sow]] |
||
}} |
}} |
||
Regel 4.264: | Regel 4.309: | ||
{{Kolommen3 |
{{Kolommen3 |
||
| Kolom1= |
| Kolom1= |
||
+ | * {{Vlag|ENG}} [[Bethany England]] |
||
+ | * {{Vlag|ENG}} [[Georgia Stanway]] |
||
* {{Vlag|ITA}} [[Cristiana Girelli]] |
* {{Vlag|ITA}} [[Cristiana Girelli]] |
||
− | * {{Vlag|NLD}} [[Vivianne Miedema]] |
||
| Kolom2= |
| Kolom2= |
||
+ | * {{Vlag|NLD}} [[Vivianne Miedema]] |
||
* {{Vlag|SRB}} [[Jovana Damnjanović]] |
* {{Vlag|SRB}} [[Jovana Damnjanović]] |
||
* {{Vlag|SVN}} [[Lara Prašnikar]] |
* {{Vlag|SVN}} [[Lara Prašnikar]] |
||
| Kolom3= |
| Kolom3= |
||
* {{Vlag|ESP}} [[Mariona Caldentey]] |
* {{Vlag|ESP}} [[Mariona Caldentey]] |
||
+ | * {{Vlag|SUI}} [[Ana-Maria Crnogorčević]] |
||
}} |
}} |
||
Regel 4.277: | Regel 4.325: | ||
| Kolom1= |
| Kolom1= |
||
* {{Vlag|DNK}} [[Stine Larsen (voetballer)|Stine Larsen]] |
* {{Vlag|DNK}} [[Stine Larsen (voetballer)|Stine Larsen]] |
||
+ | * {{Vlag|ENG}} [[Lauren Hemp]] |
||
* {{Vlag|IRL}} [[Katie McCabe]] |
* {{Vlag|IRL}} [[Katie McCabe]] |
||
| Kolom2= |
| Kolom2= |
||
+ | * {{Vlag|ITA}} [[Arianna Caruso]] |
||
+ | * {{Vlag|ITA}} [[Valentina Giacinti]] |
||
* {{Vlag|NLD}} [[Jill Roord]] |
* {{Vlag|NLD}} [[Jill Roord]] |
||
− | * {{Vlag|NIR}} [[Rachel Furness]] |
||
| Kolom3= |
| Kolom3= |
||
+ | * {{Vlag|NIR}} [[Rachel Furness]] |
||
* {{Vlag|POL}} [[Nikola Karczewska]] |
* {{Vlag|POL}} [[Nikola Karczewska]] |
||
}} |
}} |
||
Regel 4.289: | Regel 4.340: | ||
| Kolom1= |
| Kolom1= |
||
* {{Vlag|BEL}} [[Janice Cayman]] |
* {{Vlag|BEL}} [[Janice Cayman]] |
||
− | * {{Vlag| |
+ | * {{Vlag|IRL}} [[Denise O'Sullivan]] |
− | * {{Vlag|ENG}} [[Lauren Hemp]] |
||
| Kolom2= |
| Kolom2= |
||
− | * {{Vlag|ENG}} [[Georgia Stanway]] |
||
* {{Vlag|NOR}} [[Lisa-Marie Utland|Lisa-Marie Karlseng Utland]] |
* {{Vlag|NOR}} [[Lisa-Marie Utland|Lisa-Marie Karlseng Utland]] |
||
− | * {{Vlag| |
+ | * {{Vlag|POL}} [[Ewa Pajor]] |
| Kolom3= |
| Kolom3= |
||
− | * {{Vlag|SUI}} [[ |
+ | * {{Vlag|SUI}} [[Ramona Bachmann]] |
− | * {{Vlag|SUI}} [[Coumba Sow]] |
||
}} |
}} |
||
Regel 4.304: | Regel 4.352: | ||
| Kolom1= |
| Kolom1= |
||
* {{Vlag|ALB}} [[Megi Doçi]] |
* {{Vlag|ALB}} [[Megi Doçi]] |
||
− | * {{Vlag| |
+ | * {{Vlag|DEU}} [[Laura Freigang]] |
+ | * {{Vlag|ENG}} [[Alessia Russo]] |
||
+ | * {{Vlag|FRA}} [[Kadidiatou Diani]] |
||
+ | * {{Vlag|FRA}} [[Grace Geyoro]] |
||
+ | * {{Vlag|ISL}} [[Dagný Brynjarsdóttir]] |
||
+ | * {{Vlag|LUX}} [[Amy Thompson]] |
||
* {{Vlag|NIR}} [[Simone Magill]] |
* {{Vlag|NIR}} [[Simone Magill]] |
||
− | * {{Vlag|NIR}} [[Kirsty McGuinness]] |
||
| Kolom2= |
| Kolom2= |
||
+ | * {{Vlag|NIR}} [[Kirsty McGuinness]] |
||
* {{Vlag|NOR}} [[Caroline Graham Hansen]] |
* {{Vlag|NOR}} [[Caroline Graham Hansen]] |
||
* {{Vlag|NOR}} [[Elisabeth Terland]] |
* {{Vlag|NOR}} [[Elisabeth Terland]] |
||
+ | * {{Vlag|AUT}} [[Barbara Dunst]] |
||
* {{Vlag|AUT}} [[Stefanie Enzinger]] |
* {{Vlag|AUT}} [[Stefanie Enzinger]] |
||
+ | * {{Vlag|POR}} [[Diana Silva]] |
||
+ | * {{Vlag|ROU}} [[Laura Rus]] |
||
* {{Vlag|RUS}} [[Nelli Korovkina]] |
* {{Vlag|RUS}} [[Nelli Korovkina]] |
||
| Kolom3= |
| Kolom3= |
||
+ | * {{Vlag|SCO}} [[Martha Thomas (voetballer)|Martha Thomas]] |
||
* {{Vlag|WAL}} [[Kayleigh Green]] |
* {{Vlag|WAL}} [[Kayleigh Green]] |
||
* {{Vlag|WAL}} [[Natasha Harding]] |
* {{Vlag|WAL}} [[Natasha Harding]] |
||
+ | * {{Vlag|SWE}} [[Lina Hurtig]] |
||
+ | * {{Vlag|SWE}} [[Fridolina Rolfö]] |
||
+ | * {{Vlag|SUI}} [[Luana Bühler]] |
||
+ | * {{Vlag|SUI}} [[Riola Xhemaili]] |
||
}} |
}} |
||
Regel 4.321: | Regel 4.382: | ||
| Kolom1= |
| Kolom1= |
||
* {{Vlag|BEL}} [[Jassina Blom]] |
* {{Vlag|BEL}} [[Jassina Blom]] |
||
+ | * {{Vlag|BEL}} [[Hannah Eurlings]] |
||
+ | * {{Vlag|BEL}} [[Justine Vanhaevermaet]] |
||
* {{Vlag|BIH}} [[Milena Nikolić]] |
* {{Vlag|BIH}} [[Milena Nikolić]] |
||
+ | * {{Vlag|ENG}} [[Rachel Daly]] |
||
+ | * {{Vlag|FRA}} [[Delphine Cascarino]] |
||
+ | * {{Vlag|FRA}} [[Kenza Dali]] |
||
+ | * {{Vlag|FRA}} [[Ouleymata Sarr]] |
||
+ | * {{Vlag|GRE}} [[Sophia Koggouli]] |
||
* {{Vlag|ISL}} [[Karólína Lea Vilhjálmsdóttir]] |
* {{Vlag|ISL}} [[Karólína Lea Vilhjálmsdóttir]] |
||
− | * {{Vlag|ITA}} [[Valentina Cernoia]] |
||
− | * {{Vlag|ITA}} [[Valentina Giacinti]] |
||
− | * {{Vlag|LUX}} [[Amy Thompson]] |
||
| Kolom2= |
| Kolom2= |
||
+ | * {{Vlag|ITA}} [[Valentina Cernoia]] |
||
* {{Vlag|MNE}} [[Armisa Kuč]] |
* {{Vlag|MNE}} [[Armisa Kuč]] |
||
* {{Vlag|NLD}} [[Daniëlle van de Donk]] |
* {{Vlag|NLD}} [[Daniëlle van de Donk]] |
||
+ | * {{Vlag|MKD}} [[Nataša Andonova]] |
||
+ | * {{Vlag|MKD}} [[Gentjana Rochi]] |
||
* {{Vlag|NOR}} [[Frida Maanum]] |
* {{Vlag|NOR}} [[Frida Maanum]] |
||
− | * {{Vlag|AUT}} [[ |
+ | * {{Vlag|AUT}} [[Marie Höbinger]] |
− | * {{Vlag| |
+ | * {{Vlag|POR}} [[Carole Costa]] |
− | * {{Vlag| |
+ | * {{Vlag|ROU}} [[Mihaela Ciolacu]] |
+ | * {{Vlag|SCO}} [[Erin Cuthbert]] |
||
| Kolom3= |
| Kolom3= |
||
+ | * {{Vlag|SVN}} [[Mateja Zver]] |
||
+ | * {{Vlag|SVK}} [[Martina Šurnovská]] |
||
+ | * {{Vlag|ESP}} [[Alèxia Putellas|Alèxia]] |
||
* {{Vlag|ESP}} [[Aitana Bonmatí]] |
* {{Vlag|ESP}} [[Aitana Bonmatí]] |
||
+ | * {{Vlag|ESP}} [[Jennifer Hermoso]] |
||
+ | * {{Vlag|ESP}} [[Alba Redondo]] |
||
+ | * {{Vlag|CZE}} [[Andrea Stašková]] |
||
+ | * {{Vlag|CZE}} [[Kateřina Svitková]] |
||
* {{Vlag|SWE}} [[Filippa Angeldal]] |
* {{Vlag|SWE}} [[Filippa Angeldal]] |
||
− | * {{Vlag|SWE}} [[Lina Hurtig]] |
||
− | * {{Vlag|SWE}} [[Fridolina Rolfö]] |
||
}} |
}} |
||
Regel 4.344: | Regel 4.418: | ||
| Kolom1= |
| Kolom1= |
||
* {{Vlag|ALB}} [[Kristina Maksuti]] |
* {{Vlag|ALB}} [[Kristina Maksuti]] |
||
− | * {{Vlag|BEL}} [[Hannah Eurlings]] |
||
* {{Vlag|BEL}} [[Amber Tysiak]] |
* {{Vlag|BEL}} [[Amber Tysiak]] |
||
− | * {{Vlag|BEL}} [[ |
+ | * {{Vlag|BEL}} [[Ella Van Kerkhoven]] |
* {{Vlag|DNK}} [[Mille Gejl]] |
* {{Vlag|DNK}} [[Mille Gejl]] |
||
+ | * {{Vlag|DNK}} [[Pernille Harder (voetballer)|Pernille Harder]] |
||
* {{Vlag|DNK}} [[Sanne Troelsgaard Nielsen|Sanne Troelsgaard]] |
* {{Vlag|DNK}} [[Sanne Troelsgaard Nielsen|Sanne Troelsgaard]] |
||
* {{Vlag|DEU}} [[Jule Brand]] |
* {{Vlag|DEU}} [[Jule Brand]] |
||
+ | * {{Vlag|DEU}} [[Klara Bühl]] |
||
+ | * {{Vlag|DEU}} [[Svenja Huth]] |
||
* {{Vlag|DEU}} [[Lina Magull]] |
* {{Vlag|DEU}} [[Lina Magull]] |
||
+ | * {{Vlag|DEU}} [[Felicitas Rauch]] |
||
* {{Vlag|DEU}} [[Tabea Waßmuth]] |
* {{Vlag|DEU}} [[Tabea Waßmuth]] |
||
* {{Vlag|ENG}} [[Millie Bright]] |
* {{Vlag|ENG}} [[Millie Bright]] |
||
− | * {{Vlag|ENG}} [[ |
+ | * {{Vlag|ENG}} [[Nikita Parris]] |
− | * {{Vlag| |
+ | * {{Vlag|EST}} [[Getter Saar (voetballer)|Getter Saar]] |
* {{Vlag|FIN}} [[Adelina Engman]] |
* {{Vlag|FIN}} [[Adelina Engman]] |
||
− | * {{Vlag|FRA}} [[Delphine Cascarino]] |
||
− | * {{Vlag|FRA}} [[Kenza Dali]] |
||
− | * {{Vlag|FRA}} [[Kadidiatou Diani]] |
||
− | * {{Vlag|FRA}} [[Grace Geyoro]] |
||
− | * {{Vlag|GRE}} [[Sophia Koggouli]] |
||
| Kolom2= |
| Kolom2= |
||
+ | * {{Vlag|FRA}} [[Melvine Malard]] |
||
* {{Vlag|HUN}} [[Dóra Zeller]] |
* {{Vlag|HUN}} [[Dóra Zeller]] |
||
* {{Vlag|IRL}} [[Lucy Quinn]] |
* {{Vlag|IRL}} [[Lucy Quinn]] |
||
− | * {{Vlag|ISL}} [[Dagný Brynjarsdóttir]] |
||
* {{Vlag|ISL}} [[Gunnhildur Yrsa Jónsdóttir]] |
* {{Vlag|ISL}} [[Gunnhildur Yrsa Jónsdóttir]] |
||
* {{Vlag|ISL}} [[Sveindís Jane Jónsdóttir]] |
* {{Vlag|ISL}} [[Sveindís Jane Jónsdóttir]] |
||
− | * {{Vlag|ITA}} [[Arianna Caruso]] |
||
* {{Vlag|ITA}} [[Valeria Pirone]] |
* {{Vlag|ITA}} [[Valeria Pirone]] |
||
+ | * {{Vlag|LTU}} [[Ugnė Lazdauskaitė]] |
||
* {{Vlag|NIR}} [[Rebecca Holloway]] |
* {{Vlag|NIR}} [[Rebecca Holloway]] |
||
* {{Vlag|NIR}} [[Lauren Wade]] |
* {{Vlag|NIR}} [[Lauren Wade]] |
||
− | * {{Vlag|MKD}} [[Gentjana Rochi]] |
||
* {{Vlag|NOR}} [[Guro Bergsvand]] |
* {{Vlag|NOR}} [[Guro Bergsvand]] |
||
+ | * {{Vlag|NOR}} [[Sophie Román Haug|Sophie Haug]] |
||
* {{Vlag|NOR}} [[Ada Hegerberg]] |
* {{Vlag|NOR}} [[Ada Hegerberg]] |
||
− | * {{Vlag|AUT}} [[ |
+ | * {{Vlag|AUT}} [[Laura Feiersinger]] |
+ | * {{Vlag|AUT}} [[Katharina Naschenweng]] |
||
* {{Vlag|AUT}} [[Sarah Puntigam]] |
* {{Vlag|AUT}} [[Sarah Puntigam]] |
||
* {{Vlag|POL}} [[Weronika Zawistowska]] |
* {{Vlag|POL}} [[Weronika Zawistowska]] |
||
+ | | Kolom3= |
||
− | * {{Vlag|POR}} [[Carole da Silva Costa|Carole Costa]] |
||
* {{Vlag|POR}} [[Diana Gomes (voetballer)|Diana Gomes]] |
* {{Vlag|POR}} [[Diana Gomes (voetballer)|Diana Gomes]] |
||
* {{Vlag|POR}} [[Carolina Mendes]] |
* {{Vlag|POR}} [[Carolina Mendes]] |
||
+ | * {{Vlag|ROU}} [[Cristina Carp]] |
||
− | | Kolom3= |
||
− | * {{Vlag|POR}} [[Diana Silva]] |
||
− | * {{Vlag|ROU}} [[Mihaela Ciolacu]] |
||
− | * {{Vlag|ROU}} [[Laura Rus]] |
||
* {{Vlag|RUS}} [[Nadezjda Smirnova]] |
* {{Vlag|RUS}} [[Nadezjda Smirnova]] |
||
− | * {{Vlag|SCO}} [[Erin Cuthbert]] |
||
* {{Vlag|SRB}} [[Nevena Damjanović]] |
* {{Vlag|SRB}} [[Nevena Damjanović]] |
||
* {{Vlag|SRB}} [[Tijana Filipović]] |
* {{Vlag|SRB}} [[Tijana Filipović]] |
||
− | * {{Vlag| |
+ | * {{Vlag|SRB}} [[Nina Matejić]] |
− | * {{Vlag| |
+ | * {{Vlag|CZE}} [[Lucie Martínková]] |
− | * {{Vlag|ESP}} [[Jennifer Hermoso]] |
||
− | * {{Vlag|CZE}} [[Andrea Stašková]] |
||
* {{Vlag|TUR}} [[Ebru Topçu]] |
* {{Vlag|TUR}} [[Ebru Topçu]] |
||
* {{Vlag|TUR}} [[Yağmur Uraz]] |
* {{Vlag|TUR}} [[Yağmur Uraz]] |
||
Regel 4.397: | Regel 4.464: | ||
* {{Vlag|WAL}} [[Sophie Ingle]] |
* {{Vlag|WAL}} [[Sophie Ingle]] |
||
* {{Vlag|SWE}} [[Kosovare Asllani]] |
* {{Vlag|SWE}} [[Kosovare Asllani]] |
||
− | * {{Vlag| |
+ | * {{Vlag|SWE}} [[Stina Blackstenius]] |
* {{Vlag|SUI}} [[Svenja Fölmli]] |
* {{Vlag|SUI}} [[Svenja Fölmli]] |
||
+ | * {{Vlag|SUI}} [[Géraldine Reuteler]] |
||
}} |
}} |
||
Regel 4.405: | Regel 4.473: | ||
| Kolom1= |
| Kolom1= |
||
* {{Vlag|ALB}} [[Mimoza Hamidi]] |
* {{Vlag|ALB}} [[Mimoza Hamidi]] |
||
+ | * {{Vlag|ALB}} [[Qendresa Krasniqi]] |
||
* {{Vlag|BEL}} [[Jarne Teulings]] |
* {{Vlag|BEL}} [[Jarne Teulings]] |
||
* {{Vlag|BIH}} [[Maja Jelčić]] |
* {{Vlag|BIH}} [[Maja Jelčić]] |
||
− | * {{Vlag|DNK}} [[ |
+ | * {{Vlag|DNK}} [[Karen Holmgaard]] |
* {{Vlag|DNK}} [[Emma Snerle]] |
* {{Vlag|DNK}} [[Emma Snerle]] |
||
* {{Vlag|DNK}} [[Sara Thrige]] |
* {{Vlag|DNK}} [[Sara Thrige]] |
||
− | * {{Vlag|DEU}} [[Klara Bühl]] |
||
* {{Vlag|DEU}} [[Linda Dallmann]] |
* {{Vlag|DEU}} [[Linda Dallmann]] |
||
− | * {{Vlag|DEU}} [[Laura Freigang]] |
||
− | * {{Vlag|DEU}} [[Svenja Huth]] |
||
* {{Vlag|DEU}} [[Melanie Leupolz]] |
* {{Vlag|DEU}} [[Melanie Leupolz]] |
||
− | * {{Vlag|DEU}} [[Felicitas Rauch]] |
||
* {{Vlag|ENG}} [[Alex Greenwood]] |
* {{Vlag|ENG}} [[Alex Greenwood]] |
||
− | * {{Vlag|EST}} [[Getter Saar (voetballer)|Getter Saar]] |
||
* {{Vlag|EST}} [[Kairi Himanen]] |
* {{Vlag|EST}} [[Kairi Himanen]] |
||
* {{Vlag|FIN}} [[Emmi Alanen]] |
* {{Vlag|FIN}} [[Emmi Alanen]] |
||
Regel 4.424: | Regel 4.488: | ||
* {{Vlag|FRA}} [[Viviane Asseyi]] |
* {{Vlag|FRA}} [[Viviane Asseyi]] |
||
* {{Vlag|FRA}} [[Amel Majri]] |
* {{Vlag|FRA}} [[Amel Majri]] |
||
− | * {{Vlag|FRA}} [[ |
+ | * {{Vlag|FRA}} [[Clara Matéo]] |
* {{Vlag|FRA}} [[Ève Périsset]] |
* {{Vlag|FRA}} [[Ève Périsset]] |
||
* {{Vlag|FRA}} [[Wendie Renard]] |
* {{Vlag|FRA}} [[Wendie Renard]] |
||
* {{Vlag|FRA}} [[Aïssatou Tounkara]] |
* {{Vlag|FRA}} [[Aïssatou Tounkara]] |
||
* {{Vlag|GRE}} [[Grigoria Pouliou]] |
* {{Vlag|GRE}} [[Grigoria Pouliou]] |
||
− | | Kolom2= |
||
* {{Vlag|GRE}} [[Veatriki Sarri]] |
* {{Vlag|GRE}} [[Veatriki Sarri]] |
||
* {{Vlag|GRE}} [[Anastasia Spyridonidou]] |
* {{Vlag|GRE}} [[Anastasia Spyridonidou]] |
||
* {{Vlag|HUN}} [[Evelin Fenyvesi]] |
* {{Vlag|HUN}} [[Evelin Fenyvesi]] |
||
* {{Vlag|HUN}} [[Bernadett Zágor]] |
* {{Vlag|HUN}} [[Bernadett Zágor]] |
||
+ | * {{Vlag|IRL}} [[Amber Barrett]] |
||
* {{Vlag|IRL}} [[Megan Connolly (voetballer)|Megan Connolly]] |
* {{Vlag|IRL}} [[Megan Connolly (voetballer)|Megan Connolly]] |
||
+ | * {{Vlag|ISL}} [[Sara Björk Gunnarsdóttir]] |
||
* {{Vlag|ISL}} [[Berglind Björg Þorvaldsdóttir]] |
* {{Vlag|ISL}} [[Berglind Björg Þorvaldsdóttir]] |
||
+ | * {{Vlag|ISL}} [[Glódís Perla Viggósdóttir]] |
||
+ | * {{Vlag|ISR}} [[Eden Avital]] |
||
+ | | Kolom2= |
||
* {{Vlag|ITA}} [[Valentina Bergamaschi]] |
* {{Vlag|ITA}} [[Valentina Bergamaschi]] |
||
* {{Vlag|ITA}} [[Barbara Bonansea]] |
* {{Vlag|ITA}} [[Barbara Bonansea]] |
||
Regel 4.443: | Regel 4.511: | ||
* {{Vlag|KOS}} [[Liridona Syla]] |
* {{Vlag|KOS}} [[Liridona Syla]] |
||
* {{Vlag|LAT}} [[Renāte Fedotova]] |
* {{Vlag|LAT}} [[Renāte Fedotova]] |
||
− | * {{Vlag| |
+ | * {{Vlag|LAT}} [[Anastasija Ročāne]] |
* {{Vlag|LTU}} [[Milda Liužinaitė]] |
* {{Vlag|LTU}} [[Milda Liužinaitė]] |
||
* {{Vlag|LUX}} [[Julie Marques Abreu]] |
* {{Vlag|LUX}} [[Julie Marques Abreu]] |
||
+ | * {{Vlag|MLT}} [[Maria Farrugia]] |
||
* {{Vlag|MNE}} [[Slađana Bulatović]] |
* {{Vlag|MNE}} [[Slađana Bulatović]] |
||
* {{Vlag|NLD}} [[Lineth Beerensteyn]] |
* {{Vlag|NLD}} [[Lineth Beerensteyn]] |
||
+ | * {{Vlag|NLD}} [[Esmee Brugts]] |
||
* {{Vlag|NIR}} [[Marissa Callaghan]] |
* {{Vlag|NIR}} [[Marissa Callaghan]] |
||
− | * {{Vlag|MKD}} [[Nataša Andonova]] |
||
* {{Vlag|NOR}} [[Julie Blakstad]] |
* {{Vlag|NOR}} [[Julie Blakstad]] |
||
* {{Vlag|NOR}} [[Ingrid Syrstad Engen]] |
* {{Vlag|NOR}} [[Ingrid Syrstad Engen]] |
||
Regel 4.455: | Regel 4.524: | ||
* {{Vlag|NOR}} [[Guro Reiten]] |
* {{Vlag|NOR}} [[Guro Reiten]] |
||
* {{Vlag|NOR}} [[Karina Sævik]] |
* {{Vlag|NOR}} [[Karina Sævik]] |
||
+ | * {{Vlag|UKR}} [[Nadia Koenina]] |
||
− | | Kolom3= |
||
* {{Vlag|UKR}} [[Roksolana Kravtsjoek]] |
* {{Vlag|UKR}} [[Roksolana Kravtsjoek]] |
||
* {{Vlag|AUT}} [[Verena Aschauer|Verena Hanshaw]] |
* {{Vlag|AUT}} [[Verena Aschauer|Verena Hanshaw]] |
||
− | * {{Vlag|AUT}} [[Katharina Naschenweng]] |
||
* {{Vlag|AUT}} [[Maria Plattner]] |
* {{Vlag|AUT}} [[Maria Plattner]] |
||
+ | * {{Vlag|AUT}} [[Carina Wenninger]] |
||
* {{Vlag|AUT}} [[Katja Wienerroither]] |
* {{Vlag|AUT}} [[Katja Wienerroither]] |
||
+ | * {{Vlag|AUT}} [[Sarah Zadrazil]] |
||
+ | * {{Vlag|POL}} [[Paulina Dudek]] |
||
+ | * {{Vlag|POL}} [[Małgorzata Mesjasz]] |
||
+ | * {{Vlag|POR}} [[Telma Encarnação]] |
||
+ | * {{Vlag|POR}} [[Francisca Nazareth]] |
||
+ | | Kolom3= |
||
* {{Vlag|POR}} [[Dolores Silva]] |
* {{Vlag|POR}} [[Dolores Silva]] |
||
− | * {{Vlag|ROU}} [[ |
+ | * {{Vlag|ROU}} [[Maria Ficzay]] |
* {{Vlag|RUS}} [[Alsoe Abdoellina]] |
* {{Vlag|RUS}} [[Alsoe Abdoellina]] |
||
* {{Vlag|RUS}} [[Anna Belomyttseva]] |
* {{Vlag|RUS}} [[Anna Belomyttseva]] |
||
* {{Vlag|RUS}} [[Marina Fjodorova]] |
* {{Vlag|RUS}} [[Marina Fjodorova]] |
||
* {{Vlag|RUS}} [[Anna Kozjnikova]] |
* {{Vlag|RUS}} [[Anna Kozjnikova]] |
||
+ | * {{Vlag|NIR}} [[Kerry Beattie]] |
||
+ | * {{Vlag|NIR}} [[Rebecca McKenna]] |
||
* {{Vlag|SCO}} [[Chloe Arthur]] |
* {{Vlag|SCO}} [[Chloe Arthur]] |
||
+ | * {{Vlag|SCO}} [[Rachel Corsie]] |
||
* {{Vlag|SCO}} [[Christy Grimshaw]] |
* {{Vlag|SCO}} [[Christy Grimshaw]] |
||
− | * {{Vlag| |
+ | * {{Vlag|SCO}} [[Abi Harrison]] |
+ | * {{Vlag|SCO}} [[Caroline Weir]] |
||
* {{Vlag|SVK}} [[Mária Mikolajová]] |
* {{Vlag|SVK}} [[Mária Mikolajová]] |
||
− | * {{Vlag|ESP}} [[ |
+ | * {{Vlag|ESP}} [[Patricia Guijarro]] |
− | * {{Vlag|CZE}} [[ |
+ | * {{Vlag|CZE}} [[Kamila Dubcová]] |
+ | * {{Vlag|CZE}} [[Michaela Khýrová]] |
||
+ | * {{Vlag|CZE}} [[Tereza Szewieczková]] |
||
+ | * {{Vlag|WAL}} [[Jessica Fishlock]] |
||
* {{Vlag|BLR}} [[Anna Pilipenko]] |
* {{Vlag|BLR}} [[Anna Pilipenko]] |
||
* {{Vlag|BLR}} [[Viktoryia Valjoek]] |
* {{Vlag|BLR}} [[Viktoryia Valjoek]] |
||
− | * {{Vlag|SWE}} [[ |
+ | * {{Vlag|SWE}} [[Rebecka Blomqvist]] |
* {{Vlag|SWE}} [[Amanda Ilestedt]] |
* {{Vlag|SWE}} [[Amanda Ilestedt]] |
||
* {{Vlag|SWE}} [[Caroline Seger]] |
* {{Vlag|SWE}} [[Caroline Seger]] |
||
+ | * {{Vlag|SWE}} [[Linda Sembrant]] |
||
+ | * {{Vlag|SUI}} [[Viola Calligaris]] |
||
+ | * {{Vlag|SUI}} [[Fabienne Humm]] |
||
* {{Vlag|SUI}} [[Rahel Kiwic]] |
* {{Vlag|SUI}} [[Rahel Kiwic]] |
||
* {{Vlag|SUI}} [[Alisha Lehmann]] |
* {{Vlag|SUI}} [[Alisha Lehmann]] |
||
− | * {{Vlag|SUI}} [[Riola Xhemaili]] |
||
}} |
}} |
||
Regel 4.487: | Regel 4.571: | ||
| Kolom1= |
| Kolom1= |
||
* {{Vlag|ALB}} [[Luçije Gjini]] |
* {{Vlag|ALB}} [[Luçije Gjini]] |
||
− | * {{Vlag|ALB}} [[Qendresa Krasniqi]] |
||
* {{Vlag|ALB}} [[Esi Lufo]] |
* {{Vlag|ALB}} [[Esi Lufo]] |
||
* {{Vlag|AZE}} [[Ayshan Ahmadova]] |
* {{Vlag|AZE}} [[Ayshan Ahmadova]] |
||
+ | * {{Vlag|AZE}} [[Kristina Bakarandze]] |
||
+ | * {{Vlag|AZE}} [[Diana Mammadova]] |
||
+ | * {{Vlag|AZE}} [[Nazlıcan Parlak]] |
||
* {{Vlag|AZE}} [[Vusala Seyfatdinova]] |
* {{Vlag|AZE}} [[Vusala Seyfatdinova]] |
||
+ | * {{Vlag|BEL}} [[Sari Kees]] |
||
* {{Vlag|BEL}} [[Marie Minnaert]] |
* {{Vlag|BEL}} [[Marie Minnaert]] |
||
* {{Vlag|BEL}} [[Sarah Wijnants]] |
* {{Vlag|BEL}} [[Sarah Wijnants]] |
||
+ | * {{Vlag|BIH}} [[Minela Gačanica]] |
||
* {{Vlag|BIH}} [[Melisa Hasanbegović]] |
* {{Vlag|BIH}} [[Melisa Hasanbegović]] |
||
* {{Vlag|BIH}} [[Sofija Krajšumović]] |
* {{Vlag|BIH}} [[Sofija Krajšumović]] |
||
Regel 4.498: | Regel 4.586: | ||
* {{Vlag|CYP}} [[Filippa Savva]] |
* {{Vlag|CYP}} [[Filippa Savva]] |
||
* {{Vlag|CYP}} [[Antri Violari]] |
* {{Vlag|CYP}} [[Antri Violari]] |
||
+ | * {{Vlag|DNK}} [[Josefine Hasbo]] |
||
* {{Vlag|DNK}} [[Olivia Holdt]] |
* {{Vlag|DNK}} [[Olivia Holdt]] |
||
− | * {{Vlag|DNK}} [[Karen Holmgaard]] |
||
* {{Vlag|DNK}} [[Kathrine Møller Kühl]] |
* {{Vlag|DNK}} [[Kathrine Møller Kühl]] |
||
+ | * {{Vlag|DNK}} [[Stine Pedersen]] |
||
* {{Vlag|DNK}} [[Rikke Sevecke]] |
* {{Vlag|DNK}} [[Rikke Sevecke]] |
||
* {{Vlag|DNK}} [[Sofie Svava]] |
* {{Vlag|DNK}} [[Sofie Svava]] |
||
* {{Vlag|DNK}} [[Janni Thomsen]] |
* {{Vlag|DNK}} [[Janni Thomsen]] |
||
* {{Vlag|DEU}} [[Sara Däbritz]] |
* {{Vlag|DEU}} [[Sara Däbritz]] |
||
+ | * {{Vlag|DEU}} [[Sydney Lohmann]] |
||
* {{Vlag|DEU}} [[Sjoeke Nüsken]] |
* {{Vlag|DEU}} [[Sjoeke Nüsken]] |
||
* {{Vlag|DEU}} [[Lena Oberdorf]] |
* {{Vlag|DEU}} [[Lena Oberdorf]] |
||
* {{Vlag|ENG}} [[Jessica Carter]] |
* {{Vlag|ENG}} [[Jessica Carter]] |
||
* {{Vlag|ENG}} [[Jordan Nobbs]] |
* {{Vlag|ENG}} [[Jordan Nobbs]] |
||
− | * {{Vlag|ENG}} [[Nikita Parris]] |
||
* {{Vlag|ENG}} [[Jill Scott]] |
* {{Vlag|ENG}} [[Jill Scott]] |
||
* {{Vlag|ENG}} [[Leah Williamson]] |
* {{Vlag|ENG}} [[Leah Williamson]] |
||
Regel 4.520: | Regel 4.609: | ||
* {{Vlag|FIN}} [[Ria Öling]] |
* {{Vlag|FIN}} [[Ria Öling]] |
||
* {{Vlag|FRA}} [[Selma Bacha]] |
* {{Vlag|FRA}} [[Selma Bacha]] |
||
+ | * {{Vlag|FRA}} [[Sandy Baltimore]] |
||
* {{Vlag|FRA}} [[Valérie Gauvin]] |
* {{Vlag|FRA}} [[Valérie Gauvin]] |
||
* {{Vlag|FRA}} [[Sandie Toletti]] |
* {{Vlag|FRA}} [[Sandie Toletti]] |
||
Regel 4.525: | Regel 4.615: | ||
* {{Vlag|HUN}} [[Anna Csiki]] |
* {{Vlag|HUN}} [[Anna Csiki]] |
||
* {{Vlag|HUN}} [[Henrietta Csiszár]] |
* {{Vlag|HUN}} [[Henrietta Csiszár]] |
||
− | * {{Vlag|IRL}} [[ |
+ | * {{Vlag|IRL}} [[Lily Agg]] |
* {{Vlag|IRL}} [[Diane Caldwell]] |
* {{Vlag|IRL}} [[Diane Caldwell]] |
||
* {{Vlag|IRL}} [[Kyra Carusa]] |
* {{Vlag|IRL}} [[Kyra Carusa]] |
||
Regel 4.534: | Regel 4.624: | ||
* {{Vlag|ISL}} [[Svava Rós Guðmundsdóttir]] |
* {{Vlag|ISL}} [[Svava Rós Guðmundsdóttir]] |
||
* {{Vlag|ISL}} [[Alexandra Jóhannsdóttir]] |
* {{Vlag|ISL}} [[Alexandra Jóhannsdóttir]] |
||
− | * {{Vlag| |
+ | * {{Vlag|ISL}} [[Selma Sól Magnúsdóttir]] |
* {{Vlag|ISR}} [[Shira Elinav]] |
* {{Vlag|ISR}} [[Shira Elinav]] |
||
* {{Vlag|ISR}} [[Koral Hazan]] |
* {{Vlag|ISR}} [[Koral Hazan]] |
||
* {{Vlag|ISR}} [[Noa Selimhodzic]] |
* {{Vlag|ISR}} [[Noa Selimhodzic]] |
||
+ | * {{Vlag|ISR}} [[Meytal Sharabi]] |
||
* {{Vlag|ISR}} [[Opal Sofer]] |
* {{Vlag|ISR}} [[Opal Sofer]] |
||
+ | * {{Vlag|ITA}} [[Lisa Boattin]] |
||
* {{Vlag|ITA}} [[Tatiana Bonetti]] |
* {{Vlag|ITA}} [[Tatiana Bonetti]] |
||
+ | * {{Vlag|ITA}} [[Agnese Bonfantini]] |
||
+ | * {{Vlag|ITA}} [[Manuela Giugliano]] |
||
* {{Vlag|ITA}} [[Daniela Sabatino]] |
* {{Vlag|ITA}} [[Daniela Sabatino]] |
||
* {{Vlag|KAZ}} [[Begaim Kirgizbajeva]] |
* {{Vlag|KAZ}} [[Begaim Kirgizbajeva]] |
||
* {{Vlag|KAZ}} [[Asselchan Toerlybekova]] |
* {{Vlag|KAZ}} [[Asselchan Toerlybekova]] |
||
+ | | Kolom2= |
||
* {{Vlag|KOS}} [[Kaltrina Biqkaj]] |
* {{Vlag|KOS}} [[Kaltrina Biqkaj]] |
||
+ | * {{Vlag|KOS}} [[Donjeta Halilaj]] |
||
* {{Vlag|KOS}} [[Valentina Limani]] |
* {{Vlag|KOS}} [[Valentina Limani]] |
||
+ | * {{Vlag|KOS}} [[Valentina Metaj]] |
||
* {{Vlag|HRV}} [[Ana Jelenčić]] |
* {{Vlag|HRV}} [[Ana Jelenčić]] |
||
− | | Kolom2= |
||
* {{Vlag|HRV}} [[Iva Landeka]] |
* {{Vlag|HRV}} [[Iva Landeka]] |
||
+ | * {{Vlag|HRV}} [[Iva Lazeta]] |
||
* {{Vlag|HRV}} [[Ella Ljustina]] |
* {{Vlag|HRV}} [[Ella Ljustina]] |
||
* {{Vlag|HRV}} [[Anela Lubina]] |
* {{Vlag|HRV}} [[Anela Lubina]] |
||
* {{Vlag|HRV}} [[Ana Maria Marković]] |
* {{Vlag|HRV}} [[Ana Maria Marković]] |
||
* {{Vlag|LAT}} [[Tatjana Baļičeva]] |
* {{Vlag|LAT}} [[Tatjana Baļičeva]] |
||
+ | * {{Vlag|LAT}} [[Olga Ševcova]] |
||
* {{Vlag|LAT}} [[Nelle Treimane]] |
* {{Vlag|LAT}} [[Nelle Treimane]] |
||
* {{Vlag|LAT}} [[Viktorija Zaičikova]] |
* {{Vlag|LAT}} [[Viktorija Zaičikova]] |
||
Regel 4.558: | Regel 4.656: | ||
* {{Vlag|LUX}} [[Joana Lourenco Magalhães]] |
* {{Vlag|LUX}} [[Joana Lourenco Magalhães]] |
||
* {{Vlag|LUX}} [[Kate Thill]] |
* {{Vlag|LUX}} [[Kate Thill]] |
||
− | * {{Vlag|MLT}} [[Maria Farrugia]] |
||
* {{Vlag|MLT}} [[Stefania Farrugia]] |
* {{Vlag|MLT}} [[Stefania Farrugia]] |
||
+ | * {{Vlag|MLT}} [[Emma Lipman]] |
||
* {{Vlag|MLT}} [[Dorianne Theuma]] |
* {{Vlag|MLT}} [[Dorianne Theuma]] |
||
* {{Vlag|MLT}} [[Emma Xuereb]] |
* {{Vlag|MLT}} [[Emma Xuereb]] |
||
Regel 4.565: | Regel 4.663: | ||
* {{Vlag|MNE}} [[Helena Božić]] |
* {{Vlag|MNE}} [[Helena Božić]] |
||
* {{Vlag|MNE}} [[Anđela Tošković]] |
* {{Vlag|MNE}} [[Anđela Tošković]] |
||
− | * {{Vlag| |
+ | * {{Vlag|MNE}} [[Jelena Vujadinović]] |
* {{Vlag|NLD}} [[Merel van Dongen]] |
* {{Vlag|NLD}} [[Merel van Dongen]] |
||
* {{Vlag|NLD}} [[Stefanie van der Gragt]] |
* {{Vlag|NLD}} [[Stefanie van der Gragt]] |
||
Regel 4.574: | Regel 4.672: | ||
* {{Vlag|NLD}} [[Sherida Spitse]] |
* {{Vlag|NLD}} [[Sherida Spitse]] |
||
* {{Vlag|NIR}} [[Joely Andrews]] |
* {{Vlag|NIR}} [[Joely Andrews]] |
||
− | * {{Vlag|NIR}} [[Kerry Beattie]] |
||
* {{Vlag|NIR}} [[Louise McDaniel]] |
* {{Vlag|NIR}} [[Louise McDaniel]] |
||
− | * {{Vlag|NIR}} [[ |
+ | * {{Vlag|NIR}} [[Sarah Robson]] |
* {{Vlag|NIR}} [[Demi Vance]] |
* {{Vlag|NIR}} [[Demi Vance]] |
||
* {{Vlag|NIR}} [[Emily Wilson (voetballer)|Emily Wilson]] |
* {{Vlag|NIR}} [[Emily Wilson (voetballer)|Emily Wilson]] |
||
* {{Vlag|MKD}} [[Ulza Maksuti]] |
* {{Vlag|MKD}} [[Ulza Maksuti]] |
||
* {{Vlag|MKD}} [[Pavlina Nikolovska]] |
* {{Vlag|MKD}} [[Pavlina Nikolovska]] |
||
+ | * {{Vlag|NOR}} [[Tuva Hansen]] |
||
* {{Vlag|NOR}} [[Vilde Hasund]] |
* {{Vlag|NOR}} [[Vilde Hasund]] |
||
+ | * {{Vlag|NOR}} [[Sara Lindbak Hørte|Sara Hørte]] |
||
+ | * {{Vlag|NOR}} [[Kinga Kozak]] |
||
+ | * {{Vlag|NOR}} [[Maren Mjelde]] |
||
* {{Vlag|NOR}} [[Anja Sønstevold]] |
* {{Vlag|NOR}} [[Anja Sønstevold]] |
||
* {{Vlag|NOR}} [[Maria Thorisdottir]] |
* {{Vlag|NOR}} [[Maria Thorisdottir]] |
||
Regel 4.591: | Regel 4.692: | ||
* {{Vlag|UKR}} [[Darja Kravets]] |
* {{Vlag|UKR}} [[Darja Kravets]] |
||
* {{Vlag|UKR}} [[Olha Ovditsjoek]] |
* {{Vlag|UKR}} [[Olha Ovditsjoek]] |
||
+ | * {{Vlag|UKR}} [[Ljoebov Sjmatko]] |
||
* {{Vlag|AUT}} [[Celina Degen]] |
* {{Vlag|AUT}} [[Celina Degen]] |
||
− | * {{Vlag|AUT}} [[Laura Feiersinger]] |
||
* {{Vlag|AUT}} [[Katharina Schiechtl]] |
* {{Vlag|AUT}} [[Katharina Schiechtl]] |
||
− | * {{Vlag|AUT}} [[Carina Wenninger]] |
||
− | * {{Vlag|AUT}} [[Sarah Zadrazil]] |
||
* {{Vlag|POL}} [[Adriana Achcińska]] |
* {{Vlag|POL}} [[Adriana Achcińska]] |
||
* {{Vlag|POL}} [[Zofia Buszewska]] |
* {{Vlag|POL}} [[Zofia Buszewska]] |
||
− | * {{Vlag|POL}} [[Paulina Dudek]] |
||
* {{Vlag|POL}} [[Karolina Gec]] |
* {{Vlag|POL}} [[Karolina Gec]] |
||
* {{Vlag|POL}} [[Dominika Grabowska]] |
* {{Vlag|POL}} [[Dominika Grabowska]] |
||
− | * {{Vlag|POL}} [[ |
+ | * {{Vlag|POL}} [[Klaudia Lefeld]] |
− | * {{Vlag|POL}} [[Ewa Pajor]] |
||
* {{Vlag|POL}} [[Martyna Wiankowska]] |
* {{Vlag|POL}} [[Martyna Wiankowska]] |
||
* {{Vlag|POL}} [[Anna Zapała]] |
* {{Vlag|POL}} [[Anna Zapała]] |
||
* {{Vlag|POR}} [[Ana Borges]] |
* {{Vlag|POR}} [[Ana Borges]] |
||
− | * {{Vlag|POR}} [[ |
+ | * {{Vlag|POR}} [[Andreia Faria]] |
+ | * {{Vlag|POR}} [[Joana Marchão]] |
||
| Kolom3= |
| Kolom3= |
||
* {{Vlag|POR}} [[Vanessa Marques]] |
* {{Vlag|POR}} [[Vanessa Marques]] |
||
+ | * {{Vlag|POR}} [[Kika Nazareth]] |
||
+ | * {{Vlag|POR}} [[Fátima Pinto]] |
||
+ | * {{Vlag|POR}} [[Tatiana Pinto]] |
||
* {{Vlag|POR}} [[Jéssica Silva]] |
* {{Vlag|POR}} [[Jéssica Silva]] |
||
* {{Vlag|ROU}} [[Ioana Bălăceanu]] |
* {{Vlag|ROU}} [[Ioana Bălăceanu]] |
||
− | * {{Vlag|ROU}} [[Maria Ficzay]] |
||
* {{Vlag|ROU}} [[Erika Geréd]] |
* {{Vlag|ROU}} [[Erika Geréd]] |
||
* {{Vlag|ROU}} [[Brigitta Gődér]] |
* {{Vlag|ROU}} [[Brigitta Gődér]] |
||
+ | * {{Vlag|ROU}} [[Carmen Marcu]] |
||
+ | * {{Vlag|ROU}} [[Ștefania Vătafu]] |
||
* {{Vlag|ROU}} [[Ana Maria Vlădulescu]] |
* {{Vlag|ROU}} [[Ana Maria Vlădulescu]] |
||
* {{Vlag|RUS}} [[Aljona Andrejeva]] |
* {{Vlag|RUS}} [[Aljona Andrejeva]] |
||
Regel 4.619: | Regel 4.721: | ||
* {{Vlag|RUS}} [[Margarita Tsjernomyrdina]] |
* {{Vlag|RUS}} [[Margarita Tsjernomyrdina]] |
||
* {{Vlag|SCO}} [[Jenna Clark]] |
* {{Vlag|SCO}} [[Jenna Clark]] |
||
− | * {{Vlag|SCO}} [[ |
+ | * {{Vlag|SCO}} [[Nicola Docherty]] |
* {{Vlag|SCO}} [[Claire Emslie]] |
* {{Vlag|SCO}} [[Claire Emslie]] |
||
− | * {{Vlag|SCO}} [[Abi Harrison]] |
||
− | * {{Vlag|SCO}} [[Caroline Weir]] |
||
* {{Vlag|SRB}} [[Jelena Čanković]] |
* {{Vlag|SRB}} [[Jelena Čanković]] |
||
+ | * {{Vlag|SRB}} [[Anđela Frajtović]] |
||
* {{Vlag|SRB}} [[Miljana Ivanović]] |
* {{Vlag|SRB}} [[Miljana Ivanović]] |
||
* {{Vlag|SRB}} [[Andjela Krstić]] |
* {{Vlag|SRB}} [[Andjela Krstić]] |
||
Regel 4.636: | Regel 4.737: | ||
* {{Vlag|SVN}} [[Kaja Korošec]] |
* {{Vlag|SVN}} [[Kaja Korošec]] |
||
* {{Vlag|SVN}} [[Zala Kuštrin]] |
* {{Vlag|SVN}} [[Zala Kuštrin]] |
||
+ | * {{Vlag|SVN}} [[Sara Makovec]] |
||
* {{Vlag|SVN}} [[Manja Rogan]] |
* {{Vlag|SVN}} [[Manja Rogan]] |
||
+ | * {{Vlag|SVK}} [[Patrícia Fischerová]] |
||
+ | * {{Vlag|SVK}} [[Patrícia Hmírová]] |
||
+ | * {{Vlag|SVK}} [[Jana Vojteková]] |
||
* {{Vlag|ESP}} [[Laia Aleixandri]] |
* {{Vlag|ESP}} [[Laia Aleixandri]] |
||
* {{Vlag|ESP}} [[Athenea del Castillo]] |
* {{Vlag|ESP}} [[Athenea del Castillo]] |
||
* {{Vlag|ESP}} [[Nerea Eizaguirre]] |
* {{Vlag|ESP}} [[Nerea Eizaguirre]] |
||
* {{Vlag|ESP}} [[Lucía García]] |
* {{Vlag|ESP}} [[Lucía García]] |
||
− | * {{Vlag|ESP}} [[Patricia Guijarro]] |
||
* {{Vlag|ESP}} [[Irene Guerrero|Irene]] |
* {{Vlag|ESP}} [[Irene Guerrero|Irene]] |
||
+ | * {{Vlag|ESP}} [[Irene Paredes]] |
||
* {{Vlag|CZE}} [[Klára Cvrčková]] |
* {{Vlag|CZE}} [[Klára Cvrčková]] |
||
− | * {{Vlag|CZE}} [[ |
+ | * {{Vlag|CZE}} [[Anna Dlasková]] |
* {{Vlag|CZE}} [[Tereza Krejčiříková]] |
* {{Vlag|CZE}} [[Tereza Krejčiříková]] |
||
+ | * {{Vlag|CZE}} [[Miroslava Mrázová]] |
||
* {{Vlag|CZE}} [[Simona Necidová]] |
* {{Vlag|CZE}} [[Simona Necidová]] |
||
− | * {{Vlag|CZE}} [[ |
+ | * {{Vlag|CZE}} [[Eliška Sonntagová]] |
− | * {{Vlag|CZE}} [[Tereza Szewieczková]] |
||
* {{Vlag|TUR}} [[Birgül Sadıkoğlu]] |
* {{Vlag|TUR}} [[Birgül Sadıkoğlu]] |
||
* {{Vlag|TUR}} [[Dilan Yeşim Taşkin]] |
* {{Vlag|TUR}} [[Dilan Yeşim Taşkin]] |
||
* {{Vlag|TUR}} [[Ece Türkoğlu]] |
* {{Vlag|TUR}} [[Ece Türkoğlu]] |
||
* {{Vlag|WAL}} [[Gemma Evans (voetballer)|Gemma Evans]] |
* {{Vlag|WAL}} [[Gemma Evans (voetballer)|Gemma Evans]] |
||
− | * {{Vlag|WAL}} [[Jessica Fishlock]] |
||
* {{Vlag|WAL}} [[Angharad James]] |
* {{Vlag|WAL}} [[Angharad James]] |
||
+ | * {{Vlag|WAL}} [[Carrie Jones (voetballer)|Carrie Jones]] |
||
+ | * {{Vlag|WAL}} [[Rhiannon Roberts]] |
||
* {{Vlag|WAL}} [[Rachel Rowe]] |
* {{Vlag|WAL}} [[Rachel Rowe]] |
||
* {{Vlag|WAL}} [[Helen Ward (voetballer)|Helen Ward]] |
* {{Vlag|WAL}} [[Helen Ward (voetballer)|Helen Ward]] |
||
Regel 4.661: | Regel 4.767: | ||
* {{Vlag|BLR}} [[Anastasia Sjoeppo]] |
* {{Vlag|BLR}} [[Anastasia Sjoeppo]] |
||
* {{Vlag|SWE}} [[Jonna Andersson]] |
* {{Vlag|SWE}} [[Jonna Andersson]] |
||
− | * {{Vlag|SWE}} [[Rebecka Blomqvist]] |
||
* {{Vlag|SWE}} [[Magdalena Eriksson]] |
* {{Vlag|SWE}} [[Magdalena Eriksson]] |
||
* {{Vlag|SWE}} [[Olivia Schough]] |
* {{Vlag|SWE}} [[Olivia Schough]] |
||
− | * {{Vlag|SWE}} [[Linda Sembrant]] |
||
− | * {{Vlag|SUI}} [[Fabienne Humm]] |
||
* {{Vlag|SUI}} [[Noelle Maritz]] |
* {{Vlag|SUI}} [[Noelle Maritz]] |
||
* {{Vlag|SUI}} [[Rachel Rinast]] |
* {{Vlag|SUI}} [[Rachel Rinast]] |
||
Regel 4.674: | Regel 4.777: | ||
| Kolom1= |
| Kolom1= |
||
* {{Vlag|CYP}} [[Chara Charalambous]] <small>(1× tegen [[Nederlands voetbalelftal (vrouwen)|Nederland]] en 1× tegen [[Tsjechisch voetbalelftal (vrouwen)|Tsjechië]])</small> |
* {{Vlag|CYP}} [[Chara Charalambous]] <small>(1× tegen [[Nederlands voetbalelftal (vrouwen)|Nederland]] en 1× tegen [[Tsjechisch voetbalelftal (vrouwen)|Tsjechië]])</small> |
||
+ | * {{Vlag|LAT}} [[Enija Anna Vaivode]] <small>(2× tegen [[Noord-Iers voetbalelftal (vrouwen)|Noord-Ierland]])</small> |
||
| Kolom2= |
| Kolom2= |
||
* {{Vlag|UKR}} [[Daryna Apanastsjenko]] <small>(1× tegen [[Hongaars voetbalelftal (vrouwen)|Hongarije]] en 1× tegen [[Spaans voetbalelftal (vrouwen)|Spanje]])</small> |
* {{Vlag|UKR}} [[Daryna Apanastsjenko]] <small>(1× tegen [[Hongaars voetbalelftal (vrouwen)|Hongarije]] en 1× tegen [[Spaans voetbalelftal (vrouwen)|Spanje]])</small> |
||
+ | * {{Vlag|TUR}} [[Kezban Tağ]] <small>(1× tegen [[Duits voetbalelftal (vrouwen)|Duitsland]] en 1× tegen [[Portugees voetbalelftal (vrouwen)|Portugal]])</small> |
||
| Kolom3= |
| Kolom3= |
||
}} |
}} |
||
Regel 4.690: | Regel 4.795: | ||
* {{Vlag|EST}} [[Heleri Saar]] <small>(tegen [[Frans voetbalelftal (vrouwen)|Frankrijk]])</small> |
* {{Vlag|EST}} [[Heleri Saar]] <small>(tegen [[Frans voetbalelftal (vrouwen)|Frankrijk]])</small> |
||
* {{Vlag|GEO}} [[Maiko Bebia]] <small>(tegen [[Iers voetbalelftal (vrouwen)|Ierland]])</small> |
* {{Vlag|GEO}} [[Maiko Bebia]] <small>(tegen [[Iers voetbalelftal (vrouwen)|Ierland]])</small> |
||
− | | Kolom2= |
||
* {{Vlag|GEO}} [[Mariam Kalandadze]] <small>(tegen [[Fins voetbalelftal (vrouwen)|Finland]])</small> |
* {{Vlag|GEO}} [[Mariam Kalandadze]] <small>(tegen [[Fins voetbalelftal (vrouwen)|Finland]])</small> |
||
+ | | Kolom2= |
||
* {{Vlag|GRE}} [[Maria Palama]] <small>(tegen [[Frans voetbalelftal (vrouwen)|Frankrijk]])</small> |
* {{Vlag|GRE}} [[Maria Palama]] <small>(tegen [[Frans voetbalelftal (vrouwen)|Frankrijk]])</small> |
||
* {{Vlag|IRL}} [[Louise Quinn]] <small>(tegen [[Zweeds voetbalelftal (vrouwen)|Zweden]])</small> |
* {{Vlag|IRL}} [[Louise Quinn]] <small>(tegen [[Zweeds voetbalelftal (vrouwen)|Zweden]])</small> |
||
+ | * {{Vlag|ISR}} [[Fortuna Rubin]] <small>(tegen [[Servisch voetbalelftal (vrouwen)|Servië]])</small> |
||
* {{Vlag|KAZ}} [[Ajgerim Ajtymova]] <small>(tegen [[Grieks voetbalelftal (vrouwen)|Griekenland]])</small> |
* {{Vlag|KAZ}} [[Ajgerim Ajtymova]] <small>(tegen [[Grieks voetbalelftal (vrouwen)|Griekenland]])</small> |
||
+ | * {{Vlag|KAZ}} [[Maria Demidova]] <small>(tegen [[Estisch voetbalelftal (vrouwen)|Estland]])</small> |
||
* {{Vlag|KOS}} [[Viola Avduli]] <small>(tegen [[Noors voetbalelftal (vrouwen)|Noorwegen]])</small> |
* {{Vlag|KOS}} [[Viola Avduli]] <small>(tegen [[Noors voetbalelftal (vrouwen)|Noorwegen]])</small> |
||
+ | * {{Vlag|KOS}} [[Blerta Smaili]] <small>(tegen [[Armeens voetbalelftal (vrouwen)|Armenië]])</small> |
||
+ | * {{Vlag|LAT}} [[Arta Luīze Lubiņa]] <small>(tegen [[Noord-Iers voetbalelftal (vrouwen)|Noord-Ierland]])</small> |
||
* {{Vlag|LAT}} [[Liāna Rožaščonoka]] <small>(tegen [[Oostenrijks voetbalelftal (vrouwen)|Oostenrijk]])</small> |
* {{Vlag|LAT}} [[Liāna Rožaščonoka]] <small>(tegen [[Oostenrijks voetbalelftal (vrouwen)|Oostenrijk]])</small> |
||
+ | | Kolom3= |
||
* {{Vlag|LAT}} [[Sandra Voitāne]] <small>(tegen [[Oostenrijks voetbalelftal (vrouwen)|Oostenrijk]])</small> |
* {{Vlag|LAT}} [[Sandra Voitāne]] <small>(tegen [[Oostenrijks voetbalelftal (vrouwen)|Oostenrijk]])</small> |
||
* {{Vlag|LUX}} [[Jessica Berscheid]] <small>(tegen [[Engels voetbalelftal (vrouwen)|Engeland]])</small> |
* {{Vlag|LUX}} [[Jessica Berscheid]] <small>(tegen [[Engels voetbalelftal (vrouwen)|Engeland]])</small> |
||
− | | Kolom3= |
||
* {{Vlag|MDA}} [[Eugenia Railean]] <small>(tegen [[Roemeens voetbalelftal (vrouwen)|Roemenië]])</small> |
* {{Vlag|MDA}} [[Eugenia Railean]] <small>(tegen [[Roemeens voetbalelftal (vrouwen)|Roemenië]])</small> |
||
* {{Vlag|MKD}} [[Sara Kolarovska]] <small>(tegen [[Engels voetbalelftal (vrouwen)|Engeland]])</small> |
* {{Vlag|MKD}} [[Sara Kolarovska]] <small>(tegen [[Engels voetbalelftal (vrouwen)|Engeland]])</small> |
||
Regel 4.706: | Regel 4.815: | ||
* {{Vlag|POL}} [[Małgorzata Mesjasz]] <small>(tegen [[Belgisch voetbalelftal (vrouwen)|België]])</small> |
* {{Vlag|POL}} [[Małgorzata Mesjasz]] <small>(tegen [[Belgisch voetbalelftal (vrouwen)|België]])</small> |
||
* {{Vlag|CZE}} [[Barbora Votíková]] <small>(tegen [[IJslands voetbalelftal (vrouwen)|IJsland]])</small> |
* {{Vlag|CZE}} [[Barbora Votíková]] <small>(tegen [[IJslands voetbalelftal (vrouwen)|IJsland]])</small> |
||
− | * {{Vlag| |
+ | * {{Vlag|BLR}} [[Viktoryia Valjoek]] <small>(tegen [[Tsjechisch voetbalelftal (vrouwen)|Tsjechië]])</small> |
}} |
}} |
||
Regel 4.716: | Regel 4.825: | ||
{{Kolommen3 |
{{Kolommen3 |
||
| Kolom1= |
| Kolom1= |
||
+ | * {{Vlag|BEL}} [[Amber Tysiak]] <small>(direct rood tegen [[Portugees voetbalelftal (vrouwen)|Portugal]])</small> |
||
* {{Vlag|BUL}} [[Nora Dimitrova]] <small>(2× geel tegen [[Portugees voetbalelftal (vrouwen)|Portugal]])</small> |
* {{Vlag|BUL}} [[Nora Dimitrova]] <small>(2× geel tegen [[Portugees voetbalelftal (vrouwen)|Portugal]])</small> |
||
+ | * {{Vlag|EST}} [[Vlada Kubassova]] <small>(direct rood tegen [[Frans voetbalelftal (vrouwen)|Frankrijk]])</small> |
||
+ | * {{Vlag|EST}} [[Siret Räämet]] <small>(direct rood tegen [[Frans voetbalelftal (vrouwen)|Frankrijk]])</small> |
||
* {{Vlag|GRE}} [[Maiko Bebia]] <small>(2× geel tegen [[Iers voetbalelftal (vrouwen)|Ierland]])</small> |
* {{Vlag|GRE}} [[Maiko Bebia]] <small>(2× geel tegen [[Iers voetbalelftal (vrouwen)|Ierland]])</small> |
||
− | * {{Vlag| |
+ | * {{Vlag|ISL}} [[Áslaug Munda Gunnlaugsdóttir]] <small>(direct rood tegen [[Portugees voetbalelftal (vrouwen)|Portugal]])</small> |
| Kolom2= |
| Kolom2= |
||
+ | * {{Vlag|ISR}} [[Amit Beilin]] <small>(direct rood tegen [[Portugees voetbalelftal (vrouwen)|Portugal]])</small> |
||
* {{Vlag|ITA}} [[Laura Giuliani]] <small>(direct rood tegen [[Kroatisch voetbalelftal (vrouwen)|Kroatië]])</small> |
* {{Vlag|ITA}} [[Laura Giuliani]] <small>(direct rood tegen [[Kroatisch voetbalelftal (vrouwen)|Kroatië]])</small> |
||
* {{Vlag|HRV}} [[Antonia Dulčić]] <small>(2× geel tegen [[Zwitsers voetbalelftal (vrouwen)|Zwitserland]])</small> |
* {{Vlag|HRV}} [[Antonia Dulčić]] <small>(2× geel tegen [[Zwitsers voetbalelftal (vrouwen)|Zwitserland]])</small> |
||
* {{Vlag|LAT}} [[Karlīna Miksone]] <small>(2× geel tegen [[Luxemburgs voetbalelftal (vrouwen)|Luxemburg]])</small> |
* {{Vlag|LAT}} [[Karlīna Miksone]] <small>(2× geel tegen [[Luxemburgs voetbalelftal (vrouwen)|Luxemburg]])</small> |
||
+ | * {{Vlag|LUX}} [[Amy Thompson]] <small>(2× geel tegen [[Noord-Iers voetbalelftal (vrouwen)|Noord-Ierland]])</small> |
||
+ | * {{Vlag|MDA}} [[Carolina Țabur]] <small>(2× geel tegen [[Zwitsers voetbalelftal (vrouwen)|Zwitserland]])</small> |
||
| Kolom3= |
| Kolom3= |
||
+ | * {{Vlag|MDA}} [[Lia Vlas]] <small>(2× geel tegen [[Zwitsers voetbalelftal (vrouwen)|Zwitserland]])</small> |
||
* {{Vlag|MNE}} [[Darija Đukić]] <small>(2× geel tegen [[Voetbalelftal van Bosnië en Herzegovina (vrouwen)|Bosnië en Herzegovina]])</small> |
* {{Vlag|MNE}} [[Darija Đukić]] <small>(2× geel tegen [[Voetbalelftal van Bosnië en Herzegovina (vrouwen)|Bosnië en Herzegovina]])</small> |
||
* {{Vlag|MNE}} [[Jelena Karličić]] <small>(2× geel tegen [[Voetbalelftal van Bosnië en Herzegovina (vrouwen)|Bosnië en Herzegovina]])</small> |
* {{Vlag|MNE}} [[Jelena Karličić]] <small>(2× geel tegen [[Voetbalelftal van Bosnië en Herzegovina (vrouwen)|Bosnië en Herzegovina]])</small> |
||
+ | * {{Vlag|POL}} [[Nikola Karczewska]] <small>(2× geel tegen [[Albanees voetbalelftal (vrouwen)|Albanië]])</small> |
||
* {{Vlag|TUR}} [[Gamze Nur Yaman]] <small>(2× geel tegen [[Servisch voetbalelftal (vrouwen)|Servië]])</small> |
* {{Vlag|TUR}} [[Gamze Nur Yaman]] <small>(2× geel tegen [[Servisch voetbalelftal (vrouwen)|Servië]])</small> |
||
}} |
}} |
Huidige versie van 13 okt 2022 om 13:20
Kwalificatie Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023 | |
Geen afbeelding
beschikbaar | |
Informatie | |
---|---|
Datum | 16 september 2021 – 11 oktober 2022 |
Teams | 51 (van 1 confederatie) |
Statistieken | |
Wedstrijden | 242 |
Doelpunten | 1086 (4,49 per wedstrijd) |
Toeschouwers | 579.578 (2.395 per wedstrijd) |
Topscorer(s) | 17 doelpunten: Tessa Wullaert |
Navigatie | |
◄ Vorige | Volgende ► |
Portaal Sport |
Tijdens de UEFA kwalificatiewedstrijden voor het wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023 probeerden 51 landen zich te kwalifcieren voor het eindtoernooi, dat in Australië en Nieuw-Zeeland werd gehouden. 11 landen konden zich direct plaatsen, één land speelde in een intercontinentale play-off om plaatsing voor het eindtoernooi. De kwalificatiewedstrijden werden tussen 13 september 2021 en 11 oktober 2022 gespeeld. Cyprus deed voor het eerst mee aan kwalificatiewedstrijden voor het WK vrouwenvoetbal. Luxemburg speelde voor het eerst in de groepsfase mee.
Opzet en speeldata
Het kwalificatietoernooi bestond uit de groepsfase en de play-offs. In de groepsfase werden de 51 deelnemende landen verdeeld in negen groepen van vijf of zes landen. In elke groep speelden landen uit- en thuiswedstrijden tegen elkaar. De loting voor de kwalificatiegroepen vond op 30 april 2021 om 13:30 (UTC+2) plaats op het hoofdkantoor van de UEFA in Nyon, Zwitserland. De negen groepswinnaars plaatsten zich direct voor het eindtoernooi, terwijl de negen nummers twee doorgingen naar de play-offs.
In de play-offs speelden de negen landen om de twee laatste beschikbare plaatsen op het eindtoernooi. De drie beste nummers twee van de groepsfase speelden in de tweede ronde, terwijl de andere zes landen in de eerste ronde speelden. In de tweede ronde plaatsten de twee beste landen van de play-offs zich direct voor het eindtoernooi, terwijl het derde land in een intercontinentale play-off speelde om zich alsnog te kunnen plaatsen.
Vanwege politieke redenen tussen sommige landen konden deze landen niet in één groep bij elkaar worden geloot:
- Azerbeidzjan en Armenië
- Kosovo en Bosnië en Herzegovina
- Kosovo en Servië
- Kosovo en Rusland
- Oekraïne en Rusland
Bij de loting werd Armenië in groep E geloot, Azerbeidzjan later ook. Omdat dit om politieke redenen niet mogelijk was, schoof Armenië naar groep F en werd Montenegro in groep E geloot.
Speeldata
Fase | FIFA Internationale data |
---|---|
Groepsfase | 13–21 september 2021 |
18–26 oktober 2021 | |
22–30 november 2021 | |
4–12 april 2022 | |
29 augustus – 6 september 2022 | |
Play-offs | 3–11 oktober 2022 |
Deelnemende landen
Alle landen werden gerangschikt via de UEFA-coëfficiëntenranglijst. De positie van een land op die ranglijst werd volgens onderstaande punten berekend:
- Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2017: eindtoernooi en kwalificatiewedstrijden (20%)
- Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2019: eindtoernooi en kwalificatiewedstrijden (40%)
- De kwalificatiewedstrijden van het Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2022: alleen de groepsfase, play-offs niet meegerekend (40%)
Op 9 december 2019 besloot het World Anti-Doping Agency (WADA) om Rusland voor vier jaar te verbannen van internationale sportwedstrijden, omdat het RUSADA dopingresultaten van sporters had gemanipuleerd. Echter zou het Russisch vrouwenvoetbalelftal nog wel mee mogen doen aan de kwalificatiewedstrijden. Rusland ging tegen deze schorsing in beroep bij het Hof van Arbitrage voor Sport (CAS), dat later besloot om de schorsing terug te brengen van vier naar twee jaar. Ook besloot het CAS dat Russische speelsters 'Rusland' op hun tenue mochten hebben staan, net als 'neutraal team' of 'neutrale sporter'. Als Rusland zich weet te kwalificeren voor het wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023 mag het, in tegenstelling tot het mannelijke elftal, wél de naam, vlag en het volkslied van hun land laten zien, omdat de schorsing van het WADA op 16 december 2022 eindigt en het eindtoernooi in de zomer van 2023 plaatsvindt.
Op 20 april 2021 maakte de UEFA bekend dat er een recordaantal landen meedeed aan de kwalificatiewedstrijden, namelijk 51 van de 55 aangesloten landen.
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
Gekwalificeerde landen
Team | Gekwalificeerd als | Datum | Aantal keer gekwalificeerd |
Aantal keer achter elkaar |
Beste prestatie |
---|---|---|---|---|---|
Zweden | Winnaar Groep A | 12 april 2022 | 8 (1991, 1995, 1999, 2003, 2007, 2011, 2015, 2019) | 8 | Tweede plaats (2003) |
Spanje | Winnaar Groep B | 12 april 2022 | 2 (2015, 2019) | 2 | Groepsfase (2019) |
Nederland | Winnaar Groep C | 6 september 2022 | 2 (2015, 2019) | 2 | Tweede plaats (2019) |
Engeland | Winnaar Groep D | 3 september 2022 | 5 (1995, 2007, 2011, 2015, 2019) | 4 | Derde plaats (2015) |
Denemarken | Winnaar Groep E | 2 mei 2022 * | 4 (1991, 1995, 1999, 2007) | 1 | Kwartfinale (1991, 1995) |
Noorwegen | Winnaar Groep F | 2 september 2022 | 8 (1991, 1995, 1999, 2003, 2007, 2011, 2015, 2019) | 8 | Winnaar (1995) |
Italië | Winnaar Groep G | 6 september 2022 | 3 (1991, 1999, 2019) | 2 | Kwartfinale (1991, 2019) |
Duitsland | Winnaar Groep H | 3 september 2022 | 8 (1991, 1995, 1999, 2003, 2007, 2011, 2015, 2019) | 8 | Winnaar (2003, 2007) |
Frankrijk | Winnaar Groep I | 12 april 2022 | 4 (2003, 2011, 2015, 2019) | 4 | Vierde plaats (2011) |
Zwitserland | 1e beste winnaar play-offs | 11 oktober 2022 | 1 (2015) | 1 | Achtste finale (2015) |
Ierland | 2e beste winnaar play-offs | 11 oktober 2022 | 0 (debuut) | 1 | Debuut |
* Vanwege de Russische invasie van Oekraïne werd Rusland op 2 mei 2022 door de UEFA gediskwalificeerd voor het kwalificatietoernooi, waarmee alle resultaten van Rusland in groep E ongeldig werden verklaard. Denemarken kwalificeerde zich daarop voor het WK vrouwenvoetbal in 2023, omdat het niet meer ingehaald kon worden door andere landen uit de groep.
Groepsfase
Groep A
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 17.30 (UTC+2) |
Slowakije | 0 – 1 | Zweden | Stadion: NTC Senec, Senec Toeschouwers: 563 Scheidsrechter: Shona Shukrula |
Verslag | 10' Rolfö |
| ||||
21 september 2021 18.15 (UTC+3) |
Finland | 2 – 1 | Slowakije | Stadion: Veritasstadion, Turku Toeschouwers: 2.473 Scheidsrechter: Marta Frías Acedo |
Engman 37' Öling 68' |
Verslag | 63' Mikolajová |
| ||||
21 september 2021 18.30 (UTC+2) |
Zweden | 4 – 0 | Georgië | Stadion: Gamla Ullevi, Göteborg Toeschouwers: 2.723 Scheidsrechter: Lucie Šulcová |
Angeldal 40' Eriksson 45+4' Seger 84' (pen.), 90+3' |
Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 19.00 (UTC+4) |
Georgië | 0 – 3 | Finland | Stadion: Micheil Meschistadion, Tbilisi Toeschouwers: 120 Scheidsrechter: Ljoedmyla Telboech |
Verslag | 17' Sällström 68' Franssi 71' (pen.) Alanen |
| ||||
21 oktober 2021 19.00 (UTC+1) |
Ierland | 0 – 1 | Zweden | Stadion: Tallaght Stadium, Dublin Toeschouwers: 4.017 Scheidsrechter: Deborah Anex |
Verslag | 39' (e.d.) Lo. Quinn |
| ||||
26 oktober 2021 16.30 (UTC+2) |
Slowakije | 2 – 0 | Georgië | Stadion: NTC Poprad, Poprad Toeschouwers: 176 Scheidsrechter: Lizzy van der Helm |
Mikolajová 38' Šurnovská 40' |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 18.15 (UTC+3) |
Finland | 1 – 2 | Ierland | Stadion: Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 5.271 Scheidsrechter: Alexandra Collin |
Engman 52' | Verslag | 9' Connolly 56' D. O'Sullivan |
| ||||
25 november 2021 18.30 (UTC+1) |
Zweden | 2 – 1 | Finland | Stadion: Gamla Ullevi, Göteborg Toeschouwers: 13.429 Scheidsrechter: Esther Staubli |
Rolfö 11' Hurtig 80' |
Verslag | 29' Sällström |
| ||||
25 november 2021 19.00 (UTC) |
Ierland | 1 – 1 | Slowakije | Stadion: Tallaght Stadium, Dublin Toeschouwers: 5.164 Scheidsrechter: Jelena Cvetković |
McCabe 65' | Verslag | 47' Šurnovská |
| ||||
30 november 2021 19.00 (UTC+1) |
Zweden | 3 – 0 | Slowakije | Stadion: Eleda Stadion, Malmö Toeschouwers: 8.123 Scheidsrechter: Angelika Söder |
Hurtig 19' Rolfö 59' Ilestedt 69' |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 19.00 (UTC) |
Ierland | 11 – 0 | Georgië | Stadion: Tallaght Stadium, Dublin Toeschouwers: 3.523 Scheidsrechter: Jurgita Mačikunytė |
Bebia 4' (e.d.) Carusa 21' Lu. Quinn 37' D. O'Sullivan 45+4', 58', 62' McCabe 70' (pen.), 73' Noonan 82' Barrett 89' Caldwell 90+2' |
Verslag | 42', 69' Bebia |
| ||||
7 april 2022 20.00 (UTC+4) |
Georgië | 0 – 15 | Zweden | Stadion: Tengiz Boerjanadzestadion, Gori Toeschouwers: 280 Scheidsrechter: Hristiyana Guteva |
Verslag | 3' Rolfö 8', 32', 39' Angeldal 15', 21' Blackstenius 18' Sembrant 27' Ilestedt 29' J. Andersson 35', 42' Hurtig 67' Blomqvist 76', 81' (pen.) Asllani 90+4' Schough |
| ||||
8 april 2022 20.30 (UTC+2) |
Slowakije | 1 – 1 | Finland | Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava Toeschouwers: 395 Scheidsrechter: Monika Mularczyk |
Šurnovská 16' | Verslag | 6' Hyyrynen |
| ||||
12 april 2022 18.15 (UTC+3) |
Finland | 6 – 0 | Georgië | Stadion: Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 2.836 Scheidsrechter: Reelika Turi |
Alanen 24' Summanen 35' (pen.), 65' Engman 39' Kalandadze 55' (e.d.) Danielsson 73' |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 18.30 (UTC+2) |
Zweden | 1 – 1 | Ierland | Stadion: Gamla Ullevi, Göteborg Toeschouwers: 12.123 Scheidsrechter: Iuliana Demetrescu |
Asllani 79' | Verslag | 44' McCabe |
| ||||
27 juni 2022 20.00 (UTC+4) |
Georgië | 0 – 9 | Ierland | Stadion: Tengiz Boerjanadzestadion, Gori Toeschouwers: 470 Scheidsrechter: Melis Özçiğdem |
Verslag | 6', 45+2', 75' McCabe 13' Fahey 19' Connolly 49', 73' Lu. Quinn 82' Larkin 90+3' D. O'Sullivan |
| ||||
1 september 2022 20.00 (UTC+4) |
Georgië | 0 – 4 | Slowakije | Stadion: Tengiz Boerjanadzestadion, Gori Toeschouwers: 350 Scheidsrechter: Viki De Cremer |
Verslag | 1' Hmírová 17' Fischerová 63' Šurnovská 79' Vojteková |
| ||||
1 september 2022 19.00 (UTC+1) |
Ierland | 1 – 0 | Finland | Stadion: Tallaght Stadium, Dublin Toeschouwers: 6.952 Scheidsrechter: Stéphanie Frappart |
Agg 54' | Verslag |
| ||||
6 september 2022 19.00 (UTC+3) |
Finland | 0 – 5 | Zweden | Stadion: Ratina Stadion, Tampere Toeschouwers: 6.678 Scheidsrechter: Ivana Martinčić |
Verslag | 17' Blackstenius 29' Hurtig 63' Sembrant 68' Blomqvist 90+2' Rolfö |
| ||||
6 september 2022 18.00 (UTC+2) |
Slowakije | 0 – 1 | Ierland | Stadion: NTC Senec, Senec Toeschouwers: 419 Scheidsrechter: María Martínez |
Verslag | 37' D. O'Sullivan |
Groep B
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
16 september 2021 18.00 (UTC+1) |
Faeröer | 0 – 10 | Spanje | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 1.089 Scheidsrechter: Paula Brady |
Verslag | 7', 32', 55', 60' Sarriegi 8' Irene 50' Alèxia 58' L. García 64' Guijarro 70' Mariona 90+5' Aleixandri |
| ||||
17 september 2021 20.00 (UTC+2) |
Hongarije | 0 – 2 | Schotland | Stadion: Hidegkuti Nándorstadion, Boedapest Toeschouwers: 560 Scheidsrechter: Frida Nielsen |
Verslag | 17' Cuthbert 73' Thomas |
| ||||
21 september 2021 20.00 (UTC+2) |
Hongarije | 0 – 7 | Spanje | Stadion: Hidegkuti Nándorstadion, Boedapest Toeschouwers: 510 Scheidsrechter: Sabina Bolić |
Verslag | 8', 21' González 23', 90+3' Mariona 50' Athenea 79', 86' Sarriegi |
| ||||
21 september 2021 19.35 (UTC+1) |
Schotland | 7 – 1 | Faeröer | Stadion: Hampden Park, Glasgow Toeschouwers: 4.513 Scheidsrechter: Jelena Cvetković |
Cuthbert 19' Arthur 21', 28' Grimshaw 39' Thomas 62' Clark 81' Emslie 84' |
Verslag | 49' Biskopstø |
| ||||
21 oktober 2021 19.00 (UTC+3) |
Oekraïne | 4 – 0 | Faeröer | Stadion: Kolosstadion, Kovalivka Toeschouwers: 652 Scheidsrechter: Tatjana Sorokopoedova |
Kozlova 16' Kravtsjoek 45' Bojtsjenko 57' Korsoen 79' |
Verslag |
| ||||
22 oktober 2021 19.35 (UTC+1) |
Schotland | 2 – 1 | Hongarije | Stadion: Hampden Park, Glasgow Toeschouwers: 6.545 Scheidsrechter: Maria Sole Caputi |
Grimshaw 42' Corsie 90' |
Verslag | 56' Vágó |
| ||||
26 oktober 2021 17.00 (UTC+3) |
Oekraïne | 0 – 6 | Spanje | Stadion: Kolosstadion, Kovalivka Toeschouwers: 135 Scheidsrechter: Galia Etsjeva |
Verslag | 9' Alèxia 33', 82' Sarriegi 68' Eizaguirre 84' (e.d.) Apanastsjenko 90+2' Redondo |
| ||||
26 oktober 2021 18.00 (UTC+1) |
Faeröer | 1 – 7 | Hongarije | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 250 Scheidsrechter: Minka Vekkeli |
Lisberg 8' | Verslag | 22', 28', 49' Vágó 30', 43' Zeller 32' Fenyvesi 81' Zágor |
| ||||
25 november 2021 21.00 (UTC+1) |
Spanje | 12 – 0 | Faeröer | Stadion: Estadio de La Cartuja, Sevilla Toeschouwers: 774 Scheidsrechter: Triinu Laos |
González 2', 41', 51', 74' Bonmatí 17', 50' Redondo 25' Mariona 39' (pen.), 52', 57' Alèxia 83' Sarriegi 89' |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 19.35 (UTC) |
Schotland | 1 – 1 | Oekraïne | Stadion: Hampden Park, Glasgow Toeschouwers: 5.889 Scheidsrechter: Sabina Bolić |
Harrison 90+3' | Verslag | 22' Kravtsjoek |
| ||||
30 november 2021 18.00 (UTC+1) |
Hongarije | 4 – 2 | Oekraïne | Stadion: Várkertistadion, Kisvárda Toeschouwers: 304 Scheidsrechter: Paula Brady |
Vágó 4', 11' Zeller 30' Apanastsjenko 87' (e.d.) |
Verslag | 71' Apanastsjenko 82' Khimich |
| ||||
30 november 2021 21.00 (UTC+1) |
Spanje | 8 – 0 | Schotland | Stadion: Estadio de La Cartuja, Sevilla Toeschouwers: 1.641 Scheidsrechter: Lina Lehtovaara |
Sarriegi 20', 58' Mariona 33', 83' Bonmatí 41', 61' Alèxia 64' Hermoso 80' |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 17.30 (UTC+2) |
Hongarije | 7 – 0 | Faeröer | Stadion: Szusza Ferencstadion, Boedapest Toeschouwers: 960 Scheidsrechter: Melis Özçiğdem |
Zágor 12' Csiszár 13' Vágó 15', 19', 55' Fenyvesi 23' Csiki 32' |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 19.35 (UTC+1) |
Schotland | 0 – 2 | Spanje | Stadion: Hampden Park, Glasgow Toeschouwers: 7.804 Scheidsrechter: Esther Staubliuk |
Verslag | 14' (pen.), 78' Hermoso |
| ||||
24 juni 2022 20.15 (UTC+2) |
Oekraïne | 0 – 4 | Schotland | Stadion: Stadion Miejski, Rzeszów (Polen) Toeschouwers: 1.125 Scheidsrechter: Triinu Laos |
Verslag | 9' (pen.) Weir 17' Cuthbert 20', 43' Thomas |
| ||||
28 juni 2022 20.00 (UTC+2) |
Oekraïne | 2 – 0 | Hongarije | Stadion: Stadion Miejski, Rzeszów (Polen) Toeschouwers: 980 Scheidsrechter: Sarah Fatemeh Zangeneh |
Kravets 27' Ovditsjoek 90' |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 18.00 (UTC+1) |
Faeröer | 0 – 3 | Oekraïne | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 1.060 Scheidsrechter: Louise Thompson |
Verslag | 12', 14' Koenina 83' Sjmatko |
| ||||
2 september 2022 21.00 (UTC+2) |
Spanje | 3 – 0 | Hongarije | Stadion: La Ciudad del Fútbol, Las Rozas de Madrid Toeschouwers: 950 Scheidsrechter: Ivana Projkovska |
González 24' Paredes 27' Guijarro 74' |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 18.00 (UTC+1) |
Faeröer | 0 – 6 | Schotland | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 760 Scheidsrechter: Katarzyna Lisiecka-Sęk |
Verslag | 17' Docherty 40' Weir 45' Cuthbert 45+1' Thomas 53' Corsie 68' Beattie |
| ||||
6 september 2022 21.00 (UTC+2) |
Spanje | 5 – 0 | Oekraïne | Stadion: La Ciudad del Fútbol, Las Rozas de Madrid Toeschouwers: 867 Scheidsrechter: Jelena Cvetković |
González 15', 42' Redondo 29', 39' Hermoso 67' (pen.) |
Verslag |
Groep C
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 18.00 (UTC+3) |
Wit-Rusland | 4 – 1 | Cyprus | Stadion: Dinamostadion, Minsk Toeschouwers: 477 Scheidsrechter: Marina Kroepskaja |
Kozjoepa 6' Sjoeppo 45+4' (pen.) Pilipenko 51' Sjlapakova 59' |
Verslag | 57' Violari |
| ||||
17 september 2021 20.45 (UTC+2) |
Nederland | 1 – 1 | Tsjechië | Stadion: Euroborg, Groningen Toeschouwers: 10.600 Scheidsrechter: Ivana Martinčić |
Miedema 83' | Verslag | 47' Stašková |
| ||||
21 september 2021 17.30 (UTC+2) |
Tsjechië | 8 – 0 | Cyprus | Stadion: Stadion u Nisy, Liberec Toeschouwers: 285 Scheidsrechter: Henrikke Nervik |
Stašková 10', 63' Charalambous 12' (e.d.) K. Dubcová 26' Krejčiříková 42' L. Martínková 56', 65' Cvrčková 90+3' |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 18.45 (UTC) |
IJsland | 0 – 2 | Nederland | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik Toeschouwers: 1.737 Scheidsrechter: Rebecca Welch |
Verslag | 23' Van de Donk 65' Groenen |
| ||||
22 oktober 2021 21.45 (UTC+3) |
Cyprus | 0 – 8 | Nederland | Stadion: AEK Arena - Georgios Karapatakis, Larnaca Toeschouwers: 387 Scheidsrechter: Triinu Laos |
Verslag | 3' Miedema 11' Van de Donk 19', 49', 53' Roord 51' (e.d.) Charalambous 81' Smits 87' Van Dongen |
| ||||
22 oktober 2021 18.45 (UTC) |
IJsland | 4 – 0 | Tsjechië | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik Toeschouwers: 1.474 Scheidsrechter: Lina Lehtovaara |
Votíková 12' (e.d.) Brynjarsdóttir 59' Guðmundsdóttir 81' G. Jónsdóttir 83' |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 21.00 (UTC+3) |
Wit-Rusland | 0 – 2 | Nederland | Stadion: Dinamostadion, Minsk Toeschouwers: 180 Scheidsrechter: Araksja Saribekjan |
Verslag | 71' Martens 75' Van de Donk |
| ||||
26 oktober 2021 18.45 (UTC) |
IJsland | 5 – 0 | Cyprus | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik Toeschouwers: 2.175 Scheidsrechter: Anastasia Romanjoek |
Brynjarsdóttir 14' S. Jónsdóttir 21', 55' Vilhjálmsdóttir 45+1' Jóhannsdóttir 64' |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 19.00 (UTC+2) |
Cyprus | 1 – 1 | Wit-Rusland | Stadion: AEK Arena - Georgios Karapatakis, Larnaca Toeschouwers: 160 Scheidsrechter: Irena Velevačkoska |
Savva 60' | Verslag | 24' Pilipenko |
| ||||
27 november 2021 12.00 (UTC+1) |
Tsjechië | 2 – 2 | Nederland | Stadion: Městský stadion, Ostrava Toeschouwers: 261 Scheidsrechter: Ewa Augustyn |
Svitková 11' Necidová 60' |
Verslag | 51' Van de Donk 90+3' Van der Gragt |
| ||||
30 november 2021 19.00 (UTC+2) |
Cyprus | 0 – 4 | IJsland | Stadion: AEK Arena - Georgios Karapatakis, Larnaca Toeschouwers: 103 Scheidsrechter: Louise Thompson |
Verslag | 7' Vilhjálmsdóttir 16' (pen.) Þorvaldsdóttir 37' S. Jónsdóttir 61' Gudr. Arnardóttir |
| ||||
7 april 2022 18.00 (UTC+2) |
Wit-Rusland | 0 – 5 | IJsland | Stadion: Voždovacstadion, Belgrado (Servië) Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: Jelena Pejković |
Verslag | 16' Brynjarsdóttir 24' Jónsdóttir 25' Thorvaldsdóttir 48', 57' Vilhjálmsdóttir |
| ||||
8 april 2022 20.45 (UTC+2) |
Nederland | 12 – 0 | Cyprus | Stadion: Euroborg, Groningen Toeschouwers: 9.352 Scheidsrechter: Alexandra Collin |
Miedema 23', 41', 44', 54', 69', 76' Roord 26', 34', 56' Beerensteyn 52' Spitse 60' Brugts 77' |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 17.30 (UTC+2) |
Tsjechië | 0 – 1 | IJsland | Stadion: Na Stínadlech, Teplice Toeschouwers: 3.242 Scheidsrechter: Lorraine Watson |
Verslag | 36' G. Jónsdóttir |
| ||||
24 juni 2022 19.00 (UTC+2) |
Wit-Rusland | 2 – 1 | Tsjechië | Stadion: Čukaričkistadion, Belgrado (Servië) Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: Kristina Georgieva |
Valjoek 8', 19' | Verslag | 29' Szewieczková |
| ||||
28 juni 2022 20.45 (UTC+2) |
Nederland | 3 – 0 | Wit-Rusland | Stadion: FC Twente Stadion, Enschede Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: Simona Ghisletta |
Roord 13' Nouwen 59' Beerensteyn 85' |
Verslag |
| ||||
1 september 2022 20.00 (UTC+3) |
Cyprus | 0 – 6 | Tsjechië | Stadion: AEK Arena - Georgios Karapatakis, Larnaca Toeschouwers: 255 Scheidsrechter: Zulema González González |
Verslag | 10' Martínková 18' Dubcová 21' Khýrová 45' Szewieczková 78' Svitková 80' Stašková |
| ||||
2 september 2022 17.30 (UTC) |
IJsland | 6 – 0 | Wit-Rusland | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik Toeschouwers: 4.543 Scheidsrechter: Karoline Wacker |
Gunnarsdóttir 12' (pen.), 15' Brynjarsdóttir 47', 81' Viggósdóttir 71' Magnúsdóttir 82' |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 19.00 (UTC+3) |
Tsjechië | 7 – 0 | Wit-Rusland | Stadion: Antonis Papadopoulosstadion, Larnaca (Cyprus) Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: Victoria Beyer |
Svitková 28', 31' Valjoek 41' (e.d.) Khýrová 50' Sonntagová 68' Mrázová 90+1' Dlasková 90+3' |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 20.45 (UTC+2) |
Nederland | 1 – 0 | IJsland | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht Toeschouwers: 16.500 Scheidsrechter: Rebecca Welch |
Brugts 90+3' | Verslag |
Groep D
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 17.00 (UTC+3) |
Letland | 1 – 8 | Oostenrijk | Stadion: Daugavastadion, Liepāja Toeschouwers: 65 Scheidsrechter: Triinu Laos |
Zaičikova 12' | Verslag | 17' Höbinger 30', 79' (pen.) Billa 61' Dunst 63' (e.d.) Voitāne 86' Feiersinger 88', 90+3' Wienerroither |
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+1) |
Noord-Ierland | 4 – 0 | Luxemburg | Stadion: Inver Park, Larne Toeschouwers: 1.435 Scheidsrechter: Eleni Antoniou |
Callaghan 16' Furness 23' Wilson 41' Wade 70' |
Verslag |
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+1) |
Engeland | 8 – 0 | Noord-Macedonië | Stadion: St. Mary's Stadium, Southampton Toeschouwers: 8.214 Scheidsrechter: María Martínez |
Toone 13' White 42', 67' (pen.) Zivikj 45' (e.d.) England 77', 90' Kolarovska 79' (e.d.) Mead 90+1' |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 18.00 (UTC+2) |
Noord-Macedonië | 0 – 6 | Oostenrijk | Stadion: Toše Proeskiarena, Skopje Toeschouwers: 258 Scheidsrechter: Sara Persson |
Verslag | 12' Höbinger 20' (pen.), 67', 71' Billa 37', 65' Hanshaw |
| ||||
21 september 2021 19.00 (UTC+1) |
Noord-Ierland | 4 – 0 | Letland | Stadion: Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 4.079 Scheidsrechter: Esther Staubli |
McDaniel 48' McGuinness 65' Callaghan 78' Furness 82' (pen.) |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 20.15 (UTC+2) |
Luxemburg | 0 – 10 | Engeland | Stadion: Stade de Luxembourg, Luxemburg Toeschouwers: 1.262 Scheidsrechter: Aleksandra Česen |
Verslag | 12', 17' White 27' Parris 37', 47' Greenwood 62' (e.d.) Berscheid 79', 90+1' Bright 90+3' Daly 90+4' England |
| ||||
21 oktober 2021 18.00 (UTC+3) |
Letland | 1 – 4 | Noord-Macedonië | Stadion: Daugavastadion, Riga Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: Frederikke Lydia Søkjær |
Baļičeva 30' | Verslag | 9' Rochi 28', 63' (pen.) Andonova 51' Maksuti |
| ||||
22 oktober 2021 18.00 (UTC+2) |
Oostenrijk | 5 – 0 | Luxemburg | Stadion: Wiener Neustadt Arena, Wiener Neustadt Toeschouwers: 709 Scheidsrechter: Zoe Stavrou |
Billa 42', 50' Naschenweng 45+2' Enzinger 66' Puntigam 84' (pen.) |
Verslag |
| ||||
23 oktober 2021 17.15 (UTC+1) |
Engeland | 4 – 0 | Noord-Ierland | Stadion: Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: 23.225 Scheidsrechter: Ivana Martinčić |
Mead 64', 75', 78' England 72' |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 13.30 (UTC+2) |
Noord-Macedonië | 2 – 3 | Luxemburg | Stadion: SRC Biljanini Izvori, Ohrid Toeschouwers: 145 Scheidsrechter: Nadezjda Gorinova |
Rochi 21' Nikolovska 90' |
Verslag | 8', 62' Marques Abreu 67' Thill |
| ||||
26 oktober 2021 20.30 (UTC+3) |
Letland | 0 – 10 | Engeland | Stadion: Daugavastadion, Riga Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: Katarzyna Lisiecka-Sęk |
Verslag | 8', 12', 68' Toone 25' White 32' Bright 55' Mead 70', 82' Daly 79' Williamson 81' Stanway |
| ||||
26 oktober 2021 19.00 (UTC+1) |
Noord-Ierland | 2 – 2 | Oostenrijk | Stadion: Seaviewstadion, Belfast Toeschouwers: 1.951 Scheidsrechter: Marta Huerta de Aza |
Wade 46' Vance 50' |
Verslag | 42' Dunst 90+2' Enzinger |
| ||||
25 november 2021 13.00 (UTC+1) |
Noord-Macedonië | 0 – 11 | Noord-Ierland | Stadion: Training Centre Petar Miloševski, Skopje Toeschouwers: 136 Scheidsrechter: Franziska Wildfeuer |
Verslag | 4', 16' (pen.), 68' Furness 10' McKenna 11', 42', 73', 90' Magill 26' Wade 33' McGuinnness 90+1' Holloway |
| ||||
27 november 2021 12.30 (UTC) |
Engeland | 1 – 0 | Oostenrijk | Stadion: Stadium of Light, Sunderland Toeschouwers: 9.159 Scheidsrechter: Kateryna Monzoel |
White 40' | Verslag |
| ||||
29 november 2021 19.00 (UTC) |
Noord-Ierland | 9 – 0 | Noord-Macedonië | Stadion: Seaviewstadion, Belfast Toeschouwers: 2.621 Scheidsrechter: Meitar Shemesh |
McGuinness 11', 38', 62' Holloway 30', 64' Furness 36', 87' Magill 74' Beattie 90+3' |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 19.00 (UTC) |
Engeland | 20 – 0 | Letland | Stadion: Keepmoat Stadium, Doncaster Toeschouwers: 10.402 Scheidsrechter: Veronika Kovářová |
Mead 3', 12', 23' White 6', 9', 49' Hemp 18', 44', 76', 88' Toone 43' Stanway 52' (pen.) Carter 56' England 61', 84' Scott 67' Russo 71', 81', 82' Nobbs 80' |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 20.00 (UTC+1) |
Luxemburg | 0 – 8 | Oostenrijk | Stadion: Stade de Luxembourg, Luxemburg Toeschouwers: 719 Scheidsrechter: Andromachi Tsiofliki |
Verslag | 16', 17', 23' Enzinger 27', 68' Zadrazil 48' Dunst 60' Höbinger 62' Billa |
| ||||
8 april 2022 20.00 (UTC+2) |
Noord-Macedonië | 0 – 10 | Engeland | Stadion: Toše Proeskiarena, Skopje Toeschouwers: 258 Scheidsrechter: Vivian Peeters |
Verslag | 6', 12', 47', 53' Mead 24', 74', 78' Toone 42' White 45', 56' Stanway |
| ||||
8 april 2022 20.30 (UTC+2) |
Oostenrijk | 3 – 1 | Noord-Ierland | Stadion: Wiener Neustadt Arena, Wiener Neustadt Toeschouwers: 1.200 Scheidsrechter: Stéphanie Frappart |
Wenninger 48' Billa 55' Dunst 57' |
Verslag | 85' Andrews |
| ||||
9 april 2022 11.00 (UTC+2) |
Luxemburg | 3 – 2 | Letland | Stadion: Stade Jos Haupert, Niederkorn Toeschouwers: 375 Scheidsrechter: Franziska Wildfeuer |
Lourenco Magalhães 50' Thompson 81', 90+5' |
Verslag | 29', 47' Fedotova 54', 90+1' Miksone |
| ||||
12 april 2022 18.00 (UTC+2) |
Luxemburg | 2 – 1 | Noord-Macedonië | Stadion: Emile Mayrischstadion, Esch-sur-Alzette Toeschouwers: 554 Scheidsrechter: Deborah Anex |
Thompson 28', 45+1' | Verslag | 1' Rochi |
| ||||
12 april 2022 19.00 (UTC+2) |
Oostenrijk | 8 – 0 | Letland | Stadion: Wiener Neustadt Arena, Wiener Neustadt Toeschouwers: 13.000 Scheidsrechter: Zuzana Valentová |
Puntigam 11' (pen.), 14' Degen 16' Schiechtl 58' Plattner 64', 90+2' Naschenweng 70' Rožaščonoka 76' (e.d.) |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 19.55 (UTC+1) |
Noord-Ierland | 0 – 5 | Engeland | Stadion: Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 15.348 Scheidsrechter: Riem Hussein |
Verslag | 26', 60' Hemp 52' Toone 70', 79' Stanway |
| ||||
24 juni 2022 17.00 (UTC+3) |
Letland | 1 – 0 | Luxemburg | Stadion: Daugavastadion, Riga Toeschouwers: 386 Scheidsrechter: Kateryna Oesova |
Treimane 64' | Verslag |
| ||||
1 september 2022 16.00 (UTC+2) |
Noord-Macedonië | 3 – 2 | Letland | Stadion: Training Centre Petar Miloševski, Skopje Toeschouwers: 225 Scheidsrechter: Michalina Diakow |
Andonova 13', 17' (pen.) Rochi 72' |
Verslag | 5' Ročāne 79' Ševcova |
| ||||
2 september 2022 18.30 (UTC+2) |
Luxemburg | 1 – 2 | Noord-Ierland | Stadion: Emile Mayrischstadion, Esch-sur-Alzette Toeschouwers: 342 Scheidsrechter: Jelena Pejković |
Thompson 80', 74', 81' | Verslag | 52' Robson 85' McKenna |
| ||||
3 september 2022 17.30 (UTC+2) |
Oostenrijk | 0 – 2 | Engeland | Stadion: Wiener Neustadt Arena, Wiener Neustadt Toeschouwers: 2.600 Scheidsrechter: Iuliana Demetrescu |
Verslag | 7' Russo 69' Parris |
| ||||
6 september 2022 17.00 (UTC+3) |
Letland | 1 – 3 | Noord-Ierland | Stadion: Slokasstadion, Jūrmala Toeschouwers: 241 Scheidsrechter: Katalin Sipos |
Ročāne 27' | Verslag | 36' (e.d.), 90+5' (e.d.) Vaivode 88' (e.d.) Lubiņa |
| ||||
6 september 2022 19.30 (UTC+1) |
Engeland | 10 – 0 | Luxemburg | Stadion: Stoke Ground, Stoke-on-Trent Toeschouwers: 24.174 Scheidsrechter: Simona Ghisletta |
Stanway 12' (pen.), 26' Russo 18' Daly 38' Mead 40' England 48', 90+2' Parris 59' Toone 73' (pen.) Hemp 90' |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 20.30 (UTC+2) |
Oostenrijk | 10 – 0 | Noord-Macedonië | Stadion: Wiener Neustadt Arena, Wiener Neustadt Toeschouwers: 1.750 Scheidsrechter: Frederikke Lydia Søkjær |
Billa 7', 34' (pen.), 66' Zadrazil 28' Wenninger 43' Dunst 47' Höbinger 50' Feiersinger 61', 78' Naschenweng 71' |
Verslag |
Groep E
Op 28 februari 2022 maakten de FIFA en UEFA bekend dat Rusland voorlopig werd geschorst, vanwege de Russische invasie van Oekraïne. Op 2 mei 2022 maakte de UEFA bekend dat de resultaten van Rusland ongeldig werden verklaard en daarmee gediskwalificeerd in hun kwalificatiegroep.
Stand en uitslagen
a Gelijk op onderling aantal punten (3). Onderling doelsaldo: Azerbeidzjan +1, Malta −1. |
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Gediskwalificeerd
Wedstrijden
| ||||
16 september 2021 18.00 (UTC+2) |
Denemarken | 7 – 0 | Malta | Stadion: Viborgstadion, Viborg Toeschouwers: 4.353 Scheidsrechter: Karoline Wacker |
Troelsgaard 14' Bruun 23', 48' S. Larsen 26' Harder 47' Sevecke 78' Thrige 89' |
Verslag |
| ||||
17 september 2021 16.00 (UTC+2) |
Bosnië en Herzegovina | 2 – 3 | Montenegro | Stadion: Trening centar Zenica - NFSBiH, Zenica Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: Justina Lavrenovaitė-Perez |
M. Hasanbegović 12' Nikolić 19' |
Verslag | 5', 9' Kuč 60' (pen.) Bulatović 73', 90+3' Karličić 45+1', 90+4' Đukić |
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+3) |
Rusland | Ongeldig verklaard (2 – 0) |
Azerbeidzjan | Stadion: Sportivny Gorodok, Moskou Toeschouwers: 216 Scheidsrechter: Viola Raudziņa |
Fjodorova 42' Korovkina 75' |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 17.00 (UTC+3) |
Rusland | Ongeldig verklaard (5 − 0) |
Montenegro | Stadion: Sportivny Gorodok, Moskou Toeschouwers: 127 Scheidsrechter: Ewa Augustyn |
Korovkina 10' Smirnova 54', 59', 88' Belomyttseva 90' |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 20.00 (UTC+4) |
Azerbeidzjan | 0 – 8 | Denemarken | Stadion: Shafastadion, Bakoe Toeschouwers: 220 Scheidsrechter: Zuzana Valentová |
Verslag | 3', 62' Bruun 11', 26', 60' S. Larsen 43' (e.d.) Mollayeva 75' Gejl 76' Snerle |
| ||||
21 september 2021 18.30 (UTC+2) |
Malta | 2 – 2 | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Centenarystadion, Ta' Qali Toeschouwers: 265 Scheidsrechter: Lina Lehtovaara |
M. Farrugia 81' S. Farrugia 90+5' |
Verslag | 6' Nikolić 33' Jelčić |
| ||||
21 oktober 2021 14.00 (UTC+2) |
Montenegro | 2 – 0 | Azerbeidzjan | Stadion: Fudbalski tereni FSCG, Podgorica Toeschouwers: 350 Scheidsrechter: Kristina Georgieva |
Bulatović 5' Tošković 83' |
Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 17.00 (UTC+3) |
Rusland | Ongeldig verklaard (3 – 0) |
Malta | Stadion: Arena Chimki, Chimki Toeschouwers: 83 Scheidsrechter: Miriama Matulová |
Korovkina 45' Masjkova 47' Belomyttseva 88' |
Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 18.00 (UTC+2) |
Denemarken | 8 – 0 | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Viborgstadion, Viborg Toeschouwers: 4.161 Scheidsrechter: Veronika Kovářová |
Bruun 7', 27', 35', 39', 58' Gejl 65' Harder 80' Thrige 90' |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 14.00 (UTC+2) |
Bosnië en Herzegovina | Ongeldig verklaard (0 − 4) |
Rusland | Stadion: Trening centar Zenica - NFSBiH, Zenica Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: Cristina Trandafir |
Verslag | 36' Korovkina 45+2', 85' Kozjnikova 72' Abdoellina |
| ||||
26 oktober 2021 18.00 (UTC+4) |
Azerbeidzjan | 1 − 2 | Malta | Stadion: Shafastadion, Bakoe Toeschouwers: 30 Scheidsrechter: Réka Molnar |
Seyfatdinova 90' | Verslag | 57' (pen.) Theuma 86' Xuereb |
| ||||
26 oktober 2021 18.00 (UTC+2) |
Montenegro | 1 − 5 | Denemarken | Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Olivia Tschon |
Kuč 53' | Verslag | 17', 72' S. Larsen 27' Bruun 40' Svava 54' Troelsgaard |
| ||||
25 november 2021 13.00 (UTC+1) |
Bosnië en Herzegovina | 0 – 3 | Denemarken | Stadion: Trening centar Zenica - NFSBiH, Zenica Toeschouwers: 70 Scheidsrechter: Zulema González González |
Verslag | 1' Kühl 14' Bruun 81' Snerle |
| ||||
25 november 2021 19.00 (UTC+4) |
Azerbeidzjan | Ongeldig verklaard (0 – 4) |
Rusland | Stadion: Dalğa Arena, Bakoe Toeschouwers: 22 Scheidsrechter: Ionela Alina Peşu |
Verslag | 16' Fjodorova 28' Abdoellina 43' Andrejeva 90+5' Tsjernomyrdina |
| ||||
26 november 2021 19.00 (UTC+1) |
Malta | 0 – 2 | Montenegro | Stadion: Centenarystadion, Ta' Qali Toeschouwers: 290 Scheidsrechter: Kateryna Oesova |
Verslag | 30' Kuč 82' Božić |
| ||||
30 november 2021 13.00 (UTC+1) |
Bosnië en Herzegovina | 1 – 0 | Malta | Stadion: Trening centar Zenica - NFSBiH, Zenica Toeschouwers: 50 Scheidsrechter: Gamze Durmuş |
Jelčić 36' | Verslag |
| ||||
30 november 2021 18.00 (UTC+4) |
Azerbeidzjan | 1 – 0 | Montenegro | Stadion: Dalğa Arena, Bakoe Toeschouwers: 35 Scheidsrechter: Emanuela Rusta |
Ahmadova 24' | Verslag |
| ||||
30 november 2021 18.00 (UTC+1) |
Denemarken | Ongeldig verklaard (3 – 1) |
Rusland | Stadion: Viborgstadion, Viborg Toeschouwers: 3.736 Scheidsrechter: Cheryl Foster |
Bruun 65' Troelsgaard 76' (pen.) Gejl 84' |
Verslag | 89' Korovkina |
| ||||
7 april 2022 14.00 (UTC+2) |
Montenegro | Geannuleerd | Rusland | Stadion: Fudbalski tereni FSCG, Podgorica |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 15.00 (UTC+2) |
Bosnië en Herzegovina | 1 – 0 | Azerbeidzjan | Stadion: Stadion Grbavica, Sarajevo Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Kirsty Dowle |
Nikolić 90+4' | Verslag |
| ||||
8 april 2022 18.00 (UTC+2) |
Malta | 0 – 2 | Denemarken | Stadion: Centenarystadion, Ta' Qali Toeschouwers: 393 Scheidsrechter: Kristina Georgieva |
Verslag | 5' Thomsen 7' Møller Holdt |
| ||||
12 april 2022 14.00 (UTC+2) |
Montenegro | 0 – 2 | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Fudbalski tereni FSCG, Podgorica Toeschouwers: 490 Scheidsrechter: Sofik Torosjan |
Verslag | 21' Krajšumović 81' Nikolić |
| ||||
12 april 2022 18.00 (UTC+2) |
Denemarken | 2 – 0 | Azerbeidzjan | Stadion: Viborgstadion, Viborg Toeschouwers: 3.135 Scheidsrechter: Sílvia Domingos |
S. Larsen 2' K. Holmgaard 76' |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Malta | Geannuleerd | Rusland | Stadion: Centenarystadion, Ta' Qali |
Verslag |
| ||||
1 september 2022 18.00 (UTC+2) |
Denemarken | 5 – 1 | Montenegro | Stadion: Viborgstadion, Viborg Toeschouwers: 3.398 Scheidsrechter: Désirée Grundbacher |
K. Holmgaard 3' Harder 25' (pen.) Pedersen 46' Bruun 50' Hasbo 82' |
Verslag | 22' Vujadinović |
| ||||
2 september 2022 19.30 (UTC+2) |
Malta | 0 – 2 | Azerbeidzjan | Stadion: Centenarystadion, Ta' Qali Toeschouwers: 435 Scheidsrechter: Silvia Gasperotti |
Verslag | 10' Bakarandze 60' D. Mammadova |
| ||||
2 september 2022 |
Rusland | Geannuleerd | Bosnië en Herzegovina | Stadion: |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 20.00 (UTC+4) |
Azerbeidzjan | 1 – 1 | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Dalğa Arena, Bakoe Toeschouwers: 170 Scheidsrechter: Maika Vanderstichel |
Parlak 67' | Verslag | 64' Gačanica |
| ||||
6 september 2022 18.00 (UTC+2) |
Montenegro | 0 – 2 | Malta | Stadion: Fudbalski tereni FSCG, Podgorica Toeschouwers: 350 Scheidsrechter: Kirsty Dowle |
Verslag | 28' M. Farrugia 45' Lipman |
| ||||
6 september 2022 |
Rusland | Geannuleerd | Denemarken | Stadion: |
Verslag |
Groep F
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
16 september 2021 18.00 (UTC+2) |
Noorwegen | 10 – 0 | Armenië | Stadion: Ullevaalstadion, Oslo Toeschouwers: 1.229 Scheidsrechter: Rasa Grigonė |
Bergsvand 10' Graham Hansen 28' (pen.), 78', 90+4' Sævik 38' Karlseng Utland 47', 79', 87' Blakstad 62' Terland 90' |
Verslag |
| ||||
16 september 2021 19.00 (UTC+2) |
Albanië | 1 – 1 | Kosovo | Stadion: Elbasan Arena, Elbasan Toeschouwers: 120 Scheidsrechter: Elvira Noermoestafina |
Doçi 43' (pen.) | Verslag | 72' Limani |
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+2) |
Polen | 1 – 1 | België | Stadion: Polsat Plus Arena Gdańsk, Gdańsk Toeschouwers: 8.011 Scheidsrechter: Iuliana Demetrescu |
Pajor 40' | Verslag | 79' Cayman |
| ||||
21 september 2021 19.30 (UTC+4) |
Armenië | 0 – 1 | Polen | Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 1.010 Scheidsrechter: Catarina Campos |
Verslag | 27' Zawistowska |
| ||||
21 september 2021 19.00 (UTC+2) |
Kosovo | 0 – 3 | Noorwegen | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Reelika Turi |
Verslag | 12' (e.d.) Avduli 36' Blakstad 56' Karlseng Utland |
| ||||
21 september 2021 20.30 (UTC+2) |
België | 7 – 0 | Albanië | Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel Toeschouwers: 2.612 Scheidsrechter: Désirée Grundbacher |
Cayman 6' De Caigny 26', 50' Blom 77', 78', 85' Wullaert 81' |
Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 17.00 (UTC+2) |
Albanië | 5 – 0 | Armenië | Stadion: Arena Kombëtare, Tirana Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Maria Marotta |
Doçi 12', 44' Hamidi 16', 62' Lufo 90+1' |
Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 19.15 (UTC+2) |
Polen | 0 – 0 | Noorwegen | Stadion: Stadion Widzewa, Łódź Toeschouwers: 2.660 Scheidsrechter: Jana Adámková |
Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 20.00 (UTC+2) |
België | 7 – 0 | Kosovo | Stadion: Den Dreef, Leuven Toeschouwers: 2.503 Scheidsrechter: Jelena Kumer |
Vanhaevermaet 3', 36' Cayman 9' Wullaert 16', 51', 69' De Caigny 28' |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 18.00 (UTC+4) |
Armenië | 0 – 1 | Kosovo | Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Viola Raudziņa |
Verslag | 87' Syla |
| ||||
26 oktober 2021 19.00 (UTC+2) |
Noorwegen | 4 – 0 | België | Stadion: Ullevaalstadion, Oslo Toeschouwers: 5.224 Scheidsrechter: Rebecca Welch |
Bergsvand 6' Graham Hansen 30' Terland 68' Tysiak 90+1' (e.d.) |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 19.45 (UTC+2) |
Polen | 2 – 0 | Albanië | Stadion: Tychystadion, Tychy Toeschouwers: 2.361 Scheidsrechter: Simona Ghisletta |
Dudek 40' (pen.) Mesjasz 89' |
Verslag |
| ||||
25 november 2021 16.00 (UTC+1) |
Kosovo | 1 – 2 | Polen | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina Toeschouwers: 300 Scheidsrechter: Galia Etsjeva |
Syla 4' | Verslag | 17' Gec 34' Wiankowska |
| ||||
25 november 2021 20.00 (UTC+1) |
België | 19 – 0 | Armenië | Stadion: Den Dreef, Leuven Toeschouwers: 1.602 Scheidsrechter: Kirsty Dowle |
Eurlings 3', 30' Wullaert 5', 34', 51', 90', 90+2' Wijnants 8' Tysiak 10', 24', 72' De Caigny 17', 28', 33' Vanhaevermaet 39' Teulings 78', 90+4' Cayman 81', 88' |
Verslag |
| ||||
25 november 2021 20.10 (UTC+1) |
Albanië | 0 – 7 | Noorwegen | Stadion: Arena Kombëtare, Tirana Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Miriama Matulová |
Verslag | 23', 77' Maanum 60' Reiten 62' Thorisdottir 72' Sævik 81' Hasund 84' Terland |
| ||||
30 november 2021 17.00 (UTC+4) |
Armenië | 0 – 10 | Noorwegen | Stadion: Armeense Voetbalacademie, Jerevan Toeschouwers: 180 Scheidsrechter: Victoria Beye |
Verslag | 31', 34' Terland 43', 56' Karlseng Utland 47' Maanum 51' Reiten 59' Sønstevold 63' Bergsvand 69' Ildhusøy 81' (pen.) Syrstad Engen |
| ||||
30 november 2021 16.00 (UTC+1) |
Kosovo | 1 – 3 | Albanië | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Lovisa Johansson |
Biqkaj 45+3' | Verslag | 19' Maksuti 45' Doçi 83' Krasniqi |
| ||||
30 november 2021 20.30 (UTC+1) |
België | 4 – 0 | Polen | Stadion: Den Dreef, Leuven Toeschouwers: 2.847 Scheidsrechter: Marta Huerta de Aza |
De Caigny 15' Eurlings 33' Cayman 38' Mesjasz 51' (e.d.) |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 18.00 (UTC+2) |
Noorwegen | 5 – 1 | Kosovo | Stadion: Sandefjord Arena, Sandefjord Toeschouwers: 4.259 Scheidsrechter: Tanja Subotič |
Hegerberg 21', 23', 60' Maanum 31' Ildhusøy 84' |
Verslag | 55' Memeti |
| ||||
7 april 2022 18.30 (UTC+2) |
Albanië | 0 – 5 | België | Stadion: Elbasan Arena, Elbasan Toeschouwers: 120 Scheidsrechter: Eszter Urbán |
Verslag | 37', 43' De Caigny 39', 57' Wullaert 79' Blom |
| ||||
7 april 2022 20.15 (UTC+2) |
Polen | 12 – 0 | Armenië | Stadion: Stadion Miejski w Gdyni, Gdynia Toeschouwers: 1.478 Scheidsrechter: Désirée Grundbacher |
Karczewska 4', 24', 27', 46', 51', 73' Zawistowska 17', 58' Grabowska 44' Achcińska 45+2' Buszewska 65' Zapała 67' |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 14.30 (UTC+4) |
Armenië | 0 – 4 | Albanië | Stadion: Armavirstadion, Armavir Toeschouwers: 280 Scheidsrechter: Angelika Söder |
Verslag | 13' Doci 23', 58' Maksuti 45+2' Gjini |
| ||||
12 april 2022 19.00 (UTC+2) |
Noorwegen | 2 – 1 | Polen | Stadion: Ullevaalstadion, Oslo Toeschouwers: 4.003 Scheidsrechter: Ivana Projkovska |
Grzywińska 8' (e.d.) Graham Hansen 16' |
Verslag | 58' Karczewska |
| ||||
12 april 2022 20.00 (UTC+2) |
Kosovo | 1 – 6 | België | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina Toeschouwers: 300 Scheidsrechter: Eleni Antoniou |
Memeti 68' | Verslag | 22' De Caigny 41', 44', 54', 65' (pen.) Wullaert 77' Minnaert |
| ||||
1 september 2022 18.00 (UTC+2) |
Albanië | 1 – 2 | Polen | Stadion: Elbasan Arena, Elbasan Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Lorraine Watson |
Krasniqi 11' | Verslag | 24', 30' (pen.) Pajor 75', 90+6' Karczewska |
| ||||
1 september 2022 19.00 (UTC+2) |
Kosovo | 2 – 1 | Armenië | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Jelena Jermolajeva |
Metaj 78' Halilaj 87' |
Verslag | 77' (e.d.) Smaili |
| ||||
2 september 2022 20.30 (UTC+2) |
België | 0 – 1 | Noorwegen | Stadion: Den Dreef, Leuven Toeschouwers: 7.636 Scheidsrechter: Esther Staubli |
Verslag | 61' T. Hansen |
| ||||
6 september 2022 20.30 (UTC+4) |
Armenië | 0 – 7 | België | Stadion: Armeense Voetbalacademie, Jerevan Toeschouwers: 250 Scheidsrechter: Tanja Subotič |
Verslag | 10' Eurlings 24', 51', 55' Van Kerkhoven 31' Vanhaevermaet 41' Wullaert 80' Kees |
| ||||
6 september 2022 18.30 (UTC+2) |
Noorwegen | 5 – 0 | Albanië | Stadion: Ullevaalstadion, Oslo Toeschouwers: 4.107 Scheidsrechter: Rasa Grigonė |
Haug 12', 15', 66' Mjelde 23' Hørte 70' |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 18.30 (UTC+2) |
Polen | 7 – 0 | Kosovo | Stadion: Arena Lublin, Lublin Toeschouwers: 2.149 Scheidsrechter: Triinu Laos |
Dudek 3' Lefeld 12' Pajor 13', 37', 53' (pen.) Mesjasz 35' Kozak 72' |
Verslag |
Groep G
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 17.30 (UTC+2) |
Italië | 3 – 0 | Moldavië | Stadion: Stadio del Conero, Triëst Toeschouwers: 1.266 Scheidsrechter: Lorraine Watson |
Girelli 16', 28' (pen.) Giacinti 35' |
Verslag |
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+2) |
Zwitserland | 4 – 1 | Litouwen | Stadion: Stockhorn Arena, Thun Toeschouwers: 2.071 Scheidsrechter: Victoria Beye |
Lehmann 15' Sow 33' Bachmann 65' Fölmli 90+2' |
Verslag | 50' Jonušaitė |
| ||||
17 september 2021 20.30 (UTC+3) |
Roemenië | 2 – 0 | Kroatië | Stadion: Stadionul Mogoșoaia, Mogoșoaia Toeschouwers: 550 Scheidsrechter: Lizzy van der Helm |
Rus 12' Carp 32' |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 17.30 (UTC+2) |
Kroatië | 0 – 5 | Italië | Stadion: Stadion Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Marta Huerta de Aza |
Verslag | 17' Gama 31', 47' Giacinti 50' Girelli 65' Giuliani 90+1' (pen.) Cernoia |
| ||||
21 september 2021 20.00 (UTC+3) |
Moldavië | 0 – 6 | Zwitserland | Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 150 Scheidsrechter: Anastasia Romanjoek |
Verslag | 39' (pen.) Crnogorčević 41' Sow 42' Humm 44' Fölmli 52' Xhemaili 87' Lehmann |
| ||||
21 september 2021 20.30 (UTC+3) |
Roemenië | 3 – 0 | Litouwen | Stadion: Stadionul Mogoșoaia, Mogoșoaia Toeschouwers: 348 Scheidsrechter: Sandra Braz Bastos |
Ciolacu 24' (pen.) Rus 36', 76' |
Verslag |
| ||||
22 oktober 2021 17.30 (UTC+2) |
Italië | 3 – 0 | Kroatië | Stadion: Stadio Teofilo Patini, Castel di Sangro Toeschouwers: 1.700 Scheidsrechter: Petra Pavliková |
Cernoia 2' Girelli 9' (pen.) Pirone 64' |
Verslag |
| ||||
22 oktober 2021 19.00 (UTC+2) |
Zwitserland | 2 – 0 | Roemenië | Stadion: Letzigrund, Zürich Toeschouwers: 3.803 Scheidsrechter: Riem Hussein |
Crnogorčević 48', 90' (pen.) | Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 18.30 (UTC+3) |
Litouwen | 0 – 5 | Italië | Stadion: LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 218 Scheidsrechter: Jelena Međedović |
Verslag | 13' Cernoia 23' Pirone Giacinti 35' Gama 54' 83' Caruso |
| ||||
26 oktober 2021 19.00 (UTC+2) |
Zwitserland | 5 – 0 | Kroatië | Stadion: Letzigrund, Zürich Toeschouwers: 3.244 Scheidsrechter: Frida Nielsen |
Crnogorčević 8' Maritz 45+2' Bachmann 82', 90+1' (pen.) Rinast 88' |
Verslag | 78', 90' Dulčić |
| ||||
26 november 2021 17.00 (UTC+1) |
Kroatië | 0 – 0 | Litouwen | Stadion: Stadion Aldo Drosina, Pula Toeschouwers: 50 Scheidsrechter: Nadezjda Gorinova |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 17.30 (UTC+1) |
Italië | 1 – 2 | Zwitserland | Stadion: Stadio Renzo Barbera, Palermo Toeschouwers: 9.000 Scheidsrechter: Stéphanie Frappart |
Bonansea 60' | Verslag | 8' Sow 19' Crnogorčević |
| ||||
26 november 2021 20.30 (UTC+2) |
Roemenië | 3 – 0 | Moldavië | Stadion: Stadionul Mogoșoaia, Mogoșoaia Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: Michalina Diakow |
Bălăceanu 53' Ciolacu 70' Carp 89' |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 17.00 (UTC+1) |
Kroatië | 4 – 0 | Moldavië | Stadion: Stadion Aldo Drosina, Pula Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Araksja Saribekjan |
Marković 6' Landeka 35' (pen.) Lubina 65' Jelenčić 75' |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 18.30 (UTC+2) |
Roemenië | 0 – 5 | Italië | Stadion: Stadionul Anghel Iordănescu, Voluntari Toeschouwers: 196 Scheidsrechter: Catarina Campos |
Verslag | 22' Bonansea 53', 61', 90+4' (pen.) Girelli 87' Pirone |
| ||||
30 november 2021 18.30 (UTC+2) |
Litouwen | 0 – 7 | Zwitserland | Stadion: LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 172 Scheidsrechter: Zoe Stavrou |
Verslag | 3', 31', 37' Sow 12' Kiwic 34' Crnogorčević 40' Xhemaili 61' Fölmli |
| ||||
8 april 2022 18.00 (UTC+3) |
Moldavië | 0 – 1 | Kroatië | Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 374 Scheidsrechter: María Martínez |
Verslag | 31' Ljustina |
| ||||
8 april 2022 19.45 (UTC+3) |
Roemenië | 1 – 1 | Zwitserland | Stadion: Stadionul Arcul de Triumf, Boekarest Toeschouwers: 2.821 Scheidsrechter: Marta Huerta de Aza |
Ficzay 42' | Verslag | 77' Kiwic |
| ||||
8 april 2022 19.00 (UTC+2) |
Italië | 7 – 0 | Litouwen | Stadion: Stadio Ennio Tardini, Parma Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Elvira Noermoestafina |
Caruso 2', 45+1' Bergamaschi 41', 89' Cernoia 61' Sabatino 86' Bonetti 90+2' |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 17.00 (UTC+2) |
Kroatië | 0 – 1 | Roemenië | Stadion: Gradski stadion, Velika Gorica Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Cheryl Foster |
Verslag | 4' Geréd |
| ||||
12 april 2022 18.00 (UTC+3) |
Litouwen | 4 – 0 | Moldavië | Stadion: LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 107 Scheidsrechter: Neslihan Muratdağı |
Liužinaitė 27' (pen.), 45+1' Sabatauskaitė 55' Lazdauskaitė 60' |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 17.45 (UTC+2) |
Zwitserland | 0 – 1 | Italië | Stadion: Stockhorn Arena, Thun Toeschouwers: 6.281 Scheidsrechter: Rebecca Welch |
Verslag | 83' Girelli |
| ||||
24 juni 2022 18.00 (UTC+3) |
Moldavië | 0 – 4 | Roemenië | Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 498 Scheidsrechter: Caroline Lanssens |
Verslag | 7' Ciolacu 67' (e.d.) Railean 89' Gődér 90+5' Vlădulescu |
| ||||
28 juni 2022 18.00 (UTC+3) |
Moldavië | 1 – 1 | Litouwen | Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 289 Scheidsrechter: Olatz Rivera Olmedo |
Țabur 77' | Verslag | 25' Lazdauskaitė |
| ||||
2 september 2022 18.30 (UTC+3) |
Moldavië | 0 – 8 | Italië | Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 517 Scheidsrechter: Emilie Torkelsen |
Verslag | 26' Giugliano 32', 82' Giacinti 38', 64', 78', 90+6' Caruso 59' Bonfantini |
| ||||
2 september 2022 19.00 (UTC+3) |
Litouwen | 1 – 7 | Roemenië | Stadion: LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 346 Scheidsrechter: Lizzy van der Helm |
Lazdauskaitė 68' | Verslag | 2' Ciolacu 3' Carp 21' Vătafu 23', 52' Rus 61' Ficzay 64' Marcu |
| ||||
2 september 2022 19.00 (UTC+2) |
Kroatië | 0 – 2 | Zwitserland | Stadion: Stadion Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Eleni Antoniou |
Verslag | 53' Bachmann 65' Bühler |
| ||||
6 september 2022 19.00 (UTC+3) |
Litouwen | 0 – 1 | Kroatië | Stadion: LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 302 Scheidsrechter: Cansu Tiryaki |
Verslag | 66' (pen.) Lazeta |
| ||||
6 september 2022 18.30 (UTC+2) |
Italië | 2 – 0 | Roemenië | Stadion: Stadio Paolo Mazza, Ferrara Toeschouwers: 2.686 Scheidsrechter: Sara Persson |
Giacinti 29' Boattin 74' |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 18.30 (UTC+2) |
Zwitserland | 15 – 0 | Moldavië | Stadion: Stade de la Tuilière, Lausanne Toeschouwers: 2.888 Scheidsrechter: Lovisa Johansson |
Calligaris 2', 62' Bachmann 23' Bühler 38' Sow 32', 42', 45' Reuteler 45+3', 45+4', 88' Xhemaili 53', 75', 81' Crnogorčević 57', 78' (pen.) |
Verslag | 77', 77' Țabur 90', 90+1' Vlas |
Groep H
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
16 september 2021 19.00 (UTC+3) |
Turkije | 1 – 1 | Portugal | Stadion: Bahçeşehir Okullarıstadion, Alanya Toeschouwers: 53 Scheidsrechter: Maika Vanderstichel |
Uraz 30' | Verslag | 58' J. Silva |
| ||||
18 september 2021 16.07 (UTC+2) |
Duitsland | 7 – 0 | Bulgarije | Stadion: Stadion der Freundschaft, Cottbus Toeschouwers: 1.534 Scheidsrechter: Ivana Projkovska |
Schüller 21', 72' Magull 24', 33' Dallmann 67', 82' Waßmuth 76' |
Verslag |
| ||||
19 september 2021 19.00 (UTC+3) |
Israël | 0 – 4 | Portugal | Stadion: Haberfeldstadion, Rishon LeZion Toeschouwers: 1.036 Scheidsrechter: Maria Marotta |
Verslag | 2' Encarnação 7' (pen.) Do. Silva 64' Gomes 84' C. Costa |
| ||||
21 september 2021 16.00 (UTC+2) |
Duitsland | 5 – 1 | Servië | Stadion: Stadion an der Gellertstraße, Chemnitz Toeschouwers: 1.604 Scheidsrechter: Kirsty Dowle |
Schüller 49', 54', 71', 77' Leupolz 79' |
Verslag | 3' Matejić |
| ||||
21 oktober 2021 18.00 (UTC+3) |
Turkije | 1 – 0 | Bulgarije | Stadion: Esenyurt Necmi Kadıoğlustadion, Istanboel Toeschouwers: 213 Scheidsrechter: Jurgita Mačikunytė |
Uraz 76' | Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 19.00 (UTC+3) |
Israël | 0 – 1 | Duitsland | Stadion: HaMoshavastadion, Petach Tikwa Toeschouwers: 800 Scheidsrechter: Tanja Subotič |
Verslag | 18' Huth |
| ||||
21 oktober 2021 18.00 (UTC+1) |
Portugal | 2 – 1 | Servië | Stadion: Estádio do Bonfim, Setúbal Toeschouwers: 3.821 Scheidsrechter: Ewa Augustyn |
Borges 28' Do. Silva 52' (pen.) |
Verslag | 45+2' Matejić |
| ||||
26 oktober 2021 16.05 (UTC+2) |
Duitsland | 7 – 0 | Israël | Stadion: Stadion Essen, Essen Toeschouwers: 1.814 Scheidsrechter: Elvira Noermoestafina |
Brand 20', 45' Däbritz 26' Freigang 43' Magull 56' Waßmuth 71' Rauch 78' |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 18.00 (UTC+3) |
Bulgarije | 0 – 5 | Portugal | Stadion: Lokomotivstadion, Plovdiv Toeschouwers: 187 Scheidsrechter: Ionela Alina Peşu |
Dimitrova 45+1', 78' | Verslag | 3' (e.d.) Ivanova 5', 57' Di. Silva 71' Gomes 76' (pen.) C. Costa |
| ||||
26 oktober 2021 18.00 (UTC+2) |
Servië | 2 – 0 | Turkije | Stadion: Metalacstadion, Gornji Milanovac Toeschouwers: 254 Scheidsrechter: Katalin Sipos |
Stefanović 28' Damjanović 54' (pen.) |
Verslag | 52', 56' Yaman |
| ||||
25 november 2021 16.00 (UTC+1) |
Servië | 3 – 0 | Bulgarije | Stadion: Sportski centar FSS, Stara Pazova Toeschouwers: 120 Scheidsrechter: Vera Opejkina |
Damnjanović 31', 59' Damjanović 84' |
Verslag |
| ||||
25 november 2021 18.00 (UTC) |
Portugal | 4 – 0 | Israël | Stadion: Estádio Municipal de Portimão, Portimão Toeschouwers: 310 Scheidsrechter: Jelena Pejković |
Mendes 27', 43', 54' Gomes 49' |
Verslag | 74' Beilin |
| ||||
26 november 2021 16.00 (UTC+1) |
Duitsland | 8 – 0 | Turkije | Stadion: Eintracht-Stadion, Braunschweig Toeschouwers: 2.538 Scheidsrechter: Aleksandra Česen |
Tağ 1' (e.d.) Schüller 10', 11', 67' Brand 61' Freigang 74' Nüsken 80' Bühl 87' |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 16.00 (UTC+2) |
Bulgarije | 1 – 4 | Servië | Stadion: Lokomotivstadion, Plovdiv Toeschouwers: 54 Scheidsrechter: Ainara Acevedo |
Naydenova 49' | Verslag | 20' Mijatović 33' Milivojević 45', 89' Damnjanović |
| ||||
30 november 2021 18.00 (UTC+3) |
Turkije | 3 – 2 | Israël | Stadion: Mersin Arena, Mersin Toeschouwers: 448 Scheidsrechter: Justina Lavrenovaitė-Perez |
Sadıkoğlu 71' Taşkin 90+3' Topçu 90+7' (pen.) |
Verslag | 9' Hazan 24' Sofer |
| ||||
30 november 2021 18.00 (UTC) |
Portugal | 1 – 3 | Duitsland | Stadion: Estádio de São Luís, Faro Toeschouwers: 527 Scheidsrechter: Rebecca Welch |
Frohms 34' (e.d.) | Verslag | 15' Schüller 23' Huth 28' Leupolz |
| ||||
23 februari 2022 17.00 (UTC+3) |
Turkije | 2 – 5 | Servië | Stadion: Gürsel Akselstadion, İzmir Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Deborah Anex |
Uraz 42' Topçu 57' (pen.) |
Verslag | 8', 72' Filipović 12' Damnjanović 37' Damjanović 65' Čanković |
| ||||
7 april 2022 16.00 (UTC+3) |
Bulgarije | 0 – 2 | Turkije | Stadion: Lokomotivstadion, Plovdiv Toeschouwers: 304 Scheidsrechter: Tanja Račić |
Verslag | 41' Türkoğlu 88' Topçu |
| ||||
7 april 2022 18.00 (UTC+2) |
Servië | 4 – 0 | Israël | Stadion: Sportski centar FSS, Stara Pazova Toeschouwers: 120 Scheidsrechter: Ana Maria Alexandra Terteleac |
Damnjanović 5' Filipović 67' Ivanović 72' Krstić 90+2' |
Verslag |
| ||||
9 april 2022 16.10 (UTC+2) |
Duitsland | 3 – 0 | Portugal | Stadion: Bielefelder Alm, Bielefeld Toeschouwers: 7.364 Scheidsrechter: Lina Lehtovaara |
Oberdorf 40' Bühl 55' Rauch 80' |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 16.00 (UTC+2) |
Servië | 3 – 2 | Duitsland | Stadion: Sportski centar FSS, Stara Pazova Toeschouwers: 347 Scheidsrechter: Tess Olofsson |
Poljak 36' Damnjanović 49', 69' |
Verslag | 60' Schüller 90+2' Waßmuth |
| ||||
12 april 2022 19.00 (UTC+3) |
Israël | 1 – 0 | Turkije | Stadion: HaMoshavastadion, Petach Tikwa Toeschouwers: 582 Scheidsrechter: Ewa Augustyn |
Elinav 40' | Verslag |
| ||||
12 april 2022 19.00 (UTC+1) |
Portugal | 3 – 0 | Bulgarije | Stadion: Estádio Cidade de Barcelos, Barcelos Toeschouwers: 2.694 Scheidsrechter: Kateryna Monzoel |
Di. Silva 18' Marques 26' C. Costa 42' |
Verslag |
| ||||
23 juni 2022 19.00 (UTC+3) |
Bulgarije | 0 – 2 | Israël | Stadion: Lokomotivstadion, Plovdiv Toeschouwers: 360 Scheidsrechter: Martina Molinaro |
Verslag | 29' Selimhodzic 32' Avital |
| ||||
1 september 2022 19.30 (UTC+3) |
Israël | 2 – 0 | Bulgarije | Stadion: Ness Zionastadion, Ness Ziona Toeschouwers: 1.021 Scheidsrechter: Araksja Saribekjan |
Avital 54' Sharabi 73' |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 20.00 (UTC+2) |
Servië | 1 – 2 | Portugal | Stadion: Sportski centar FSS, Stara Pazova Toeschouwers: 1.700 Scheidsrechter: Lina Lehtovaara |
Frajtović 6' | Verslag | 40' Marchão 45+2' K. Nazareth |
| ||||
3 september 2022 15.45 (UTC+3) |
Turkije | 0 – 3 | Duitsland | Stadion: Timsah Arena, Bursa Toeschouwers: 2.168 Scheidsrechter: Maria Marotta |
Verslag | 57' (pen.) Rauch 59' Bühl 77' Schüller |
| ||||
6 september 2022 19.30 (UTC+3) |
Bulgarije | 0 – 8 | Duitsland | Stadion: Lokomotivstadion, Plovdiv Toeschouwers: 250 Scheidsrechter: Elvira Noermoestafina |
Verslag | 35', 45+1', 52' Schüller 45', 64', 87' Freigang 54' Lohmann 81' (pen.) Huth |
| ||||
6 september 2022 19.30 (UTC+3) |
Israël | 0 – 2 | Servië | Stadion: Ness Zionastadion, Ness Ziona Toeschouwers: 1.013 Scheidsrechter: Frida Nielsen |
Verslag | 34' (e.d.) Rubin 90+4' Matejić |
| ||||
6 september 2022 17.30 (UTC+1) |
Portugal | 4 – 0 | Turkije | Stadion: Estádio do FC Vizela, Vizela Toeschouwers: 2.471 Scheidsrechter: Jana Adámková |
Encarnação 33' F. Nazareth 36' Tağ 49' (e.d.) Faria 79' |
Verslag |
Groep I
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 18.00 (UTC+3) |
Griekenland | 0 – 10 | Frankrijk | Stadion: Pampeloponnisiako Stadion, Patras Toeschouwers: 112 Scheidsrechter: Anastasia Poestovojtova |
Verslag | 14' Majri 15', 40' Geyoro 18', 25', 53' Katoto 30' (e.d.) Palama 38' Diani 65' Asseyi 90+2' (pen.) Renard |
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+3) |
Estland | 0 – 4 | Slovenië | Stadion: Pärnu Rannastaadion, Pärnu Toeschouwers: 174 Scheidsrechter: Hristiyana Guteva |
Verslag | 21', 48' Prašnikar 31' Golob 54' Agrež |
| ||||
17 september 2021 19.15 (UTC+1) |
Wales | 6 – 0 | Kazachstan | Stadion: Parc y Scarlets, Llanelli Toeschouwers: 1.745 Scheidsrechter: Monika Mularczyk |
K. Green 17', 70' Harding 30' Rowe 54' Evans 90+1' Holland 90+3' |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 20.00 (UTC+3) |
Griekenland | 3 – 2 | Kazachstan | Stadion: Pampeloponnisiako Stadion, Patras Toeschouwers: 78 Scheidsrechter: Eszter Urbán |
Spyridonidou 7', 72' Ajtymova 45+2' (e.d.) |
Verslag | 19' Bortnikova 81' Kirgizbajeva |
| ||||
21 september 2021 20.00 (UTC+3) |
Estland | 0 – 1 | Wales | Stadion: Pärnu Rannastaadion, Pärnu Toeschouwers: 154 Scheidsrechter: Kateryna Monzoel |
Verslag | 5' Harding |
| ||||
21 september 2021 21.00 (UTC+2) |
Slovenië | 2 – 3 | Frankrijk | Stadion: Fazanerijastadion, Murska Sobota Toeschouwers: 312 Scheidsrechter: Riem Hussein |
Prašnikar 20' Zver 88' (pen.) |
Verslag | 28', 60' Katoto 90+4' (pen.) Majri |
| ||||
22 oktober 2021 17.00 (UTC+6) |
Kazachstan | 0 – 1 | Griekenland | Stadion: Astana Arena, Nur-Sultan Toeschouwers: 289 Scheidsrechter: Marina Kroepskaja |
Verslag | 85' Pouliou |
| ||||
22 oktober 2021 20.15 (UTC+2) |
Slovenië | 1 – 1 | Wales | Stadion: Športni park Lendava, Lendava Toeschouwers: 354 Scheidsrechter: Lovisa Johansson |
Rogan 69' | Verslag | 71', 44', 76' K. Green |
| ||||
22 oktober 2021 21.10 (UTC+2) |
Frankrijk | 11 – 0 | Estland | Stadion: Stade Dominique Duvauchelle, Créteil Toeschouwers: 4.366 Scheidsrechter: Abigail Marriott |
Geyoro 5' Katoto 15' Périsset 25' (pen.) Cascarino 29' Toletti 45' Orav 52' (e.d.) Diani 53' Tounkara 65', 72' H. Saar 79' (e.d.) Dali 90' |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 21.00 (UTC+6) |
Kazachstan | 0 – 5 | Frankrijk | Stadion: Astana Arena, Nur-Sultan Toeschouwers: 475 Scheidsrechter: Melis Özçiğdem |
Verslag | 9', 23' Katoto 17' Dali 38', 54' Malard |
| ||||
26 oktober 2021 20.00 (UTC+3) |
Griekenland | 1 – 4 | Slovenië | Stadion: AEL FC Arena, Larisa Toeschouwers: 412 Scheidsrechter: Ivana Projkovska |
Chatzinikolaou 10' (pen.) | Verslag | 8', 59' Zver 18', 86' Prašnikar |
| ||||
26 oktober 2021 19.15 (UTC+1) |
Wales | 4 – 0 | Estland | Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 5.455 Scheidsrechter: Marta Frías Acedo |
James 27' Ward 48' Harding 54' Ingle 90+3' |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 18.00 (UTC+1) |
Slovenië | 6 – 0 | Estland | Stadion: Športni park Nova Gorica, Nova Gorica Toeschouwers: 275 Scheidsrechter: Minka Vekkeli |
Prašnikar 9', 38' Korošec 33' Kolbl 73' Raadik 79' (e.d.) Kuštrin 89' |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 19.15 (UTC) |
Wales | 5 – 0 | Griekenland | Stadion: Parc y Scarlets, Llanelli Toeschouwers: 4.065 Scheidsrechter: Henrikke Nervik |
Ingle 7' K. Green 17' Holland 26', 56' Harding 64' |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 21.10 (UTC+1) |
Frankrijk | 6 – 0 | Kazachstan | Stadion: Stade de la Rabine, Vannes Toeschouwers: 5.584 Scheidsrechter: Silvia Domingos |
Asseyi 5' Cascarino 9' Katoto 24' Périsset 37' Gauvin 72' (pen.) Dali 74' |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 18.00 (UTC+1) |
Slovenië | 0 – 0 | Griekenland | Stadion: Športni park Nova Gorica, Nova Gorica Toeschouwers: 223 Scheidsrechter: Maria Sole Caputi |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 21.10 (UTC+1) |
Frankrijk | 2 – 0 | Wales | Stadion: Stade du Roudourou, Guingamp Toeschouwers: 8.123 Scheidsrechter: Iuliana Demetrescu |
Diani 45+2' Bacha 90' |
Verslag | 22', 70' K. Green |
| ||||
8 april 2022 18.00 (UTC+6) |
Kazachstan | 0 – 2 | Slovenië | Stadion: Astana Arena, Nur-Sultan Toeschouwers: 347 Scheidsrechter: Katarzyna Lisiecka-Sęk |
Verslag | 6' Prašnikar 26' Erman |
| ||||
8 april 2022 19.00 (UTC+3) |
Estland | 1 – 3 | Griekenland | Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 435 Scheidsrechter: Lucie Šulcová |
Himanen 63' | Verslag | 14', 21' Kongouli 76' Sarri |
| ||||
8 april 2022 19.45 (UTC+1) |
Wales | 1 – 2 | Frankrijk | Stadion: Parc y Scarlets, Llanelli Toeschouwers: 4.553 Scheidsrechter: Jana Adámková |
Ingle 71' | Verslag | 31' Renard 57' Katoto |
| ||||
12 april 2022 19.00 (UTC+6) |
Kazachstan | 0 – 3 | Wales | Stadion: Astana Arena, Nur-Sultan Toeschouwers: 410 Scheidsrechter: Sara Persson |
Verslag | 30' K. Green 42' Harding 65' Fishlock |
| ||||
12 april 2022 20.00 (UTC+3) |
Griekenland | 3 – 0 | Estland | Stadion: Pampeloponnisiakostadion, Patras Toeschouwers: 129 Scheidsrechter: Simona Ghisletta |
Sarri 19' Kongouli 48' Pouliou 74' |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 21.10 (UTC+2) |
Frankrijk | 1 – 0 | Slovenië | Stadion: MMArena, Le Mans Toeschouwers: 10.103 Scheidsrechter: Sandra Braz Bastos |
Cascarino 47' | Verslag |
| ||||
28 juni 2022 19.00 (UTC+3) |
Estland | 4 – 2 | Kazachstan | Stadion: Pärnu Rannastaadion, Pärnu Toeschouwers: 276 Scheidsrechter: Silvia Gasperotti |
G. Saar 61', 88' Himanen 71' Tammik 90+5' |
Verslag | 37' Toerlybekova 52' Bortnikova |
| ||||
2 september 2022 18.00 (UTC+3) |
Estland | 0 – 9 | Frankrijk | Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 862 Scheidsrechter: Silvia Domingos |
Räämet 16' Kubassova 58' |
Verslag | 6' D. Cascarino 17' (pen.) Dali 24', 29', 45', 47' Sarr 59' (pen.), 67' Matéo 83' Geyoro |
| ||||
2 september 2022 18.00 (UTC+2) |
Slovenië | 2 – 0 | Kazachstan | Stadion: Športni center Kranj, Kranj Toeschouwers: 582 Scheidsrechter: Cristina Trandafir |
Makovec 33' Zver 67' |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 20.00 (UTC+3) |
Griekenland | 0 – 1 | Wales | Stadion: Panthessalikostadion, Volos Toeschouwers: 386 Scheidsrechter: Monika Mularczyk |
Verslag | 34' Jones |
| ||||
6 september 2022 19.00 (UTC+6) |
Kazachstan | 0 – 2 | Estland | Stadion: Sjachtjorstadion, Karaganda Toeschouwers: 452 Scheidsrechter: Ljoedmyla Telboech |
Verslag | 8' (e.d.) Demidova 17' G. Saar |
| ||||
6 september 2022 20.45 (UTC+2) |
Frankrijk | 5 – 1 | Griekenland | Stadion: Stade Louis Dugauguez, Sedan Toeschouwers: 11.212 Scheidsrechter: Riem Hussein |
Geyoro 9' Diani 18', 45+9' Malard 45' Baltimore 59' |
Verslag | 20' Koggouli |
| ||||
6 september 2022 19.45 (UTC+1) |
Wales | 0 – 0 | Slovenië | Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 12.741 Scheidsrechter: Kateryna Monzoel |
Verslag |
Stand nummers twee
De drie beste nummers 2 uit de groepen stromen in de tweede ronde van de play-offs in. Bij de groepen met zes teams (groep D t/m I), tellen de resultaten tegen de nummer zes in de groep niet mee voor de stand.
Pos. | Grp. | Land | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS | Kwalificatie |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | G | Zwitserland | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 23 | 4 | +19 | Tweede ronde play-offs |
2 | C | IJsland | 8 | 6 | 0 | 2 | 18 | 25 | 3 | +22 | |
3 | A | Ierland | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 26 | 4 | +22 | |
4 | D | Oostenrijk | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 34 | 6 | +28 | Eerste ronde play-offs |
5 | F | België | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 30 | 7 | +23 | |
6 | B | Schotland | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 22 | 13 | +9 | |
7 | H | Portugal | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 18 | 9 | +9 | |
8 | I | Wales | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 13 | 5 | +8 | |
9 | E | Bosnië en Herzegovina | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 9 | 17 | −8 |
Play-offs
De drie beste nummers twee stroomden in de tweede ronde in en de overige zes landen speelden in de eerste ronde. Op 9 september 2022 om 13.30 (UTC+1) vond de loting plaats. Tussen 3 en 11 oktober 2022 werden de play-offwedstrijden gespeeld.
Schema
Team 1 | Res. | Team 2 |
---|---|---|
Eerste ronde | ||
Schotland | 1 – 0 (n.v.) | Oostenrijk |
Wales | 1 – 0 (n.v.) | Bosnië en Herzegovina |
Portugal | 2 – 1 | België |
Tweede ronde | ||
Portugal | 4 – 1 (n.v.) | IJsland |
Schotland | 0 – 1 | Ierland |
Zwitserland | 2 – 1 (n.v.) | Wales |
Wedstrijden
Eerste ronde
| ||||
6 oktober 2022 19.35 (UTC+1) |
Schotland | 1 – 0 (n.v.) | Oostenrijk | Stadion: Hampden Park, Glasgow Toeschouwers: 10.182 Scheidsrechter: Jana Adámková Video-assistent: Sascha Stegemann |
Harrison 92' | Verslag |
| ||||
6 oktober 2022 19.15 (UTC+1) |
Wales | 1 – 0 (n.v.) | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 15.200 Scheidsrechter: Marta Huerta de Aza Video-assistent: Guillermo Cuadra Fernández |
Fishlock 105+2' | Verslag |
| ||||
6 oktober 2022 18.00 (UTC+1) |
Portugal | 2 – 1 | België | Stadion: Estádio do FC Vizela, Vizela Toeschouwers: 2.645 Scheidsrechter: Kateryna Monzoel Video-assistent: Paolo Valeri |
Di. Silva 29' F. Pinto 89' |
Verslag | 40' Wullaert 88' Tysiak |
Tweede ronde
| ||||
11 oktober 2022 18.00 (UTC+1) |
Portugal | 4 – 1 (n.v.) | IJsland | Stadion: Estádio da Mata Real, Paços de Ferreira Toeschouwers: 5.595 Scheidsrechter: Stéphanie Frappart Video-assistent: François Letexier |
C. Costa 55' (pen.) Di. Silva 92' T. Pinto 108' F. Nazareth 120+1' |
Verslag | 52' Gunnlaugsdóttir 59' Viggósdóttir |
| ||||
11 oktober 2022 20.00 (UTC+1) |
Schotland | 0 – 1 | Ierland | Stadion: Hampden Park, Glasgow Toeschouwers: 10.708 Scheidsrechter: Esther Staubli Video-assistent: Maurizio Mariani |
Verslag | 72' Barrett |
| ||||
11 oktober 2022 19.00 (UTC+2) |
Zwitserland | 2 – 1 (n.v.) | Wales | Stadion: Letzigrund, Zürich Toeschouwers: 7.803 Scheidsrechter: Tess Olofsson Video-assistent: Jochem Kamphuis |
Bachmann 45' Humm 120+1' |
Verslag | 19' Roberts |
Stand winnaars play-offs
StatistiekenDoelpuntenmakers17 doelpunten 15 doelpunten 13 doelpunten 11 doelpunten 10 doelpunten
9 doelpunten 8 doelpunten 7 doelpunten 6 doelpunten 5 doelpunten 4 doelpunten 3 doelpunten 2 doelpunten 1 doelpunt 2 eigen doelpunten
1 eigen doelpunt Rode kaarten2 rode kaarten
1 rode kaart Externe links
|